Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu.
Autor Sõnum
Vesilik
Veteran

06-04-2020 22:16
Postitus: #51
RE: Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu.
Mina oma noorusajast mäletan et öeldi nii kui keegi jobukakk tüütuks muutus:mine sitale saiba otsa!

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

27-09-2020 11:23
Postitus: #52
Tõstsin selle ka siia – võib olla läheb kellelgi veel tarvis.
Elavloomus kirjutas:
Ei seostu üksikasjalikult teemaga aga tahtsin niisama jagada enda hiljutist õudukat. Väljusin koolist vanalinnas ja tundsin, et selja taga on miski/keegi. Vaatasin et kes see siis oli, vot, õudne naine mustas kleidis (ma ütleks et mingi 19.sajandi tegumoega). Naine jälitas mind ja iga kord kui taha vaatasin oli ta aina lähemal. Lõpuks proovis mind hammustada, hull ikka
Elavloomus:
Tegelikult on niisugused olendid tõesti olemas. Ja nad on tõesti pärit minevikust. Nad on kas enesetapjad, vägivaldselt surnud, või mingi õnnetuse tagajärjel – üksi olles surnud. Surnukeha on kommete kohaselt maha matmata. On veel väga palju põhjusi, miks niisugused inimeste hinged siia, meid kollitama on jäävad. Sina neid aidata ei saa. See on suur hunnik tööd.
Aga ennast tuleb kaitsta. Pööra end olendi poole, peopesad ette, kujuta et peopesadest väljub leek, see põletab selle olendi ära. See peaks kujundlikult välja nägema nii – nagu kujund muutub suitsupilveks või udupilveks mis haihtub laiali.
Järjekindlus viib sihile.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
kalldunn
Veteran

02-12-2020 18:01
Postitus: #53
Ma loodan et Viimne Roomlane ei pahanda – kirjutasin ja täiendasin
Ristimise mahavõtmine. Kasu? Kogemused? olevat teksti.
Sai kaunis korralik puhastuse rituaal. Tasub proovida!!!

Pimeduse pahalased kardab kõige rohkem: tuld, valgust ja jõudu, mis on suunatud pimeduse pahalaste vastu.
Seega selleks, et alustada enda puhastamisega, peavad sul olema täidetud mõningad tingimused. Seda toimingut võib läbi viia näiteks kodus, kuid kindlasti kohas, kus sind ei segata. Pahalaste vastase rituaali sooritamiseks peab sul olema tool, selle ümber asetatakse ringikujuliselt põlevad teeküünlad, 4 - 6 tükki, võib ka rohkem olla. Sellest tekib n-ö tuletelk, mis isoleerib protseduuri sooritades sind välistest segajatest ja loob n-ö puhta ruumi.
Eelnevalt võib enda keha puhastada viirukiga, põletades viirukit ja viibides selle suitsus paar minutit.
Käepärast võta klaas joogiveega.
Ringi sisse asetatakse üks kausike soolalahusega ja teine õliga. Need võib asetada tooli alla. Soolalahus ja õli valatakse kohe peale rituaali tualetipotist alla.
Ning nõud pestakse kuuma veega puhtaks. Kasutades kummikindaid.
Kui kõik on valmis seatud, võta toolil istet, toeta jalatsiteta jalad mugavalt taldadega vastu põrandat ja joo klaasist aeglaste lonksudega 1/3 ära - eelnevalt andes veele käsu: puhastada keha seest ära kõik võõras ja tume ning mis ei kuulu keha omanikule.
Nüüd sulgege silmad ja kujutage enesele ette, et te olete tõesti tuleringis, mis pöörleb kellaosuti liikumise suunas. Päripäeva. Kui on moodustunud tuletelk ja pöörlemine alustage kujutluspildi abil tuld aeglaselt altpoolt ülesse poole tõstmisega. Et kujutluspilt paremini töötaks võite kasutada kätte abi. Tõstes aeglaselt käte abiga tuld altpoolt ülesse poole. Kuni pealaeni. Ja nüüd täpselt sama moodi ülevalt alla kuni jala taldadeni. Ja nii kolm korda järjest.
Nüüd võite puhata ja jälgida oma kehas toimuvaid muutusi. Tavaliselt algab jalataldadest meeldiv soe või surisev energia ülesvool, mis lõpeb kusagil allpool põlvi. Samuti tekib vahel tunne, nagu kasvaksid jalataldade alla juured. See ongi nii, sest toimus enda taas ühendamine Emakese Maaga. See tunne on väga meeldiv!
Nüüd joo aeglaste lonksudega ära teine kolmandik klaasi vett.
Andes uuesti veele käsu: puhasta minu keha ära kõigest mis on võõras ja tume ning mis ei kuulu minu kehas mulle.
Nüüd tõstame tuld uuesti jalataldadest kuni pealaeni ning pealaest kuni jalataldadeni. Ja nii kolm korda.
Nüüd joo ära järelejäänud vesi klaasist ning jälgi ja tunneta oma keha.
Anname uuesti veele käsu:
Puhasta minu keha ära kõigest mis on võõras ja tume ning ei kuulu minu kehas mulle.
Nüüd tõstame tuld uuesti jalataldadest kuni pealaeni ning pealaest kuni jalataldadeni. Ja nii kolm korda.
Jälgime ja tunnetame -mis kehas toimus.
Nüüd teeme kätega kõva plaksu ning ütleme häälega; kõik tumedad pahalased soola ja õli sisse! Plaks; kõik tumedad pahalased soola ja õli sisse! Plaks; kõik tumedad pahalased soola ja õli sisse! Teksti öeldes võite kätega pealaest kuni tooli all olevate nõudeni kujuteldavalt kaasa aidata.
Enamasti tekib koheselt peale rituaali sooritamist tugev soojalaine, mis tõuseb ülespoole kuni südameni, vahel ka peani ja need aistingud on väga individuaalsed. Mõnel on vaid kerged energiavood, sest inimesed on väga erineva tunnetusega, kuid peamine on teha riitus. Küll protsessid ise juba teavad, kuidas kulgeda.
Seda riitust võite teha kaks korda nädalas, muidu väsite liiga ära. Kui olete kohtunud ebameeldiva inimesega, või külalised – on soovitatav korraldata riitus
Pärast riitust oled astunud Valge Rahva ridadesse ja saad alustada oma Elu ülesannete lahendamist.
Edu kõigile!

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
ilm
Uustulnukas

12-12-2020 13:29
Postitus: #54
Tere. Olen vana foorumi lugeja, kuid pidin kasutaja tegema kuna endal ka nüüd väiksed mustad tegelased voodi all pesitseva. Tean kuna ma ise nägin läbi silma klappide. Ja siis küll topivad oma musti teravate käsi näo lähedale. Mis siis veel, mingite linadega vehkisid mu kohal, mis ükskord puudutas mu tekki. Nüüd just teesklesin, et lähen magama ja ilmuski padja tagant välja, üritasin virutada, aga ei midagi. Nüüd on kuri ja patserdab mul selja taga. A ja eelmisel päeval nii, kui silmad kinni panin hakkasid mingid segased pildid silme ees jooksma. Mõned planeedid, mingid veidrad hieroglüüfid, paar tulnukat ja muidugi püramiid ja suur silm, ainult pildid olid eraldi. Hirmuga tegingi telefonile taastamise, aga ei midagi. Neljapäeva õhtul hakkasin oksendama ja lasin järgmise päeva kella kolmeni välja kuni naine mingit rohtu tõi ja kõht oli ka lahti, aga see võibolla mingi kõhugripp. Ma esilehel mingeid nippe nägin a suht keerulised. lasso värk oli selline lihtsam.
Mis teha, kuidagi on vaja neist lahti saada?
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 38 14,832 14-10-2020 03:22
Viimane postitus: isemaag
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 25,278 01-11-2018 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 17,605 19-07-2018 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 35,931 25-12-2016 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu! Cessu 4 3,280 19-10-2014 17:50
Viimane postitus: Thorondor
  Kuidas peaks reageerima? Cessu 6 4,515 26-07-2014 06:56
Viimane postitus: Cessu
  Vaimude väljakutsumine XHK 720 205,918 05-11-2013 18:30
Viimane postitus: Ken
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 2,951 23-11-2012 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 13,023 16-04-2012 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon? Raksha 32 14,589 14-12-2011 19:43
Viimane postitus: venezia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog