Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO läheduses autotulede kustumine/purunemine
#26
UFO-ga kasneb sageli koroona efekt, elektriseadmed lülituvad välja. Plasma? UFO-sid on erinevaid ja kõigiga vaevalt, et see kaasneb.
Vasta
#27
(09-11-2017, 11:33 )Nielander Kirjutas:
(09-11-2017, 11:12 )Tinar Kirjutas: Kuidas miski ei välista? Terve pikk analüüs on ju mis lõpeb fraasiga: Ühesõnaga para-teemat pole, ehk puhas auto-moto-foorumi teema.

See on kasutajapoolne hinnang. Ma pidasin silmas pigem tõenditepõhist välistamist/kinnitamist. Kusjuures on jube raske, kui mitte võimatu, ükskõik millist oletust täielikult välistada. Isegi kui Lakaga Lõvi'l nüüd pidevalt pirnid läbi hakkavad minema ja lõpuks töökojas midagi elektrisüsteemist ära vahetatakse ja probleem lakkab... siis saab ta ikka öelda, et "eks see UFO selle geneka läbi lasi" vms. Kuigi keegi selle juhtumi puhul ju UFO't ei näinud.

Sellises olukorras tuleb küsida, et mille põhjal on üldse hüpotees (UFO) püstitatud ja kas mõni teine hüpotees (rike) ei oleks kohasem. Minu arvates oleks.
No on ju laialt tuntud tõsiasi, et paljudel kordadel ufo läheduses hakkavad streikima autode jm seadmete elektrisüstreemid. Neid tunnistusi on kogunenud ju sadu kui tunnistaja kogemus algas sellest, et autol lülitusid välja elektrisüsteemid ning autot käivitada polnud enne võimalik kui mingi tundmatu objekt oli lahkunud.
Antud juhul võib fantaseerida mida iganes. Võib olla mingi vaimne süsteem tekitas sellise sunnitud peatuse sest peatumata jätmise korral oleks juht sattunud mingisse fataalsesse õnnetusse.
Vasta
#28
(09-11-2017, 14:44 )Tinar Kirjutas: No on ju laialt tuntud tõsiasi, et paljudel kordadel ufo läheduses hakkavad streikima autode jm seadmete elektrisüstreemid. Neid tunnistusi on kogunenud ju sadu kui tunnistaja kogemus algas sellest, et autol lülitusid välja elektrisüsteemid ning autot käivitada polnud enne võimalik kui mingi tundmatu objekt oli lahkunud.
Antud juhul võib fantaseerida mida iganes. Võib olla mingi vaimne süsteem tekitas sellise sunnitud peatuse sest peatumata jätmise korral oleks juht sattunud mingisse fataalsesse õnnetusse.

Kas ikka on laialt tuntud? Ma tean hetkest näiteks tuua vaid Barney ja Betty Hill'i juhtumit (mis ei ole muuseas kunagi verifitseeritud), kus auto hakkas streikima. Plahvatavatest esituledest ei ole ausalt öeldes väga palju kuulnud.

Isegi kui see vastaks tõele, et UFO'd (maaväliste olendite vms paranormaalsuse kontektis) tekitavad mainitud nähtusi autoga, siis see ei ole tõend, et antud juhul põhjustas selle UFO. Kordaks veelkord üle, et mingit UFO't ei nähtud. Lihtsalt autotuled läksid läbi. Selle võis tekitada maisete asjade kokkulangevus.

Kui vulkaanipursetega kaasneb tihtipeale äike, siis kas iga äikesetorm eeldab vulkaanipurset?
Vasta
#29
Pole nagu sellist asja kuulnud. Tavaliselt lülitab elektroonika ja auto süüde sureb välja....see on tavaline asi sel juhul.ANTUD JUHUL PÕLESID PIRNID LÄBI. MUUD SEAL POLNUD,KUI AUTO RIKE........
Vasta
#30
Mõtle nüüd uuesti järele, misasi seal tuhastus? Halogeenpirni klaas tuhastus koos sisuga? Oled kindel, et see klaas lihtsalt ei purunenud ja tuhk tuli hõõgniidist?
Klaas võib sulada, puruneda ja ekstreemjuhul aurustuda, aga ta ei tuhastu.
Vasta
#31
Tõlgendage kuidas tahate aga autos riket ei olnud ega ei ole.
Tulede pirnidest ei jäänud midagi järgi kallasime tuha lambist välja.
Ainult pirni kannad olid täitsa terved ja see viitabki just sellele ,et meeletu energia tuli väliselt.
Ma ei usu, et teistpoolsusest tuleks nii meeletult kõva energia, et suudaks 1 sekundiga tuhastada korraga mõlemad pirnid.
Tean, et hingedel on ka võimed aga pole kuulnud iial nii meeletust energiast.
Auto foorumiga aga siin pole miskit tegemist skeptikud las klähvivad.
Mina siin ei kavatse kellegi teise juttusid ega kellegi kirjutatud raamatuid ûmber jutustada vaid räägin nüüd ja tulevikus kirjutan vaid enda ja minu pere kokkupuutumisi tulnukatega (minu isa on mitu korda lähedalt näinud lendavat ja emalaevast väljuvaid väiksemaid objekte Eestis)Minuga aga on katsed läbi viidud välismaal.
Minu algne küsimus oli kas keegi nägi kusagil ringi toimetamas sel õhtu poolikul ufosid. Kuna olime sellest ootamatust loost täitsa sõnatud ei osanud kohe ümbrust vaadelda. See, et keegi autoparandus entusiast ise valel foorumil osaleb ja vägisi aretab autoparandus juttu on tema oma mure.
Kaalusime ka kohe seda varianti nagu eelpool kommenteeria mainis, et äkki see peatus oli mingi märk ja sellega taheti ära hoida midagi või mine tea kasvõi takistada.
Kuna sõitsime väga kitsast looklevat tihedat metsateed ja suure autoga siis kiirus oli minimaalne.
Kokkupõrge suure metsloomaga ei oleks tekitanud katastroofi.
Mitte ühtegi suurt puud ei langenud teele.
Olime lõpppeatusele väga lähedal ja seal ei toimunud ka midagi mis oleks võinud saada saatuslikuks.
Tee mis tahad aga sõnum see oli (mujalt tasandilt) ja loodan, et meelte teritamisel tõlgendan selle.
Shock
Vasta
#32
Aga kes istusid autos?
Vasta
#33
Minu arvamus selle sündmuse kohta oleks järgmine: Aga kõigepealt – olen skeptik. Räägin ainult seda, mida ma tean.
Kirjutate et olete ka varem (ufodega) kohtunud. Selleks et nad teid uuesti üles leiaks, jäetakse teie juurde majakas. (ka nemad tahavad teada, mis siin maa peal toimub, selleks et nad saaksid õigel ajal maale abi anda. Inimkond on ju hulluks läinud.)
Kõige tõenäolisem et nad taahtsid teiega otsest ühendust võttaa. Ja hakkasid moodustama seda seadet, mille abil nad liiguvad. Teie auto põrkaski selle nähtamatu moodustise vastu. Siis tekkibki sarnane efekt, nagu te kirjeldasite.
Vasta
#34
(10-11-2017, 08:47 )Lakaga lõvi Kirjutas: Ainult pirni kannad olid täitsa terved ja see viitabki just sellele ,et meeletu energia tuli väliselt.

Miks see viitab, et "meeletu energia tuli väliselt"? Kas sa pole siis kunagi elu jooksul näinud, kuidas elektripirnpirn pauguga lõhkeb? Mina küll olen. Kand jääbki terveks.

Kui energia tuli väliselt, siis miks kõik asjad auto juures läbi ei kärssand? Kõik teised tuled? Autoraadio? Telefonid taskus?
Vasta
#35
(10-11-2017, 10:25 )Nielander Kirjutas:
(10-11-2017, 08:47 )Lakaga lõvi Kirjutas: Ainult pirni kannad olid täitsa terved ja see viitabki just sellele ,et meeletu energia tuli väliselt.

Miks see viitab, et "meeletu energia tuli väliselt"? Kas sa pole siis kunagi elu jooksul näinud, kuidas elektripirnpirn pauguga lõhkeb? Mina küll olen. Kand jääbki terveks.

Kui energia tuli väliselt, siis miks kõik asjad auto juures läbi ei kärssand? Kõik teised tuled? Autoraadio? Telefonid taskus?
Vastused esitatud küsimustele leiad siit.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8119
Postitus: #13 Postitus: #16 ja; Postitus: #18.
Sisselülitatud autotuled töötasid isoleeritud nõelana, mille abil laetakse Saalomoni suur pitsat tühjaks. Kõik see toimus sekundi murdosa jooksul. Ja antud energia ei jõudnudki kaugemale, kui hõõgniitideni. Tühjaks laadimise tagajärjel tolmustusid pirnid ja tekkis ka ebataavaline kuumenemine.





Vasta
#36
Kas esimesed parktuled-gabariittuled (väiksed 5W pirnid) kah läbi läksid?
Kas esimesed suunatuled kah läbi läksid?

Kui tegemist oleks mingi seletamatu "välise energiaga", siis pidanuks kõik esipirnid (2 lähituld, 2 parktuld, 2 suunatuld) läbi kärssama.

Generaatori ülepinge, või radiaatori ülekuumenemise lekke korral esituledesse kärrsab 55W lähituli kiiremini läbi, kui 5W parktuli (55W klaaspind on tulisem, kui 5W).

-----

Kui teemaalgataja väidab, et tegu on "välise seletamatu energiaga", miks siis esimesed parktuled ja suunatuled läbi ei kärsanud?


P.S Ma olen üsna avatud kõigele uuele-seletamatule-müstilisele, ning olen ka ise igasugu meelteväliseid ilminguid kogenud - kuid ilmselge lausjampsi & soov-mõtlemise ma üritan ümber lükata.
Vasta
#37
Auto generaator annab maksimaalselt 18 volti.Laadimis vool on 13-14,7 volti.Paljude autode esitutuledel on topelt kaitsmed, kaks lähi ja kaks kaugtulede kaitset.
Vasta
#38
(12-11-2017, 21:18 )mees 35 Kirjutas: Auto generaator annab maksimaalselt 18 volti.Laadimis vool on 13-14,7 volti.Paljude autode esitutuledel on topelt kaitsmed, kaks lähi ja kaks kaugtulede kaitset.
Uutel masinatel on veel + otsa vahel lisa blokk mis võtab pinge maha. Sprinteril 2006a ja edasi on, annab 13,5V pinget aga see pole piisav kui on suured akud. See on midagi sellist nagu elektromagnetiline löök (matrix filmist või tuumaplahvatusega kaasnevad elektrimagnetlised lööklained). Asi on huvitav kui tõesti toimub. Pirnid pirnideks aga auto muu elektroonika (aga tänapäeva masinatel on seda paljuAngry) peaks samuti lakkama töötamast. Lada vanad mudelid ja 90-ndate diislid on ilma elektroonikata seal on see võimalik, et ainult pirnid.....ka 18V ei tee muud kui aku keeb tühjaks, uuel masinal on kohe elektroonika tuksis.

Vasta
#39
Tere sõbrad!
Käes on jälle November ja juhtus sama asi teisipäeval 26.11.2019 samas kohas, sama auto ja samal kellaajal!
Mõlemad esitule pirnid plahvatasid korraga pirnidest jäi alles liivapuru.
Seekord oli veel üks uus asi juures nimelt patarei kell läks taha eelmisse päeva nii,et kalendrisse tuli ette kuupäev 25.11.

Nii et ikkagi seal Muraste metsas on kõva energia liikumine.
Äkki kellelgil on uudsi vaatlusi vahepeal Muraste endise piirivalve kooli kandis??
Vasta
#40
Postita ehk siia paar pilti purunenud tuledest ?
Vasta
#41
Mõned auto usb laadijad näitavad elektrisüsteemis olevat pinget ekraanil (a'la 13,8V) ... kuna sul tundub auto elektrisüsteemis olevat mingi "jama", siis taoline suhteliselt odav vidin (osta.ee-s 5-6 eurot, ebays veelgi odavam) annaks reaalajas olulist infot generaatori toimimise kohta.

Lisaks saad nii hinnata aku vananemist-toimimist: öö läbi seisnud autos paned hommikul süüte sisse (ilma ventilaatorita, tuledeta, istmesoojenduseta, raadiota), ning vastavalt "voltidele" saad hinnata aku eluiga:
12,8 V täiesti uus aku
12.5 V aasta vana aku
12.2 V kaks aastat vana aku
12.0 V aku tuleks kiiremas korras välja vahetada (külmaga ei jõua ta käima tõmmata mootorit).

Samuti saad sõidu ajal hinnata generaatori harjade & juhtbloki toimimist: kui kõik on korras, siis peaks olema 13.2 volt kuni 14.2 volti ..... ilmselt sul näitaks ta vahetevahel 15,9 volti ja enamgi (ning kui järgmine aasta samal ajal "lendavate taldrikute baasist" üle sõidad, siis näeksid ilmselt ka 30 volti enne esitulede järjekordset lõhkemist).
Vasta
#42
(28-11-2019, 13:49 )Lakaga lõvi Kirjutas: Käes on jälle November ja juhtus sama asi teisipäeval 26.11.2019 samas kohas, sama auto ja samal kellaajal!

Sõidad sa seal tihti? Mingeid muid ebatavalisi maamärke, ehitisi, teekonarusi ei ole tähele pannud?
Vasta
#43
Veab,
Sensitiivne auto sul. Ma käin aegajalt ufo-hot-spottides ja muhvigi ei juhtu Bleh.
Vasta
#44
(29-11-2019, 15:42 )lahendused Kirjutas: Mõned auto usb laadijad näitavad elektrisüsteemis olevat pinget ekraanil (a'la 13,8V) ... kuna sul tundub auto elektrisüsteemis olevat mingi "jama", siis taoline suhteliselt odav vidin (osta.ee-s 5-6 eurot, ebays veelgi odavam) annaks reaalajas olulist infot generaatori toimimise kohta.

Lisaks saad nii hinnata aku vananemist-toimimist: öö läbi seisnud autos paned hommikul süüte sisse (ilma ventilaatorita, tuledeta, istmesoojenduseta, raadiota), ning vastavalt "voltidele" saad hinnata aku eluiga:
12,8 V täiesti uus aku
12.5 V aasta vana aku
12.2 V kaks aastat vana aku
12.0 V aku tuleks kiiremas korras välja vahetada (külmaga ei jõua ta käima tõmmata mootorit).

Samuti saad sõidu ajal hinnata generaatori harjade & juhtbloki toimimist: kui kõik on korras, siis peaks olema 13.2 volt kuni 14.2 volti ..... ilmselt sul näitaks ta vahetevahel 15,9 volti ja enamgi (ning kui järgmine aasta samal ajal "lendavate taldrikute baasist" üle sõidad, siis näeksid ilmselt ka 30 volti enne esitulede järjekordset lõhkemist).
Mul suur Ameerika Chevrolet Express Duramax 6.6. peal 2 akut. Akudes ja el. süsteemis viga ei ole. Sai selgitatud juba eelmine kord.

(01-12-2019, 00:31 )Tom Kirjutas: Veab,
Sensitiivne auto sul. Ma käin aegajalt ufo-hot-spottides ja muhvigi ei juhtu Bleh.
Jah võib nüüd ka nii ütelda. See kord aga kaasnes veel huvitav tähele panek käekellaga. Patarei Seiko(ei hiina toode) läks umbes ööpäev tagasi ja kella kalendris lausa vahetus kuupäev eelmisse päeva..
Vasta
#45
Saad oma sündmused kaardil märkida või anda GPS koordinaadid?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO vaatlus Lagedil 7.10.23 kell 00.57 detective 4 593 17-10-2023, 22:03
Viimane postitus: detective
  Igor Volke "UFO Raamat".. hullkeel 45 30,235 25-09-2023, 19:14
Viimane postitus: Mannu
  2017- ... aasta UFO-vaatlused ardisala 66 25,410 25-11-2021, 09:05
Viimane postitus: TTT
  Kümneid UFO laevu Keski-Eesti taeval 18.4.2020 Lynx Titan 9 3,928 17-03-2021, 22:22
Viimane postitus: vasamasa
  UFO ? mustdeemon 3 6,097 28-05-2018, 04:55
Viimane postitus: vasamasa
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,896 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO-BAASID Müstik 61 46,398 24-05-2016, 16:32
Viimane postitus: xawa
  Ufo-tuluke Tartus sensitiiv 26 14,531 19-04-2016, 14:42
Viimane postitus: isemaag
  UFO Peipsi kohal. Kahvanägu 4 4,483 23-03-2016, 23:51
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO vaatlus Harjumaal rabajärve kohal Vaba mees 3 4,595 28-01-2016, 18:51
Viimane postitus: Vaba mees

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat