Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film maa all elavaist super-ussidest?
#1
Kunagi ammu näidati meil telekas üht üsna jubedat filmi.

Tegevus hargnes kuskil suht kõrbestunud kohas. Seal elasid maa sees mingid suured ussilaadsed elukad. Neil oli võime maa all kiiresti liikuda. Nad kargasid maast välja ja maasse tagasi nagu delfiinid meres. Väikeste tulirelvadega neid tappa oli keeruline, ühe eluka pihta tühjendati kümmekond püssi. Filmi lõpus tapeti viimane elukas kavalusega. Ta meelitati kõrgele kaldajärsakule, millest välja karates ta end alla kividele surnuks kukkus.
Nagu seesugustes õudukates ikka, söid need ussid heameelega inimesi.

Ehk mäletab keegi selle filmi pealkirja?
Vasta
#2
Eesti keeles olid "Värinad" väljamaal "Tremors"?
Vasta
#3
Sellele filmile on tänaseks tehtud lausa 5 järge ning käesoleval aastal pidi valmima ka originaal-peaosalise Kevin Baconiga teleseriaal, kuid kahjuks või õnneks selle tootmine jäi katki.
Wikipedia: https://en.wikipedia.org/wiki/Tremors_(franchise)
TV-seriaali(2018) treiler: https://www.youtube.com/watch?v=L1EAgpuD...jreload=10
Vasta
#4
Jaa, "Värinad" ehk "Tremors" oli see oma mitme järjega.
Täienduseks infot veel niipalju, et kõrbes elavad "sukelduvad liivaussid", suured ja võitmatud kiskjad esinesid juba Frank Herberti ulmeraamatus "Düün" (olen neist ainult ühte lugenud). Võimalik et filmi autor on sealt inspiratsiooni saanud. Ja nüüd ma võin valesti mäletada, aga vist olid Mngoolia? folklooris ka sellised elukad olemas.

Filmist (I osa) oma muljeid niipalju, et kui nägin seda psüühhiliselt liimist lahti olles, siis tundus jube õudne. Aga kui natuke paremas konditsioonis olles vaadata, siis on naljakas (ja mitte halvas mõttes). Ma ei mäleta, millistes osades olid see relvahull abielupaar, kes maailmalõpuks ette valmistunud olid, aga need olid minu lemmikud.
Naine: "Ei, ta läks igaveseks ära. Sest ta võttis oma AKmisiganesnumber ka kaasa Sad" Laugh
Vasta
#5
(01-12-2018, 10:24 )Mannu Kirjutas: Ma ei mäleta, millistes osades olid see relvahull abielupaar, kes maailmalõpuks ette valmistunud olid, aga need olid minu lemmikud.
Naine: "Ei, ta läks igaveseks ära. Sest ta võttis oma AKmisiganesnumber ka kaasa Sad" Laugh

Esimeses olidki. Kusjuures relvahullu mänginud Michael Gross on ainukene näitleja, kes astub üles ka kõikides järgedes. Esimesest edasi hakkasid need muidugi kiirelt maha käima.
Vasta
#6
(01-12-2018, 10:24 )Mannu Kirjutas: Jaa, "Värinad" ehk "Tremors" oli see oma mitme järjega.
Täienduseks infot veel niipalju, et kõrbes elavad "sukelduvad liivaussid", suured ja võitmatud kiskjad esinesid juba Frank Herberti ulmeraamatus "Düün" (olen neist ainult ühte lugenud).

Legendaarsest "Düünist" on samuti hetkel valmimas remake.

Vasta
#7
Düünist asjalikku filmi polegi tehtud Sad ehk siis seekord?
Vasta
#8
Jah, tõsi ta on - teine osa pakub õudusmomenti vaid päris alguses, mil maausse veel leidub. Peale usside mahalöömist välja ilmuvad "Jurassic Park"-stiilis elukad on lihtsalt koomilised.
Vahin juba kolmandat osa. Lennuvõimekad, tuld peeretavad "ürglinnud" on omaette muhe lisand. Tore on näha, et need linnuksed maitsevad maaussidele. Suht sama koomiline, kui teine osa.
Neljas osa on jälle mõnusalt pingeline. 19. sajandi lõpp, ja juba tehakse mitu elukat külmaks.
Viies osa. Tundub, et vinti on mõnuga peale keeratud. Inimeste võitlus elukatega on eriti karm ja pingeline.
"A Gold day in hell" on kah päris kreisi.
Vasta
#9
Hetkel valmimas 7. osa Tremors: Island Fury.
imdb: https://www.imdb.com/title/tt8322060/
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parim/lemmik film Indr3k 446 213,606 16-10-2023, 23:48
Viimane postitus: cambodia
  Film: Katõn excubitoris 21 10,994 15-04-2022, 18:01
Viimane postitus: vasamasa
  Film: Matrix henzukaz 54 33,332 26-12-2021, 23:37
Viimane postitus: Lynx Titan
  film (needus, neetud)/the conjuring Kahvanägu 6 2,743 25-12-2020, 23:41
Viimane postitus: Kahvanägu
  Film: lühifilmid zen faran 18 12,676 09-09-2020, 11:51
Viimane postitus: Vesilik
  Film: "Saladus: julge unistada", romantiline draama. Teloslane 0 1,679 07-09-2020, 12:10
Viimane postitus: Teloslane
  FILM: The Bad Batch. Lisaks Fairchild FH-227D Andides Tyto Alba 16 7,647 27-06-2020, 11:58
Viimane postitus: Tyto Alba
  FILM: The Wandering Earth (2019) Tyto Alba 0 2,795 03-03-2019, 19:34
Viimane postitus: Tyto Alba
  Film: The Man from Earth GertEST 8 8,181 11-02-2018, 17:29
Viimane postitus: pikksukk
  Film: " The Beyond" Aerling 0 4,145 10-02-2018, 14:38
Viimane postitus: Aerling

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat