Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
Autor Sõnum
alar
Vana kala

Postitusi: 381
Liitunud: Jan 2009
10-05-2021 12:46
Postitus: #126
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
xcadˇilt hea mõttekäik- GMO+vaktsiin+5G, kas see ongi "superkokteil", mis inimkonda piirama asub?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 3,278
Liitunud: Dec 2015
10-05-2021 14:55
Postitus: #127
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
(10-05-2021 12:46 )alar Kirjutas:  xcadˇilt hea mõttekäik- GMO+vaktsiin+5G, kas see ongi "superkokteil", mis inimkonda piirama asub?
Tegelikult GMO-st piisab, aga aega läheb 2 põlvkonda min. Kiirendamiseks on koroona, vaktsiinid ja 5G. Läheb aastaid 5-10 ja ülerahvastus on lahendatud. Kui tuleb mingi uus viirus (aga onu bill ju lubas!) siis järsku isegi kiiremini. Juba on eestis 1200 üleliigset surma, koroona kaela aeti 203 ja tulevikus asjad "paranevad":P Vaktsiinisurmad lähevad koroona alla ja kõik sundkorras süstimaBleh Vaktsineeritud on nagu pidalitõbised: neid tuleb vältida! Soovitav isegi mitte samas ruumis viibida. Vaktsineeritud on SUUR OHT, enne kui nad surevad.
..................
Huvitav info:
Annab ehk aimu, miks on valitsused sh. meie valitsus asunud salastama koroonastatistikat.(Meil salastatud viieks aastaks) Igal asjal on põhjus! Nüüd siis selline.
Tõlge:
Tere kõigile, see on Phizeri originaaldokument "PF-07302048 (BNAT162 RNA-põhised COVID-19 vaktsiinid)". See on pikk tekst, tähelepanu tasub pöörata viimasele kahele punktile lk 67 ja esimene punkt lk 68. Need tähendavad lühidalt, et rasedatel naistel võib esineda kõrvaltoimeid oma "keskkonnast", st. nahaga kokkupuutel või ühise õhu sissehingamisel. vaktsineeritud inimesega või kui vaktsineerimata mees puutus vaktsineerituga nahaga kokku või hingas ühist õhku ja puudutas seejärel oma naist või koos ühises ruumis sama õhku hingates. Lk 69 ohud imetamise ajal.
Kanadas vaktsineeritakse teismelisi, Iisraelis alustatakse järgmisel nädalal, viljatu põlvkond, kes jääb ellu?
Minu seisukohalt pole maailmas midagi olulisemat kui selle peatamine. Palun osalege!
***
Mail aadressile: info@daserste.der; zuuschauerservice@zdf-service.de
Miks vaktsiinid tervetel inimestel haigusi põhjustavad?
Seda vaktsiini võib pidada bioloogiliseks relvaks. Ogavalk on bioloogiliselt aktiivne relv ja see on ette nähtud inimeselt inimesele edasikandumiseks, kus vaktsineeritu nakatab vaktsineerimata inimese.
Meenutame, Bill Gates on juba ammu soovinud vaktsiinide transportimiseks kasutada sääski, et saaks inimesi vaktsineerida nende enda tahte vastaselt (ilma teadliku nõusolekuta). Nüüd selgub, et neil pole sääski vajagi, kuna neil on väga kuulekad inimesed, kes on asunud täitma sääskede rolli.
Inimesed, kellele on süstitud mRNA-vaktsiini, muudavad oma keha bioloogiliseks relvatehaseks, mis toodavad suu ja naha (ja muide ka sperma) kaudu levivaid naastulaadseid valguosakesi, nakatades kõiki ümbritsevaid inimesi. Ogavalk on bioloogiliselt aktiivne ja põhjustab verehüübeid, põhjustades insultide, südameatakkide, kopsuemboolia ja viljatuse tekkimist. Pfizeri enda dokumendid näitavad, et see nähtus on vaktsiiniarendajatele hästi teada.
Täiesti asjakohane, et praegused mRNA vaktsiinid on spetsiaalselt loodud toimima isereplikatsiooni vaktsiinidena, et levitada arenenud proteiinbioloogilisi relvi vaktsineerimisest keeldujaile.
Nii nagu aatomiteadlaste bülletään eelmisel aastal kirjutas: „Teadlased töötavad vaktsiinide kallal, mis levivad nagu haigus. Mis küll võib valesti minna? "
See seletab ka kõiki kummalisi verehüübimise mõjusid, mida vaktsineerimata inimesed praegu vaktsineeritud inimeste vahetus läheduses kogevad.
Originaal:
Hallo zusammen, hier ist das Originaldokument von Phizer "PF-07302048 (BNT162 RNA-Based COVID-19 Vaccines)". Es ist groß, daher gleich Seite 67 letzte zwei Punkte und der erste Punkt auf der Seite 68. Diese besagen knapp übersetzt, dass bei Schwangeren Nebenwirkungen durch ihre "Umwelt" auftreten können, d.h. durch Hautkontakt oder Einatmen der gemeinsamen Luft mit einer geimpften Person, oder wenn ein ungeimpfte Mann Hautkontakt mit einer geimpften Person hatte bzw. gemeinsame Luft eingeatmet hat, und dann seine Frau berührt bzw. mit ihr gemeinsame Luft einatmet. Auf der Seite 69 gleichlautende Bedenken während der Stillzeit.
In Kanada werden indes Teenager geimpft, in Israel geht es kommende Woche los, bei uns - spätestens im Juni. Unfruchtbare Generation, wer überlebt.
Aus meiner Sicht gibt es nichts Wichtigeres auf der Welt, als das zu stoppen. Bitte macht mit!
***
Mail an: info@daserste.der; zuschauerservice@zdf-service.de
Betreff: Sie werden sich verantworten (nur ein Beispiel)
Text: Sie haben 24 Stu
(selle postituse viimane muutmine: 10-05-2021 19:18 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,026
Liitunud: Jul 2011
10-05-2021 20:34
Postitus: #128
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
Nägin täna fb-s ühe lapsevanema lugu, mis näitab, et see koroonahullus on ka õpetajate ja direktorite ajusid juba nö pehmeks muutnud:

"T.O.


Tänane sündmus. Koolist tulid minu kaks tütart ja ütlesid, et bussipeatuses seisis kooli töötaja, kes andis ultimaatumi "kui maski ei kanna, bussi ei saa".
Kirjutasin kooli juhtkonnale kirja:
Tere
Täna, 10. mail 2021 oli minu lastele sunnitud bussipeatuses bussi sisenemisel kandma maski. Lastele, kes on alla 12 aasta vanused, ei kandu maskikandmise kohustust.
Vabariigi Valitsus kehtestas 23. novembril 2020 korralduse nr 417 , kus muuhulgas käsitletakse maskide kandmist alljärgnevalt:
8². Avalikes siseruumides viibijad peavad kandma kaitsemaski või katma suu ja nina (edaspidi mask). Maskikohustus ei laiene alla 12-aastastele lastele või juhul, kui maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel, töö või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik. Selle tõendamiseks piisab suusõnalisest ütlusest.
Soovin teada, kas antud intsident tuleneb kooli poolt loodud reeglistikust? Kui jah, siis palun viidake riskianalüüsile ja ohuhinnangule, mis on surevus Luunja vallas reaalselt seoses Covid 19-ga? Teadmiseks, et Maailma Tervishoiuorganisatsiooni (WHO) statistika järgi on Covid 19-sse surevus 0,05% alla 70 aastaste inimestel ning alla 18 aastastel on surevus praktiliselt 0.
Ma soovin teada, kas kooli juhtkond selliseid reegleid ja otsuseid vastu võttes on teinud statistilise analüüsi ja ohuhinnangu? Ning kui olete teinud, palun edastage need andmed.
Palun minu lastele mitte avaldada survet maski kandmisega seoses.
Lugupidamisega,
T.O.
Seejärel tuli vastus kooli direktorilt:
Tere
Alla kaheteistaastastele ei ole Luunja Keskkoolis sh koolibussis maskikandmine kohustuslik, küll aga on tungivalt soovituslik.
Tõenäoliselt ei kaitse mask kandjat ennast väga tõhusalt viiruse eest, samas on meil omast koolist kogemus, et kui maski kannab inimene, kes on enese teadmata viirusekandja, siis on kaitse temaga kokku puutuvate inimeste jaoks päris tõhus. Viiruse kandmise ja levitamise mõttes pole ka vahet lastel ja täiskasvanutel.
Heade soovidega
Toomas Liivamägi
Ning minu vastus koolidirektori kirjale:
Lgp Toomas Liivamägi,
Selge! Seega, kui kooli töötaja annab õpilasele ultimaatumi, et kui maski ei kanna, bussi ei saa, ei ole eriti adekvaatne ning õige tegevus, sh rikub töötaja seadust ning täiskasvanu hirmutab inimesest, kes on tunduvalt nõrgema psüühikaga ning kaitsetum.. last.
Palun andke hinnang, kas taoline käitumine oli mõistlik ning õiguspärane?
Esiteks, kui kellegil töötajatest on ühiskonnas tekkinud hirm, mis on minetanud mõtlemisvõime ja analüüsioskuse, siis soovitan tegeleda nende hirmudega iseseisvalt, kaasates proffessionaalset abi ja/või rakendada vastavaid meetmeid iseseisvalt (eneseisolatsioon, kiirabitöötajatele sarnane kombinesoon (vägagi efektiivne meetod end kaitsta) vms). Aga kindlasti ma ei soovi, et need töötajad oma hirmusid teistele peale suruvad, eriti minu lastele.
Teiseks, palun viige oma töötajad kurssi seadustega ning selgitage nendele lepinguga seatud tööülesandeid.
Kolmandaks, jään ma Teiega eriarvamusele seoses maski kandmisega. Kahju, et inimestel puudub oskus defineerida, mis on Tõde ning samuti ollakse liialt laisad, et kõikide elusid muutnud suursündmuse kohta rohkem ei võeta vaevaks uurida. Minu infoallikas ei ole TV, poliitikud ja meie kohalikud kangelased Lutsar ja Lanno, vaid tunduvalt laiem haare (statistika, kontrollitud allikatega artiklid, uurimustööd, samuti kontrollitud allikatega teadlased ja arstid- aga eelkõige oskus vastuolulist infot töödelda, võrrelda ning analüüsida- muide seda nimetatakse mõtlemiseks). KUI te leiate mulle ühe konkreetse teadusliku uurimustöö maski kandmise kasulikkuse kohta, siis ma luban, saadan Teile 10 tk vastu, mis mitmekümnete aastate jooksul on tehtud ning lisaks uuringud mis on kahjud maski kandmisest nii tervislikus aspektis kui ka sotsiaalselt ja psühholoogiliselt. Rääkimata artiklitest kui meie oma "arvamusliidritest" arstid ja teadlased kord maskide täielikust ebapraktilisusest pajatasid ning pool aastat hiljem täpselt vastupidise "Tõega" välja tulevad.
Koroonaviiruse suurus on 160 nanomeetrit (0,16 mikromeetrit). Tavaliste maskide pooride suurus on aga 0,3 mikromeetrit.
Kui raske on hoomata statistikat? Oma lastele ma suutsin selgeks teha (nn puust ja punaselt) ning hirme leevendada a4 paberil, kui suur proportsioon on 0,05%, voltides paberi kuni tuli vastav arv. Ilmselgelt ei suuda aga objektiivselt mõelda enamik hirmunud inimesi.
"Kui kogu maailm kardab, kuidas mina saan kartmata olla? Kui kogu maailm kuulutab Tõde, kuidas mina saan Tões kahelda?"
Ilmselgelt, kui jätkate oma ultimaatumite ja rumaluste etendamist kooli tasandil, siis ei ole see kool (võimalik, et ka riik), kus mu lapsed hariduse saavad või üles kasvavad. Aga seniks kavatsen ma oma peret selliste rumaluste eest kaitsta.
Tean, et arvamusvabadus (sh Teadmisvabadus) on tänapäeva ühiskonnas liiga palju tahetud- see vabadus on lubatud ainult teatud narratiivi ja ideoloogia järgijatele. Seniks kui veel see vabadus on olemas ja ÜRO inimõigused ning EV Põhiseadus riigis kehtivad, elame riigis, millega oleme hingeliselt seotud.
Lugupidamisega,
T.O. "
(selle postituse viimane muutmine: 10-05-2021 20:35 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 2,736
Liitunud: Aug 2016
Eile 05:42
Postitus: #129
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
https://media.gab.com/system/media_attac...d943c5.mp4
Mikrokiip sinu kehas - tänase päeva reaalsus - heade kavatsutega loomulikult.
Surmad Indias - mingil põhjusel tõusis surmus peale mass vaktsineerimise algust. JÄLLE juhus onju...

[Pilt: 03495a6358d70172.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: Eile 05:57 Tyto Alba.)

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 3,278
Liitunud: Dec 2015
Eile 07:48
Postitus: #130
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
https://epl.delfi.ee/artikkel/93388965/v...jaid-leiab
https://www.err.ee/1608205696/who-andis-...kasutusloa
https://www.telegram.ee/arvamus/tarvo-al..._QUsSJV6To
https://www.err.ee/1608207946/otsustatud...k-soovijad
Loogiline järeldus: vaktsineeerituid ei saa inimesteks lugeda. Tekibki 2 kogukonda kes omavahel ei suhtleSick Palju on tõtt aga vaktsineeritud inimene on mittevaktsineeritule jälk ja vastupidi. Ainuke lootus on, et vaktsineeritud varsti kärvavadBleh Julm on nii mõelda aga olles peavoolu meedia ja sitaaukliku poliitika ohvrid on nad teadlikult valinud sellise tee. See on alles algus! WHO, ÜRO, liberaalsed valitsused ja nende kannupoisid tahavad kodusõda. See on tulevikus möödapääsmatu ja meie ei ole selles süüdi. Ainuke hea on selle juures see, et ka need saavad suures osas hukka, kes tuult külvab see tormi lõikab! Vaktsiinide pealesurumine juba üksi on sellele parim tõestus. Toompea meeleavaldusel näiteks vaktsineerituid ei olnud või mõni oli? Kui oli siis ei julgenud ta seda tunnistada. Jgor gräzini juhtum vaktsiinide kõrvaltoimest psüühikale on ere näide.....inimene on muutunud! Ja lahkudes ta väitis midagi sinnapoole, et läheb lähiajal saama 2 annust ja minupoolse küsimuse peale, et kas ei karda väitis, et teeb "vajalikud otsused ja meetmed" eelnevalt pärijatele-sugulastele teatavaks. Ehk inimene meelega ennast sombistab. Miks? Ainuke loogiline põhjus, et on LOLL, sest haridus ja avar silmaring alati ei anna elukogemust.Bleh Mis aga politseisse puutub siis politsei ei kaitse enam ammu meid vaid on muutunud meie vaendlaseks, süsteemi tööriistaks. Normaalsed inimesed sealt lahkuvad ja juurde võetakse maniakke ja perverte. Kurb aga nii see tundub. Eesti kui EU perifeerija üritab kõike halba kopeerida ja head, seda piskut mida EU-s veel on eirata. Õnneks on meil üldine olukord tervem kui mujal ja on veel mingi lootus normaliseerumisele.
https://objektiiv.ee/kallas-peagi-voiks-...havotmist/
Tüüpiline soov tekitada vaenu. Las olla "ilma maskita" kui sellisega ei suhtle või õigemini tahaks näkku sülitada või jalaga "sinna" äsada.
(selle postituse viimane muutmine: Eile 07:54 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kunglas
Tavaliige

Postitusi: 223
Liitunud: Jun 2018
Eile 10:46
Postitus: #131
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
https://www.pnas.org/content/118/21/e2105968118

Reverse-transcribed SARS-CoV-2 RNA can integrate into the genome of cultured human cells and can be expressed in patient-derived tissues.


https://forte.delfi.ee/artikkel/93399647...ese-dna-ga

Teadlased on püstitanud müstilisena näiva hüpoteesi: SARS-CoV-2 viiruse geenid võivad integreeruda inimese DNA-ga
(selle postituse viimane muutmine: Eile 11:11 Kunglas.)

https://tuumimaailm.neocities.org/tuumim.../index.htm
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 3,278
Liitunud: Dec 2015
Eile 17:21
Postitus: #132
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
https://pohjarannik.postimees.ee/7242875...TYf6n2U2Bc
Sellised on reaalsed koroonasurmad
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,193
Liitunud: Aug 2010
Eile 17:54
Postitus: #133
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
(Eile 17:21 )xcad Kirjutas:  https://pohjarannik.postimees.ee/7242875...TYf6n2U2Bc
Sellised on reaalsed koroonasurmad

Teate sõbrad, mul on tänaseks tugev pettumus EKREs ( on palju pläkutamist ja vähe tegusid), kuid momendil ma ei näe ka kedagi veel...
(selle postituse viimane muutmine: Eile 17:55 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,580
Liitunud: Nov 2018
Eile 18:12
Postitus: #134
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
No Põliseestlaste Rahvaerakond on...aga see on niiväike veel , et mingit mõju avaldaks.

https://ärkaja.com/index.php
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 3,278
Liitunud: Dec 2015
Eile 18:39
Postitus: #135
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
(Eile 17:54 )Eithea Kirjutas:  
(Eile 17:21 )xcad Kirjutas:  https://pohjarannik.postimees.ee/7242875...TYf6n2U2Bc
Sellised on reaalsed koroonasurmad

Teate sõbrad, mul on tänaseks tugev pettumus EKREs ( on palju pläkutamist ja vähe tegusid), kuid momendil ma ei näe ka kedagi veel...
EKRE ka ei julge. Eriti koroonatamises sõna võtta. Ungari ja poola on saanud omale õiged valitsejad, eks valitsejad ole alati kiiksuga ja küüned oma poole. REF on aga hullem kui NSVL kompartei millest ta välja kasvas. EU ees pugemine ja lausvarastamine, ime, et teda keegi veel valibSick Kui aga valitakse siis rahvas on tõesti loll.Bleh
https://eestinen.fi/2021/05/uus-amet-sak...stijateks/
Huvitav millise auguga need testid tehakse?
https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevi...-kahandada
Kas aitab loteriivõitude saamisel? Räägitakse, et mantra "koroona" kordamine teatud arvu annab võidu! Tundub, et on täiesti ära pööranud: vähisurmad ja südame rikked kõik ju puhas koroonasurm! Ajakirjanikud kaotavad kvalifikatsiooni kuna koroonateemas võib tähti suvalises järjestuses välja laduda. Mõte? See pole oluline.
https://www.delfi.ee/artikkel/93405525/f...lus-seisab
Jälle 100% koroonasurm. Kes julgeb kahelda!
https://www.postimees.ee/7245405/sotsid-..._m3QJ7vQ14
Kaudselt seotud teemaga. Kas meestel kaaaaaaaaa? Ma mõtlen ikka koroonahullust. Sellised avaldused tekivad haiges peas!
(selle postituse viimane muutmine: Eile 19:28 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 2,736
Liitunud: Aug 2016
Eile 19:10
Postitus: #136
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
Meie maal on Arstide asemel kontoritöötajad kes etendavad arstiks olemist.
Ja-jahh - mardil-Martinil oli võimalus koroonatajatel vaip alt tõmmata.
Aga neid määriti vist väga kõvasti hanerasvaga - libisemine takistab...

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lumm
Uustulnukas

Postitusi: 25
Liitunud: Jun 2008
Eile 19:50
Postitus: #137
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
Huvitav link, leitud delfi kommentaariumist. Pole küll koroonaviiruse kohta, kuid infot viiruste ja vaktsiinide kohta üldiselt peaks siia sobima.


On olemas üks kanade vaktsiin mis tekitab surmavama viirusevormi. Vaktsineeritud kanad muutuvad asümptomaatilisteks viiruselevitajateks, kes tapavad vaktsineerimata kanad.

https://www.pbs.org/newshour/science/tth...-dangerous
(selle postituse viimane muutmine: Eile 19:52 lumm.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Malandro
Veteran

Postitusi: 1,405
Liitunud: Oct 2010
Eile 20:55
Postitus: #138
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
Koroonavaktsiini saanud koht käel reageerib magnetiga ? Mida sellest arvata ? Rasked metallid või nanobotid või mis toimub ?
Jäi silma ka selline väide,et peale koroonavaktsiini saamist ei tohi 4-6 nädalat magnetresonantstomograafiat/röntgenit teha ? Peab niikaua ootama,et see metalne sodi laiali valguks kehasse ?
https://www.bitchute.com/video/9CBrg35p4S2F/
"Some experts recommend getting your mammogram before being vaccinated or waiting four to six weeks after getting your vaccine"
"COVID-19 vaccination and other medical procedures"
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nco...dures.html
Statistiliselt maailma vaktsineerituim riik momendil on vist Seišelli vabariik (62% elanikkonnast on kaks doosi koroonavaktsiini saanud). Rohkem kui kolmandik uutest koroonanakkusjuhtumitest seal saartel on topeltdoosi vaktsiini saanud tegelased.
"Seychelles, world’s most-vaccinated nation, activates curbs as coronavirus cases rise"
https://economictimes.indiatimes.com/new...413339.cms
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 3,278
Liitunud: Dec 2015
Eile 21:00
Postitus: #139
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
(Eile 19:50 )lumm Kirjutas:  Huvitav link, leitud delfi kommentaariumist. Pole küll koroonaviiruse kohta, kuid infot viiruste ja vaktsiinide kohta üldiselt peaks siia sobima.


On olemas üks kanade vaktsiin mis tekitab surmavama viirusevormi. Vaktsineeritud kanad muutuvad asümptomaatilisteks viiruselevitajateks, kes tapavad vaktsineerimata kanad.

https://www.pbs.org/newshour/science/tth...-dangerous
https://www.facebook.com/100002465582599...160106564/
Ka inimestel on sama moodi.
https://www.err.ee/1608208732/valitsus-l...psed-kooli
Kooli aga ainult maskigaSick
Tuleb täielikult katsuda riigist kui sellisest distantseeruda. Hullus on nakkav.
https://www.facebook.com/taavi.usta/vide...0191824735
Veel.
https://www.facebook.com/jonas.stasiukyn...1586346804
Ja veel maskidest
https://www.facebook.com/photo?fbid=1022...0714989167
Isegi Jõks ärkas! Ehk kuhu suunatakse käsi pesema?
https://www.facebook.com/estoniaworldwid...2991032893
https://isalugu.blogspot.com/2021/05/15-...LKJJ5kY1ws
Kõik vabaduse väljakule!
https://lockdownsceptics.org/2021/05/08/...ZffP7bY7Q0
Millal siis hiina hakkas planeerima?
https://www.facebook.com/kristopher.colu...4820322913
Kiibistamisest ja magnetiga kontrollist. See peaks küll "Vene NANO" olema mida saab 32mm mutrivõtmega lahti keerata.
https://www.youtube.com/watch?v=1FP1RUAsGic
https://www.youtube.com/watch?app=deskto...eKg#dialog
Veel magnetiga katsetest
https://diktor.geenius.ee/rubriik/tele/t...-ei-olnud/
Eesti viharavi
..............
Peamine küsimus: kas vaktsineeritu on inimene? Kas temale laienevad inimõigused? Näiteks marutõbistele loomadele loomakiatse seadused ei laiene aga vaktsineeritu on ju mingil moel marutõbine! See on algus aga mis on 1-2-3a pärast?
(selle postituse viimane muutmine: Eile 21:21 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 3,278
Liitunud: Dec 2015
Täna 07:08
Postitus: #140
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05
https://www.youtube.com/watch?v=ZObDi2HxvUo
Testpulkadest. Tundub esmapilgul tõelähedane olema. Miks sellist jama toota? Selliste tegemine on kordades kallim kui tavaliste puuvillajunnide tegemine.....ja erinevad firmad kartmata mingit vastutust? Koroonaafäär ka on kriminaalne:
https://objektiiv.ee/kanada-uuring-covid...da-suurem/
Ehk alati kui sind tahetakse aidata, kaitsta, õpetada "õieti elama", uut inimest kasvatada on tegemist sinu õiguste ja elu vastu varjatud ründega. Need ajad on möödas kus mindi naabrilt naisi ja vilja röövima.....nüüd tehakse ka sama aga "aitamise" sildi all. Miks aga nüüd EU ja USA on sattunud esimese löögi alla? Sest kui nendega on asjad lõpetatud siis ülejäänutega saab juba jõupositsioonilt asjad paika panna! Iga 100-150a. takka on tabanud inimkonda hulluse ajastu.....ja alati "heade soovidega"! Need ajad tuleb katsuda üle elada, alati pole mingil osas inimestest see õnnestunud ja on hukkunud. Küsimus tuleb seada, et kuidas, kas nagu lammas tapamajas või vastu hakates. Ega ellujääjatel alati peale kataklüsme eestis näiteks 1940 ja 1944 polnud kerge. Aga siis polnud küsimus terve inimkonna tapmises meditsiiniliste vahenditega, isegi Aadu omal ajal ei tahtnud kõike kõverninasid julmalt tappa! Nüüd aga on olukord teine, kõik kulgeb vaikselt, tasahiljukesi ja omade n.n. "juhtide" juhtimisel. Seetõttu paljud on uinunud ja ei saa olukorrast aru, usaldatakse valitsust. See on suur eksisamm! Sest valitsused ongi see kõige kurja juur mis siin ja ja mujal maailmas toimub! Väljapääs? Kas on või puudub?
(selle postituse viimane muutmine: Täna 08:28 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 2,736
Liitunud: Aug 2016
Täna 13:39
Postitus: #141
RE: Koroonaviirus, osa 4. 2021.02.05The Kids Of The Reset - Lähtestamise lapsed.
Kaua võib?!

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 17,755 02-05-2021 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 109,462 17-04-2021 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,288 220,518 19-01-2021 13:43
Viimane postitus: xawa

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 6 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog