Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Paimoni väljkutsuming
#1
Tere, ütelge seda. ma proovin kuninga välja kutsuda . Paimon pidi tore vennike ju olema. kaameliga ratsutab. kas kuningalt saab aint tarkust ja pappi? kass igavest elu aei saa? tuletage meelde kuidas ta kutsumine siiamaale käib
Vasta
#2
"kass igavest elu aei saa?"
aei saa Sa igavest elu, suvaliste paimoni-kuningate "väljakutsumisega". Seda "diili" pead ikka Jumalaga ajama...Smile
Vasta
#3
ma mõtlen et igavest elu ei saa. aga midagi kasulikku saab. jumal ta ongi paljudele
Vasta
#4
„ma mõtlen et igavest elu ei saa. aga midagi kasulikku saab. jumal ta ongi paljudele“
aa...ma algul arvasin, et niisama teed nalja. See Paimon on Deemon jah. Noh Deemoni väljakutsumine päris lihtne ei ole, sest miks peaks Ta Sinust huvitatud olema? Üldiselt on olemas ainult üks Deemon/Ingel, lihtsalt inimesed on Teda erinevalt kogenud ja kirjeldanud. Muidugi mitte segi ajada egojanudega (raha, võimu, meeleliste naudingute jne...). Tihtilugu on neid Deemoniks peetud. Ta ise loomulikult pole Jumal. Ta on Armastuse energia Kes tunnetas end Hetkes (Jumalas)
Noh...kui isu on Temaga kokku saada, siis ärkvelolekus on minuteadmist mööda kundalini jooga sinna kõige lähemal. Aga ma kardan, et parimal juhul saad paanikahäire omale külge ja ongi kõik. Astraalis võid ka proovida. Otseselt kutsungi vormeleid ma kahjuks öelda ei oska.
Ja üks asi veel...kui astraaliolendid ei ole suutelised uneilma barjääri ületama, siis Deemonil see võime on...Smile

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  [split] Bermuuda kolmnurga saladus isemaag 7 2,734 13-02-2022, 20:22
Viimane postitus: isemaag
  [split] Mikrokiibid: süütu näitemäng või sügavalt salakaval plaan? sissy_ 8 2,830 17-01-2020, 19:06
Viimane postitus: Tulnukinimene

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat