Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.......
#26
(16-07-2020, 10:31 )Mannu Kirjutas: Õhtumaalane, kas sa ise ka tajud, kui sarnane oled sa radikaalsetele raamatureligioonide (judaism, kristlus, islam) esindajatele?
Sinu raamat on satanisgod.org,
parafraseerides sinu allkirjateksti "Saatan on mu jumal, Hitler on mu kuningas." saame " Pole jumalat peale saatana ja Hitler on tema prohvet".

Ning mustvalge mõtlemise ning ma ütleks et lausa "pimedusega lööduse" poolest oled väga sarnane ühele siinsele äärmuskristlasele. Nt see sinu "neljandik marutõbe" https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid265377. Ning see inkvisiitorlik kalduvus on vägagi kristlik. Ning kangekaelne püsimine omas mustvalges äärmuslikkuses, selles oled sa samuti väga sarnane kristlane A-le, ega sa ei näe ju end kõrvalt nagu temagi.

Mõnes asjas ja natukene võib sul ju õiguski olla, nagu ka misiganes äärmuskristlasel, moslemil või juudausku inimesel, kuid maailm ei ole kunagi nii mustvalge kui sina või kesiganes äärmuslane seda esitab.
Tegelikult kõik mida meie inimesed arvame ; mõtleme ja teeme on inimesekeskneBleh Kõiksuses ei ole halba ega head, on ainult energia. Inimene peaks olema selle vibreeriva energiaga võimalikult kooskõlas kui tahab siin maal eksisteerida. Möödunud ajastutel võis lolluseid lubada kuna inimene oli planeedi kõrval liiga tühine, nüüd asjaolud muutuvad. Usun, et viimase aja lollused on "kõige kõrgemal tasandil" juhitavad inimkonnast väljaspool. Kuna inimene on loll ja ahne....kuratlikult ahne siis seda on kerge organiseerida ostes ära n.n. eliidi. Kokkuvõttes ka see peldikeliit kuulub likvideerimisele, kas lõpus? See ei oma tähtsust, inimkond hävitab end ise! Piibel ja koraan ja usk tervikuna ei oma vähimatki tähtsust. Ja moslem, on vaimselt palju tervem inimene kui tänapäeva sitaauklane ehk EU vasakpoolne. Sodomiit kuulub islamis tapmisele.......sest see on hädavajalik inimese kui liigi ellujäämisele. Kas kividega või lõkkes või vardas ei oma mingit tähtsust......Bleh See, et islamil on tulevik polegi kokkuvõttes paha vaid lihtsalt hädavajalik. Inimene kui liik on ikka oma mentaliteedilt kas koopas või isegi puu otsas.....ja sellisele liigile on islam (vist) vajalik. Eesti kontekstis tuleks see kodanik anda šariaadikohtusse, las kohus otsustab millise karistuse neist 5-est rakenda:
https://objektiiv.ee/kiige-sonul-pole-he...t-peatada/
Vasta
#27
(16-07-2020, 21:55 )xcad Kirjutas: Tegelikult kõik mida meie inimesed arvame ; mõtleme ja teeme on inimesekeskneBleh Kõiksuses ei ole halba ega head, on ainult energia. Inimene peaks olema selle vibreeriva energiaga võimalikult kooskõlas kui tahab siin maal eksisteerida. Möödunud ajastutel võis lolluseid lubada kuna inimene oli planeedi kõrval liiga tühine, nüüd asjaolud muutuvad. Usun, et viimase aja lollused on "kõige kõrgemal tasandil" juhitavad inimkonnast väljaspool. Kuna inimene on loll ja ahne....kuratlikult ahne siis seda on kerge organiseerida ostes ära n.n. eliidi. Kokkuvõttes ka see peldikeliit kuulub likvideerimisele, kas lõpus? See ei oma tähtsust, inimkond hävitab end ise! Piibel ja koraan ja usk tervikuna ei oma vähimatki tähtsust. Ja moslem, on vaimselt palju tervem inimene kui tänapäeva sitaauklane ehk EU vasakpoolne. Sodomiit kuulub islamis tapmisele.......sest see on hädavajalik inimese kui liigi ellujäämisele. Kas kividega või lõkkes või vardas ei oma mingit tähtsust......Bleh See, et islamil on tulevik polegi kokkuvõttes paha vaid lihtsalt hädavajalik. Inimene kui liik on ikka oma mentaliteedilt kas koopas või isegi puu otsas.....ja sellisele liigile on islam (vist) vajalik. Eesti kontekstis tuleks see kodanik anda šariaadikohtusse, las kohus otsustab millise karistuse neist 5-est rakenda:
https://objektiiv.ee/kiige-sonul-pole-he...t-peatada/

No ma küll sellises tulevikus, mida sa siia joonistad elada ei taha ja ma ei ole ka kindel, et neid kiviaegseid rätipäid saab inimeseks nimetada, pigem on need mingi inimese ja looma vahepealne lüli arengusuunaga loomaks.
Vasta
#28
(17-07-2020, 03:27 )Eithea Kirjutas:
(16-07-2020, 21:55 )xcad Kirjutas: Tegelikult kõik mida meie inimesed arvame ; mõtleme ja teeme on inimesekeskneBleh Kõiksuses ei ole halba ega head, on ainult energia. Inimene peaks olema selle vibreeriva energiaga võimalikult kooskõlas kui tahab siin maal eksisteerida. Möödunud ajastutel võis lolluseid lubada kuna inimene oli planeedi kõrval liiga tühine, nüüd asjaolud muutuvad. Usun, et viimase aja lollused on "kõige kõrgemal tasandil" juhitavad inimkonnast väljaspool. Kuna inimene on loll ja ahne....kuratlikult ahne siis seda on kerge organiseerida ostes ära n.n. eliidi. Kokkuvõttes ka see peldikeliit kuulub likvideerimisele, kas lõpus? See ei oma tähtsust, inimkond hävitab end ise! Piibel ja koraan ja usk tervikuna ei oma vähimatki tähtsust. Ja moslem, on vaimselt palju tervem inimene kui tänapäeva sitaauklane ehk EU vasakpoolne. Sodomiit kuulub islamis tapmisele.......sest see on hädavajalik inimese kui liigi ellujäämisele. Kas kividega või lõkkes või vardas ei oma mingit tähtsust......Bleh See, et islamil on tulevik polegi kokkuvõttes paha vaid lihtsalt hädavajalik. Inimene kui liik on ikka oma mentaliteedilt kas koopas või isegi puu otsas.....ja sellisele liigile on islam (vist) vajalik. Eesti kontekstis tuleks see kodanik anda šariaadikohtusse, las kohus otsustab millise karistuse neist 5-est rakenda:
https://objektiiv.ee/kiige-sonul-pole-he...t-peatada/

No ma küll sellises tulevikus, mida sa siia joonistad elada ei taha ja ma ei ole ka kindel, et neid kiviaegseid rätipäid saab inimeseks nimetada, pigem on need mingi inimese ja looma vahepealne lüli arengusuunaga loomaks.
Mina ka ei tahaks! Aga olukord vägisi kisub sinnapoole......suunatakse kunstlikultBleh
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat