Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Tegelikkus üldiselt" – Allan Paas
#1
See mu enda kirjutatud raamat milles üliolulist kirjas. Tasuta raamat.
Ilustamata, ninnu-nännutamata, ausalt ja ehtsalt, nii nagu on, meeldib või mitte.
On väga head kraami. Ja ka seda mis mõnede jaoks väga valus kraam, seega pole nõrkadele.
Mõned lihtsad kirjeldused-seletused-põhjendused tervisest, mõtlemisest, elust, elamisest, maailmast. Lihtsate sõnadega, lihtsas keeles. Enam-vähem õige suuna näitajana.
Mida kirjeldada ja lahti seletada on loomulikult veelgi, ja saaks seda kõike veel sügavamalt ja laiemalt ja täpsemini. Aga see pole vajalik. Niikuinii, kui tahtmine tõesti teada saada maailmast-elust-enesest, siis peab ikkagi ka iseseisvalt asjad läbi mõtlema ja endale selgeks tegema, aga mitte lihtsalt järgima jääma kelle iganes juttu.
Kuskil 385 000 sõna, 551 lehekülge.
Võib julgelt jagada ja levitada.
https://www.dropbox.com/s/yyfpaqn5gwddx3...t.pdf?dl=0

Üldised teemad/valdkonnad.
**Toitumine ja tervis. Ainete tegelikud päevased vajadused. Toitudest, ja "toitudest" ehk saastast.
**Haigused, põhjused, sümptomid, lahendused. Meditsiiniäri, arstid, ravimid ja vaktsiinid – mille puhul ei mingit pistmist terveks saamisega. Ükski arst pole ealeski ühtki tõeliselt tervet meest ega naist ega last näinud, seega arstidel pole vähimat aimu milline ehtne ja tõeline terve olemine üldse välja nägema peab.
**Elu, elamine, vananemine, suremine, laipumine. Nn reinkarnatsioon ja värk.
**Põllundus, loomandus, metsandus, tsuhh-tsuhh jaburus, reostus ja keskkonna probleemid.
**Füüsiline trenn. Mees-naine. Järglased, lapsed, oluline saamise puhul, kasvatamine; seoses toitumisega ja tervisega ja kuidas järglasi mõjutab ja mida tulevikule tähendab.
**Veganism. Oi küll on see üks väga jube ja halb jaburus... ei ole sugugi tore ja hea ja parim nagu fanaatikud seda väga agressiivselt ülistavad ja propageerivad.
**Narkots, psühhedeelsed, alkohol, suits, kanep ja muu siuke. Kanep on midagi väga jubedat samalaadselt nagu veganism... ülilihtne kasutada valesti, ülikergelt teeb üliränka kahju.
**Mõistus, nägemine, vaimsus, intellekt, hing, teadvus, ego, emotsioonid, instinktid. Eri arenguastmed, ehk nn "inimkond" ei ole ikka midagi lihtsalt ühtmoodi mass mida siltida inimkonnaks ja nagu kõik olekski sellised ühesugused blokitükid, vaid on eri arenguastmed/rassid/liigid mis otse seoses sisemiste infoenergiatöötlusprotsessidega mis määratud juba pärilikult poolt.
**Enesetäiustamine ja -arendamine.
**Loogika ja värk. Tõde-reaalsus-tegelikkus. Kõigi jaoks üks maailm, kõik ühes maailmas, mitte et kõigil oma maailm. Positiivsuse ja headuse jama. Isiklikud ja mitteisiklikud arvamused, nn "teaduslik tõestus". Üks VS teine. Õigsus, moraalsus, normaalsus ja eetika. Õnn ja rõõm, nende teesklemine-imiteerimine. Tolerants/sallivus, kannatlikkus, lootmine, avatus. Tõeline armastus pole nõrkadele. Karma jura.
**Ühiskond ja vastutus. Väärtus. Et teisi aidata, peab ennekõike aitama ennast. Kõik abi ei ole hea abi. Võrdsust pole. Maailma muutmine. Eugeenika ja genotsiid.
**Parasitism. Kooli jama. Paradiis/taevas, põrgu, utoopia, vabadus, anarhia. Kogukondlik ja ühiskondlik iseseisvus. Valitsuskord mis orjastab rahvast. Türannia; türad võimul. Nn demokraatia ja valimised ja hääletamine. Meeleavaldused ja petitsioonid. Iseseisvus ja jätkusuutlikkus; isesuutmatus ja orjus. Rahvas peab ise tegema et asjad õigeks saaks, mitte ootama teiste järel et nemad teeksid; ka mitte ootama seaduste järel et seadused teeksid. Nn "ärkamine", rõhumise leevendamine.
**Energiad, jõud, aspektid. Vastandid, polaarsus. Liikuvus, nullumine. Dünaamiline-ruum-füüsiline, abstraktne-alaruum-sisesruum, fraktaalne-ülaruum-välisruum. Astmelisus, hierarhilisus. Põhjus-efekt-võimalikkused, minevik-olevik-tulevik. Diel-el-mag. Gen kuni rad üldised protsessid. Essents-substants; elementaarne valgus-pimedus. Eeter-astraal, abstrakt-fraktaal, keemilisus-mateerilisus, fohat-el. Mis valgus on ja ei ole, üldiselt. Nn aatomid ja nn elemendid.
**Elemendid, olendid. Intelligentsuse protsessid, teadvuse-teadlikkuse aspektid maailma toimivuse juures. Ideaalsus ja jälkus/värdsus/ebardsus. Kaos ja kord. Süsteemid kus organismid tekivad-kasvavad-arenevad-täiustuvad. Intelligentsed aktiivsed-süsteemsed-protsessivad olendilaadsed olemused. Min-ol-tul.
**Maailma üldine vorm. Lamesus, kerasus – jamasus. Mõned ametlikud debiilsused Maa kohta natuke läbi seletatud, on ikka väga debiilne värk. Maa kuju-ehitus-vorm.
**Minevik üldiselt. Kunagised olud, ja praegused. Nn ajalooõpikutes on fantaasiad ja luulud ja lavastused, aga mitte see mis tegelikult toimunud on.
Vasta
#2
See ongi siis ülim tõde!
Kontrollimatud faktid, tõestamata teesid.
Palju seosetuid sõnu.
Konkreetselt ainult autori enda arvamused ja uitmõtted kirjutatud iseendale soovide järgi.
Ei usu, et ka tasuta keegi seda suudaks lugeda.
Aga edu siiski!
Vasta
#3
(06-08-2018, 12:26 )AlastiCowboy Kirjutas: See ongi siis ülim tõde!
Kontrollimatud faktid, tõestamata teesid.
Palju seosetuid sõnu.
Konkreetselt ainult autori enda arvamused ja uitmõtted kirjutatud iseendale soovide järgi.
Ei usu, et ka tasuta keegi seda suudaks lugeda.
Aga edu siiski!
Sellele debiilsele ründavale puhtalt eelsuhtumuslikule ja eelarvamuslikule mölale mis mulle siin vastu turtsusid, sellisele mölale sisaldub seal raamatus vastusi rohkem kui piisavalt...
Muidugi ka fakt et sa pole seda raamatut enda jaoks läbi lugenud ega läbi mõelnud, sest sellega läheb ikka kauem kui 2 tundi ja 30 minutit (ümmarguselt ajaline vahe mis jääb sinu debiilse turtsu ja minu algpostituse vahele)... Seega mis asja sa siin üldse sõna võtad ja mölised, kui sul pole tegelikult aimu ega arusaamu mis seal kirjas on ja miks...? Ei saa endale selle raamatu sisu teha selgeks mõne tunniga, vaid läheb kõvasti kauem, kõvasti kauem seda enam kui eelnevalt puuduvad selles raamatus oleva infoga haakuvad ja lahti tõlgendavad arusaamad.

Veel enam et see sait, nagu tundub olevat vähemalt selle järgi mis juttu räägitakse et see olevat, siis siin just tahetaksegi selliselaadset infot nagu on minu kirjutatud raamatus. Seega miks ründad infot mis just on selline nagu siin saidil tahetakse et räägitaks ja arutletaks?

Ma ei ninnu-nännuta ega hakkagi. Kui suhtud nagu saast ja näitad end olevat saast, siis kohtlen vastavalt.
Mul on sinusuguste trollidega/shillidega kogemusi korralikult... Mis iganes debiilne möla sinusugustelt minu suunas tuleb, on väga lihtne laiali lammutada, sest ausus-austus-õigsus-väärikus sinusugustes puudub.
Ja muidugi absoluutne fakt et kui sinusuguse saasta käest küsida seletusi ja põhjendusi et miks sulle miski ei meeldi, et tooksid välja et mis ei meeldi ja seletus-põhjendus et miks see sulle ei meeldi, siis neid seletusi ja põhjendusi sinusuguse saasta käest ei tule ealeski.
Sinusugused mölisevad, mõnitavad, halvustavad, egotsevad ja jõhkrutsevad küll ja parandamatult, aga kordagi ega kunagi ei küsi täiendavad küsimusi kui ei suuda millestki aru saada, ega anna te ealeski oma enda seletusi ja põhjendusi. Ja nii palju oled näidanud välja küll et sa ei suuda kohe üleüldse millestki aru saada...

Ja kui sulle ei meeldi et sulle ütlen saast, siis arvesta et ise oled oma mölaga ja suhtumistega välja näidanud et oledki saast. Suhtumine näitab suundumist, suundumine näitab olemust, olemust saab kirjeldada omadussõnadega ja nimetussõnadega nagu näiteks saast (aga ka paljude muude sõnadega). Ma näen suhtumisi väga hästi... ja ülejäänu on lihtne.
Muudad oma suhtumist, muudab oma suundumist, muudab oma olemust, seega omakorda mis kirjeldavad sõnad/fraasid/jne kehtivad ja mis mitte.
Seega kui sa ei taha enam olla saast, siis paranda ennast ja edaspidi ära sellist viga enam tee nagu siin teinud oled – mis edaspidi sinu poolt põhjustatuna minu poolt tulenevana sinu suunas tähendab et minul puuduks õigustatud põhjus nimetada sind saastaks nagu praeguse seisuga oled näidanud et oled.
Aga eks sul puudub võimekus aru saada mis siin mul kirjas on, miks on, ja mida see kõik tähendab...

Soovitavalt edaspidi olla ikka mõistlik, mitte lihtsalt niisama hakata vastu värdjatsema mingi debiilse põhjendamatu ja õigustamatu turtsulise mölaga.
Ausus, austus, mõistus, väärikus – ja probleeme tekkida lihtsalt ei saa. Mina ei hakka ninnu-nännutama, vaid kohtlen vastavalt suhtumistele mis minule edastatakse. Seega kui minu poolt tuleb kellegile midagi mida see keegi tajub kui talle mittemeeldivat, siis pole selles süüdi mina.
Vasta
#4
Ära mine leili, nummi. See foorum oli selline, nagu arvasid ta olevat, mõned aastad tagasi. Nüüd on siin jäme ots elukutseliste trollide käes, kes kõik teemad ära läbustavad ja põhja lasevad.
Minu poolt igatahes sulle suur tänu, et peale trollimöla ka midagi mõistlikku hakatakse postitama.
Vasta
#5
Arvan, et viie kirjutatud reaga (kellegi anonüümse internetiühendusega) ei peaks keegi endast välja minema.
Ära arva, et keegi tema nii "põhjaliku" kokkuvõttest end mõjutada laseb.
Vasta
#6
Ma pole endast välja läinud. Mind "leili ajada" on üpriski raske... eriti sellistel trollidel/shillidel oma põhjendamatu mölaga. Ma pole piiratud nn "viisakusreeglitega" mis üldiselt on isikutesse tugevalt sisse tambitud ja mille tegelik funktsioon on et valetataks eelkõige iseendale ja oldakse mitteaus eelkõige iseenda suhtes (sest olen need endast eemaldanud peaaegu täiel määral). Seega kui mingi inimsaast tuleb minu kallal manipuleerivalt või kuidas iganes viisil mölisema, siis ütlen otse ja ausalt nii nagu on tema möla ja tema ise, kasutades vastavalt sobivaid kirjeldussõnu ja fraase mis tema puhul kehtivad, ja seda põhjendatult.
Vasta
#7
Radikaalne on see materjal tõesti. Väga radikaalne.

Ja omalt poolt hoiatan, et need, kes kõvu sõnu ei kannata, need võivad rabanduse saada Smile

Ma olen lugemisega alguses.
Toore liha kohta (olen ise toore liha armastaja) ütlen seda, et kui peaks kihla veetama, siis mina panustan sellele, et liha hakati küpsetama selle pärast, et roiskumisel (valel hapnemisel) tekkinud baktereid tappa, mitte aga selle pärast, et see paremini maitseks või kergem närida oleks.

Kust oled sa teada saanud kõrvitsa kasulikest omadustest? Oma kogemus? Kahjuks kõrvits mulle ei maitse.

Igatahes aitäh jagamast, päris ausalt.
Vasta
#8
Suhtumine on seal raamatus mäda: kõik teised ajavad "jama", kuid seda mis tõene on ei osata öelda.


1) lk 368: "Valguskiirust pole olemas. Valgus on kohene."

Optilistes kaablites liigub valgus siiski lõppliku kiirusega.
Samuti määrab valguse kiirus ära arvuti-kaablite töökiiruse (kõrge sagedusega kaabel peab olema lühike: miks usb kaabel saab olla 5m pikk, mitte 1000 meetrit pikk) Smile

2) lk 479: "Prootoneid pole olemas. Neutrone pole olemas."

Kas neutron-pommis pole kah neutroneid Smile
Mis siis aatomi tuumas on neutronite-prootonite asemel?


3) lk 527 "Maa mudeli joonis".

Kui ikka ekvaator asub polaarjoonel, siis pole vist mõtet "kruvide logisemist" detailsemalt dokumenteerima hakata ....

------

Raamatus leiduvad üksikud tarkuse-terad on copy-paste budistlikest-hinduistlikest mõistetest ja kontseptsioonidest.

Minu soovitus: kui keegi viitsiks 500lk läbi lugeda, siis lugege parem Blavatsky "Salaõpetus" (Secret Doctrine by H.P.Blavatsky) läbi: teda on nii ingliskeelsena, kui eestikeelsena ... seal käsitletakse taolisi teemasid ilma "kruvide loginata".
Vasta
#9
(06-08-2018, 21:07 )Mannu Kirjutas: Toore liha kohta (olen ise toore liha armastaja) ütlen seda, et kui peaks kihla veetama, siis mina panustan sellele, et liha hakati küpsetama selle pärast, et roiskumisel (valel hapnemisel) tekkinud baktereid tappa, mitte aga selle pärast, et see paremini maitseks või kergem närida oleks.
On halba mida liigne kuumus liha juures hävitab, aga samaaegselt teeb just muudel viisidel väga palju ja tunduvalt rohkem halba. Kuumus mis hävitab palju toitaineid, rikub muid, tekitab mürkaineid, ja teeb seedivuse 2 või rohkem kordi raskemaks ja aeglasemaks. Tulemusena kehal suur koormus mis nõuab lisaenergiat ja jõudu et jama ära seedida ja väljutada, lisa jõud ja energia mis muidu saaks suunduda näiteks mõttevõimekuse peale, seega see kuumusega rikkumisel tekkiv kahju koormab üleüldiselt keha energeetikat seega ka närvisüsteemi ja infoenergiaprotsesse ehk sealhulgas ka mõttevõimekust.

Halvad bakterid ja muud sellised organismid saab väga efektiivselt ära hävitada kasutades küüslauku, mädarõigast, kõrvitsa seemneid, näiteks ka koriandri seemneid, mõndasid seeni, ja väga palju muid looduslikke saadusi mida on niikuinii juba iidsetest aegadest alates just nendel eesmärkidel ka kasutatud. Lisaks et sisaldavad aineid mis võimendavad üleüldiselt keha toimimist mitmetel eri viisidel, ja sisaldavad ka toitaineid.

Küpsetamine on igatahes invasiivne peale surutud jama, ja siis normaliseeritud, ja normaliseerimise jaoks igasugu vabandusi otsitud (millest mõned võivad vastata küll tõele, aga mille jaoks on muud ja tunduvalt õigemad viisid olemas) ja tihti ka lausluulusid väidetud tõdedepähe (nagu näiteks et tegevat seedimist kiiremaks). Kui vaadata kui palju praegusel ajal on küpsetamissaateid ja küpsetamisega seoses propageerimist ja ülistusi... kui nad vaid teaks mida nad tegelikult teevad...

Tsitaat:Kust oled sa teada saanud kõrvitsa kasulikest omadustest? Oma kogemus? Kahjuks kõrvits mulle ei maitse.
Isiklik kogemus jah. Mida märkasin ükskord kui ainuke erinevus mis oli, oli et lisasin toidule kõrvitsat. Sest oli jama olukord, ja teisel korral ei olnud. Aga teisel korral oli tunda et mõju mis eelmisel korral jama olukorda tekitas (saastenergiaväljad, moblad, wifi ja muu siuke peamiselt), see oli ikka veel juures, aga nagu ei saanud minust kinni ja minu olekut määrata/mõjutada. Pärast seda spetsiifilisemalt mitmetel kordadel kui oli kuhugi minekut kus saastenergiaväljad ümberringi intensiivsemalt, katsetasin kõrvitsaga järele et mis värk täpsemalt, tähendab sõin eelnevalt kõrvitsat. Ja eranditult iga kord kõrvitsal võimas kaitsev mõju üleüldiselt väliselt tulevate mõjutuste suhtes, nagu annab iseenda hoidmisvõimsusele tugevalt juurde.
Muidugi peab oma enda kehasiseseid toimimisi tajuma ja aru saama ja neid suutma vähemalt enda jaoks lahti tõlgendada et mis on ja miks on.

Kõrvitsaid on mitmeid eri sorte. Mõned pigem maitsetud, mõnedel tuim jama maitse, aga mõned on magusamad ja maitsekamad.
(06-08-2018, 21:17 )lahendused Kirjutas: Suhtumine on seal raamatus mäda: kõik teised ajavad "jama", kuid seda mis tõene on ei osata öelda.
Suhtumine on mäda sinul, ja väga rängalt mäda.
See suhtumine mis sina väidad seal minu raamatus olevat, minul olevat, sellist suhtumist seal ei ole ja minul ei ole. Sa oled sisemiselt väga haige, kuna "näed" midagi mida isegi ei eksisteeri, ja siis oma ütlustes sisalduvana väidad seda eksisteerimatut kui eksisteerivat.

Tsitaat:1) lk 368: "Valguskiirust pole olemas. Valgus on kohene."

Optilistes kaablites liigub valgus siiski lõppliku kiirusega.
Samuti määrab valguse kiirus ära arvuti-kaablite töökiiruse (kõrge sagedusega kaabel peab olema lühike: miks usb kaabel saab olla 5m pikk, mitte 1000 meetrit pikk) Smile
Väga "tore" jutt ja puha, väga lihtne on seda kuskilt õpikust võtta või kust iganes ametliku möla lehtedelt, või omal solki täis mälust (nagu sul on), ja teha copy-paste, samas kordagi andmata oma isiklikke arvamusi. See su öeldu ei ole sinu isiklik arvamus, vaid on copy-paste kellegi kõrvalise. Kui sinul endal enda oma millegi kohta anda pole, siis parem ole ja jää vait.
Loe ja mõtle seal raamatus olev ikka läbi ka. Aga mitte ära hakka automaatselt reageerima nagu mingi robot, lihtsalt sest sulle juhtus ette miski mis ei ühti su jäiga ja muutumatu ja jama sisaldava mäluga.

Tsitaat:2) lk 479: "Prootoneid pole olemas. Neutrone pole olemas."
Kas neutron-pommis pole kah neutroneid Smile
Mis siis aatomi tuumas on neutronite-prootonite asemel?
Miks küsid minu käest siin, kui seal raamatus on piisavalt kirjutatud et mis siis sisaldub ja kuidas need värgid on...?

Tsitaat:3) lk 527 "Maa mudeli joonis".
Kui ikka ekvaator asub polaarjoonel, siis pole vist mõtet "kruvide logisemist" detailsemalt dokumenteerima hakata ....
Oledki lihtsalt üks järjekordne tavaline debiil kellel mõistus seega ka võime läbi mõelda uus info mis ette juhtub, puudub. Sul mitte ei logise miski, vaid sul on miski täielikult puudu.

Tsitaat:Raamatus leiduvad üksikud tarkuse-terad on copy-paste budistlikest-hinduistlikest mõistetest ja kontseptsioonidest.
Seal pole üksikuid tarkuseteri, vaid palju. Ja copy-pastet seal pole. Seega nendest kahest faktist järelduv küsimus: Miks valetad? Ja miks üritad neid valesid omistada kui midagi mida mina olevat teinud?

Tsitaat:Minu soovitus: kui keegi viitsiks 500lk läbi lugeda, siis lugege parem Blavatsky "Salaõpetus" (Secret Doctrine by H.P.Blavatsky) läbi: teda on nii ingliskeelsena, kui eestikeelsena ... seal käsitletakse taolisi teemasid ilma "kruvide loginata".
Kuule ilmselge mentaalne ebard, nagu oled sest oled ise väga selgelt välja näidanud et selline oledki, sest ainuke mis teinud oled on isiklikke põhjendusi andmata minu teose ja minu ründamine, solvamine, mõnitamine, valetamine, luulutamine. Ma olen Blavatski teosed läbi töötanud... ja tema teosed ei ole paremad minu omast. Ütlen et ei ole paremad sest tean mis tema teostes on, ja tean mis minu teoses on, seega lihtsalt võrrelda ja pilt selge.

Ja sina minu teost läbi töötanud ei ole, seda enam ei ole kuna kui oleks ja sa tõesti omaksid võimet mõista, siis su suhtumine ei oleks minu suunas ebardlik, halvustav, mõnitav. Sa väidad minu teose olevat jama, kui samas ise sa pole minu teost läbi töötanud... väidad et kellegi teise teos on parem, kui samas sa ei saa sellist asja õigustatult väita kui sa pole minu teost läbi töötanud, seega ei saa sa võrrelda minu teost selle teise teosega... Sinus puudub ehtsus, ausus, austust, õigsus, mõistus.
Vasta
#10
Veel üks "pärl", lk 483:
"Põledes ...hakkab energiat ja massi gaasina eritama. Mida kuumem seda rohkem kokku tõmbunud, mida külmem seda rohkem hajunud ... "


1) Põledes "massi gaasina eritama" vastuväide: termiidi pulbri põlemine, kus alumiinium põleb raud-oksiidis, ning gaase ei eraldu
2Al + Fe2O3 = Al203 + 2Fe ... gaase ei eraldu, kokku ei tõmbu, kuid põlemine on väga tugev ... proovi termiidi "gaasita põlemine" enda naha peal järgi (nahale asetatava termiidi võid "debiil" kujuliseks lõigata, siis vaatab reaalsus ehk selgemalt vastu peale katsetSmile ).

2) Põledes on "õhk külmem" vastuväide: lastes kuuma (+600c) õhku üle külma bensiini-auru, toimub põlemine/plahvatus, kuna leek-punkt (ca 200C) ületatakse ... st põlemise tingimuseks pole mingi "külmem õhk", vaid leekpunkti ületamine ... jällegi tee vastav katse (soojendad õhu elektrilise kuuma-õhu püssiga +600C peale ja suunad bensiini-topsi peale) ... ilmselgelt "põled ära" oma vildaka maailmapildi kätte Smile

-----

Mis puudutab eelmise postituse väiteid, siis:
a) olen ma ise korranud Millikani katset, ning ära mõõtnud elektroni elementaarlaengu ... ning elementaarosakeste kiirendi juures olen prootonite ja neutronite põrkumise katseid kah vaadelnud.
b) usb juhtme pikkuse näide "5m versus 1000m" oli minu poolt jooksvalt välja mõeldud, mitte aga kuskilt õpikust maha kirjutatud .... jällegi tee ise katse, võttes näiteks 100 meetrit usb juhet, ning veendu ise et sealt kõrgsageduslikud usb-sinaalid läbi ei lähe (a'la mälupulk ei tööta 100 meetrise usb juhtme otsas).

Igatahes aine ehituse, füüsika ja keemia kohapealt on raamatus toodud väited täiesti eksitavad.
Vasta
#11
(06-08-2018, 23:18 )lahendused Kirjutas: 1) Põledes "massi gaasina eritama" vastuväide: termiidi pulbri põlemine, kus alumiinium põleb raud-oksiidis, ning gaase ei eraldu
2Al + Fe2O3 = Al203 + 2Fe ... gaase ei eraldu, kokku ei tõmbu, kuid põlemine on väga tugev ... proovi termiidi "gaasita põlemine" enda naha peal järgi (nahale asetatava termiidi võid "debiil" kujuliseks lõigata, siis vaatab reaalsus ehk selgemalt vastu peale katsetSmile ).

2) Põledes on "õhk külmem" vastuväide: lastes kuuma (+600c) õhku üle külma bensiini-auru, toimub põlemine/plahvatus, kuna leek-punkt (ca 200C) ületatakse ... st põlemise tingimuseks pole mingi "külmem õhk", vaid leekpunkti ületamine ... jällegi tee vastav katse (soojendad õhu elektrilise kuuma-õhu püssiga +600C peale ja suunad bensiini-topsi peale) ... ilmselgelt "põled ära" oma vildaka maailmapildi kätte Smile
Eranditult kõik su öeldu on täiesti mõttetu seosetu mula mis puutub siinsesse teemasse. Sa ei suuda aru saada mis siin toimub, et mis see raamat on, miks see on, ja mida seal edastatakse...
Seal raamatus on sinusuguste kohta seletusi-põhjendusi ja kirjeldusi küll...

Tsitaat:Mis puudutab eelmise postituse väiteid, siis:
a) olen ma ise korranud Millikani katset, ning ära mõõtnud elektroni elementaarlaengu ... ning elementaarosakeste kiirendi juures olen prootonite ja neutronite põrkumise katseid kah vaadelnud.
b) usb juhtme pikkuse näide "5m versus 1000m" oli minu poolt jooksvalt välja mõeldud, mitte aga kuskilt õpikust maha kirjutatud .... jällegi tee ise katse, võttes näiteks 100 meetrit usb juhet, ning veendu ise et sealt kõrgsageduslikud usb-sinaalid läbi ei lähe (a'la mälupulk ei tööta 100 meetrise usb juhtme otsas).

Mis kõik baseerub mingitel eeskirjadel-reeglitel mida pead järgima, mis sul mälus sind dikteerivad et kuidas sina pead suhtuma ja arvama ilma et oma enda isiklikke arvamusi ealeski moodustaksid. Tööriistad-vahendid mille kasutamine neil samadel reeglitel-eeskirjadel baseerub.
Reeglid-eeskirjad kes keegi välja luulutanud, sulle pähe tambitud, ajupesu pärast omale ise ka pähe tampinud, ja õigsust-tõesust järele kontrollimata lihtsalt järgid nagu mingi programmeeritud masin.

Sina ise oma enda meeltega pole ealeski näinud ühtki elektroni ega neutronit ega prootonit, vaid ainult mis sul mälus olevad reeglid dikteerivad et miski olema peab ja muudmoodi olla ei tohi. Ainuke mis sul on, on mingid tööriistad ja mälus pask mis sulle dikteerivad mida sina arvama-uskuma-kummardama pead ja mida mitte. Sa oled tavaline usufanaatik, lihtsalt sul piibli asemel on teadusism.

Tsitaat:
Igatahes aine ehituse, füüsika ja keemia kohapealt on raamatus toodud väited täiesti eksitavad.
Ütleb keegi kellel puudub võime järele kontrollida kas omal mälus olevad dikteerivad reeglid ja eeskirjad üldse õiged on ja tõele vastavad...
Miks sa siin üldse sõna võtad kui sul pole vähimatki tahet asjad läbi mõelda? Kui sul pole vähimatki tahet isegi iseenda mälus oleva suhtes järele kontrollida et kas see on ikka õige mis sul seal on...
Vasta
#12
Lahendused, seda Nummi teksti tuleb mõistusega võtta. Mõistusega mitte selle tavapärases mõttes, vaid "seedimisvõimega". See tähendab, see mida suudad "seedida" , see on sinule; see, mida ei suuda "seedida", sellest lase silmad üle ja ära võta endasee, ei hinge, pähe ega südamesse.

Nummi ebakorrektne keelekasutus, sõim jne mõjub energeetiliselt puhastavalt - muidugi kui seda on mõõdukas annuses - palju saastavamalt mõjub ühe siinse trolli jutt mitme aliase nime all, kel pole öelda mitte midagi. Ja see troll pole tagasitulija.

Ma ei tea, kas foorumi platvorm võimaldaks, et nummi saaks edaspidi osaleda ainult siin teemas? Sest mul on veel küsimusi temale. Ta võib olla närvihaige sõimleja, kuid on asju paramaailmas, mida ta jagab. Lasta infol kaotsi minna ainult sel põhjusel, et info edastaja on tavaarusaamade järgi haige inimene, on lühinägelik.
Vasta
#13
(07-08-2018, 10:02 )Mannu Kirjutas: Lahendused, seda Nummi teksti tuleb mõistusega võtta. Mõistusega mitte selle tavapärases mõttes, vaid "seedimisvõimega". See tähendab, see mida suudad "seedida" , see on sinule; see, mida ei suuda "seedida", sellest lase silmad üle ja ära võta endasee, ei hinge, pähe ega südamesse.

Nummi ebakorrektne keelekasutus, sõim jne mõjub energeetiliselt puhastavalt - muidugi kui seda on mõõdukas annuses - palju saastavamalt mõjub ühe siinse trolli jutt mitme aliase nime all, kel pole öelda mitte midagi. Ja see troll pole tagasitulija.

Ma ei tea, kas foorumi platvorm võimaldaks, et nummi saaks edaspidi osaleda ainult siin teemas? Sest mul on veel küsimusi temale. Ta võib olla närvihaige sõimleja, kuid on asju paramaailmas, mida ta jagab. Lasta infol kaotsi minna ainult sel põhjusel, et info edastaja on tavaarusaamade järgi haige inimene, on lühinägelik.
Absoluutselt ühinen.

Ja äärmiselt vastik on lugeda (üldiselt ega ei loegi)mõnede kasutajate poolt ainumalt evitavat ja foorumis lubatud vohavat tühja mullitamist koos arrogantse eneseimetlusega.
Vasta
#14
Minu nägemustes on Nummi keha üle võetud mingi vaimolendi poolt, kes pole juba tuhandeid aastaid kehastuda saanud.

Sellele viitab haakumatus tänapäevaste näidetega (usb pikendusjuhtme pikkuse piiratuse seos valguse kiirusega & termiidi pulbri põlemine ilma gaasi eralduseta) ... samuti kivi-aegsete arusaamde kivistunud/dogmaatiline korrutamine.
St "elav" (kehastunud hing-vaim) peaks suutma reaalse elu näidetega haakuda ... kuid "surnud" (kehastumata vaim-olend) ei suuda reaalse elu näidetega haakuda (ajab vaid kunagist kivistunud maailmapilti, ning kõik uus on "jura/jamps/debiilsus").

-----

Igatahes aine ehituse alased nägemused on tal täiesti mööda ... vanades budistlikes/hinduistlikes õpetustes pole "nägemise piiriks" prootnid/neutonid, ega neid moodustavad kvargid, vaid suudetakse veelgi sügavamale minna: kvarke moodustavad rishonid (mida kutsutakse anu-osakestes), st ära on toodud lausa joonised, kuidas rishonite/anu-de liikumise trajektoorid (stringid) moodustavad kvarke.

------

Toitumise ja tervise kohapealt leidub tal isegi mõningaid mõistlike nägemusi ... kuid ka neid tuleks äärmise ettevaatusega omaks võtta (muidu on oht alla neelata ülejäänud moondunud maailmapilt ... nii tulevadki "põrsas pepa paroodiad", kus matemaatik: "teeb suurtest arvudest väikesed arvud ja võtab neist tangentsi - taustaks on aga ruutvõrrandi lahendivalem Smile ).

-------

Põhiküsimuseks jääb: kas ta suudaks midagi "uut" kirja panna, kui temalt küsida ... senised vastused on näidanud, et ta ajab sama kivistunud teksti, mis niigi raamatus kirjas on (sama hea, kui ristu-usklikega vaielda piibli tsitaatide paikapidavuse üle).
Vasta
#15
(07-08-2018, 10:02 )Mannu Kirjutas: Lahendused, seda Nummi teksti tuleb mõistusega võtta.

Sa pane oma meiliaadress avalikult mõnda postitusse. Siis saab Nummi sulle mõistusega võetavat teksti saatma hakata.
Vasta
#16
Tõstan seda teemat.

Hoiatus! Sisaldab pahasid sõnu ja ärge uskuge midagi ilma eelnevalt endas põhjalikult kaalumata.

Kuid üks kodukootud (heas mõttes) materjal ikkagi, kust võib üht-teist leida.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat