Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palun aidake minu õde!
Autor Sõnum
torukoll
Uustulnukas

Postitusi: 41
Liitunud: Oct 2014
26-07-2016 21:08
Postitus: #1
Palun aidake minu õde!
Tervist parahuvilised. Minu õega juhtus selline lugu, et mingi aeg oli tal satanistist sõbranna, kes kinkis talle väidetavalt satanistide pühitsetud sõrmuse mida ta kandis umbes kolm kuud. Enne kui ema teada sai ja käskis selle viivitamatult tagasi anda. Aga kui õde vihaselt sõrmuse ema kõrvale diivanile viskas, kadus see ära ja enam seda sõrmust seal majas ei nähtud. Hiljem väitis õe sõbranna, et sõrmus olevat tema juurde tagasi tulnud ja ta leidis selle oma kodus enda lauasahtlist. Lisaks võttis õde koos selle sõbrannaga mulle sünnipäevaks kingitud kassi kujulise rahakassa ja tegid sellega keldris mingeid satanistlikke rituaale. Kui ma seda kuulsin, võtsin ma kassa ja viskasin selle prügimäele kildudeks. Peale selle toimus sellel ajal, kui see sõbranna minu vanemate kodus suvitas, igasuguseid kummalisi asju. Mina elasin siis juba linnas ja ei uskunud eriti neid jutte. Pidasin seda teismeliste fantaasiaks, aga paar aastat tagasi juhtus minuga midagi kummalist, mis pani mind seda juttu rohkem uskuma. Nimelt kiusas mind kaks nädalat jutti luupainaja, nii et magama ei julgenud enam jäädagi.Kogu aeg nägid hirmsaid unenägusi ja tundsid teadvusel olles, et miski piinab mind ja toksib kaela pihta ja annab elektrilööke. Ärkvel olles tundus nagu kass kõnniks teki peal ja vahel isegi kuulsin kudas miski minu pealt voodi peale hüppas, aga mul ei olnud ühtegi kodulooma. Vahel tundsin silitusi ja staatilist elekktrit ärkvel olles jne... Mind aitas sellest jamast välja mediteerimine. Kusjuures esimene kord kui ma mediteerisin tundsin oma rinna peal kassi sarnast raskust mis tasapisi ära kadus. Kuigi vahest saan siiamaani öösiti silitusi ja särakat, juhtub seda üks kaks korda kuus ja ainult kord ühe öö kohta, nii et mind see ei häiri. Aga minu õega on asjad hoopis halvemad. Nimelt mõni kuu peale sõrmuse kandmist hakkasid tal toimuma suured meeleolu kõikumised mis on käinud siiamaani, see teeb umbes üksteist aastat. Maniakaalsest depressioonist kuni ärevuseni välja. Selle üheteistkümne aasta jooksul on ta olnud umbes viis korda vaimuhaiglas. Mingiks ajaks saadakse rohtude abiga ta mingisse unisuse ja pohhuismi sarnasesse seisundisse aga seda ei ole kauaks. Arstid ei oska midagi tarka öelda, ainult katsetavad tema peal uusi rohte.Ma olen oma "õige õega" saanud nende aastate jooksul vaid mõned korrad rääkida.Eriti kahju on mul tema kahest tütrest, kes peavad seda kõike taluma.Palun teid targad inimesed, kas oskab keegi teda siin kuidagi aidata või teab kedagi, kelle poole pöörduda?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

Postitusi: 883
Liitunud: May 2009
26-07-2016 23:56
Postitus: #2
RE: Palun aidake minu õde!
Aga mingigi diagnoos on haiglas talle pandud? Mis see on või mis on diagnoosikood?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kabala
Uustulnukas

Postitusi: 48
Liitunud: Aug 2012
28-07-2016 02:50
Postitus: #3
RE: Palun aidake minu õde!
Siin ei ole küsimus mitte satanismis vaid selles, milliseid vaimolendeid Sinu õde vaimsete toimingutega enda lähedusse ja/või endasse on kutsunud ja kui suure meelevalla nad Su õe üle saanud on. Satanism võib olla ka lihtsalt inimest edasiviiv religioon, aga kui selle sildi all hakatakse keelatud maagiaga tegelema, siis tõesti lõpetavad paljud hullumajas. Sama on ju ka kristluse ja muude religioonidega.

Sinu kirjast nähtub, et Sa oled oma "õige õega" nende aastate jooksul saanud ainult mõned korrad rääkida. See tähendab, et vaimolendid on ammu temasse sisenenud ja ta ka "üle võtnud". Sellises olukorras on arstid loomulikult võimetud. Diagnoose võib ju panna, aga see ju ei muuda asja. Kuna arstid sellises olukorras eriti midagi teha ei suuda, siis minnakse lihtsama vastupanu teed - õde lihtsalt uimastatakse. Vanasti kasutati sellistel puhkudel ka insuliiniravi, aga seestumise puhul ei anna ka see tulemusi, kuna mineviku unustamine ei aita. Tegemist on ju vaimolenditega, kes ei kao iseenesest kuhugi ja küll nad selle eest hoolitsevad, et kõik jälle meelde tuleks.

Kirjutad, et tahaksid teda aidata. Selleks, et kedagi aidata, peaks see keegi ka abi soovima ja teatud "toimingutest" lahti ütlema ja nendest ka hilisemalt hoiduma. Vaimolendeid ei ole iseenesest raske välja ajada (kuigi see võib palju aega võtta), aga mis on sellest tolku, kui ta ise tahab "keelatud maagiaga" edasi tegeleda. Need ju tulevad siis tagasi ja võtavad "sõbrad" ka kaasa ja tema "uus olukord" saab olema hullem kui eelmine.

Niisiis ei ole küsimus selles, kas teda saaks aidata - loomulikult saab. Küsimus on ikka selles, kas sellest aitamisest abi on. Mis tolku on päevi või ka nädalaid tegeleda vaimolendite väljaajamisega kui isik need ise jälle (läbi keelatud maagia) tagasi kutsub?

Sinu jaoks ei ole olukord, kus Su õde on, uus. Samas nähtub Sinu kirjast, et Sa ei tea, mis on tema olukorra taga. Kahjuks selgub lausa enamus juhtudel, et isikud ei taha vaimolenditest vabaneda. Alles hilja aegu sai sellel teemal ühe neiuga vaieldud. Tema sõbranna on satanist ja koos sõbrannaga tegelevad nad keelatud maagiaga. Uuridsin, et kas teda ei häiri need olendid, kes ta ümber on. Seepeale tema kurtis, et keegi sosistab talle ladinakeelseid lauseid kõrva ja katsub teda sobimatutest kohtadest jne jne. Selgitasin, et see ei ole ladina keel vaid vaimukeel (mida näiteks Piiblis kutsutakse võõraks keeleks) ja uurisin, et kas ta sooviks neist neljast olendist vabaneda, kes temaga kaasas käivad. Vastus oli eitav. Ta olevat nendega harjunud ja nendega pidi olema huvitav... No kuidas inimest sellises olukorras aidata, kui ta ise ei taha... Tapja vaimu nende nelja olendi hulgas ei olnud, niisiis polnud ta elu ohus. No rüve vaim oli, aga see ju ei tapa...

On ka neid, kes tahaksid küll mõnest vaimolendist vabaneda, aga samas ei taha loobuda toimingutest, mille kaudu see olend jälle tagasi saab tulla.

Väide, et kuna Sinu õde on juba seestunud, ei saa tema tahet enam kindlaks teha, ei pea paika. Enamus aegadel ei ole ta enam "tema ise". Tuleb vestelda järgimööda nende isikutega, kes ta sees on, kuni lõpuks jõuab ka "tema endani", et selgitada välja tema tegelik tahe. Vägisi ei ole ju õige kedagi aidata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 913
Liitunud: Mar 2011
28-07-2016 09:50
Postitus: #4
RE: Palun aidake minu õde!
(28-07-2016 02:50 )Kabala Kirjutas:  . Vägisi ei ole ju õige kedagi aidata.
Kuid on juhtumeid, kus tuleb ka inimese tahte vastaselt, teda aidata. Sell juhul kasutatakse, selle inimese puhul, krupiviisilist kõrgeimat pilootaasi. Andesta, kuid mulle tundub et sina oled veel madallennul.
Sinu jutt on õige, kuid mitte päriselt. Mustade vaimudega ei ole võimalik kokkulepet saavutada. Nad ei pea sellest kinni. Nad tuleb puhtaks põletada. Ja see keda rünnatakse, tema ümber tuleb moodustada kaitseväli. Muidu võid lõpmatuseni temaga tegelda.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
torukoll
Uustulnukas

Postitusi: 41
Liitunud: Oct 2014
28-07-2016 14:21
Postitus: #5
RE: Palun aidake minu õde!
Tervist parahuvilised. Ma tahaks siin mõnda asja oma õe loos täpsustada. Nimelt see õe sõbranna ei olnud ise satanist, vaid väidetavalt minu venna jutu järgi teda rööviti korduvalt satanistide poolt, et teda saatana pruudiks pühitseda. Minu vend koos oma sõpradega käisid teda satanistide käest päästmas. Kord olla isegi öösel surnuaias näinud, kuidas ümber õe sõbranna mingid valged seletamatud asjad tiirutavad jne...Aga praegu on selle sõbrannaga väidetavalt kõik korras, tal on oma pere ja on täiesti normaalne inimene. Ma kuulsin, et tema ema olevat lasknud teda ära ristida ja peale seda olevat asjad paremuse poole läinud.Kahjuks ei tea mina, mis selles loos on tõde mis mitte, sest ma ei ole selle sõbrannaga ise rääkida saanud.Pealegi ei ole ma kristlikku usku, aga samas kui see ristimine aitas mu õe sõbrannat, siis äkki aitab ka minu õde? Veel tahan ma öelda seda, et kindlasti ei ole minu õde oma olukorraga rahul. Näiteks ta suitsetab preagu kaks pakki suitsu päevas, tahab pidevalt alkoholi juua ja võõraid mehi taga ajada.Aga siis kui ta mingi aeg normaalne oli, kahetses ta kõike seda ja palus oma tegude pärast andeks.Samuti ei teinud ta enam suitsu ja alkoholi tarbis mõõdukalt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

Postitusi: 883
Liitunud: May 2009
29-07-2016 18:59
Postitus: #6
RE: Palun aidake minu õde!
Mulle tundub, et see jutt kuulub ilukirjanduse valdkonda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
kõrreline

Postitusi: 718
Liitunud: Sep 2009
29-07-2016 19:44
Postitus: #7
RE: Palun aidake minu õde!
Ei taha kedagi solvata, aga tundub nagu oleks deliiriumi kirjeldus. Palun vabandust , kui eksin.

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,832
Liitunud: Aug 2010
30-07-2016 07:59
Postitus: #8
RE: Palun aidake minu õde!
Igasugused "deemonid" ja mustad varjud ( sh enesetapuolendid), need keda-mida satanistid kasutavad-käsutavad on olemuselt küllaltki sarnased (kui mitte lausa enamvähem ükssama) nende olenditega, kes-mis sõltuvushaigusi (alkoholism, narkomaania) esile kutsuvad ja käigus hoiavad. Nad ühe käega annavad inimesele mõnu, teise käega võtavad elujõudu ja muud "söödavat" energeetilist kraami. Mitte nii väga kõrgelt lendaja seisukoht oma kogemuste põhjal wink

Ja teemaalgataja puhul on satanistid valitud selleks väliseks süüdistatavaks, kelle peale näpuga näidata. Ei usu, et nende käsi üldse kuigipalju mängus oli. Sõltuvustele aldis persoon on Su õde lihtsalt.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
erilineelu
Uustulnukas

Postitusi: 5
Liitunud: Jul 2016
31-07-2016 17:24
Postitus: #9
RE: Palun aidake minu õde!
Võib olla küll nii et asi kaob ja hiljem see omaniku käes tagasi. Mul nt kadusid nii sahtli põhjast saksa peenraha, kuhu need kadusid muidugi ei tea, õdesi vendi pole ja emaga kahekesi elasime, järele jäid 2 punast kopikat, a jaa, meil on söögiriistadega veel kodus alati jama juba 15 aastat, et sööginõud kaovad, pole kappi taga ega kuskil, just eriti kaovad teelusikad, kuskil 2012 oli 58 lusikat ja 2014 ostsin juurde 3 komplekti sest oli juba alles vaid 9, hetkel 4 tk jalutavad, nõud kodus on terved- taldrikud ja kruusid, et ei saa selle üle kurta. minu poolt on hästi palju lugusi kohe ei tule meelde.
Olen kusjuures varem kuulnud ka selletaolist lugu ja olin siis laps ja ükski detail eriliselt ei meenu enam, ja tean et väga paljudel inimestel on olnud aastavahetustega nii et kui detsember käes siis hakkavad pirnid läbi põlema ja järgmisel aastal on see uuesti nii kordunud,
(selle postituse viimane muutmine: 31-07-2016 17:40 erilineelu.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake lahendada müsteerium . Speed12 16 5,106 18-09-2021 22:02
Viimane postitus: Aadu66
  Minu lugu. antiamerikanist 0 1,141 17-11-2020 01:55
Viimane postitus: antiamerikanist
  Minu sisekaemuste teekond. Mina Olen 101 26,780 07-04-2020 00:21
Viimane postitus: Poolvalge
  Luupainaja - Kehavaldaja ??? Palun abi! Kittekassitar 22 10,943 21-02-2016 11:24
Viimane postitus: Kayaman
  Aidake, minus on kaks hinge Sano 48 22,216 03-02-2015 18:40
Viimane postitus: HUGOTH
  Imelik kuju minu toas muahavee 1 1,729 01-10-2013 17:50
Viimane postitus: Mannu
  Palun selgitage! The end of the world 4 2,215 26-06-2013 10:36
Viimane postitus: Balzzar
  Palun abi- magamine Kai-Ri 11 5,001 10-05-2013 12:27
Viimane postitus: lahendused
  Keegi ei näe minu sisse Dana 11 5,057 17-06-2012 09:02
Viimane postitus: Dana
  Aidake leida õpetajat BlueEnergy 37 12,344 05-06-2012 11:43
Viimane postitus: mässaja

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog