•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04
Pole kuskil ennast reklaaminud kui "meditsiiniliselt pädev" ega üritanud ka kellegile ETTEKIRJUTADA milliseid meditsiinilisi otsuseid teha - näita kus ma seda olen teinud -või tunnista oma valetamist.

Samas olen VAHENDANUD KA neid uudiseid ja leida mida PEAN pädevaks ja millede autentsust usun.
Ja kui ma palju ei eksi siis seda teevad KÕIK siin postitajaid - selle jaoks ongi see foorum olemas.
Kui just mõni kasutaja TEADLIKULT EI VALETA oma poolt esitatud informatsioonis.
Me oleme siin kõik täiskasvanud Inimesed ja oskame ISE TEHA oma valikuid - ka meditsiinilisi!
Kui keegi võtab siin vastu otsuse lähtudes AINULT sellest mida siin räägitakse siis see RUMALUS.
Ja õnneks nii rumalaid isikuid ma siin kohanud ei ole.

Praegusel hetkel oled AINULT sina Euroruubel võtnud omale endale mitte kuuluva otsustus õiguse
teiste foorumi kasutajate elu ja tervist puudutavate otsuste ja teadmiste määratlemises.
Seega kordan - [b]kes määras sinu selle positsioonile?[b/] See ie ole sinu pädevuses. Sinu pädevus sin foorumis piirdub vaid foorumi reeglite järgimisega - tutvu nendega UUESTI - midagi on sul 2 silma vahele jäänud!

Kui keegi lugejatest leiab, et on sellega nõus sisi võiks teada anda - vaatame palju isikuid on nõus oma tervise otsused sinu kätesse ja sinu määratleda anda!

Kordan endiselt, et mina leian - toetudes paljude arstide ja teadlaste poolt välja öeldud seisukohale, et praegu levitatud "koroona vaktsiini" nime all väljastatud segu EI OLE VAKTSIIN. Kui sulle minu sõnad EI MEELDI siis palun - siin samas teemas on välja toodud enamuse nende isikute nimed ja kontaktid - lausa arstide ühendused kes nii arvavad. Kui arvad, et sina oled neist targem siis palun tõesta seda NEILE ja usun, et need arstid on piisavalt vastutustundelised ja võtavad oma sõnad TAGASI.
Kuna sa seda aga teinud ei ole siis ei ole sinu asi teiste foorumlaste eest otsutada millise info osaliseks nad saavad ja

PUNKT.
Mind hakaks see juba mõnda aega tagasui härima siin foorumis , aga ei osanud nö pöialt peale panna. Lõpuks tabasin ära. Konkreetne kasutaja
1. Kindlas kõneviisis eitab alguses üldse, et koroonaviirus on olemas
2. Läheb mõnda ega mööda, siis järsku hakkab viiruse olemasolu tunnistama.
3. aga listakse klausel - jällegi KINDLAS kõneviisis, et viirus on aga ega seal midagi ohtlikku pole ja haiglates niisama kirjutatakse koroonapaitsientideks
4. Läheb mingi aeg mööda ja - ennäe imet ! - koroona tunnistatakse ravimist väärivaks ja mitte ainult. KINDLAS kõneviisis teatakse täpselt, kuidas seda tuleb ravida, arstid teevad seda muidugi valesti, ka see on kindlalt teada.
5. Ja ega sellega kindlad teadmised ei lõppe: teatakse KINDLALT, mis on vaktsiinid ja mis ei ole, millised on kahjulikud ja millised on mõjud ja milliseid tuleb ( justnimelt tuleb - jällegi KINDLAS kõneviisis kindlasti mitte pruukida. See viimane 5. punkt oligi seee kurikuulus kustutatud posti sisu.

Kommentaarid on üleliigsed.




(02-05-2021, 19:09 )euroruubel Kirjutas: Mind hakaks see juba mõnda aega tagasui härima siin foorumis , aga ei osanud nö pöialt peale panna. Lõpuks tabasin ära. Konkreetne kasutaja
1. Kindlas kõneviisis eitab alguses üldse, et koroonaviirus on olemas
2. Läheb mõnda ega mööda, siis järsku hakkab viiruse olemasolu tunnistama.
3. aga listakse klausel - jällegi KINDLAS kõneviisis, et viirus on aga ega seal midagi ohtlikku pole ja haiglates niisama kirjutatakse koroonapaitsientideks
4. Läheb mingi aeg mööda ja - ennäe imet ! - koroona tunnistatakse ravimist väärivaks ja mitte ainult. KINDLAS kõneviisis teatakse täpselt, kuidas seda tuleb ravida, arstid teevad seda muidugi valesti, ka see on kindlalt teada.
5. Ja ega sellega kindlad teadmised ei lõppe: teatakse KINDLALT, mis on vaktsiinid ja mis ei ole, millised on kahjulikud ja millised on mõjud ja milliseid tuleb ( justnimelt tuleb - jällegi KINDLAS kõneviisis kindlasti mitte pruukida. See viimane 5. punkt oligi seee kurikuulus kustutatud posti sisu.

Kommentaarid on üleliigsed.

Ära ostetusest selle kasutaja puhul muidugi veel üleliigsem rääkida, lihtsalt mitte kuidagi ei tule kõne allagi..
(02-05-2021, 19:26 )Kunglas Kirjutas: Ära ostetusest selle kasutaja puhul muidugi veel üleliigsem rääkida, lihtsalt mitte kuidagi ei tule kõne allagi..

Millele sa vihjad, et ruubel võrdub nüüd euro we? Mõned ravimitööstuse müügimehed foorumis ?
(02-05-2021, 19:33 )Eithea Kirjutas:
(02-05-2021, 19:26 )Kunglas Kirjutas: Ära ostetusest selle kasutaja puhul muidugi veel üleliigsem rääkida, lihtsalt mitte kuidagi ei tule kõne allagi..

Millele sa vihjad, et ruubel võrdub nüüd euro we? Mõned ravimitööstuse müügimehed foorumis ?

leierkastimäng..

Paluks koroona teemas püsida.
Vaidluse puhul võib teema lukku panna.
(02-05-2021, 18:46 )Tyto Alba Kirjutas: Pole kuskil ennast reklaaminud kui "meditsiiniliselt pädev" ega üritanud ka kellegile ETTEKIRJUTADA milliseid meditsiinilisi otsuseid teha - näita kus ma seda olen teinud -või tunnista oma valetamist.
Kordan endiselt, et mina leian - toetudes paljude arstide ja teadlaste poolt välja öeldud seisukohale, et praegu levitatud "koroona vaktsiini" nime all väljastatud segu EI OLE VAKTSIIN. Kui sulle minu sõnad EI MEELDI siis palun - siin samas teemas on välja toodud enamuse nende isikute nimed ja kontaktid - lausa arstide ühendused kes nii arvavad. Kui arvad, et sina oled neist targem siis palun tõesta seda NEILE ja usun, et need arstid on piisavalt vastutustundelised ja võtavad oma sõnad TAGASI.
Kuna sa seda aga teinud ei ole siis ei ole sinu asi teiste foorumlaste eest otsutada millise info osaliseks nad saavad ja

PUNKT.
Õige jutt. Iga üks teeb ise otsused, just need mis puudutavad tema ENDA tervist ja tulevikku. Siin meie arutame "koroonaasju", lihtsalt selleks, et tuua välja alternatiivsed seisukohad. Nagu olen alati väitnud, et absoluutne tõde on inimesle kättesamatu, see mis on meile tõde on paratamatult suhteline. Kui maailma majandusfoorum, soros ja gates räägivad avalikult meie tulevikust, miks meie ei või siis NENDE JUTTU USKUDA? Miks teha sellist tüüpi valet? Leidke kas või 1 põhjendus? Üks põhjendus küll on, et hirmutada surnuks. Kas aga ainult sellest piisab? Kahtlen! Veel huvitav seaduspärasus kui eestit ja USA-d võrrelda. Mõlemal on idioodid eesotsas, see on ainult esmapilgul! Kui on eesmärk oma riigi majandus hävitada siis on vastavalt maailmapanga ja foorumi eesmärkide saavutamiseks kõik sammud ideaalilähedased. Koroonaviirus on katlüsaatoriksBlehBleh Isegi seda on ametlikult tunnustatud.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,524 321,304 26-03-2024, 13:06
Viimane postitus: Aadu66
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 44,926 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 372,991 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 561,797 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 227,595 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 364,738 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat