•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Q11 maailmapilt, Kõik Üks Hetk
need mõlemad oleksid tahtmised, mitte Tahe
Vasta
Siis ma ei saa aru...kuidas Hetkel oleks Tahe?
Vasta
Hetk on Sinu Jumal
Hetk on "Draakon Ise"
Vasta
Ei...pole olemas mina ja jumalat...Smile
Draakon on Hetkes ennast tunnetanud ego/energia...ehk Deemon...
Vasta
Tahe ärkab Loodusesse ja see on teine...
Vasta
Tahe on soov Hetke allutada ehk põgeneda Aega.
Vasta
Ei, Tahtest saab Vaim, kui ärkab
Vasta
Ja Ärkab siis kus?...Hetkes? Mis ta lõppkokkuvõttes ongi.Smile
Vasta
Teadvus ärkab Hetkes
Vasta
Aga Teadvus ongi Hetk ise...
Vasta
Iseendas ärkabki
Vasta
Kuidas?Smile
Vasta
Niimoodi Smile
Vasta
HeheLike
Vasta
Inimesed! Ljuudiii !

Teadlased olevat arvutanud ja leidnud, et Päikese keskmine tihedus olevat võrdne Surnumere vee tihedusega.

Küsimus: Miks Surnumere vesi ei põle? On ainet vaimseks ärkamiseks.
Vasta
„..Et osata nende mõtete kandjatega maksimaalselt manipuleerida. Mida tulnukad muud tahavad? Võimu inimkonna üle ja seda on võimalik saada, kui loed ja mõistad nende mõtteid, soove, unistusi, hirme jne. Ning kasutad neid oma tulnukrassi huvides...“

No kuidas saaksin võimu kui näiteks minu peas oleksid peale minu mõtete veel ka Minaelani mõtted? Kuidas teeksin vahet? Millised on „minu“ omad ja millised mitte?
Noojah...Minaelani mõtetest hakkaks mul ehk pea valutama...selle kaudu vast saaksin aru.wink
Aga kui tõsisemalt siis...mõte ei käivita tegu. Mõte järgneb sellele.
Vasta
(07-10-2021, 18:58 )Q11 Kirjutas: [i]
Aga kui tõsisemalt siis...mõte ei käivita tegu. Mõte järgneb sellele.

mõte ehk teadvustamine saab järgneda teole ainult siis kui teadvusega olend ise ei kontrolli ümbritsevat, vaid seda teeb keegi teine, teadvusega olend on sel juhul ainult niiöelda biorobot, kes paraku on võimeline teadvustama oma tegusid, mida ta tegelikult ei kontrolli...... kas nii on lood sinu maailmapildis?
Vasta
(07-10-2021, 18:58 )Q11 Kirjutas: Aga kui tõsisemalt siis...mõte ei käivita tegu. Mõte järgneb sellele.
Selline olukord on ainult siis, kui inimene on oma alateadlike impulsside elluviija (ori on ehk liiga karm öelda). Väga enamikel juhtudel see tõesti nii ongi.
Ma tean juba, et sa oled ka seda meelt, et inimese Ise (st tema tegelik Mina) on ilma vaba tahteta automaat, kuid ma ei jaga seda seisukohta wink
Vasta
Kõik üks hetk on teadvus ehk viies dimensioon. Sama kuidas õelda et elab ühes hetkes, ei mõtle tuleviku ja ei meenuta mineviku. Siis aju keskendumine selles ühes sekundis mida elame on 100%
Vasta
(08-10-2021, 08:56 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Kõik üks hetk on teadvus ehk viies dimensioon. Sama kuidas õelda et elab ühes hetkes, ei mõtle tuleviku ja ei meenuta mineviku. Siis aju keskendumine selles ühes sekundis mida elame on 100%

Teadvustada oleks mu arust oluline seda, et me elamegi hetkes, hoiame oma maailmapilti koos, keha funktsioneerimas ja elu üldse olemas...
Ainus kahtlane koht on uni ja unenäod, kas see mis sealt tuleb visuaalide või tunnete kaudu .... khm, küsiks, et kas õigest kohast ....
Viimane küsimus tuleneb mu maailmapildist, mis hetkel tunnistab nii jumala kui saatana olemasolu, kusjuures selle meile tuttava maailma nö jumal on hetkel tegelikult saatan.
Vasta
„...Ma tean juba, et sa oled ka seda meelt, et inimese Ise (st tema tegelik Mina) on ilma vaba tahteta automaat, kuid ma ei jaga seda seisukohta ...“

Ei..kust Sa niimoodi välja lugesid?
Inimese „sees“ pole Mina.
Inimene on Mina „sees“
Kuna Mina on Ainukene, siis kelle/mille suhtes Ta saaks Vaba Tahet rakendada.
Õige oleks väita - Mina on Vaba.

"rege rauta suvel" printsiip selles hetkele keskendumise lummas logisema ei kipu?

Tõepoolest hakkab „logisema“. Täitsa õige tähelepanek.
Kui Mina (Hetk) näeb Ärkvelolekut seisundina, siis kuidas oleks võimalik seal enam midagi omada (materiaalsed väärtused, suhted) või eesmärke „rege rauta suvel“ püstitada?

„...Teadvustada oleks mu arust oluline seda, et me elamegi hetkes, hoiame oma maailmapilti koos, keha funktsioneerimas ja elu üldse olemas...“

Sellisel juhul tekkiks kohe küsimus „Kes elab Hetkes?“
Mina elab Hetkes või?
Aga Hetk Ise ongi Mina...Smile
Vasta
(04-04-2021, 22:32 )Kunglas Kirjutas: Iseendas ärkabki

(04-04-2021, 22:33 )Q11 Kirjutas: Kuidas?Smile


Niimoodi? Hrmm

(04-04-2021, 22:33 )Q11 Kirjutas: Minu pea ei oska Püha Vaimu nimetada muuks kui Kundalini Shaktiks.
Eesti keeles siis Energia, mis tõuseb teatud situatsioonides ja jõudes ajuni, toimub Teadvuse Enesetunnetus.


Vasta
Et sa ei jonniks Q. Võtsin kätte ja analüüsisin su vajadust igas teemas oma sloganit lehvitada. Vaim ei oleks iial ju väljendunud sinu seisukohast enamaks endast või oma ,,........leia ise hea sõna....,, kui temas poleks tungi kogeda. Nii ta korraldab plahvatusi pidevalt ,et laiali oksendatud sädemed kogeks ja väljenduks, kehastaks jne. Aina avaramalt ja aina keerulisemalt. Tead ühtegi valgustunut kah poleks selleta. Et kui ma peaks nüüd valima endale valgustunu, siis mulle istub Osho. Toon välja tema mõne omaduse. Teda ei sallitud ja peeti pitseri tõttu saatanlikuks. Ta ei tapnud oma ego vaid avardas oma mina ,,loojaliku vaimuni,,. S.t. sidus üheks keha,hinge ja vaimu, pluss lõpmatu hulga aspekte nagu Shiva. Kaotamatta midagi. Ja mis põhiline, ta ei meeldi üldse vaimlejatele. Lihtsal põhjusel. Talle ei istunud vaimlejad. Ta rõhutas väga tihti kui oluline on valgustumise juures olla teadlikuses ja olla kõige osa. Olla eluline ja olla elus. Nuvat. Ma nüüd panen siia kõrvale sinu. Su kalduvus alatasa astraali kukkuda pole miskit muud kui sinu see ,,hetk,, sunnib sind kogema ja leidma ,,üles,, oma mina. Oma ego. Nii käidki kolamas teistes. Ja kui nüüd filosoofia juurde lisada võrdluseks...... Kahjuks ei leidnud üles su üht posti,, kus sa kirjeldasid ( aidake keegi üles leida ) kuidas sulle meeldib astraalis käia raipeid järamas. Ei mäleta täpset sõnastust. No kuidagi nii - ,,mulle meeldib väga astraalis surnuid näost hammustada. Mõnusalt krõmpsuv tunne,,. Eeem, ma vist valin ikka Osho. Ära pahanda. Aga ma soovin ,et sa oma ego taas leiaksid.
Vasta
Hehehe...jah...kuid kiskusid mu sõnad/väljendused kontekstist välja. Vana Hirmu kunagi ehmatasin tõepoolest astraalis surnuid laipu süües. Peale seda sain temast rahu. Näost hammustamise „krõmpsuvat“ meeldivat tunnet ei oska seletada...Smile
Osho oli ka vinge Hetke „mees“...sellest Ta ju rääkiski.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimest ümbritsevad asjad on kõik valmistatud surnutest. Rein 28 8,613 12-08-2010, 21:09
Viimane postitus: Rein
  Kord lahustume lõpmatuses me kõik Flash 4 2,286 25-10-2007, 19:30
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat