Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kes see seal ees oli???
#1
?
#2
Tsitaat:Algselt postitas: nettu
juhtus täna läksin kassi aknast sisse laskma(tal on lihtsalt selline komme) lähen siis suure kardina alla ja tunnen et keegi nagu seisaks mu kõrval ei saanud lükata kõva asi oli eesBleh siis keeran otsa ünber ja sama koha peal jälle sama asi siis läksin kibe ärr kuna kartsin siis katsusin toda kohta käega ja ei midagi kummaline või mis???:o:hy:

mõnedel juhtub ikka koguaeg midagi paranormaalset. täitsa jube hakkab kohe.
#3
njh ikke peris jube oli ehmatus kh suur:bthumb:
#4
sa ja teised ka võiksid endale vähem asju lihtsalt ette kujutada. säästate oma närve
#5
Nonii, suutsin su kirja vist "lahti muukida"

Tsitaat:Läksin siis täna kassi aknast sisse laskma, kui ma tundsin, et keegi on mu kõrval. Liikudes tema poole ma ei saanud edasi minna kuna ta oli mul ees. Proovisin siis teisele poole minna kui ta oli sealgi ees. Jooksin siis ruttu minema. Huvitavalt kahtlane lugu küll.

Siit siis küsimused:

Kuidas sa tundsid? Kas oli külmavoog vms?
Kuidas sa said aru, et ta sul ees oli ? Kas nüüd juba nägid teda ?
#6
loe, aga kasu pole..:aink:
#7
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Nonii, suutsin su kirja vist "lahti muukida"

Tsitaat:Läksin siis täna kassi aknast sisse laskma, kui ma tundsin, et keegi on mu kõrval. Liikudes tema poole ma ei saanud edasi minna kuna ta oli mul ees. Proovisin siis teisele poole minna kui ta oli sealgi ees. Jooksin siis ruttu minema. Huvitavalt kahtlane lugu küll.

Siit siis küsimused:

Kuidas sa tundsid? Kas oli külmavoog vms?
Kuidas sa said aru, et ta sul ees oli ? Kas nüüd juba nägid teda ?

see ei olnud kudagi külm lihtsalt nagu mingi nähtamatu tahke asi oleks ees olnud ei külm ei soe tavaline nagu mu toas õhk
#8
Mmmm...
Päris imelik või mis.
Mul on ka ühe korra nii olnud.
Ehmatasin ennast poolsurnuks :S
#9
Tsitaat:Algselt postitas: leediliisa
Mmmm...
Päris imelik või mis.
Mul on ka ühe korra nii olnud.
Ehmatasin ennast poolsurnuks :S

ega siingi parem polnud, käisin metsas koeraga ja emaga jalutamasjka mulle tundus et ma nägin kedagi mustas endast kusgil 500-600 m. kaugusel :ink:
#10
nojah. nii kaugel tunduvad kõik asjad mustad. aga jah kindlasti olid ufod või tondid. mingit muud reaalset seletust lihtsalt ei saa olla ju
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
nojah. nii kaugel tunduvad kõik asjad mustad. aga jah kindlasti olid ufod või tondid. mingit muud reaalset seletust lihtsalt ei saa olla ju

noh ma pole kohe selline et näe sa oled ufo pigem arvan et see oli mingi vaim või tont sest, ufod ov väga ebareaaösed ja mis nad teevad seal aga seal taustaks oli kuusepuu ja ma nägin silamanurgast.
arvestada tuleb sellega et mul on lihtsalt väga elav fantaasi kuna ma loen väga palju harry potterit
#12
Tsitaat:et mul on lihtsalt väga elav fantaasi kuna ma loen väga palju harry potterit

see seletab kõik
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Zpikerdaja
ee...jh...mitte sõnagi ei saanud aru

Millest sa aru ei saanud ? Kas sellest mida ta krjutas. Kui jah, siis ma ju "tõlkisin" ära, ja sellest sa peaksid ikka aru saama. Või ei saanud mitte millestki aru ?!
#14
kuulge minge jutukasse ja puhuge seal oma juttu edasi
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes võitleb valgete eest? kivikas666 1,947 360,109 04-04-2017, 14:54
Viimane postitus: Viimne Roomlane
  Uks läks lahti, kedagi seal ei olnud tupsusei 8 7,410 05-01-2010, 02:27
Viimane postitus: levis
  isik, kes ma olen!? ayyu 13 5,868 04-12-2009, 23:11
Viimane postitus: FurioN
  See oli tegelikult jube õudne triinuts 15 4,941 20-04-2006, 13:32
Viimane postitus: Celtic
  kus kummitab kes kummitab mida juhtub? biiga10 1 2,519 02-03-2006, 20:13
Viimane postitus: encore
  Väljakutsutud vaim, kes ei taha tagasi minna gerli182 10 4,742 26-01-2006, 18:45
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat