•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35(current)
  • 36
  • 37
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Eksitus (The Great Deception)!
Jätkame siis selle võlts-maailma pettuste paljastamisega ja looride eemaldamisega meie silmelt!

Järgnevalt siis Metsalise religiooni baasolemus androgüünsete ehk transseksuaalsete isendite näol, kes oma olemuses kajastavad androgüünse mees-nais jumaluse ehk Baphometi (kes on Saatan/Lucifer) olemust.
Selle pettuse läbinägemine võib esmapilgul imelik tunduda, kuna tavalise normaalse inimese mõistus pole harjunud nägema ja ei suuda vastu võtta kahte vastandolekut (ehk Metsalise kvantolekut; Qubit; IO) ühes ja samas kehas! Aga järgnev 4 tunnine materjal on küllap piisav, et õppida nägema seda, et paljud mees-kuulsused pole tegelikult üldsegi mehed ja et paljud nais-kuulsused pole tegelikult üldsegi naised, vaid et tegemist on saatanliku inversiooniga ja inimkehade demoniseerumisega (juhul kui meil on ikkagi tegemist tavaliste inim-kehadega aga mitte kloonitud asendusolenditega või tehis-inimestega) ...

Vasta
Järgnev videoseeria kajastab KOLMANDA AADAMA ehk ANTIKRISTUSE (sümboolse Baphometi, kes on ka ühtlasi androgüünne tetragrammaton ZEUS) duaalset olemust ja tema Salajase Vaimse Maoenergia ehk "jumaliku naisprintsiibi"(kes on tuntud ka kui Kundalini Shakti, Prana Shakti, Qi/Ki/Chi, Num, Chandali, Poimandres, Anima, Lalita Devi, Diana-Lucifera (kes Marvel filmiseeriast tuntud ka kui Wonder Woman), Semiramis, Shekinah ehk kokkuvõtvalt Isis Myrianymos) võimendumist/tõusu meie lõpu-aegadel ...

1) KOLMAS AADAM


2) KOLMAS AADAM 2 - SUUR VÕRGUTUS


3) KOLMAS AADAM 3 - JUMALIKU NAISPRINTSIIBI TÕUS
Vasta
Mida pead silmas "lõpu aegade" all?
Vasta
Arlich vahel lisab siia varjatud sõnumitega videosid.
Iron Maiden lasi kuu aega tagasi video mis maailma lõpu vaibiga.
Neli ratsanikku ja palju muid piibli sõnumeid selles videos.

https://www.youtube.com/watch?v=FhBnW7bZHEE
Vasta
Paluks vastust Arlich'ilt.

Youtube kommentaarides diskuteerisin natuke baptistiga Soodoma ja Homorra hävitamise filosoofia üle. Mina oma mõistusega ei võtnud aru saada miks küll hävitati neid linnu, aga Loti perel lubati etteteadlikult pageda ja ellu jääda, samas kui tema tütred olid oma isa täisjoomiseni viinud ja temaga insestlikkusse suguvahekorda läinud.
Sain vastuseks et see vahekord läks pikemas perspektiivis hää asja peale, olid ju nagu läbi selle antud uute rahvaste põlvkonnad. Ülejäänud linnade elanikud ei tohtinud edasi eksisteerida, kuna olid läbinisti patulised ja perverdid.

Kuid kas poleks loogilisem (kas või läbi Loti) üles otsida ja päästa neid mitmeid linnades elavaid inimesi kes olid vähem patulised ja perverdid, ehk siis lapsed ja puberteediealised? Nimetatud vanusperioodides ei saa käitumiskombed veel lõplikult omaks ja neid inimesi saaks teatud pürgimise rakendamisel parandada ja moraalsemaks muuta.
Ja mida head siis võis endaga tuua see Loti ja tema tütrede suguvahekorrast saanud lapsed ja nende järeltulijad inimkonnale tuua, kui on teada et insest annab geneetilisi väärarenguid nii kehas kui psüühikas?
Kuidas seda asja siis mõista??
Vasta
„..Kuidas seda asja siis mõista??...“

Jah, mind ka huvitaks Arlichi seletus. Ma ise seletaksin seda nii, et see nö jumal vihastas nii pööraselt, et unustas sellise variandi (esmalt päästa lapsed) lihtsalt ära...Smile
Vasta
Soodoma ja Gomorra temaatika on väga sügav ja et selle hävitamise tagamaid mõista, tuleb esmalt aru saada, kes meie Jumal on ja milline on Tema loomus ning seoses sellega ka milline on ettenähtud karistus Tema käskudest üleastumise korral.

(PS! nendest linnadest ja seal esinevast perverssest elustiilist tuleneb ka meie tänapäeval kasutust leidev sõna sodomiit ehk eelkõige homoseksuaal; originaalis on see sõna konkordantside alusel 6945 qadesh, mis tähendab ühtlasi kultusliikumise prostituute ja just eelkõige meessoost templi prostituute; loomulikult seome me seda sõna eelkõige homodega, kuid tegelikkuses tähendab see ka transvestiite, ehk eelkõige mehi, kes end naisteks ümber riietuvad ja kelle funktsionaalsus on sarnane lõbunaiste omaga; ehk Baali ja paljute teiste ebajumalate templite kõrgema preesterkonna moodustasid transvestiidid; tänapäeva üha kurjemaks muutuvas ühiskonnas näeme me paljute inimeste juures taaskord selle sama deemonliku Baphometi või androgüünse mees-nais-jumaluse olemusega seestumist)

Hoiatus ebajumalakummardamise eest:

(5 Moosese 4:15-24)
Hoidke seepärast väga oma hingi, sest te ei näinud mingit kuju, siis kui Jehoova rääkis teiega Hoorebil tule keskelt, et te ei tee pahasti ega valmista endile nikerdatud kuju, mõnd jumalakuju, mehe või naise kujutist (katoliiklased on ju selle käsuga olnud aegade algusest 100% vastuolus), mõne maapealse looma kujutist, mõne taeva all lendava tiivulise linnu kujutist, mõne maad mööda roomaja kujutist, mõne kala kujutist, kes on maa all vees, ja et sa mitte, kui sa tõstad oma silmad taeva poole ja näed päikest ja kuud ja tähti, kogu taevaväge, ei lase ennast eksitada kummardama ja teenima neid, mis Jehoova, su Jumal, on andnud kõigile rahvaile kogu taeva all (ehk teisisõnu "ei!" eksitavale astroloogiale ja horoskoopidele)!

(sh. eelnevalt väljatoodud elemendid kirjeldavad üks-ühele Eliphas Levi poolt kujustatud Baphometi androgüünset olemust)

On ju Jehoova teid võtnud ja välja toonud rauasulatusahjust Egiptusest, et saaksite tema pärisrahvaks, nagu see nüüd ongi sündinud. Aga Jehoova vihastus mu peale teie pärast ja vandus, et mina ei lähe üle Jordani ega jõua sellele heale maale, mille Jehoova, su Jumal, annab sulle pärisosaks, vaid et mina pean surema siin maal. Mina ei lähe üle Jordani, teie aga lähete ja pärite selle hea maa. Hoidke, et te ei unusta Jehoova, oma Jumala seadust, mille ta andis teile, et te ei valmistaks endile nikerdatud kuju, ei mingit kujutist, mida Jehoova, su Jumal, sind on keelanud teha,
sest JEHOOVA, SU JUMAL, ON HÄVITAV TULI, PÜHA VIHAGA JUMAL!

(ja just seetõttu ongi nüüd Põrgu Maa keskmes meie jalge all ning hiljem ka Tulejärv täidetud Jumala Püha Vihaga ehk igikestva hävitava tulega; kuna Jumal on igavene, siis on ka Tema Tuline Viha igavene)

----

Nüüd aga Soodoma ja Gomorra hävitamise juurde tagasi tulles, siis sarnaselt Noa Laeva jäänustega, on ka Soodoma ja Gomorra + Admah, Zeboimi ja Lasha linnade (5 erineva linna) tuhastunud jäänused tänaseni säilinud ja üles leitavad!

Siin üks video, mis kajastab Ron Wyatti uurimisretki seoses Soodoma ja Gomorra jäänuste avastamise ja uurimisega:



Soodoma ja Gomorra hävitamine (minu kommentaarid sulgudes)

(1 Moosese 19:1-29)
Ja need kaks (füüsiliselt kehastunud ja imeilusat meessoost) inglit jõudsid õhtul Soodomasse (Piiblis on kõik Jumala inglid alati meessoost). Lott istus parajasti Soodoma väravas. Kui Lott neid nägi, siis ta tõusis neile vastu, kummardas silmili maha ja ütles: "Ennäe mu isandaid? Astuge ometi oma sulase kotta, jääge öömajale ja peske oma jalad. Hommikul võite vara üles tõusta ja oma teekonda jätkata!" Kuid nad vastasid: "Ei, me jääme ööseks välja!" Aga ta käis neile väga peale. Siis nad põikasid tema juurde ning tulid ta kotta. Ja ta valmistas neile söömaaja, küpsetas hapnemata leibu ja nad sõid (ehk siis füüsiliselt kehastunud inglid käituvad nagu tavalised inimesed - nad pesevad, söövad ja magavad).

Nad ei olnud veel magama heitnud, kui linna mehed, Soodoma mehed, piirasid koda, niihästi NOORED kui vanad, kogu rahvas viimseni (ehk siis kogu Soodoma meeskooslus, alates perverdistatud noortest, kuni vanadeni välja; ning seetõttu homoseksuaalid jms perverdid jahivadki lapsi, kuna see on parim aeg noore inimese elastse meelsuse haavamiseks, rikkumiseks ja perverdistamiseks), Ja hüüdsid Lotti ning ütlesid temale: "Kus on mehed, kes öösel tulid sinu juurde? Too nad välja meie kätte, et saaksime neid katsuda!" (linna tulnud inglite ilu loomulikult küttis kõikide sodomiitide himud koheselt ülesse ning nad nõudsid oma seksuaalsete perverssuste rahuldamiseks Lotilt inglite kohest väljaandmist).

Siis Lott läks välja nende juurde ukse ette, sulges ukse enese järel ja ütles (järgnev osa on paljude Piibli uurijate arvates lihtsalt Loti paanikas ja hädaolukorras kiirustades tehtud ütlus): "Mu vennad, ärge ometi tehke kurja! Vaadake, mul on kaks tütart, kes mehest veel midagi ei tea. Ma toon need välja teie kätte ja talitage nendega, nagu teie silmis hea on. Neile meestele ainult ärge tehke midagi, sest nad on tulnud varjule minu katuse alla!"

(ning teadaolevalt ei huvitu homod ju eriti naistest) Kuid nad vastasid: "Käi minema!" Ja nad ütlesid: "Ise on tulnud võõrana elama, aga tahab olla kohtumõistjaks! Nüüd me kohtleme sind kurjemini kui neid!" Ja nad kippusid väga mehe, Loti, kallale ning asusid ust maha murdma (Lott oleks siinkohal vast ise ka ära sodomeeritud).

Siis mehed sirutasid käed välja, tõmbasid Loti eneste juurde kotta ja sulgesid ukse.
Aga mehi, kes koja ukse taga olid, lõid nad pimestusega, niihästi väikesi kui suuri, nõnda et need väsisid ust otsimast. Ja mehed ütlesid Lotile: "Kas sul veel keegi siin on? Oma väimehed, pojad ja tütred ja kõik, kes sul linnas on, vii siit paigast ära, sest me hävitame selle paiga, kuna hädakisa nende pärast on Jehoova ees suur; ja Jehoova on meid läkitanud seda hävitama!"

Siis Lott läks välja ja kõneles oma väimeestega, kes pidid võtma ta tütred, ning ütles: "Tõuske, minge siit paigast ära, sest Jehoova hävitab selle linna!" Aga oma väimeeste silmis ta heitis nalja (niisamuti ei uskunud vana aja uskmatud 100 aasta jooksul Noa hoiatusi peatselt saabuva Veeuputuse eest ning niisamuti ei usu tänapäeva uskmatud ju hoiatusi Metsalise Märgi ehk Koroonaviiruse "vaktsiini" vastuvõtmise eest!).

Ja kui hakkas koitma, kiirustasid inglid Lotti, öeldes: "Tõuse, võta oma naine ja kaks tütart, kes siin on, et sa ei hukkuks linna süü pärast!" Ja kui ta veel kõhkles, siis haarasid mehed kinni ta käest, ja ta naise käest ja ta mõlemate tütarde käest, sest Jehoova tahtis teda säästa; ja nad viisid ta ära ning jätsid väljapoole linna. Ja neid välja viies nad ütlesid: "Päästa oma hing! Ära vaata selja taha ja ära peatu mitte kuskil ümbruskonnas! Põgene mäestikku, et sa ei hukkuks!"

Ja Lott vastas neile: "Muidugi mitte, mu Issand! Vaata, su sulane on küll sinu silmis armu leidnud ja suur on su heldus, mida mulle oled osutanud, jättes mu hinge elama! Aga ma ei suuda põgeneda mäestikku, et õnnetus mind ei tabaks ja ma ei sureks! Vaata, see linn taamal on nii ligidal, et sinna võiks põgeneda ja on pisitilluke! Kui ma ometi sinna pääseksin - eks ole, see on ju pisitilluke? - siis võiks mu hing jääda elama!"

Ja ta vastas temale: "Vaata, ma võtan sind kuulda ka selles asjas ega paiska segi linna, millest sa räägid! Tõtta, põgene sinna, sest ma ei või midagi teha enne, kui sa sinna oled jõudnud!" Seepärast pandi sellele linnale nimeks Soar.

Päike oli just tõusnud maa kohale, kui Lott jõudis Soari.
Ja Jehoova laskis sadada Soodoma ja Gomorra peale väävlit ja tuld Jehoova juurest taevast (ehk kristalse taevakupli pealt, mitte aga avakosmosest) ning hävitas need linnad ja kogu ümbruskonna, kõik linnade elanikud ja maa taimestiku (huvitav, et Jehoova on siin kahes kohas korraga; justnagu Johannese 3:13 ütles Jeesus, et Ta on ühtlasi nii Taevas kui ka Maa peal samaaegselt).

Aga Loti naine, kes ta järel käis, vaatas tagasi ja muutus soolasambaks!

Ja Aabraham läks hommikul vara paika, kus ta Jehoova ees oli seisnud, heitis pilgu alla Soodoma ja Gomorra poole ja kogu ümbruskonna maapinnale, vaatas, ja ennäe, maast tõusis suits otsekui sulatusahju suits (Jumala viha kuumus tõusis seal 3000 kraadini)!

Kui Jumal oli segi paisanud ümbruskonna linnad, mõtles Jumal Aabrahamile ja saatis Loti ära selle hävituse keskelt, millega ta segi paiskas need linnad, kus Lott oli elanud (tundub, et Lotile anti armu tänu Aabrahamile).

---

Soodoma ja Gomorra oli hoiatus tulevaste päevade, ehk meie praeguse aja jaoks, kus sodomiitlus on uueks (eba-)normaalsuseks saanud ning kus kõik perverdid on uhkelt ja häbi tundmata oma kapist viimaks välja tulnud!

(Juuda 1:4-8)
Sest teie sekka on poetunud mõningaid inimesi, kes juba ammu on pandud kirja tulevase hukatuse jaoks, jumalatuid, kes meie Jumala armu tarvitavad, et lodevalt elada, ning salgavad meie ainsa valitseja ja meie Issanda Jeesuse Kristuse. Aga ma tahan meelde tuletada teile, kes kõike juba olete korra teada saanud, et Issand, kui ta rahva oli päästnud Egiptusest, teisel korral hukkas ära need, kes ei uskunud, ja et tema inglid, kes oma seisust ei hoidnud, vaid jätsid maha oma eluaseme (saades langenud ingliteks), pani kinni igaveste ahelatega pilkase pimeduse alla suure päeva kohtuks; nagu Soodoma ja Gomorra ja nende ümberkaudsed linnad, kes samal kombel kui needki elasid porduelu ja ajasid taga teist liha, on hoiatavaks näiteks, kannatades igavese tule nuhtlust. Nõndasamuti rüvetavad needki unenägijad oma liha, põlgavad Issanda valitsust, pilkavad aukandjaid vaime.

---

Mis puutub aga Loti ja tema tütarde läbikäimisest saadud lastesse, siis tõepoolest toimus siin pereliini sisene paljunemine! Piiblit lugedes võime vaadata sellele vast ka sellest seisukohast, et küllap arvasid need tütred, et kogu maailma meessugu (tänu Soodoma meessoo perverssustele) on ära hävitatud ning järglaste saamiseks ja oma soo jätkamiseks otsustasid nad oma isa täis joota ja temalt lapsed saada. Kuna tütred olid Soodoma perversse elustiiliga aga juba kursis (kus vanemad ja vanavanemad magasid oma lastega, kus suurtes orgiates igaüks magas igaühega, kus suvaline linnakodanik võis soovi korral ükskõik kelle lastega magada, kus magati loomadega jne.), siis küllap ei näinud need tütred selles kõiges ka midagi väära. Piibel muidugi hoiatab korduvalt ka alkoholi tarbimise eest, kuna suures joobes olles ei tea inimene üldjuhul, mida ta teeb ning järgmisel päeval puudub mälestus eelmisest päevast! Ning on täitsa võimalik, et Lott oli niivõrd juua täis, et ta ei saanudki kunagi teada, kust tema tütarde lapsed tegelikult tulid!

Kui satanistliku eliiti ja 13 illuminaatide pereliini vaadata, siis on samuti ilmselge, et siin toimub omavaheline pereliinide vaheline ja/või sisene paljunemine (nagu näiteks Justin Bieber ja Celine Dion os sugulased jne.)! Kas sellega kaasnevad suured geneetilised hälved? Ei oska öelda, aga kuri eliit teeb seda! Võib-olla teadus valetab ka selles vallas meile!
Vasta
Selles Arlichi seletuses on mitu viga.
Esiteks homoseksuaalsus esineb ka loomariigis, samuti lähisugulaste vaheline soo jätkamine.
Kas näiteks õde-vend kassid on patused, et omavahel paarituvad. Ja kui on siis mille pagana pärast see nö jumal sellise looduse lõi?
Loomulikkusest kõrvalekallet on inimajaloo jooksul koguaeg olnud, kuid selle protsent pole eriti suur kuna loodus esiteks tuimalt „proovib“ kõike ja kui mingil teel on tupik siis sealt edasi lihtsalt minna ei saa.
Teiseks Jumal. Jumal ei vihasta, veelvähem huvitaks teda mida keegi kuskil teki all teeb.
Arlich kirjeldab mõttejumalat. See tuleneb mõistusest. Ehk siis mõistus kogeb/kategoriseerib „head ja halba“ ning teeb sealt järelduse, et Jumal on samasuguste parameetritega. Ainult mõttejumal tunneb head ja halba....ning suudab sellest tulenevalt halba vihata.
Päris Jumal aga ei tunne ei Head ega Halba. Ta tunneb vaid Iseennast.
Piiblis on segamini kirjutatud nii mõttejumalast kui Jumalast. Sealt ka arusaamatused.
Vasta
Inimene ei ole loom, va. juhul kui inimene Metsalise või Elaja Religiooni ehk Evolutsiooni Teooriasse usub!
Inimene on teadlik olend, Jumala näo ehk olemuse järgi loodud, omades keha-vaimkeha-hinge kompleksi, ja seetõttu ka iga oma teo eest täielikult vastutav. Loomadel selline tegude eest vastutav enesetadvus puudub!

Ja on ju ilmselge, et Jumalast rääkides on meie arvamused Temast kardinaalselt erinevad ja üksteisele vastu seisvad!
Piibli puhul on tegu kolm-isikulise Ainu-Jumalaga, kelle ilminguks lihalisel kujul on Jeesus Kristus, ning kes oli Vanas Testamendis tuntud kui Jehoova (YHVH) Jumal. Teda suudame me kirjeldada üksnes Piibli enda alusel ja just niipalju kui Ta ise on seda seal meile läbi prohvetite ja apostlite teada andnud! Kui sulle see ei meeldi, siis oled sa vastuolus Piibliga ja kuulud vaenlase poole peale, hoolimata sellest, kas sa ise seda tajud või mitte! Kui sa aga väljatoodud ajaloolise ja vaimse tõestusmaterjali alusel ei suuda seda ikkagi näha, et Piibel on 100% tõde, siis ei ole siinkohal midagi teha! Omaenda "mina" tarkuses oled sa kahjuks pimestatud ja liigud oma huku suunas! Ja kuna Piibel on vaimumõõk, siis on eelkõige seal väljatoodud Tõde justkui terav relv, mis südamesse tungib ja inimest sügavalt häirib ja see ei anna rahu teps mitte enne, kui on aset leidnud kas Tõe ja Jumala mahategemine või vastupidisel juhul siis Tõe täielik omaksvõtmine! Kui väjatoodud Piibli tõed ei oleks tõesed, siis ei kutsuks nad patuses inimeses esile mitte mingit reaktsiooni, aga kuna patune on nende tõdedega vastuolus või sõjajalal, siis see kutsub alati esile tugevad reaktsioonid, kuna seesmine vaimne olemus (südametunnistus) teab tegelikult, et inimene on Jumala käskude ja Tõe vastu mässaja! Vaba tahte alusel võib igaüks siin Tõe vastu mässata palju tahab, aga targem on oma elu lõpuks ikkagi Tõde viimaks vastu võtta ja päästeks Tema juurde tulla, sest vastasel juhul surma hetkest alates seesmist kurjust ja patust langenud loomust heastada enam võimalik ei ole!

PS! Paljud vist unustavad endist viisi asjaolu, et ma olin omal ajal täisvereline müstik ja täielik New-Ager, kuid Piibli Jumal oli ise see, kes mind sellest kõigest välja tõstis ja niipea, kui see aset leidis, kadus mind varjestav "ülestõusnud meister Thoth" minu elust kus see ja teine ning sellel hektel mõistsin ma, et Thoth on Saatan ise, mitte mingi tema allohvitser vms. vaid just tema ise! Ning kui su silmad on ühel hetkel kogu maailmas valiseva kurjuse ja nende sümboolika suhtes viimaks täielikult avatud, siis pole enam võimalik neid kinni panna ... vahetevahel on see isegi natuke koormav, kuna siis näed sa kuidas pea iga asi siin langenud reaalsuses on kurjuse ja tema sümboolikaga saastunud! Piibel ütleb õigesti, kui ta ütleb, et Tarkuse suurenedes kasvab ka kurbus!
Vasta
„Inimene on teadlik olend, Jumala näo ehk olemuse järgi loodud, omades keha-vaimkeha-hinge kompleksi, ja seetõttu ka iga oma teo eest täielikult vastutav. Loomadel selline tegude eest vastutav enesetadvus puudub!“

Lapsi sureb maailmas igapäev sadades ja tuhandetes, küll haigustesse, nälga ja janusse. Milline Hea Jumal sellist asja lubaks?

„Kui sulle see ei meeldi, siis oled sa vastuolus Piibliga ja kuulud vaenlase poole peale, hoolimata sellest, kas sa ise seda tajud või mitte!“

Et Jumalal saaks olla Vastane? „Ohoh...“ imestaks sellepeale Jumal kui Ta räägiks.
„Taju“ on tajutav...ehk kogetav. A mis siis teha kui ma ei koge sellist „tajutavat asja“ nagu Sina?

„Omaenda "mina" tarkuses oled sa kahjuks pimestatud ja liigud oma huku suunas!“
Tunneksid Sa Jeesuse ära kui teda „näeksid või kuuleksid“?

„Paljud vist unustavad endist viisi asjaolu, et ma olin omal ajal täisvereline müstik ja täielik New-Ager“

Mina eitea kes Sa enne olid. Mina ei muutu...

A toon sellise näite....väike laps. Ema räägib „Sina oled Jaan“...või „Sina oled Kadri“
Tuleb külla Onu või Tädi...ja küsib:“ Oi ja kes Sina oled?“
Laps vastab:“ Mina Olen...“ mõttepaus kuna otsib Mina...ja jätkab „ Jaan..“.
Algus on õige...ja siis tekkib samastumine objektiga.
Sealt algab eraldiseisva mina illusioon...Smile
Vasta
Tere!
Milline rõõm,mind ei olegi vahepeal PARAST kustutatud!

Hea teema siin ARLICHIL ,võib rääkida oma Ilmast ja loodame,et keegi ei solvu.

Mitte keegi pole Jumalat näinud ja seetõttu keegi ei sa hakkama ka selle kirjeldamisega.Kui me proovime nüüd enda Jumalikku kogemust sõnadesse panna,siis kahjuks ei jõua see kuulajani kohale.

Jaa ,väga Ilus Arlich ,aga kahjuks mitte minu Maa ,,sest mina mõtlen ja tunnen teistmoodi.
Neid Gurusid ja Valgustunuid on terve arvuti avarus praegu täis.Kes käis Marsil,kes sai nägenuse.Kõik see on väga ,väga Õige ,aga see on nende isklik kogemus.
Kas mina peaksin ka nii tundma.
Järsku on ikkagi nii,et me oleme väga väga erinevad ja meie teed SINNA ON VÄGA ERILISED ,aga ME Vvõime jõuda Mesitarusse.
Mulle tundub ,et religioonid ei ole pahad,aga tihti nad ei lase leida meil OMA Teed ,et Koju lennata/tuhanded hukkuvad teel,tuhende kannavad hoole ja vaeva/
Jumal tahab,et me oleksime erilised.
Mis puudutab ARlichI KOGEMUST ,SIIS see on väga tore ,aga see on Tema kogemus,mitte minu.
Mnu Südame kogemus n.ö võrlduseks.
Kristuse teine tulemine.
Lõvina,sest Tallest sai lõvi,läbi sünd-suremise.
Veidral moel tuleb kaks lõvi.Kes on teine lõvi.Mõelge selle peale,kes on teine Lõvi.
Kes on kahe lõvi vahel ja kes on palju suurem.-EHK ILMASAMMAS.
Kes on kahe Lõvi vahel.
Vastus-Ilusat RUKKIMAARJAPÄEVA.
vASTUS -mYKENE t THOR OF LIONhttps://www.google.ee/search?q=MYKENE+THOR+OF+THE+LION&hl=et&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiQnsC3sbPyAhWgSvEDHQ7ZAkQQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1904&bih=948#imgrc=EtO5IWWiidRGhM

iLUSAT TUKKIMAARJA PÄEVA






Vasta
Tahtsin vabas teemas ,kus hing võib rännata OMAS , edasi rääkida.
.Suur Eksitus Arlichi järgi,mina nimetaksin Suur Lähtestamine ,Kristuse TEINE TULEMINE.
Uus pilt Ilmasambast.Ilmasammas,seal ajas -Semiramis ja Kaks Lõwi.Saadan Teile ühe pildi. [Pilt: 361px-British_Museum_Queen_of_the_Night.jpg]
Muideks selle pildi peal on ka kaks öökulli ,Tartaria linnukesed.
Suur EMA ja Isa ja Poeg.Elu võeti Isalt ja Pojalt/v.s Kalew ja Kalewipoeg/ ja nemad ei ole siin Ilmas,/MEIE iSA,kes sa elad taevas/aga tulevad.õigel ajal.
See sama Semiramis keskel,kes Arlici järgi on kogu Patu algus ehk Paabeli hoor lõpuajas.
Kes on mesilasi pidanud,saab aru järgmisest võrdumist.Mõnedel leskmesilastel avaneb õnn ühineda EMAGA õhus/TAEVAS/,aga kahjuks peale seda jätavad nad oma genitaalid Temasse ja surevad.Muidu valguks sperma välja.Mlline ilus surm.Valiksin selle meeleldi.Kahjuks enamus leskesid ei saa seda nautida ja saavad jalaga peesse, Tarust välja..Vot nii käivad asjad siin MAA peal mehed.
Nüüd on tulnud mingi kamp väljastpoolt meie Ilma ,meie KORRALDUST siin Ilmas ja on suutnud tungida ,häkkida PÜHA GRAALI,Emasse,sest Tema on siin ja alati-Ilmasammas.Ja see sünge jõud kinnitas ennast ümber Graali/Madu ümber karika/
Aga sellest oli veel vähe.Nad/need ei ole siit/suutsid luua vale-tõe maailma.Kuidas see siis välja näeb.Alati,kui EMA loob Armastust ja kui ISA loob Tõde,kirjutavad nad sinna peale Vale.Kui seda Vale -TÕE mängu korrata kordades,ei leia me enam Tõde.Ja nii ongi juhtnud enamus inimestega,kes koroona peitusemängu on ennast kaotanud.
NäideBlehoisikesene käsin juuksuris ,kus minu ees ja taga oli peeglid.Kui ma keskendusin peeglitesse,siis ma nägin ennast peeglis lõputult,aga see ei olnud MINA. See ongi Saatana trikk,elada Vales.
Kellele ütles Kristus-Teie olete oma isast Kuradist,tema on olnud inimesetapja algusest peale,sest ta on valetaja ja vale isa/lühend.Joh.Ev/.-Nemad ongi maapealsed tõeväänajad,mitte Paabeli Hoor.Küsimus muidugi,kas tõeväänajad valisid selle rolli ise või täidavad nad miskit muud ülesannet.
Saatan jõuab igale poole ja ka Piiblist peab inimene suutma Valet ja Tõde eristada.Kui seda suudetakse ,saab tõesti sellest TÕE raamat,ehk ISA RAAMAT.
Aga see on minu Ilm ja ma ei soovi seda kellegille pähe määrida.
Igale oma ja tore ,et saab kirjutada.
Ootan huviga Arlichi pajatusi.






Vasta
Hääd Pidupäeva!
Püüan ennast ka Para koroonateemaga kursis hoida.
Meeletu kogus infot,videod ,viited,meeletu kogus infot.Kuidas eraldada Valet Tõest.
Pange nüüd mind tavalise inimese olukorda,kes käib tööl ,kodus on veel tegemist ja hobi jne..Ja siis öeldakse-tavaline valija on rumal.Ja poliitkud ütlevad piibelikult,võtan Sinu mured kanda.Kui hästi nad sellega on hakkama saanud.
Ja just eelnevas tekstis kirjutasin -käib Vale-Tõe mäng.
Üks allikas väidab ,temal on õigus,teine -see on lavastatud.Kes Teile ei tundu,aga minu peaga on juhtunud nii,et MA EI SAA ENAM ARU,KEDA USKUDA.Ma ei suuda seda hallata.Julgen uuesti öelda-see ongi Peeglimäng,mida haldab Kuri.See on Väline maailm,ehk VÜRSTIRIIK ja siin meil sansse ei ole.
Sain aru,et välise maailma tegemistega peab olema kursis,aga kõik vastused asuvad MINU SEES.Siit leidsin ka omaenese Kurjuse.Ja siis süüvisin,miks ma olen paha.
Siit seest leidsin ka kundalini energia ja ma sain teada,kes Ma tegelikult olen ,aga mitte siin ILmas.Minu sees ei ole Religioone,vaid on TÕDE.Siiski toetun siin Ilmas Piiblile,aga oma südame järgi ja seal üks rahvas elab väga palju aega vales.aga ka temal on lootust.
Arlich nimetab Kundalini Shakti/loodan ,et ma ei saanud valesti aru/TÄIESTI VASTUPIDI--Antkristuse tulek.
Ma ei püüa ennast Arlichile vastandada,aga olen Jumala otsingute Teel.Aga Arlich leidis,kui Ta siin Ausalt kirjutab.Õnniteleme!

Luuletus.
Jamala otsingud mind viisid päris rappa,
sest kusagilt ei leidnud Teda Ma.
Ka Kirikust ei leidnud,
no kasvõi 24 tundi Palveta.
Siis käisin,Metsas,Põllul,Rabas.....

Siin lõppes kahjuks minu mõte- olen jälle Teel.


Vasta
Kundalini tõmbab tõepoolest pea natuke sassi. Tõde(Mina) siis Ennast Ilmutab...
Vasta
Suur Eksitus.
Suur Lähtestamine.
Ketserlikke mõtteid.

Tagasi Eedenisse/jutumärgid/

Mängisin siin sellise mõttega,et vaxi inimesed siiski ei sure ,vaid peale 5-ndat doosi/peale pentagrammi laksu/ muutuvad zombiteks siin Ilmas.Mõtlesin siis SELLE ZOMBI ÜLE.No ütleme,ta on juhitav,Tal puuduvad emotsioonid,aga mis peamine,mis avastasin ,TA EI TUNNE ENAM HEAD EGA KURJA.Siit paratamatult mõte liikus algusaegadesse,kus öeldakse ...lähevad teie silmad lahti ja te saate Jumala sarnaseks,tundes head ja kurja.Ja nad aeti välja Eedeni aiast.
No siis möte liikus edasi...küll see Saatan on ikka tubli ,ta juhib inimesed /ainult vaxitud/tagasi Eedenisse,kus ei tunne enam Head ega Kurja nagu enne Pattulangemist.
Mida ütleb cypher Matrix 1 filmis: mul on sellest peldikust kõrini/mitte otsetõlge/...ma tahan nautida...andke mulle minu tablett...
No ja nüüd meie head valitsejad pakuvad meile seda ja kus on teie tänu ...

Vasta
„..,TA EI TUNNE ENAM HEAD EGA KURJA.Siit paratamatult mõte liikus algusaegadesse,kus öeldakse ...lähevad teie silmad lahti ja te saate Jumala sarnaseks,tundes head ja kurja.Ja nad aeti välja Eedeni aiast...“

Jumal ei tunne Head ega Kurja. Sellest piiblijutust hakkas inimene justnimelt tundma Head ja Kurja, sellepärast ta Jumalariigist välja kukkuski. Jumal=Jumalariik. Ta „muutus“ surelikuks.
Kuid, kuna kõik on Jumal siis „tegelikku välja ajamist“ ei toimunudki. Toimus Jumalast eraldumise illusioon.
Vasta
Suur Eksitus
Suur Lähtestamine.

Alternatiivsed mõtted.

Püha Graal.

See,et Kurjus Maa peal on tegutsemas,selle üle kahelda pole mõtet ja selliste inimeste hulk kogu aeg suuruneb,kes nii usuvad.Teisisönu,kurjus on järjest rohkem nähtav,aga praegu veel läbi inimeste kurjade tegude.Me veel ei näe kurjust silmaga.

Kui inimvaim vabatahlikult,kes on ühendudes Isaga/Jumalaga/ soovib siseneda Emakesele Maale,siis on see ainult võimalik läbi Püha Graaali,mida otsesõnu võib nimetada Maaema üsaks.Nii ka see iidsetel aegadel toimis ja siin Jumala pool loodud Paradiisiaias oli inimesel tore tegutseda ja ka kogu aeg oli Isaga ühendus olemas.
Mingil ajal ,mingi väga suure probleemi tõttu,vist täielik planetaarne katastroof,suutis Saatan hakata kotrollima elu Maal/ta veel ei ole siin/. Ta keris piltlikult öeldese ennast Graali/piltidel karikas/ ümber.Ta keris ennast värava ümber,mida ta nüüd kontrollib.Sellest hetkest alates muutus elu Paradiiisiaias täielikult.Kui nüüd inimhing läbib Graali väravaid,siis sellel sünnimomendil,see on Tühjuse moment,salvab Madu teda korraks ja Ta saab kaasa mürgipisara/TILGA TÕRVA/ Tegelikult see on tilk mürgitatud verd/võrdluseks koroonamanipulatsioonid/,
mis hakkab tasapisi kasvavas inimeses oma elu elama.Sellest hetkest hakkab järk-järgult ka kaduma inimesel side oma Isaga/Jumalaga/Veel kuni 6 aastaseni on lapsel veel palju jumalikke omadusi,aga sealt edasi hakkab kiire vaimne kuhtumine.See Saatana tõrvatilk elab igas inimese oma elu.Sellest võib kasvatada Stalini,selle võib ka täiesti enda seest kaotada,saada uuesti valgustunuks .


Vasta
Suur Eksitus
Suur Lähtestamine

Alternatiivsed mõtted.

Kristusteadvuse võrgustiku taastamine/jutumärgid/

Tekkisid mõned mõtted seoses selle grafeeni ja 5G võrgu loomisega.Kui nüüd oletada,et teatud arv kordade süstimise järel saavutatakse inimeses vajalik grafeeni kogus ja ta hakkab tööle täiesti normaalse vastuvõtjana ja kui on rajatud ülemaailmne 5G võrk,siis tegelikult absurdsel moel see meenutab mulle kristusteadvuse võrgustiku töötamise põhimõtet planeedil MAA.See oleks siis saatanlik variant,aga inimeste teadvused oleks omavahel seotud ja nad toimiks nagu superraal.Eelnevalt peab Saatan jooksutama kokku tõelise võrgu,s.o kristvusteadvuse võrgu. ja siit olengi saanud vastuse,miks viimasel ajal Emakest Maad nii paaniliselt lõhutakse--tomub võrgu hävitamine.
Paljud praeguse muutuste aja tegevused hakkaksid nagu Piibli järgi korduma.Näiteks Noa laev,kus teatud seltskkond kogus kokku vajamineva info Maal,et siis pärast katastroofi uut Elu alustada.Tänasel päeval teatud seltskkond rajab maaaluseid turvalinnu,kuhu kogutakse alates teadmistest ,teadlastest,jne...,kogu vajaminev info,et peale Suurt Lähtestamist siin Maal jätkata.
Kui see G5 võrk koos oma alamatega on toimima saadud alustab Saatan oma lõpueksami tööga-Paabeli Torni ehitamisega.Ka see tegevus on juba varemalt Piiblis ära tehtud ja lõppes see keelte ja meelte segamisega Jehoova poolt.Põhiline probleem siis oligi,et inimesed läksid omavahel tülli ja on seda tänapäevani.Kui nüüd Saatanal õnnestuks oma võrk tööle saada ,siis tõesti peab tunnistama,et andes kõigile oma alamate ajudesse teatud signaale,siis enam kraaklemist ei tule ja võib torni ehitamisega peale hakata.Siin saab olema nüüd küll küsimus,kaugele tema nüüd oma töödega jõuab ja kuidas ja kas sellesse ehitusse sekkub.Aga kui ta peaks nüüd oma eksamitööga valmis saama,siis sellest võiks temale küll suur abi tulla.Pakuksin välja,et selle peatorni kaudu on väga mugav saata vaevatud hingede energiat sinna,kus juba on loodud analoogiline olukord,aga igatahes oleks see galaktika suur saatja -vastuvõtja ja ühe ajastu lõpp siin kaunil planeedil Maa.Emake Maa ei oleks siis enam Linnutee Kaunim Naine.

Vasta
Suur Eksitus
Suur Lähtestamine

Alternatiivsed mõtted.

Kristuse Teine Tulemine.

Jumala Poeg saabus Tallena ja lahkus siit Ilmast nende nõudel:JOH 18,19.Pilaatus täidab juutide nõude.
Jeesus läbis inimesena surm-uuestisünd Tee ja andis teada inimestele,ära karda Surma,see on Saatana pettus ja kuula minu Sõna.
Jeesus tuleb kindlasti tagasi,Kuid seekord enam mitte Tallena ,vaid Lõwina.
Kui jälgida inimese maist teekonda siin Ilmas,siis paljus kattub see Jeesuse Teega.Ainuke suur vahe inimeste jaoks/ valgustunud ei kuulu nende hulka/ on see ,et nad sattuvad lõpututes arv kordi siia Saatana Matrix-isse uuesti ja uuesti,sest nad ei suuda Jeesuse sõnumit lugeda.Kui veel uuesti rääkida inimtallest ,vaid pigem lambakarjast,kellena meid Inimesi käsitletakse ,siis vastab see ju täitsa tõele, paljud meist surevad nagu lambakari.
Seda lambakarja lükatakse suurtesse sõdadesse /vend võitleb vennaga/,neid lambaid on ajalooliselt piinatud sadistlikult väga erineval moel,nüüd neid vaksineeritakse ,neid põletatakse Tules,Dresdeni pommitamine,sisuliselt nende lõpp on täpselt sama ja karm ,nad peavad surema piinarikkalt.Nende Elu lõpulause ei saa kuidagi olla.:eLU on imeilus siin Jumala rohtaias.
Kuid minule tundub ,et maapealne lambakari jätab tähelepanuta ühe oluliuse sõnumi-ka nemad peavad muutuma Lõwiks.Meid on miljonites tapetud tallena ja me ei ole midagi suutnud ette võtta.
Vaatasin just täna masendavaid kaadreid Austraaliast,nn.koroona karantiinilaagrist.
Majad tuhandetele inimestele,valged bussid sõidavad kohale,inimesed astuvad oma pampudega välja,täielik alistumine.Valvureid on aga 100 korda vähem.
Üksikiskuna me jäämegi talleks ,aga meie tugevus peitub ühtsuses.Meie ,kelle süda hakkab avanema suurest surmaunest,meie üksikisikuna ei saa Lõwi olla,meie oleme ainult koos Lõwi.See ongi olnud Saatana suurim hirm ,sest meie inimesed võime teha oma LÕWITORNI.
On kaks viimase päeva võitust-Taevane ja Maapealne.Meie inimestena ei saa võidelda seal üleval taevas,kus hakkab toimuma Gigantide heitlus, meie kohus on võidelda siin maa peal oma võiltust.Kui lugedes nüüd,iga päev,kuidas inimesed kirjutavad kogemustest-mä näen Saatana läbi,ma ei tee seda Valet enam kaasa,siis see ongi meie võitlus.On näha ,et lõwirahva arv suureneb.
On olemas üks väga iidne figuur juba neoliitkumist,kus on paks MAMMA ja kahel pool temast on kaks Lõwi.Üks nedest lõwidest,tema paremal käel ongi Taevased jõud,mis on Isas ja Pojas koos/Jeesus ütleb,mina olen Isa ja ISA ON MINUS/ ja teisel pool,vasakul käel on Ka Lõwi,need oleme Meie,inimesed,kõik koos,kes MAMMA-t austavad ja kaitsevad.Tegemist on siis Jumaliku kolmainsusega,kuidas ainult Emake Maa saab Jumala Rohtaiana toimida.Nii toimis iidne kord Maa peal kuni Saatana saabumiseni.
Kui vaatame tänapäevast pilti,siis vasakul käel MAMMA-st ei ole enam lõwi,vaid on lammas.
Meie kohus on ,kelle süda ärkab üles/mu süda ,ärka üles/,meie lõwirahvas asume uuesti lamba asemele.
Leiad Paksu MAMMA,kui trükid:
Neolitich Mother Goddess./Paneksin ka pildi,aga ei oska kleepida/.
Sama korduv motiiv/Semiramis,Isthar,Inanna jne, kuni Mükeene kultuurini,trüki : Mykene Thor of theLions Minu lemmikpilt.



Vasta
[Pilt: goddess-sitting-on-a-lion-chair-catal-hu...AN529G.jpg]
Vasta
Kuulame siis Arlichit Soodoma ja Komorra teemal:
Soodoma ja Gomorra temaatika on väga sügav ja et selle hävitamise tagamaid mõista, tuleb esmalt aru saada, kes meie Jumal on ja milline on Tema loomus ning seoses sellega ka milline on ettenähtud karistus Tema käskudest üleastumise korral.

Nüüd siis minu arusaam:Väike näide siis sealt samast Raamatust..Piiblist..Sellest hävingust pääses Lott koos oma kahe tütrega.See tubli Lott,kes põgenes Soodomast,/Jehoova poolt väljavalitud, /Patupesast,astus kahel järgneval ööl vahekorda oma tütardega.
Saatan naerab meie üle,see kõik on kogu aeg meile nähtav ,aga me ei loe seda.
Saatan naerab meie üle,aga veel kordagi ei ole ta ületanud lepngut Jumalaga,Meil on vaba tahe valida ,hea ja kurja vahel.Jah,see on hägustatud ja Saatan on juba tinglikult
lepingut muutnud nõrkade ja rumalate suhtes,kelle ta ise eelnevate tegevuste/kah religioon/ käigus rumalaks lõi.Aga Jumalasõna ei saa Saatan peita.See on Piiblisse raiutud.
Vasta
Üldiselt see seksuaal-vahekordade teema huvitab ikkagi Saatanat mitte Jumalat. Jumalal on sellest täiesti ükskõik. Saatan loob Vaba Tahte illusiooni (Mina olen keegi...). Aga tema „sees“ pole Päris Püsivat Olemust.
Vasta
Jätkame tegeliku reaalsuse avamisega!

1) Video: Kas Antarktika on võti Lameda Maa mõistmise juurde?
(Is Antarctica The Key To Flat Earth?)

https://freeworldnews.tv/watch?id=5db8b0...0016b26a2d

ja seoses sellega jõuame tänase asja tuuma juurde, milleks on:

2) Video: NASA VALETAB KÕIGE SUHTES!
(NASA lies about EVERYTHING!)

See video on oluline kuna käsitleb sellist illuminatide/vabamüürlaste sümboolikat nagu
VECTOR või CHEVRON, mis on ühtlasi Heebrea keelne VAV (V või W) ehk täht number 6.

https://www.bitchute.com/video/GZGbaYxNwlLO/

ja kui see videomaterjal on läbi vaatatud, siis toon selgituseks paar näidet, kuidas sümboolika ja firmalogode alusel antakse edasi Heebreakeelne Kolmik-VECTOR ehk VAV-VAV-VAV ehk 666.

[Pilt: DuEwPNTWoAIIGVC.jpg]

ja üks ka meie kohalik illuminaatlik logo (koos vabamüürliku Kuningliku Kaarega; Royal Arch of Freemasonry; + tagurpidi pööratuna V-V-V ehk 6-6-6; need kolm V peaksid olema justku A tähed, aga selline kujutamine on tahtlik, kuna V ei ole mitte A) - sümboolika on meie sileme ees, aga kas me paneme seda tähele?

[Pilt: arco-vara.jpg]

ja kui nad nüüd kontrollivad kõiki maailma Kosmoseagentuure, mis meile valetavad, siis kontrollivad nad ka kõiki maailma valitsusi, kellele need Kosmoseagentuurid vahetult alluvad ... ja kui nad valetavad meile juba maailma tegeliku olemuse kohta, siis valetavad nad meile ka kõige muu kohta, sh. "Koroonavaktsiinide" (ehk geeni-tehnoloogia) tegeliku olemuse kohta!
Vasta
Minumeelest need rohelised joad meenutavad nagu seitset rohkem aga heaküll. Küsimus tekkib, et miks siis otse ei võiks 666 energia joogi purgile trükkida ja alla veel sarvedega kurat kes lausub „Tunne põrgu kutset“?
Sellepeale ostetaks noorte poolt ehk neid veelrohkem kuna Saatan on ju „cool“.
Aga energiajook iseenesest on vastiku maitsega küll jah...Smile
Vasta
Unustasin eelnevale lisaks veel ühe pildifaili koos täiendava sümboolikaga:

https://drive.google.com/open?id=11O3e6p...vRi691lqQT
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35(current)
  • 36
  • 37
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  See suur ja mõistetamatu Venemaa!? excubitoris 4,202 1,187,948 23-03-2024, 15:47
Viimane postitus: Kunglas
  Birminghami Kolmsilm a la Suur Vend Skarre 0 3,276 13-11-2015, 04:01
Viimane postitus: Skarre
  Suur jalutuskäik xawa 4 6,051 25-07-2012, 14:55
Viimane postitus: Tarawah
  Suur raamatutepõletamine toimub juba homme! Celtic 42 23,836 23-05-2012, 19:36
Viimane postitus: nokitseja
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,897 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 658 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 656 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 645 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat