Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas needus või lihtsalt veab viltu?
#1
Mure järgmine.
Mõned nädalad tagasi pöördus minu elu pea peale, isiklikus plaanis juhtus midagi väga halba. Ja ka muud, ootamatu haigus, veel veidraid asju.

Needust või midagi halba kahtlustan sellest, et umbes 3 nädalat tagasi pillasin kummuli tordi, iseenesest oli naljakas, aga mu lähedane sugulane, kellega meil on suhted olnud kriitilised sõnas:"see toob nüüd küll halba õnne".
Igatahes see ütlus jäi mulle meelde ja tegi murelikuks. Esialgu polnudki midagi, aga paar nädalat tagasi hakkas juhtuma... Lisaks ma ei saa enam öösiti magada, 2-3 tundi endise sügava une asemel.

On see üldse võimalik, et sellisest ütlusest võibki hakata halvasti minema? Ja kui on, kuidas sellest lahti saada?
Vasta
#2
Ma arvan, et vahel lihtsalt lähebki kehvasti... Nagu ka vahel läheb päris hästi. Ära muretse needuste pärast. See röövib sinult lisaks unele kaine mõtlemise, mida sul on tarvis keeruliste probleemidega adekvaatselt tegelemiseks.
Vasta
#3
(15-10-2018, 15:11 )Nielander Kirjutas: Ma arvan, et vahel lihtsalt lähebki kehvasti... Nagu ka vahel läheb päris hästi. Ära muretse needuste pärast. See röövib sinult lisaks unele kaine mõtlemise, mida sul on tarvis keeruliste probleemidega adekvaatselt tegelemiseks.
Mis puutub "vahel läheb halvasti ja vahel hästi" - keegi ei hakka selle peale postitust tegema!
Tegu on teise iseloomuga sündmuste käiguga.
Teema algatajal on jah mingi tagasilöök.
Vasta
#4
Kõik ikkagi oleneb sellest, kui tugev "sitamagnet" teadvuses pesitseb. Sellest lahti saamiseks soovitan omaette pikalt-pikalt mõtiskleda-mediteerida, ühesõnaga positiivsust laadida. Enese peal järgi proovitud ja aitas.
Vasta
#5
On ikka võimalik. Enamus inimesi ei suuda kunagi mõista kui võimsad nad tegelikult on. Mäletan, et minu nõiast vanaemal oli peale kõige muude asjade (ta ei piiritlenud maagiat) veel ka "paha sõna". Lapsena pidasin seda naljaks, et kui ta midagi halvasti ütles, et siis kukkus üle õla sülitama, et see täide ei läheks. Kui siis üle õla ei sülitanud, läks kõik täpselt nii sandisti kui ta ütles.

Usu läbi võib mägesid paigast liigutada. Kui nüüd keegi ütleb midagi välja ja usub sellesse ja väljaütlemise ajal ei mõtle "kasipidi", siis see saabki toimima. Täpselt sama põhimõte on isegi Piiblis kirjas.

Niisiis ei ole vaja mingit needust. Piisab ainult sellest, et keegi teine, kellel on "paha sõna" ütleb midagi negatiivset välja ja rakendab oma usu ja kui sinul kaitset peal ei ole (või sa peegli effekti kasutada ei oska jne), siis see toimib ja kuidas veel... ja ei jää ka see keegi teine ilma tagajärgedest (kes oma negatiivse usu rakendas) kuigi see võib aega võtta.

P.S. Aga see võis ikka kena pilt olla kui tort kummuli lendas. Meenutab mulle kuidagi väga ex-ämmamoori juhtumisi köögis Bleh

Vasta
#6
Kuidas aga sellest paha sõna võimust vabaneda?

Tunnen et varsti ei jaksa enam. Kaljukindlana püsinud pere lagunes päevadega, lisaks veel ja veel imelikke asju.
Kui mu sugulane selle tordijuhtumise peale sedasi ütles, käis tuline jutt südame alt läbi. Et seda poleks küll nüüd vaja olnud... aga pole enam parata.
Vasta
#7
Kui Sul on olukord, kus Sa ei tunne end hästi, kus sa tunned end haavatavana ja et vajad lisaenergiat, lisakaitset, siis on hea teada seda mantrat.

Valgus minu taga,
Valgus minu ees.
Valgus minu ümber.
Valgus minu sees.

Kujutades enda ümber suure valguse kogumi, mis Sind kõige eest kaitseb, korda seda seni, kui hakkab parem.
See aitab palju. Vahet pole, kas oled raskes olukorras või lihtsalt on "see tunne" mis tekib üksi kodus olles ja sa vaatad pimedaid nurki ja ei tunne end hästi.

Leidsin selle õpetuse Salamaailma lingilt.
Vasta
#8
(18-10-2018, 09:10 )Nofretete Kirjutas: Kui Sul on olukord, kus Sa ei tunne end hästi, kus sa tunned end haavatavana ja et vajad lisaenergiat, lisakaitset, siis on hea teada seda mantrat.

Valgus minu taga,
Valgus minu ees.
Valgus minu ümber.
Valgus minu sees.

Kujutades enda ümber suure valguse kogumi, mis Sind kõige eest kaitseb, korda seda seni, kui hakkab parem.
See aitab palju. Vahet pole, kas oled raskes olukorras või lihtsalt on "see tunne" mis tekib üksi kodus olles ja sa vaatad pimedaid nurki ja ei tunne end hästi.

Leidsin selle õpetuse Salamaailma lingilt.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Esimesed 2 rida on ühest venekeelsest loitsust, mis on palju vingem, potentsiaalse kurjategija ehmatab tagasi ja ei jäta karistamata ainult kavatsuse eest halba teha. Nii on absoluutselt õiglane minu meelest. Saan kinnitada et toimib. Võib ka eesti keeles, kuid kas tasub? Massid, massid! Venelasi on kõvasti rohkem ja nende koguhulk mõjub. Seda venekeelset ei või halvasti tarbida, muidu kohe on endal tagajärg või mitu. Viimase 12 aasta sees kahel korral jätsin kasutamata ja mõlemal korral pidin kahetsema, sest mõnede ametlikult normaalsete jaoks on täiesti ükskõik kui üle trambivad.
Sa jätsid mainimata, et loitsu tuleb lausuda 3 x . See on väga oluline.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Täiendan: venekeelses loitsus on tuli ja 2 esimest rida on ära vahetatud, kõige esimeses reas peab olema EES, teises reas TAGA. Täielik jama eestikeelses salamaailmas. Kuid visualisatsioon tuleb kasuks igal juhul. Kui see on omale mälusse õpitud, käivitub automaatselt. Viimased 2 korda TEADLIKULT jätsin kasutamata, esimesel korral narkomaanide kamp kes tulid kanepit nõudma 3x õhtu jooksul, vaatasin et nii noored veel, absoluutselt ja teadlikult ei tahtnud, et neil halvasti läheb. Hiljem narkar tuli mind lööma üle mu kodu läve lihtsalt niisama. On kriminaaluurija sugulane. Prooviti kinni mätsida, kuid juhtumisi mu enda poeg on kriminaaluurija, oi kui veider. Narkomaanide punkri ehituse mu kodu läve vastas panin seisma, nood idioodid ehitavad 11 aastat ja valmis ei saa. Teine juhtum: Samuti ma ei soovinud halba, kui tuldi mu kodu aeda mul pead lõhki lööma, jälle tuli uurijate vahet seigelda, kuid nüüdseks valitseb mu kodu ümber täielik vaikus, heameel vähemalt sellestki et enam oma naabreid ei kiusata öidläbi autokõlarite tümpsuga.
Uurija kabinetis viibis ka ehtne maag, kes ainult vaatas. Kõik saadakse teada, kui on vaja. Absoluutselt kõik on kusagil teada.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Needus? lilleke 9 8,108 11-06-2018, 20:37
Viimane postitus: kalldunn
  Kas mul on needus peal? Erle70 18 14,120 23-01-2018, 18:37
Viimane postitus: pikksukk
  Kas see on võimalik... Megas2ga 4 2,963 17-02-2014, 01:35
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Info lihtsalt tuleb kusagilt chico 28 11,440 26-11-2013, 18:35
Viimane postitus: Minaelan
  Ei suuda otsustada kas olla wicca pisiketotoo 20 8,256 16-10-2013, 04:09
Viimane postitus: hulkuv hing
  Needus Tiiuke 3 3,020 27-03-2013, 11:02
Viimane postitus: positiivne
  Needus? Triin123 27 25,121 22-02-2013, 19:36
Viimane postitus: Vesilik
  Üksilduse needus? Marii 9 5,102 25-12-2012, 18:20
Viimane postitus: excubitoris
  Kas lahkunu andis märku või oli kokkusattumus? PMK 3 2,834 10-08-2012, 21:56
Viimane postitus: brandy
  Halb enne või kokkusattumus ? nohand 14 7,176 22-07-2012, 09:50
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat