Teema on suletud 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euroliit
Autor Sõnum
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
04-01-2008 21:13
Postitus: #1
Euroliit
Euroliidu vaimne tagamaa


Miks on praegu, 21. sajandil tekkinud surve moodustada Euroopa Liit või Euroopa impeerium, mis pole varem eksisteerinud.Üks argumentidest on hoida ära sõja puhkemist Euroopas.
Kuid sellel võib olla ka piibellik taust ja on võimalik, et Euroopa Liit on ennustuse täitumine, mis kirjutati Piiblisse rohkem kui 3000 a.t.
Väga kindlas ettekuulutuses võib lugeda Baabüloni kuninga Nebukadnetsari unenäost.Taaniel tõlgitses selle: see oli suur kuju, mille pea oli kullast, rind ja käsivarred hõbedast, reied vasest, sääred rauast, pöiad osalt rauast, osalt savist.Taanielile anti teada selle unenäo tähendus:Tulemas on viis järjestikust impeeriumi.1.on Nebukadnetsar ise ja Taaniel ütles selgelt, et järgmine, hõbedane on meedlaste ja pärslaste oma, vase impeerium on Kreeka, rauast aga Rooma impeerium.
Ainus, mis selles unenäos pole veel täitunud on jalad, segatud raud ja savi.
Taanieli tõlgendatud Nebukadnetsari unenägu räägib, et kuju jalad purustati kiviga, mille me usume olevat Jeesus Kristuse Tema teises tulekus.Me usume, et viimane impeerium, millest räägib Taanieli kuues peatükk, on taastatud Rooma impeerium ning seda mitte ainult piiblis, vaid täna siin.
Prantsusmaal, Strassbourgis oleva Euroopa Parlamendi hoone projekti aluseks on Bruegheli maal, mis kujutab lõpetamata Paabeli torni ning parlamendi hoone kujutab samuti pooleliolevat ehitist. Aga tegelikult see on lõpetatud ja praegu täiesti funktsioneeriv hoone.Selle ehitamiseks kulus 8 milj naela, s.t 12 milj USA dollarit.See valmis septembris 2000 a ja nüüd seda kasutatakse.
Paabeli torni analoogia põhjal on Euroopa parlamendihoone sümbol inimeste uhkusest ja mässust Jumala vastu, koht, mille Jumal pattude pärast täielikult hävitab.
Tänapäevane torn – tempel – on nagu 21.sajandi inimeste sümbol, kes ühinevad, et kuulutada: Jumal on surnud. Teeme endile oma jumalad.
Euroopa ühendus on kasutanud kahte põhilist sümbolit ning mõlemad on Piiblist. Üks on Strassbourgis, kuhu on ehitatud uus Euroopa parlamendihoone Paabeli torni järgi, aga teine sümbol, mis on Euroopas kasutusele võetud, on palju hullem kui esimene.
Sellel teisel sümbolil on 3 allikat.See on skulptuur naisest koletisel, mis on peamine kuju väljapanduna Euroopa Nõukogu hoone ette Brüsselis. Selle allikat on kerge tõestada.
See väljendab kreeka müüti: Euroopa vägistamine. Naise nime järgi sai sellest müüdist Euroopa kontinent oma nime.Me leiame selle sama kujutise koletise seljas sõitvast naisest Piiblist, Ilmutuseraamatu 17. ja 13. peatükis.
Kreeka mütoloogias, sümboli algses allikas, räägitakse lugu Zeusist, jumalate isast, kes nägi ilusat naist Europet üksinda Foiniikia rannal, mis muide on täna osa Iisrealist, ja ihaldas teda.Ta muutis ennast poolkuukujuliste sarvedega sõnniks, imeteldavas puhtuses, ning kummardus ta ette maha. Naine ronis talle selga ning sukeldus temaga merelainetesse enne tema vägistamist.
Kui Jeesus ilmutuses Johannesele rääkis naisest, kes istus purpurpunasel koletisel, kellel on palju sarvi, oli see pohvetlikult räägitud tänapäeva Euroopa kohta. Seda esindab võimas sarvedega koletis?
Mütoloogias naine Europe hoiab kinna jumalate isast, kes oli moondanud ennast poolkuukujuliste sarvedega härjaks.
Zeus või Jupiter oli kujutatud kui härg poolkuukujuliste sarvedega.Antiikse Baabüloni ja Kesk – Ida valitsev jumal oli kuujumal, samuti kujutatud kui härg poolkuukujuliste sarvedega või lihtsalt poolkuu.
Meil on igati põhjust uskumaks, et Allah on seesama kuujumal, mida Muhamed otsustas kummardada ja mida kummardavad paljud inimesed tänapäeval.Poolkuu on islami rahvusvaheline sümbol kõikjal selle mo¹eedes ja lippudel.Mida ühist on Euroopal islamiga?
100 aastat tagasi leiti õli Kesk – Idast, mis tegi islami rahvad poliitiliselt ja majanduslikult kõige võimsamaks ja ihaldatumaks maa peal.Algas tugev ühendus Euroopa ja islami vahel.
30. nov. 1941 Jeruusalemma moslemite suur mufti kohtus Hitleriga sõlmimaks lepingut, et moslemi – araablased annavad oma toetuse Hitleri sõjale tingimusel, et pärast juutide hävitamist Euroopas hävitaks Hitler ka juutide rahvusliku kodumaa Palestiina.Arafat, kellega Euroopa puutub kokku täna, on selle suure mufti vennapoeg, kes tegi Hitleriga selle lepingu.
Alates Teisest Maailmasõjast on ühendus islami ja Euroopa vahel jätkunud.Rahumeelne Euroopa vallutamine on toimumas, migratsioonitöötajad ja põgenikud on oodatud.
Saksamaal on 3 miljonit moslemist türklast, Prantsusmaal 5 miljonit Põhja – Aafrika moslemit ja Inglismaal 2 miljonit moslemit endistest kolooniatest ja mujalt.Islam on suuruselt teine ja kõige kiiremini kasvam religioon tänapäeval.

Euroopa, islam ja Iisreal.Euroopa Liit, järgides Hitleri traditsiooni, on üks suuremaid Arafati – Palestiina poliitilisi ja finantstoetajaid juutide vastu.Euroopa rahastab kuu kuu järel Arafati terroriorganisatsioone kümnetes miljonites dollarites Euroopa maksumaksja taskust. On Euroopa see naine, keda vägistab härg, islam, kelle seljas ta sõidab?
Tänapäeval me näeme islami fanatismi kasvu, mis ohustab maailma stabiilsust. President Bush tunnistas seda, kuulutades välja sõja terrorismi vastu. Iisreali konfliktis ei seisne probleem ainult territooriumis, vaid moslemid tahavad täielikult hävitada Iisreali. Aga kõigepealt peavad nad arved klaarima Ameerikaga, kes osutab Iisrealile sõjalist abi.
Moslemitele ei piisa ainult Iisrealist või nii öelda okupeeritud territooriumist.Nemad ei jää enne rahule, kui iga juut on hävitatud ja välja heidetud tõotatud maalt.neale Iisreali on järgmine vaenlane kirik.
Islami võitlejad vihkavad risti, nad vihkavad kõiki kristlikke sümboleid.Nemad ehitavad mo¹eesid, et näidata nagu domineeriks islamiusk üle kristliku usu.See on ainult osa suurest lahingust, mis toimub viimasel ajal.Need faktid on väga tõsised.

Pergamoni muuseumis Berliinis on 2 peamist asja – Saatana troon või aujärg, millele viidatakse Ilmutuse 2:13 ja Baabüloni värav.Kumbki neist ei ole taastatud.Tegu on originaalidega, mis on toodud siia Pergamonist ja Babülooniast.
1898. a külastas Saksa keiser Wilhem II vangistuses olevat Püha maad kui Jeruusalemma kuningas ning aasta hiljem alustas ta väljakaevamise iidse Baabüloni kohal. 1913 tõi ta Berliini esimesed tükid väravast ja pidulikust teest, mis on kaetud 337 maojumalaga, olles Baabüloni sissepääsuks „põrgusse maa peal“.
Aasta hiljem astus Saksamaa maailmaga sõtta. Kõigest 4.a jooksul suri 10 miljonit inimest.1939. aastal püstitati Berliinis uuesti kogu pidulik tee.
Kas see oli Baabüloni maojumal ise, kes rääkis läbi Hitleri ja kuulutas lõplikku lahendust juudiküsimusele. Lahendus viis välja kuue miljoni juudi holokaustini Euroopas.
Lisaks sellele Hitleri II maailmasõda 1939 – 1945 tõepoolest põrgu maa peal. Kokku 55 miljonit surnut, varemetes Saksamaal ja ida ja lääne suurvõimu vahel jagatud Berliin.
Veel hullem eelnenust on järgmine, kõige võimsam ja kurjem asi, mis on maailmas tulemas.Seda kirjeldatakse vaid kord terves Piiblis, see on saatana aujärg või troon.
Muidugi oli see 2000 a.t. See oleks tulnud hävitada siis. See on nii kohutav, nii kuri, et on võrreldav saatana elupaigaga. Ausalt öeldes, nii kirjeldatakse Piiblis vaid ühte kohta.
Kus see oli? See oli Pergamonis. Kus see praegu on? Berliinis, Kesk – Euroopas.
Piibel ütleb Ilmutuse 2. peatükis „ Ja Pergamoni koguduse inglile kirjuta: Nõnda ütleb see, kelle käes on vahe kaheterane mõõk: Ma tean, kus sa elad – seal, kus on saatana troon“.
Hiiglaslik Pergamoni altar valitseb Saksamaa Pergamoni muuseumis Berliinis.Esialgse asukohaga Väike – Aasias, praegune Türgi, oli Pergamoni tempel koos altariga keisri ülistamise keskuseks. Kui keelduti tunnistamast keisrit jumalana, tuli maksta rituaalse surmaga altaril.Piibel nimetab saatana trooniks või aujärjeks, nind selle astmetel tapeti algkristlasi kui märtreid nende usu pärast Kristusesse.
Saksa arheoloog Karl Huhmann leidis selle väga heas olukorras olevana 19. saj lõpus ja transportis iga kivi ettevaatlikult Berliini.
1902. aastal tähistas keiser Wilhem II Berliinis selle ja tema valitsusaja uhkeima monumendi püstitamist ekstravagantse festivaliga paganjumalatele.
On tähelepanuväärne, et selle lühikese aja jooksul valitses Saksamaa ajaloos terve rida sündmusi, mida võib omistada vaid saatanlikule kontrollile.
Hitlerile avaldas suurt mõju Pergamoni altar Berliinis, millest ta 1934. aastal natside suurkogunemise jaoks Nürnbergis arvukalt reprosid teha lasi.Siit saatana aujärjelt kuulutas ta surma juutidele ja kõigile neile, kelle soontes ei voola aaria veri.
Tavakirikud toetasid avalikult Hitlerit, kuid paljud sakslased kõigist uskkondadest maksid eluga selle eest, et hoidsid kinni oma usust kristusesse ning varjasid juute järgnenud natsliku tagakiusu ajal.

Ajaloolisi sündmusi

1867 – Berliin sai Saksa Föderatsiooni pealinnaks
1902 – Berliinis püstitati Pergamoni altar – saatana troon. Keiser Wilhelm II pühitseb seda kui kõige märkimisväärset sündmust oma valitsusajal, korraldades paganjumalate festivali.
1913 – Baabüloni põrguväravate esimesed osad toodi Berliini
1914 – Saksamaa vallutab Belgia. Algab I Maailmasõda, 10 milj surnut
1930 – Baabüloni värava ja piduliku tee püstitamine Berliinis
1934 – Hitler tellib Pergamoni altari, saatana trooni koopiad natside suurkogunemise jaoks Nürnbergis
1939 – 1945 – II Maailmasõda, 55 milj langenut. Juutide holukaust
1945 – Hitler on võidetud. Osadeks võetud Pergamoni altar viiakse Leningradi
1947 – Marshalli plaan paneb käiku ühinenud Euroopa mehhanismi
1958 – Sakslaste palvel saadab Nikita Hru¹t¹ov Pergamoni altari tagasi
1959 – Pergamoni altar püstitatakse uuesti Pergamoni muuseumis Ida – Berliinis
1999 – Berliin on jälle Saksamaa pealinn. Euroopa maade peaministrid tulevad kokku Berliinis, mida Clinton nimetab ühinenud Euroopa südameks

Muudetud: 4-1-08 kell 21:59:51 Hallucigenia
Leia selle kasutaja kõik postitused
neoon
Vana kala

Postitusi: 471
Liitunud: Jul 2007
05-01-2008 13:11
Postitus: #2
 
aga miks ei märgita, et Saksmaa rahvas on ülimalt religioonne (kristlik). kas ei ole mõeldud sellele, et need hoone ja skulptuurid on ehitatud kunstilistel kaalutlustel? kas kõik need ajaloolised mälestised ei ole mitte muuseumis seepärast, et neid säilitada?

eurooplastel on plaan juudid hävitada? aga paljudes riikides on isegi keelatud holokaustis kahelda.
mingi liit musulmannidega? enamik euroopa riike osaleb terrorismi (islami) vastases sõjas.

aga see on küll tõsi, et EL toetab pigem Palestiinat ja USA Iisraeli. aga ainult rahuläbirääkimistel.

Ja. Kristlik maailm on mitmeid kordi suurem (nii rahvaarvult, aga veelrohkem pindalalt) islamist
Leia selle kasutaja kõik postitused
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

Postitusi: 1,097
Liitunud: Oct 2004
14-01-2008 09:02
Postitus: #3
 
Aga võib ka olla, et just kristlaste ja moslemite omavaheline vaen võimaldabki osal rahval end rahulikumalt tunda... kui üks neist võidaks, löödaks kogu planeedi elanikkond maadligi ja siis poleks ka siinsetel enam millegi üle arutada, sest see foorum pandaks kinni ja meid ilmselt löödaks maha, kuna me oleme "parandamatud mässulised".

Jah, Hitler võis moslemitega koostööd teha, aga eks ta oli strateeg kah - laseb neil juudid maha lüüa ja siis ise kustutab oma senised abilised elavate nimekirjast.

Ja võib üldse olla, et nii moslemite kui kristlaste aktsioone juhitakse ühest ja samast kohast - eesmärgiga rahvast muserdada ja muidugi ennast rahuldada, tapmine miskipärast pakub ka mingit psüühilist naudingut, minagi puberteedieas viskasin konni, vihmausse ja tigusid ajaviiteks lõkkesse ja nautisin nende piinu - aga arvan, et see on meile kusagilt külge poogitud, senise info põhjal kahtlustan, et piibli Jehoova võis küll frankensteini mängida.

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused
kivikas666
Vana kala

Postitusi: 456
Liitunud: Dec 2007
24-01-2008 01:24
Postitus: #4
 
Ise arvan,et polnud holocausti,sest juute jäi alles peale teist maailmasõda peaaegu sama palju kui neid oli enne seda ja holocaust ju tähendab tuleohvrit.Mis siis toimus Dresdenis,kas see siis ei olnud nn.holocaust Saksa rahva vastu,maailmas ei ole tapetud ühe ööpäeva jooksul rohkem kui seal.Euroopa kultuuripealinn kus ei olnud sõjaväebaase.Milleks siis oli seda vaja.Uskumatu ajupesu ja üks nende jüngritest on siiani Simon Wisenthal.Pole päris kindel,et õieti kirjutasin selle nime.Vabandage.Miks lastakse sellel ajukääbikul rääkida Eesti meedias seda mida sülg suhu toob.Võrdsust palun.
Leia selle kasutaja kõik postitused
neoon
Vana kala

Postitusi: 471
Liitunud: Jul 2007
24-01-2008 16:24
Postitus: #5
 
Wisenthal on ka minu arust natuke liiale läinud. paistab, et töö on otsa lõppenud ja siis hakkatakse pseudoprobleeme üles haipima.
Leia selle kasutaja kõik postitused
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
24-01-2008 17:10
Postitus: #6
 
TERE
Eks see ole viimaseid ponnistusi enne lõhki minekut. See on üks maailma orjastamise variante. Aeg ajalt ilmub ikka ühtteist välja,mida on püütud inimeste eest varjata. See on midagi taolist ,kui sots maad maksid NSVLle vabastamise maksu. Kui maksmise aeg täis sai , siis lõppes ka heaolu siin. Usu teemal sai räägitud,et selleks loodigi erinevad usundid,et vajadusel inimesed omavahel tülli ajada. Nii on ka el ga.Toime on üks läbiviimise viisid erinevad. Kui otse ei saa minna siis minnakse ringi või läbi mitme.Vaata samas juudi seonisti kongressi Tallinnas teemat 24 veeb 2008.!!!
Leia selle kasutaja kõik postitused
neoon
Vana kala

Postitusi: 471
Liitunud: Jul 2007
24-01-2008 18:25
Postitus: #7
 
see, et usundid loodi selleks, et rahavad omavahel tülli ajada on ju ehte bulshit.

euroliit vaevalt, et lõhki läheb. mina igaljuhul ennustan, et EL saab maailma juhtivamaks jõuks (möödub usa-st) ja kõigil on selles hea elada (loomulikult mitte neil, kes näevad igas varjus tonti ja on muidu pessimistid).

ja ausalt öeldes ei näe ma mingit mõtet "maailma orjastamisel". milleks küll oleks selline lollus vajalik/kasulik?
Leia selle kasutaja kõik postitused
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
24-01-2008 18:37
Postitus: #8
 
a mõtlesin selleall muud. EL on tööriist ainult, vaata natuke edasi.....mitte ainult tänast päeva. Vahtulööjatel sai vaht otsa selleparast luuaksegi uued variandid, et saaks edasi lollitada.
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
24-01-2008 22:00
Postitus: #9
 
Ära ole selles nii kindel neoon, et bullshit on. Sellel teemal on palju sõna võetud ning ära unusta, et on olemas 2 erinevat asja USK ja RELIGIOON. USK on olemas meis alates meie sünnist - RELIGIOON(id) on aga kunstlikud moodustised mis tihti põhinevad ühe inimese nägenmusel asjadest mis hiljem teiste "nägijate" poolt kohandatud.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
26-08-2008 19:09
Postitus: #10
 
EUROLIIT JA RAHVUSTE HÄVING
http://www.syndikaat.ee/news.php?uID=1191&lang=est
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
28-08-2008 12:12
Postitus: #11
 
aadu ma hakkan eeldama,et sa oled veel liiga vähe maailmas elanud, et pikemate protsesside suhtes sõna võtta. See Hugothi antud link iseloomustab kahjuks päris hästi neid protsesse mis toimimas.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
neoon
Vana kala

Postitusi: 471
Liitunud: Jul 2007
28-08-2008 13:02
Postitus: #12
 
Ja Sina/Teised on maailmas niipalju elanud, et oskavad sellistes "pikemates protsessides" sõna võtta. Anna andeks, aga ma arvan, et Sa seda ei ole, sest vahel mulle tundub, et sa ei erista selget fiktsiooni tõest (segasematest olukordadest ma ei räägi, sest seal ei oska ka ma ise seisukohta võtta).

Tuleb tunnistada fakti, et kõik sellised "pikemate protsesside" teemad põhinevad ainult oletustel ja järelduste (sageli mõistusevastaste) tegemistel. Võib-olla on mingi osa ka tõsi, aga seda on üldise jama seest väga raske üles leida.

Paljud ei suuda tunnistada, et võib-olla ongi nii, nagu Su allkirjas seisab: "Tegelikult on kõik lihtne, aga me pole selllest veel aru saanud"

Aga millest tulevad sellised oletused ja mõtted? Suur süü on selles muidugi filmidel, mis paistavad vahel väga tõetruud ja mõttelt ülimalt häirivad. Vaatasin hiljuti "Cube" triloogiat ja peab ütlema, et lõpplahendus oli väga häiriv ja tekitas minuski paranoiat suurriikide valitsuste suhtes.

Aga eks aeg annab arutust.
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
28-08-2008 14:42
Postitus: #13
 
Kui sind pani ainult Cube (olen muideks ainutl 1 näinud seega ei tea täpselt mis seal edasi oli) ehk siis lihtne mänguifilm pani tundma paranoiat siis mõtle mida mina võiksin tunda kes ma olen alates 1985 aastast olnud erinevates jõustruktuurides ja seda ENAMUSE ajast otseselt valitsusele vägagi ligidal olnud. See kui sina vaatad ja oletad filmi vaadates mis VÕIKS olla siis olen mina seda LÄBI elanud ja ise osalenud.

Siit järelduvalt on minul lisaks loetule ehk siis teise astme teadmistele olemas 1 aste teadmine ehk ise kogemine KUI hullult võib "valitus" käituda ja mis meetoditega inimestele lohku tõmmata. Olen ise jälginud PERSONAALSELT, kuidas käib nende "pikemate protsesside" arutamine ja suuniste edasi viimane ning ellurakendamine.

Muudetud: 28-8-08 kell 15:43:48 excubitoris

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
28-08-2008 17:54
Postitus: #14
 
See viimane oli põhiliselt neoonile mõeldud. Sõna ikka võtta tohib ja lausa peab aga kui inimene kordab postitus postituse järgi kui tema midagi "sellist" ei usu ja samas ei unusta mainimast, et ainult tema teab kõike kõige paremini sest mingi teadlane kuskil ütles nii, kuid enda mõtelmist on tal tipa vähevõitu siis vahest kihvatab ikka küll.

Loodan, et see selgitab asja...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
neoon
Vana kala

Postitusi: 471
Liitunud: Jul 2007
28-08-2008 19:04
Postitus: #15
 
Lihtsat töölist pühendati sellistesse asjadesse, kui on teada, et ta võib seda rahvale hiljem pasundama minna? Ma arvan, et sa liialdad.

Miks ei võiks keegi postitus postituse järel teatada, et ta midagi "sellist" ei usu, kui sina teatad postitus postituse järel, et sa midagi "sellist" usud. Teeb sama välja. Ja nii peabki.

Aga nagu ma ütlesin, et las aeg näitab (kuigi olen päris kindel, et ega suurt midagi näidata pole).

___________
Aga sellised "valitsuse kurjade plaanide" mängufilmid mulle meeldivad. Sellise mõnusa ärevuse tekitavad.
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
28-08-2008 20:09
Postitus: #16
 
Kui palju võiksid pajatada lihtne uks või laud kabinetis kui nad rääkida oskaksid ... Smile

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Dr. Smith
Uustulnukas

Postitusi: 36
Liitunud: Mar 2009
28-03-2009 13:00
Postitus: #17
 
Artikkel portaalist Terve Mõistuse Sündikaat

VLADIMIR BUKOVSKI: EL läheb valet teed

1992. aastal pääsesin ma ligi NLKP Poliitbüroo ja Keskkomitee salajastele dokumentidele, millele ligipääs on veel praegugi piiratud, mis on kolmekümneks aastaks salastatud. Need näitasid väga selgesti, et kogu see mõte kujundada Euroopa ühisturg ümber üheks riigiks on Euroopa vasakpoolsete erakondade ja Moskva vahel kokkulepitud ühisprojekt, mida Gorbatšov nimetas aastail 1988-89 meie "Euroopa ühiskoduks" .

Idee oli väga lihtne. Esimest korda kerkis see üles 1985-86, kui Gorbatšovi külastasid Itaalia kommunistid, seejärel Saksa sotsiaaldemokraadid. Nad kõik kaebasid selle üle, et maailmas toimuvad muutused, eriti pärast Thatcheri läbiviidud erastamisi ja majanduse liberaliseerimist, ähvardavad pühkida minema sotsialistide ja sotsiaaldemokraatide poolt mitmete põlvkondade jooksul saavutatu, ähvardavad selle täielikult kaotada. Ainsaks võimaluseks seista vastu metsiku kapitalismi pealetungile, nagu nemad seda nimetasid, jäi seega püüd kehtestada sotsialism kõikides riikides korraga. Enne seda olid vasakpoolsed erakonnad ja Nõukogude Liit olnud väga tugevalt Euroopa lõimumise vastu, sest nende arusaamist mööda üritati seda kaudu blokeerida nende püüdlusi. 1985. aastast alates muutus nende suhtumine täielikult. Sovetid jõudsid järeldusele ja vasakpoolsete erakondadega kokkuleppele, et ühiselt pingutades suudavad nad kogu Euroopa projekti kaaperdada ja peapeale pöörata. Vaba turu asemel muudavad nad selle Euroopa ühisriigiks.

Viidatud dokumentide kohaselt olid pöördepunktiks aastad 1985-86. Ma olen avaldanud trükis enamiku kõnealustest dokumentidest, neid võib leida isegi internetist. Nende omavahelised arutelud on tõeliselt silmiavavad. Neid lugedes mõistad, et eksisteerib tõesti vandenõu - nende seisukohalt üpris mõistetav, sest nad üritasid lihtsalt päästa enda poliitilist nahka. Idas vajasid sovetid suhetes Euroopaga muutust, sest ees seisis pikk ning väga sügav struktuurne kriis; Läänes kartsid vasakpoolsed erakonnad, et nad pühitakse minema, kaotavad oma mõjuvõimu ja prestiiži. Tegemist oli seega vandenõuga, mille nad sõlmisid, leppisid kokku ja töötasid välja üsna avalikult.

1989. aasta jaanuaris, näiteks, tuli Gorbatšoviga kohtuma Trilateraalse Komisjoni delegatsioon. Sinna kuulusid Nakasone, Giscard d'Estaing, Rockefeller ja Kissinger. Neil oli omavahel väga kena jutuajamine, mille käigus nad üritasid selgitada Gorbatšovile, et Nõukogude Venemaa peab integreeruma selliste maailma finantsinstitutsioonidega nagu GATT, IMF ja Maailmapank.

Keset seda vestlust ütles Giscard d'Estaing järsku: "Härra president, ma ei oska teile täpselt öelda, millal see juhtub, tõenäoliselt viieteist aasta jooksul, aga Euroopast saab föderatsioon ning te peate selleks valmistuma. Te peate töötama koos meie ning Euroopa riigijuhtidega välja selle, kuidas te reageerite, kuidas te lasete teistel Ida-Euroopa riikidelsellega suhelda või selle osaks saada, te peate selleks valmis olema."

See oli 1989. aasta jaanuaris, ajal kui Maastrichti lepingust ei olnud veel isegi mustandit. Kust pagana kohast võis Giscard d'Estaing teada seda, mis juhtub viieteist aasta pärast? Ja - üllatus, üllatus - kuidas sai temast Euroopa põhiseadusliku lepingu autor? Väga hea küsimus. See lõhnab vandenõu järele, eksole?

Meie õnneks varises Nõukogude pool sellest vandenõust enne kokku ning see ei jõudnud punkti, kus Moskva oleks saanud sündmuste käiku mõjutada. Aga algne mõte oli neil saavutada lähenemine, kus Nõukogude Liit oleks mõnevõrra pehmenenud ja muutunud rohkem sotsiaaldemokraatlikuks, Lääne-Euroopa oleks aga muutunud sotsiaaldemokraatlikuks ja sotsialistlikuks. Siis oleks toimunud lähenemine. Struktuurid peavad teineteisega sobima. Selle tõttu kujundati Euroopa Liidu struktuure selliselt, et need sobiksid kokku Nõukogude struktuuridega. Selle tõttu ongi nad oma funktsioonidelt ja struktuurilt nii sarnased.

Ei ole mingi juhus, et Euroopa Parlament, näiteks, meenutab mulle Ülemnõukogu. See näeb välja nagu Ülemnõukogu, sest see kujundati selliseks. Sama asi kui vaadata Euroopa Komisjoni, mis näeb välja nagu Poliitbüroo. Ma pean silmas, et see on täpselt sama, kui jätta kõrvale asjaolu, et Komisjonil on nüüd 25 liiget, aga Poliitbürool oli tavaliselt 13 või 15 liiget. Kui see kõrvale jätta, siis on nad täpselt samasugused: ei vastuta kellegi ees, ei ole kellegi poolt otse valitud. Kui uurida kogu seda Euroopa Liidu kummalist tegevust, kaheksatkümmet tuhandet lehekülge regulatsioone, siis näeb see välja nagu Gosplan. Meil oli varem organisatsioon, mis planeeris kogu majandust, viimaste mutrite ja poltideni välja, viis aastat ette. Sama toimumas nüüd Euroopa Liidus. Kui uurida, mis tüüpi korruptsioon on levinud Euroopa Liidus, siis on see just see nõukogude tüüpi korruptsioon, mis läheb ülevalt alla, mitte alt üles.

Kui vaadata üle kõik need struktuurid ja omadused, mis seda kerkivat monstrumit iseloomustavad, siis märkad, et see meenutab aina enam ja enam Nõukogude Liitu. See on, loomulikult, leebem versioon Nõukogude Liidust. Palun ärge mõistke mind valesti. Ma ei ütle, et sellel on oma Gulag. Sellel puudub KGB, vähemalt praegu, aga ma jälgin väga tähelepanelikult selliseid struktuure nagu näiteks Europol. See paneb mind tõesti väga muretsema, sest selle organisatsiooni käes olev võim saab olema tõenäoliselt suurem kui KGB-l. Nad saavad diplomaatilise puutumatuse. Kas te suudate kujutleda, et KGB-l oleks diplomaatiline puutumatus? Nad peavad jälgima meid kolmekümne kahe kuriteoliigi osas, millest kaks on eriti murettekitavad, neist ühte nimetatakse rassismiks ja teist nimetatakse ksenofoobiaks. Ükski kriminaalkoodeks ei ole sätestanud midagi sellist varem kuriteona. Seega on tegemist uue kuriteoliigiga ning meid on selles osas juba hoiatatud. Üks Briti valitsuse liige ütles meile, et rassistidena käsitletakse kõiki neid, kes on vastu piiramatule immigratsioonile kolmandast maailmast, ning ksenofoobideks nimetatakse neid, kes on vastu Euroopa edasisele poliitilisele integreerimisele. See oli vist Patricia Hewitt, kes seda avalikult ütles.

Meid on sellega hoiatatud. Samal ajal toovad nad sisse järjest rohkem ideoloogiat. Nõukogude Liit oli riik, mida valitses ideoloogia. Euroopa Liidu tänane ideoloogia on sotsiaaldemokraatlik, etatism, suure osa sellest moodustab ka poliitiline korrektsus. Ma olen jälginud väga tähelepanelikult kuidas poliitiline korrektsus levib ja muutub rõhuvaks ideoloogiaks, rääkimata sellest, et suitsetamine on nüüd peaaegu kõikjal keelatud. Vaadake selliste inimeste tagakiusamist nagu see Rootsi kirikuõpetaja, keda kiusati mitmeid kuid taga, sest ta ütles, et Piibel ei kiida heaks homoseksuaalsust. Prantsusmaal võeti vastu samasugune seadus, mis keelab rääkida halvasti homoseksualismist. Suurbritannias võetakse vastu seadusi rassisuhete jne. kohta. Mida me näeme, kui seda kõrvalt vaadata, on see, et tuuakse süstemaatiliselt sisse ideoloogia, mida saab hakata hijem jõuga peale suruma. See on ilmselt kogu Europoli olemasolu mõte. Milleks meile seda muidu vaja läheks? Minu silmis on Europol väga kahtlustäratav. Ma jälgin väga tähelepanelikult seda, keda ja mille eest taga kiusatakse ja mis toimub, sest see on üks neist valdkondadest, milles ma olen asjatundja. Ma tean, kuidas sünnivad Gulagid.

Paistab, et me elame ajal, mil toimub demokraatia kiire, süstemaatiline ja väga sihikindel hävitamine. Vaadakem seda seadusandliku reformi eelnõu. See teeb ministritest seadusandjad, kes võivad rakendada ellu uusi seadusi, teavitamata sellest parlamenti või kedagi teist. Minu esmane reaktsioon on küsimus: miks on meil seda vaja? Suurbritannia elas üle kaks maailmasõda, sõja Napoleoniga, Hispaania Armaada, rääkimata Külmast sõjast, mille ajal meile räägiti, et iga hetk võib alata tuumasõda, vajamata seda laadi seadusandluse sisseviimist, vajamata kodanikuvabaduste seiskamist ja selliseid eriõigusi. Miks on meil seda vaja just nüüd? See võib teha riigist väga kiiresti diktatuuri.

Tänane olukord on tõesti sünge. Suured poliitilised erakonnad on läinud täielikult kaasa selle Euroopa Liidu uue projektiga. Ükski neist ei ole tegelikult selle vastu. Nad on muutunud väga korrumpeerunuks. Kes hakkab kaitsma meie vabadusi? Näib, et me liigume mingisuguse kollapsi, mingisuguse kriisi suunas. Kõige tõenäolisem tagajärg saab olema see, et Euroopas saabub majanduslik kollaps, mis on seda tänast kulutuste ja maksude kasvu arvestades lihtsalt määratud saabuma. Suutmatus luua konkurentsivõimeline keskkond, majanduse ülereguleerimine, bürokratiseerumine, see kõik viib majanduse kokkuvarisemiseni. Eriti jabur idee oli euro kasutuselevõtt. Raha ei ole mõeldud olema poliitiline.

Minul ei ole selles osas kahtlusi. Euroopa Liit variseb kokku üsna sarnaselt sellele, kuidas varises kokku Nõukogude Liit. Aga ärge unustage, et kui asjad kokku varisevad, siis jääb sellest järele laastatud maa, mille paranemine võtab terve põlvkonna. Lihtsalt mõelge selle peale, mis majanduskriisi saabumisel toimuma hakkab. Hõõrumine rahvuste vahel saab olema tohutu. Asi võib minna rusikate peale. Vaadake seda üüratut hulka kolmandast maailmast pärit immigrante, kes nüüd Euroopas elavad. See on Euroopa Liidu toetatud poliitika vili. Mis nendest saab, kui majandus kokku variseb? Tõenäoliselt tuleb, nagu Nõukogude Liidu lõpuperioodil, nii palju rahvustevahelisi kokkupõrkeid, et aju väsib ära. Üheski teises riigis ei olnud nii palju rahvustevahelisi pingeid kui Nõukogude Liidus, välja arvatud võib-olla Jugoslaavia. Sama juhtub ka siis ka siin. Me peame olema selleks valmis. Kogu see tohutu bürokraatlik konstkutsioon variseb meie peade kohal kokku.

Selle tõttu olen ma nüüd väga otsekohene: mida rutem me sellisest Euroopa Liidust vabaneme, seda parem. Mida rutem see kokku variseb, seda vähem kahju teeb see meile ja teistele riikidele. Aga me peame tegutsema kiiresti, sest eurokraadid liiguvad edasi väga kiiresti. Neid on raske võita. Täna on see veel lihtne. Kui miljon inimest marsib täna Brüsseli, siis põgenevad need tüübid Bahama saartele. Kui pool Briti elanikkonnast loobub maksude maksmisest, siis ei juhtu nendega midagi ja kedagi ei panda vangi. Täna on seda veel võimalik teha. Aga ma ei tea, milline saab olukord olema homme, kui endiste Stasi ja Securitate töötajatega mehitatud Europol on saavutanud täisvõimsuse. Kõike võib juhtuda.
Leia selle kasutaja kõik postitused
laizk
Uustulnukas

Postitusi: 39
Liitunud: Apr 2006
28-03-2009 14:29
Postitus: #18
 
Ma ei tea, kas uskuda seda või mitte, aga seal on huvitavaid ja mõtlemapanevaid lausekesi.Aga minu enda seisukoht EL'i kohta ei ole ka just parim.Ma ei saa aru, miks meil on vaja seda.Me pääsesime ühe võimu alt ja jookseme ISE teise alla.

"Raha ei ole mõeldud olema poliitiline." - paelus mind enim.
Leia selle kasutaja kõik postitused
InDemand
Veteran

Postitusi: 1,008
Liitunud: Jun 2007
08-10-2009 10:12
Postitus: #19
 
Salaplaan: EL tahab endast globaalset suurriiki teha

Euroopa Liit on koostanud salaplaani enese muutmiseks maailma suurvõimuks, millel on õigus alla kirjutada rahvusvahelistele lepingutele liikmesriikide nimel.

Lissaboni leppe rakendamise üle peetavatel salaläbirääkimistel on tehtud ettepanekuid lubada Euroopa Liidul pidada rahvusvahelisi läbirääkimisi ja isegi avada üle maailma saatkondi, kirjutab Daily Telegraph, viidates Beneluxi maade poolt levitatavale dokumendile.

Ühe salajase dokumendi kohaselt kavandatakse esimesi pilootsaatkondi New Yorki, Kabuli ja Addis Ababasse. Loodaks uus Euroopa Liidu diplomaatiateenistus, millel oleks 160 esindust ja suursaadikut üle maailma.

Euroopa Liit hakkaks seega välja nägema rohkem nagu riik, mitte rahvusvaheline lepe.

Brüsseli saadikud alustasid teisipäeval salaja detailset tööd uute institutsioonide, EEAS-i ning välisministri ja presidendi institutsioonide loomiseks Lissaboni leppe raames.

Põhimõttelised otsused võtakse vastu vaatamata sellele, et Poola ja Tšehhi pole Lissaboni lepet veel ratifitseerinud.

Allikas: Delfi/Telegraph

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Leia selle kasutaja kõik postitused
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
08-10-2009 12:24
Postitus: #20
 
Tagant järgi hea targutada:
Iirimaa referendum enne, siis kena majanduskriis, kus Iirimaa sai korraliku laksu (kusjuures väidetavalt sealt asi algaski euroopas) ja siis uus referendum, mis ületas kenasti ootused.
Juhus? miks mitte, aga...

[Muudetud: 10-8-2009 T11ger]
Leia selle kasutaja kõik postitused
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,730
Liitunud: May 2009
08-10-2009 12:45
Postitus: #21
 
Imelik,et inimestel on tegelikus elus asetleidvaid protsesse kalduvus müstifitseerida ja neile näitkeks Piiblist mingeid vasteid leida,hoolimata sellest ,et tegelikus elus on nende protsesside taga täiesti reaalsed organisatsioonid ja isikud.
Samas on võib olla kasulik ka nende protsesside läbiviijatele ennast mingi müstikaloori taha peita,eriti kui see neid positiivses valguses näitab.

Selles peitubki huvitav paradoks,kas müstilise sisuga raamatud näiteks Piibel kuulutavad tulevikku ette ja ühtlasi vormivad seda soovitud suunas või vormivad mõned ringIkonnad ,kellele see kasulik on, tulevikku vastavalt näiteks Piiblile.

Ilmselt on see lugu siiski nagu 30 aastate Hollywoodi gängsterifilmidega,mis otseselt kujundasid tolleaegsete gängstade subkultuuri,Discoveri peal oli päris hea dokumentaal sellest.

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
08-10-2009 13:33
Postitus: #22
 
Tsitaat:Algselt postitas Vesilik
...Samas on võib olla kasulik ka nende protsesside läbiviijatele ennast mingi müstikaloori taha peita,eriti kui see neid positiivses valguses näitab.

Selles peitubki huvitav paradoks,kas müstilise sisuga raamatud näiteks Piibel kuulutavad tulevikku ette ja ühtlasi vormivad seda soovitud suunas või vormivad mõned ringIkonnad ,kellele see kasulik on, tulevikku vastavalt näiteks Piiblile.

...

Täiesti õige minu meelest: liigagi palju oleme kuulnud maailmat ruulinud inimestest, kes on saanud inspiratsiooni oma tegudeks või nende paremas valgus näitamiseks või lihtsalt peitmiseks kuskilt mütoloogiast, raamatutest, kasvõi piiblist. See on väga inimlik.
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
08-10-2009 14:28
Postitus: #23
 
Kui juttu Euroliidust siis soovitan tutvuda sellise mehe taustaga kui Richard Nikolaus von Coudenhove Kalergi ja eriti tema teosega Praktischer Idealismus (1925).

Avab nii silmi kui ka kõrvu kui tutvuda hoolega selle mehe taustaga...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
14-01-2013 23:10
Postitus: #24
RE: Euroliit
Spiegel Online: EU Summit Reveals a Paralyzed Continent

Mis juhtub suletud uste taga toimuval EU tippkohtumisel kui Euroopa valitsusjuhid on koos? SPIEGEL taastas viimastel läbirääkimistel toimunu erinevatest allikatest saadud dokumentide ja seletuste põhjal. See oli lootusetuse tippkohtumine. ...
Leia selle kasutaja kõik postitused
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,221
Liitunud: Apr 2011
15-01-2013 03:44
Postitus: #25
RE: Euroliit
Tegelt ongi asjad nii et suur jutt ja möla on turgudele, et vaba rahaga( mida turgudel on meeletult) ikka võlgnike võlakirju ostetaks( arvestusega, et kui võlgnikud ei suuda hiljem lunastada, siis teised aitavad välja), tegelikkuses kinniste uste taga võitleb iga Euroopa riik iseenese eest. Isegi kui mõni leping saab allkirja, siis seda lihtsalt ei täideta, kui (suur)riigi poliitkale ei sobi. Hea näide on nn. fiskaalpakt, mis peaks 1. jaanuarist kehtima. (põhisisu oli võlataseme toomine 60% peale SKPst), http://en.wikipedia.org/wiki/European_Fiscal_Compact selle peale isegi mitte ei mõelda, st kuskil pole paika pandud umbes selliseid eesmärke, et "fisaallepingu nimel peame me tegema seda ja seda...Eelarvete prioriteedid...kuidas kuskil, aga mitte fiskaalpaktil. Kogu lugu.

Fassaad ei kao muidugi kuskile, sõnades on kõik ühtsuse ja muu säärasega nõus. Isegi igasuguseid plaane ollakse nõus arutama ja suuri eesmärke paika panema. Kõik see on aga väljapoole näitamiseks...kui kulisside taga loosungite asemel läheb konkreetseks jutuks, siis tulevad erimeelsused kohe välja. See puudutab nii panganduskontrolle ja muid planeeritavaid suuri liite(euroföderatsioonid ja muud säärased). Igaüks saab neist erinevalt aru - lepingudki on üldsõnalised ja tõlgendusruum on suurem kui jutt ise.

Sestap ei tasu paanitseda kui jälle keegi "juht" kuskil "euroopa föderatsioonist" räägib - selline ebamäärane termin, hea kasutada, leheruumi spekulatsioonidega täita, samas ei midagi konkreetsemat.
(selle postituse viimane muutmine: 15-01-2013 05:31 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused
Teema on suletud 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog