Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võlukunst - mis te arvate ?
Autor Sõnum
Eithea
Veteran

20-04-2019 23:03
Postitus: #151
RE: Võlukunst - mis te arvate ?
(20-04-2019 23:00 )Naut Kirjutas:  Aa miks sa siis mölised, Eithea? Eriti kui pole mõtet?

No ja miks mõlised siis, kanad söödetud?
No see hää kui kanad magavad, mine ka ära tuttu, saad rahulikult puuksutada. Laugh

Üks **** jõuab alati rohkem küsida, kui sada vastata.
Ei ma ei viitsi suga siin, otsi enesele teine toidulaud.

Naud`ile, ma ei ole muutnud juba kirjutatut oma postituses vaid lisan juurde lauseid sest ma ei taha foorumi ruumi liigselt risustada, no ja grafomaania all ma ka ei kannata.

Ja nüüd lisan veel siia spetsiaalselt puuksutamise osas Loksterile. Kullakene tuleb olla tähelepanelikum ja mitte asjata süüdistada. Alljärgnevas puuksutamisega/peeretamisega alustas eile Naut ja siis see sobis Loksterile. Milline silmakirjalikkus. Einevalt sinu baabatamisest, mina kõnelesin sinuga viisakalt.

(20-04-2019 22:32 )Naut Kirjutas:  Et kui ikka eelnevalt nn. aegades väljatöötatud "manuali" pole, siis oleb puuks?
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 13:36 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

20-04-2019 23:11
Postitus: #152
(20-04-2019 23:03 )Eithea Kirjutas:  No ja miks mõlised siis, kanad söödetud?

Kullakene. No mis nüüd nii kohe pinda käis, et koguni kanade kallale läksid? Ütle veel, et sul on kodus vanem vend ja too tulep ja teeb mulle pärast peksa. Lasteaed. Mis sa nüüd öelda tahtsid? Et hingame ja saame vaimseks? Või maagiliseks? Sa oled saanud? Mitme hingamiseaastaga?
Kuulan tähelepanelikult. Koos oma 7-e kanaga. Kes küll magavad kesköisel ajal (loomulikult) aga no ma kuulan siis üksi.
(20-04-2019 22:41 )Eithea Kirjutas:  Sellise sünni- kohustusega nõid tasub suguvõsa võlga/lepinguline, võõras jõud on temale antud kasutada teatud tingimustel.

Mis tingimustel?
No päriselt küsin. Ma ei jaga neid teie süsteeme. Võõras jõud, oma jõud, tingimused, lepingud, 7 jagada 2-ga ja siis võtta ruutjuur. Täieline heebrea keel.
Kuskilt heebrea raamatust. Mida on ilmselt mingi heebrea onu-tädi kunagi (ehk) kirjutanud ja nüüd siin kuskil Eestimaa nurgas sisi takkajärgi püüdlikult tsiteeritakse ja püütakse saada ka valgustunuks või nõiaks või valgustunuks nõiaks.
Heebrea moodi. Vist.
: )

Ja veel su teistessegi kommidesse HILJEM täiendeid tulnud?
Miks sa nii teed?
See pole foorumites kuigi aus käitumine, Eithea.

(20-04-2019 23:03 )Eithea Kirjutas:  No see hää kui kanad magavad, mine ka ära tuttu, saad rahulikult puuksutada. Laugh
Üks **** jõuab alati rohkem küsida, kui sada vastata.

Mis on ****?

Lasteaed ikka.

Oo, VEEL tuleb aina uusi täiendeid?
No mängime siis seda Peltsebulikese-mängu vastastikku, mis seal ikka. : )

--------
VEEL ÜKS LISA tädi Eithea poolt ja koguni järgmine päev:
(20-04-2019 23:03 )Eithea Kirjutas:  Naud`ile, ma ei ole muutnud juba kirjutatut oma postituses vaid lisan juurde lauseid sest ma ei taha foorumi ruumi liigselt risustada, no ja grafomaania all ma ka ei kannata.

Ja nüüd lisan veel siia spetsiaalselt puuksutamise osas Loksterile. Kullakene tuleb olla tähelepanelikum ja mitte asjata süüdistada. Alljärgnevas puuksutamisega/peeretamisega alustas eile Naut ja siis see sobis Loksterile. Milline silmakirjalikkus. Einevalt sinu baabatamisest, mina kõnelesin sinuga viisakalt.

Grafomaania all ei kannata aga arguse all ikka täiega. Et salaja hiilid kohale ja jälle muudad? Koguni järgmine päev nagu NÜÜD taas kogemata fikseerisin.
Nagu mis mõttes sa sellist asja üldse teed??
Mis me nüüd hakkame siin iga päev ja TAGANTJÄRGI käima su komme kontrollimas, et mida sa kuskile LISANUD aiva oled? Ahet sina ei muuda? Tõesti? Aina lisad ja mõte ju muutub ja uuesti ja uuesti ja selline salaja tagantjärgi "lisamine" mõtte muutumisega ja uute repliikide ja kommentaaridega nagu on sinu meelest foorumites normaalne või?
Ptüi.
(selle postituse viimane muutmine: Eile 01:15 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Mannu Eemal
u xa ke

21-04-2019 09:40
Postitus: #153
Eeee ... Naut, nüüd ma kinnitan sulle küll oma parima äranägemise põhjal, et Eithea ei ole miski tädike, kes mingi võõra heebrea raamatu järgi mingit vabastavat hingamist teeb. Või midaiganes sellist. Kui siin kellelgi on midagi oma, siis just temal. Ja ma saan täitsa aru, miks ta enamasti vait on.

Valestimõistmine on jube kerge tekkima.
Maailma nähakse ikka oma "rikutuse-puhtuse" tasemelt. Ka mina teen seda.

Minu poolest võite te oma piiride kaitsmist jätkata (Naut ja Eithea), see on mõneti lausa ilus võitlus. Kuid see meelitab siia tegelasi, kes vot alles tõelist paha haisu hakkavad levitama. Seda mina ei taha.

Brain expedition.
Naut
katselendur

21-04-2019 10:26
Postitus: #154
Mannu. Tõlgin minagi: Küsisin eespool, et kui nö. hingata (või kasutada misiganes muid eelnevalt kellegi poolt väljatöötatuid tehnikaid), siis vahest võib tulemus olla nii ja vahest naa ja tõesti ka mittemingisugune. Garantiid justkui EI OLE. Paraku.
See oli KÜSIMUS. Et kas siis on puuks?
Vastuseks sain (mida HILJEM MITMEID KORDI MUUDETI ja täiendati), et mis ma mölisen, kas mu kanad on söödetud, puuksutagu mujal ja muid vihjeid ja irvitamist.
Mis ma sellest nüüd järeldan?
Et TÄDI, kes nii väljendab on hoopis mingi ülemusolend, kes on lihtsalt mõnevõrra alatu, et oma komme tagantjärgi salakavalalt muuta ja teiste suunas lihtsalt lasteaia tasemel ilkuda? Et kohe NII ülemusolend?
Ei huvita.
Minu pärast leviteerigu või kuskil Munamäe tipu kohal, kuid TÄDI, kellel on mingis teemaarutluses totaalsed delfimuttide klišeekombed, see jääb MINU JAOKS ka selleks samaks delfimutiks. Punkt.

Ja millest me rääkisimegi?
Hingamisest.
Et mis nipp see siis on, mis kellegi vaid hingamise kaudu nõiaks teeb, oli mu küsimus. Saab ja raatsib keegi (mõni teine ülemusolend ja ehk ilma kanade kaagutamiseta) selle siiski ära seletada?
Ma ju ütlen: ma olen praktik. Mind huvitavad konkreetsed süsteemid, tehnikad, kogemused. Või konkreetsus pole siin kombeks? Ikka üldiselt ja hägusalt ja paatoslikult?
Kuigi ka heietada ja oletada on muidugi lõbus. Kuid mitte pidevalt.
Niisiis?
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 10:31 Naut.)

Lokster
Tavaliige

21-04-2019 11:20
Postitus: #155
Jessuka pühal suri Vello Salo. Märgiline. Nii lahkus eesti usumaastikult see ,mida võiks Jessuka fenomeni juures pidada inimlikuseks. Lahkus kiriku vaim ja süda. Edasi algab ....... taplus ,mida juhivad sõdalased nagu Viilmakingohelmed ja kellupüramiidikud. Ja kuikeegi usub tõemeeli, et nö. valgustunud inimesed jõuavad kõrgustesse oma tahtmisi nuumates ,siis lugege tema elulugu.
(20-04-2019 22:32 )Naut Kirjutas:  Eeem... kõike nüüd läbimäluda ei jõudnud (tunnistan ausalt), kuid nagu aru saan, siis käib nüüd lõpu poole mingi kõva nõidade liigitamine ja sahtlikestesse määramine, et kes kui palju ja kes "õigem" või kes sünnijärgne või kes see va baastard ehk isehakanu?
Kuskil on mingi määrangute tabel? Tüpaažide kvoodid? Valemid?
Ma ehk magasin maha...

Muidu nagu Loksteriga nõus.
Aga mis asi see on? -->
(20-04-2019 17:08 )Lokster Kirjutas:  Nõiaks sündinu kohustub olema isetult teisi teenindav isik. Alati. Kui abi küsitakse ,siis abi ka osutatakse, vaatamata tasude tõenäosusele. Tasu temale aga ongi just tema enda areng.

Tasu tasuks aga no nagu EI. Lubage lausa kategooriliselt mittenõustuda. Mitte keegi mitte kunagi EI SAA sundida ei nõida ega mittenõida. Ja veel koguni ALATI nagu mingit noort pioneeri. Või prostituuti. Või orja.
Kui ikka ei taha, siis ka ei teeni(nda).
Neid mehepoegasi ju küll kirsaga uksi maha löömas ja rahapatakaid lauale loopimas, et no nii, tehkem mind nüüd terveks (kuulsaks või veel rikkamaks) ja mina maksab. Või näost rohelisi tädisida, eks kuskilt uksepraost sisseimbumas, et pange ikka needus sinna või paha silm tänna, mudu ta oma tädimadalus-kadedus ei lasep teda magada. Või pange mind nui-neljaks mehele või vastupidi, lahutage nood seal ikka nagu iga hinnaga ära.
Areng mai äss. Ja veel eriti "tasuna".
Kammoon.

Kui vajad nõidu eristavaid tüpaaze ,siis on see võimalik aga neetult mahukas. On võimalik ka raamatuist leida. Sassi väeraamatud kirjutavad kõige lihtsamalt asju lahti. Ei pea Sass meeldima aga kui meeletult materjali läbi töötanud teadlane - oli ta siiski pädevaim asju selgitama. Ja kui keegi arvab, et suurema kogukonna nõiad on õnnest kõveras kuna neil on palju kliente, siis arvake uuesti. Viimane asi , millele mõeldakse -on tasud. Iga nõid annaks ära kõik kui vaid vabaneda kohusest olla ,,teenindaja,,. Selline teenindaja on igaks õhtuks laip. Keeldumine ei tule kõne allagi. See oleks sama kui ennast põrgusse heita. ON KOHUS ja SUND , mille üle ei kaubelda. Ja on vastutus. Ning on volitused ja õigused. Ja kindlasti kogukonna ja teritooriumi ulatused ,mida teenindada. Vahet pole ,kas Kaigas, Äksi nõid........ kõik suurelt teenindavad nõiad on kasvõi raamatuist leitavad. Palju neil ikka oli seda blingi, pappi ja sära. Või palju oli nende elu muretu ja kerge lillede promenaad. Tulen selle juurde hiljem tagasi. Pikemalt.

(20-04-2019 23:00 )Naut Kirjutas:  Aa miks sa siis mölised, Eithea? Eriti kui pole mõtet?

-------
*lisatud hiljem:
Ahsooo. Sa, Eithea, tulid ja tegid nüüd HILJEM oma kommentaari täiendi, et mis sa ikka mõtlesid.
Vaat kui peen. Kus siin oli jutuks, et tulevikus saab MINEVIKKU muuta?
Näe, läksid ja muutsid tagantjärgi oma kommi ära ja oledki justkui "puhas" ja "maagiline".
Ja mina, kes ma poleks Mannu ühte kommi hakanud otsima, jäänud ikka "eriliseks lambaks".
Aitäh, aitäh.
Tore mäng sul.
Hakkan seda sinu puhul edaspidigi mängima ilmselt. Smailike sulle.

---

Ja nüüd veidi maagiat (olen teinud palju hingamist, mis avavavvavavad yyy-kanaleid):

1. Eithea närvid ei pea vastu, tal pole midagi öelda, ta muutub isiklikuks ja toob sisse minu kanad.
2. Hiljem teeb ta oma kommis mitu parandust ja toob sisse puuksutamise (talle hakkas see sõna väga meeldima ja eriti tagantjärgi).
3. Eithea tahab hakata ropendama, kuid ei julge. Kasutab selle asemel märke: ****
; )
Jap. Kas para reeglid nüüd tolereerivad siukseid plärtsakaid nagu Eithea (kui priviligeeritu) , siin ESIMESENA tulistab.

(21-04-2019 09:40 )Mannu Kirjutas:  Eeee ... Naut, nüüd ma kinnitan sulle küll oma parima äranägemise põhjal, et Eithea ei ole miski tädike, kes mingi võõra heebrea raamatu järgi mingit vabastavat hingamist teeb. Või midaiganes sellist. Kui siin kellelgi on midagi oma, siis just temal. Ja ma saan täitsa aru, miks ta enamasti vait on.

Valestimõistmine on jube kerge tekkima.
Maailma nähakse ikka oma "rikutuse-puhtuse" tasemelt. Ka mina teen seda.

Minu poolest võite te oma piiride kaitsmist jätkata (Naut ja Eithea), see on mõneti lausa ilus võitlus. Kuid see meelitab siia tegelasi, kes vot alles tõelist paha haisu hakkavad levitama. Seda mina ei taha.
Novot Mannu. Kuna Eitheaga oled ühes paadis ,siis on lubatud ,,peeretada ja möliseda,,. Eithea OMA .....teame -teame. Mis ajast Castaneda ja vene baabade koolkonnad on omad? See et ta justkui vait on, ongi TOO varitsev sõdalane. Alatult , selja tagant ja kombitsatega.

Kas üldse on mõtet vastata ja kusagilt nagu viiteid materjalidele anda kui loetakse ainult seda ,mida klapid lasevad ja jonnitakse mingit personaalset kiusu. Ma väga selgelt kirjeldasin ( pole ainult minu seisukoht aga enam ei hakka ka allikaid lisama . Nagunii kohale ei jõua) , et SUGUVÕSA nõid on levinuim ja lihtsaim tüüp. Muud ta ei mõista kuna muud pole antud kasutada. See on tüüp ( esinemissageduselt) nr. 1. Kui meeldib mõelda just nii ,siis ka järelikult tähtsaim ,kõrgeim......... massimõistes.
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 11:58 Lokster.)
Naut
katselendur

21-04-2019 12:51
Postitus: #156
Lokster. Mina olen reeglina küll suht entusiastlik ja ikka loen. Või vaatan. Või kaen perra. Mulle kohe meeldib midagi teada saada, tead.
Ehk pane ikka videosid ja viiteid. Ma oleksin küll rõemus.

---
Kellegi viited stiilis: loe läbi 10 köidet seda-toda või mine sinna-tänna kursustele või vaimulaagerdustesse, SIIS saad targaks (nagu see viitaja?) - nende suhtes aga: minge sinnasamusesse.
Miks? Üldiselt: foorumi formaat eeldab veidi enamat. KUI keegi viitsib mingeid loosungeid ja ÜLDISEID lausungeid siiski loopida, olgu valmis ka vastama küsimustele. Kui aga ollakse ikka nii ülemusolendilised ja äratõusnud, et siia vaid AEGAJALT laskutakse teiste peale plärtsuma ja/või teiste arvelt enda egokese ambitsioonikesi upitama - siis nagu jah. Palju õnne. Kogu foorumile, et selliseid nähtusi üldse tolereeritakse.

Vello Salo.
Oli väikene au teda väikestviisi natuke ehk teada...
Hästi ajastatud muidugi. See tema elu suursündmus. Ehk surm. Pole midagi öelda. : )

Kuskil teemas tõin kunagi selle viimase dokki Vello Salost jutuks, kuid... keegi ei vastanud.
"Vello Salo. Igapäevaelu müstika" Režissöör: Jaan Tootsen

Kummaline film. Minu meelest. Mh? On keegi näinud?
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 12:57 Naut.)

Lokster
Tavaliige

21-04-2019 13:12
Postitus: #157
Võlujunnide vihinas ja peeretuste stiihhias olen sunnitud siiski mõne südantlõhestava patukahetsuse taeva poole heitma. Ma olen nii patune- Oomen Hallilooja. Mu viga oli välja valida ÜK njueidz vaimsusest mõned ,,tiitlid ja nimetused,,. Maasidele on vaja neid nagu menüüd ja liha hinnakirju. Igast -ismid on ÜK reeglistanud. No vat kui inetu oli minust tähistada arengu etappe ,,tiiltide ja nimetustega,,. Ma ei arvestanud njueidz tõlkeid seejuures. Mitte mingit vahet pole arengu mõistes erinevates ,,ausastmetes või trooni päistes,,. Kui ma ütlen nõid, šamaan või võlur ,siis see on sisu kirjeldus ,mitte raamatu pealkiri . Kõik taandub ikkagi vaid arenguni....kuni teatud punktini. Kuidas on massid seda ajas kirjeldanud ja tõlgendanud , on juba filosoofia. Mitte mingit vahet aga pole neil. Mingi külanõid ja Jeesukas on sama raja teelised aga ulatuselt ,mahult ja määralt erinevad. Just ka väelt ja ,,kohustest,, lähtuvalt. Mingi hull kunstnik ja Buddha ei oma mingeid erisusi. Nii kaua kuni lihtsust tekitavaid seoseid näha ei suudeta , ongi kõik vaimlev filosoofia. Klammerdutakse välisele fassaadile ja meeldivusele. Aga just arengut ja selle etappe ning sarnasusi näha ei suudeta. Võtan siis kolmas kord Buddha. Võiks võtta aga ka mõne siin maal tegutseva eheda nõia. Neil pole vahet. Jeesuka nõiahaigus on täiesti piiblis olemas. Ja muhhamedi oma koraanis. Või Krishna või ......no mida iganes nime ja filosoofia all. Kõik räägib samast ,eri moel. Aga no arusaadav ka. Meie Kalevipoeg on endiselt jalutuna kättpidi kivis. Veel sügavas uinakus. Veel ärkamata. Mida tahtagi eestlasest. Eks Murometsid ja muud ka põõnavad veel. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kui tahad taevasse küündida , peavad su jalad põrgusse ulatuma. See pole mingi njueidz meem ainult. Kust servast on keegi oma arengus seda vältida suutnud? Milline suurkuju on saavutanud mingeid kõrgusi madalusi läbimata. Ojaa on neid ka. Vaimlevad njueidz gurud linnuse tsirkuse telgis ja turutoodete lihaletis. Nemad aga just seadustavadki ja reeglitega polsterdavad masside ette kujutust kogu maailma ulatuses. Nii ongi keskmine arusaam arengust üks roosa soust. Kas Buddha virgumine kõrgustesse oli kellegi arust puu all mõnuledes istitamine? Õgis end laiaks ja vaimles end õnnelikuks? Veeretas peas filossofiat ning tabeleid ning kirgastus nirvaanasse? Puhtal oma ego ajus mõnukeskuseid avades? Et saada õigus ülailma tõusta , tuleb allilm enne läbi roomata. Ja jalad ja juured kõige madalamatesse kihtidesse suruda. Ja ülla-ülla - mitte ainult oma peakeses või kusagil tabelis. Sellest ei saa välja jätta ainsamat nurka, aspekti või olemuskohti. Ja see hõlmab ka lihakeha, emotsionaalkeha, tajukeha, tundekeha, valukeha.......... KÕIKE. Pisemate mastaapide puhul on selle parim kirjeldus just šamaanihaigus. Nõiaks saamise rada. Las gurud plätravad mingit puhta valguse ja armastuse roosat lilleaeda ja taevariiki kui tahavad. Ja ka tarbigu igaüks seda kui enamaks areng ei võimalda. Ja nii käib iga viimanegi nõiaks sündinu läbi tule, vee, vasktorud ,sitajäed ja allilma põhjatud põhjad. Ja kui pole esitada ajaloost ainumat näidet ,siis on see labane turu põhulõugsus. Aga see mis pole endal kogetud , ei peagi olema arusaadav. Vaimluskõrgusi saab hinnata puu juurtest. Ülivaimlejaist saavad profid potsatajad ehk kunagi. Läbi üsna valusate õppetundide. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kes on siis see kole ja kardetud langeja pimedusse -valguse tooja? Metsaline elajas? Ma kogu aeg kipun unustama ,et linnuses on ju kõik ise Jeesused ja personaalsed egod omaarust maailma nabad. No nii head inimesed ,et varjugi maha ei jää. Puhas laav änd lait. Tõemonopolistid ,kellest väljaspool on asjad -,,NII NAGU MINA TEILE ÜTLEN,,. Seadused ja reeglid õigusest ja õiglusest. Ojaaa. Smile Isegi see ei ole nagu määrav , et isegi veel suuremad massid ajavoolus vastanduvad neile endile. Kust need iidsed tarkused ja tekstid filosoofia alusteks tulid? Misatahes pühamehe või pühaku rada on nõiaradade kirjelduses lihtsalt veid vähem vaimlevas kestas. Arusaadavamalt ja vaimlusvabamalt. Ja seal on kirgastumine, ületõus, valgustumine, virgumine, initsiatsioon .... kõik sama. Vaid filossofia rüü eristab ja massipäraselt vastandab. Langenud ingel? Langes pimedusse valgusetoojaks? Mis asi see valgus ja valgustamine siis ikkagi on. Aga ongi valgustav info ja valgustav energia. Ja pole mingit vahet ,kas seda tehakse laval muusikat tinistades, šamaanina mõistujuttu ajades, Pühakuna imesid sooritamas või sadhuna kõige vaesemaid aidates. Ei ole Jeesukas mingi jumal sellepärast veel. Ja pole abistavas nõias vähem pühadust. Nad on tulnud siia teenindama. Laskunud põrgusse-allilma-pimedusse valgust andma. See kõik on nõia rada. Ei saa tsükelduda tiitlitele, koolkondadele, filosoofiatele või nimetustele. Nõid sõna otseses mõttes käib läbi surmaoru ja hulluse soo. Ning sureb korduvalt. Nii kehas, egos ja ka kõikides muudes aspektides. Ja ta hakkab lätteilt vahendama infot ja energiaid. Vahendab kuna tema areng seda lubab ja eeldab. Pristib nö. valgust. Loomulikult on tung kaevudele süüdimatult ja küündimatult suur. Lihalõrina hinnaga. Aga aru võiks saada ,et valgustunute valgus pole vaid pimeduse vastand. On teadmised ning ka kõik algete energiad terviklikult. Ja see on ka tuli kui stiihia. Ja on purustav ,puhastav ning hävituslik. Põrgulikult. Ning kaevudel kügelejad maksavad oma hingega. Ise teevad , ise vastutavad ning keegi ei pea ka siis neid haletsema. Pohhhlad. Valvurid ei lahku kaevu kõrvalt iial. Hm. Vajadus vett rohkem tarbida? Imelikud kuuma fantoomfenomenid kehas? Temperatuuri ja vererõhu hüplemine? Ainevahetuse ja emotsioonide karusell? Aja anomaaliad? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kuidas ära tunda deemonikülvikuid? Ta lärmab ja paigutab vahet pidamata neid kusagil väljapoole. Süüdistab , sildistab , osutab. Kuidas ära tunda profiluttijaid? Ta sajab igast asendist kaelapeale ning röögib ,et kohe-kohe tõmmatakse temast ära õnn ,elujõud ja armas-tähtis EGOKENE. Mis progesid sa siin seemendad ja konksustad ehh? Ja selle asemel ,et lahkuda ja vältida ,,ohtusid,, - karatakse aina uuesti ja uuesti ligi-,, Appi-appi kollid ründavad,,. Eemalt vaadates meenutab see kõik nagu surmani ehmunud pärdiku karja ,kes pisikest ussiniru loheks peavad. Galaššid kenast kaelas. Ah et kelleks ma end õigupoolest pean???? Teie peate. Mina ei pea midagi. Ja üldse ei pea kui ei taha. Võin kui pean ning tahan. Kohused ja sunnid pole kunagi egode määrata.
Kunglas
Uustulnukas

21-04-2019 13:42
Postitus: #158
Egoplõksud annavad tunnistust " nälgadest." Igal Omad..
" Kuulamisel" jõuab toitumismustriteni.
Nõrgad mustrid näiteks lastel, tugevad, jäigad, sissekulunud mustrid zombidel, psühhopaatidel.
" Oma mina avastava" lapse plõksud võivad olla valjud aga muster pole veel sisse kulunud, energia " voolab vabalt."

Psühhopaatliku suhtlemismudeliga inimesel raske mõista et maailm ei käi Tema järgi ringi.
Mitteallumisele (ei käida temaga sama jalga, toit ei roni ise suhu) reageerib Oma Mina ülerõhutamisega, Oma mudelisse/ mustrisse/ antud rolli jne. surumisega. Valjud plõksud-plärtsud.. (viited üheltpoolt tasakaalustamatusele, tühjadele kohtadele, teiselt poolt valikule nende "puuduste ületamiseks" ,varjupelglikkusele)

tundmub nii
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 14:39 Kunglas.)

https://tuumimaailm.neocities.org/tuumimaailm/index.htm
Lokster
Tavaliige

21-04-2019 14:43
Postitus: #159
Naut. Nende va vidjute, artiklite ja muuga on nii nagu alati. OLEN korduvalt seda teinud. Ja alati lõpeb kõik nagu siin . Mu omad sõnad lendavad mulle vastu pead ja loetakse siiski mingit kitsast kõnetavat rida. Kui ma tüpaazid koos allikatega võtaks ette, oleks see 3, 4 päeva ränka uhamist. Egas nad laual hunnikus ole. Mul läks meeletu kraam kaotsi kõvakettalt. Nii et paljus pean hakkama meenutama. Asukohti uuesti otsima jne. Net on aga viimase aasta jooksul ikka eriti rämeda ,,ebateduse,, tsensori lõugade vahelt läbi käinud. Ma saan teha kokkuvõtlikuid poste. Kõik on pikema aja jooksul kõrvutatud ja seosed põhjalikult läbi töötatud. Kui mu jutt ei ole vastuvõetav , siis mingid lingid seda ei muuda. Korduvalt kontrollitud. Kui tõesti on aga suurem ja põhjalikum huvi võin anda individuaalselt ühe persooni FB-s. Neid va nö. edetabeleid ta oskaks leida kah. Kas just tasuta, ma ei tea, pigem jah. Kuigi ma arvan ,et te niigi tuttavad. Tema suudab ka allikatele viidata täpsemalt. Siinjuures mina ei puhu mingeid astmelisi arenguid ja tüüpe hierarhiaks. Iga üks ise arvab miskit kõrgemast ja tähtsamast. Mo mõte on ainult üks, las igaüks tegeleb vaid oma rajaga.
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 14:45 Lokster.)
Naut
katselendur

21-04-2019 15:05
Postitus: #160
Las siis olla, Lokster. Kui suudad taastada, oleks põnev, kui mitte, siis ootab või misiganes sulle sobib.
Aega ju on.

Muide.. Ajast. Küsisin oma Tj-lt seoses Notre Dami põlenguga, et noh, mis see siis nüüd oli. Et ikka 900 aastat ajalugu nö. vastu taevast jne.
No vastas nagu ta vastas, et mateeria hävinebki, et sellest ka seegi suht õpetlik näide (ja veel palju muudki tegelt sai selles põlengus puudutatud aga heaküll).
Igal juhul pahvatasin vastu, et mis, nii ka Giza püramiidid, et hävinevad ja et polegi lugu või mis?
Ta küsis seepeale tiba muheledes, et mis aja kohta ma küsin seoses Gizaga. See, et hävinevad, seda jah. Oleneb mitme aastatuhande lõikes ma küsin.
: )

Lokster
Tavaliige

21-04-2019 15:08
Postitus: #161
Kunglas. Kas pole nii ,et need kes kõige suuremat lärmi hakkavad tootma ( puhas hirm ja teadmatus ) ning raevunult ründama iga kord kui tuleb jutuks ego taltsutamise vajadus oma vaimu ees, ise viivadki kõik ego kismani. Ja seda just vastasele otsaette riputades. Süüdisatatakse ,diagnoositakse ja demoniseeritakse. Okei ma saan aru kui seda tehakse justkui vajaliku eksperimendi-õppena. Aga seda tehakse ikka väga tõsiste nägudega nagu oleks just elu ja kõige kallim kraam ohus ( ego nii arvabki ja sunnib tegutsema ). Nii nagu meis on võrdselt olemas ohver ja agressor nii ka empaat ja psühhopaat. Kõik ju oleneb oma ego valikutest , mida me nähtamatuks lükkame oma varjus. Kusjuures need ,kes end heaks inimeseks tituleerivad , ongi reeglina sama mastaapselt glümotid. Igasugune suhtlus on vastastikune õpe. See ei ole nii ,et üks on õpetaja ja punkt. Õpilased on kõik. Kui mingi käiviti ootab päästikut ,siis kõik ju liigub lahenduse poole lõpuks. Keegi ei jää kaotajaks. Eks see ole just seal kinni ,et me varjud teevad haiget ja hirmutavad. Kas peaks sellist uinakut kusntlikult koomas hoidma või lõpuks ikka lahendama hakkama? Juhuseid pole olemas. Kui kellegi on kohus olla vaimuprits ,siis on ikka väga rumal oodata ,et sealt vaid roosiõisi lendab. Ja mitte keegi ei saa eeldada ,et tasuta ja veel eriti nunnutavalt peab ümardama. Suhkruvati tupsud varjudeni ei ulatu. Ja kui keegi jookseb vastu minusugust sitapead, siis ......juhuseid pole olemas. Kandikuga peeneksmälutuid mugavalt diivanil ekraani ees tarbida oleks ju muidugi vahva. Mugavus ja õnnenälg. Ja ka minul on ego ja tema vajadused ja minu arvamus ,,juhustest ja kaevullämisejatest,, on personaalne. Ma annaks ka palju ära et ei peaks ÜK massiga kokku puutuma ja igast saastunud hingenatukestega tegelema. Oi kuidas ei tahaks. Küsimus ,et aga kes sunnib......... ja kõigile kangastuvad ohtlikud, kurjasoovivad , võõrad kollid. Inimesed on ju nii head, neil pole varju. https://www.youtube.com/watch?v=D43cVYheL2s
Naut. Jah. Vana hävib omal moel. Ega seda jälgival ajul ongi üskjagu pähkleid kõiges ka mõista. Keegi siin erand olla ei suudaks. Nädalajagu on olnud.....lihtsalt märgilisust kuidagi silmatorkavalt palju. Jah justkui lootuses külvatud ,et kas lõpuks hakatakse ka nägema muutusi ja tõsiselt võtma. Ja kui tõsidus kohal , siis kuidas seda saaks mitte nii väga tõsiselt võtta. Palju individuaalne aga lõpuks massiline. Nii ka Notre. Eks ole see eelkõige märk usundeile, kuid massid on ometi kaasatud.
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 15:14 Lokster.)
Kunglas
Uustulnukas

21-04-2019 17:26
Postitus: #162
Mul tundub, spontaansus ja distsipliin võiks omavahel läbi saada sisemises unioonisSmile

Lokster Kirjutas:Kunglas. Kas pole nii ,et need kes kõige suuremat lärmi hakkavad tootma ( puhas hirm ja teadmatus ) ning raevunult ründama iga kord kui tuleb jutuks ego taltsutamise vajadus oma vaimu ees, ise viivadki kõik ego kismani. Ja seda just vastasele otsaette riputades. Süüdisatatakse ,diagnoositakse ja demoniseeritakse. 
. . .
Kõik ju oleneb oma ego valikutest , mida me nähtamatuks lükkame oma varjus. 
. . .
Suhkruvati tupsud varjudeni ei ulatu. 
. . .

nõus!

Naut
katselendur

21-04-2019 18:52
Postitus: #163
Vana hävib, Lokster.
Ja peabki hävima.
Inimkond (või see sinu märksüsteemis ÜK) on üldse mineviku suhtes suht tsüklistunud või klapistunud ehk juba. Mh?
Kui ikka minevik muutumas juba kultuseks, siis nagu ütles üks kuulus tv ninadoktor: siis võtab selle (nina) maha.
Aeg oleks vaadata rohkem ette ja tulevikku?

(21-04-2019 13:42 )Kunglas Kirjutas:  Nõrgad mustrid näiteks lastel, tugevad, jäigad, sissekulunud mustrid zombidel, psühhopaatidel.

Kes on zombid? In real life siis?

Lastel ja psühhopaatidel on muide üks ühine joon. Neil mõlemil on hästi väljakujunendud tõetunnetus. Ja nende mõlemi "tüssamine" annab sõltuvalt olukorrast suht ettearvamatuid tagasilööke.
/Kuulasin ühte filosoofilist loengutsüklit, kus oli lahatud psühhode käitumismustreid./

Kunglas
Uustulnukas

21-04-2019 19:29
Postitus: #164
Naut Kirjutas:Kes on zombid? In real life siis?

Minumõistes, vastand lapsele..
Anti-lapsSmile

Voolav energia vs fikseeritus..

Elusus vs tuimus..

. . .

Lokster Kirjutas:Nii nagu meis on võrdselt olemas ohver ja agressor nii ka empaat ja psühhopaat.

Nii ka meis võrdselt olemas laps ja zombi..

Naut
katselendur

21-04-2019 20:11
Postitus: #165
Laps = elu.
Zombi = (pool)surnu. --?
Kuigi... nii mõnigi n n. fikseeritus või kinnijäämine võib olla vägagi impulsiivne ja koguni ekspansiivne....
Dogmaatika. Fundamentalism. Näiteks.
Maniakaalsed surnud?
Prr.

Lokster
Tavaliige

Eile 11:03
Postitus: #166
Järgnev post siis sellest va oma vaimust. Ei pea lugema kui sapp keema kipub. Et OMA VAIM peaks meie pärdiku MINA OLEN-it patjadel kandma ja suhkrusaiu suhu toppima? Miks peaks meie OMA vaim langema ja pudenema kaheseks- duaalsuseks? Millest selline arvamus? Et see va vaim peaks kõik selle ,mida võiks arenguks nimetada, lahterdama heaks ja halvaks? Ja siis võtma paha ja meie eest kuhugi peitu viima? Ning kõik hea kuldlusikaga hõbekandikult suhu lükkama? Me lihtsalt ei hinda seda HEAD mis iga eluhetk koos õppega juba sisaldab. Meil pole kübetki vaimustust sest heast. Me võtame seda nii iseenesest mõistetavaks ,et hea on loomulik-loomupärane. Ja me lõugame ,et meil on ÕIGUS saada ünne ja kooki. Me MINAL pole tänulikust võimaluste andmise eest. Veel vähem austust oma vaimu vastu ,et ta seda võimaldab. Ei peagi kummardama ega sossutama aga mõista seda võiks ikka. TEMA pole duaalne, tal on areng ja kogemine. Aga kõik mida meie MINA näeb elus halvana , selle ka kuhugi välja mõne leitud vaenlasele selga riputame. Ülekohtune ei saa ju olla MINU elu osa. Ja kui veel mainida ,et vaim ei tee vahet heal-halval, siis on süüdi just sellest kõnelevad minusugused ,,targutajad,,. Eitame ja varjame oma deemoneid varjus -salgame maha ka oma vaimu. Põhjus-tagajärjest leiame vaid ohvrirolli. Ja selle ohvri sildiga uksest viskame võimalused areneda, puu alla peldikusse. Kaugele ja siis kaitseme ja ründame kui vaim neid nina ette laob. See peldik on aga meie ilmapuu juurte all. Meie oma sisekosmoses-siseilmas. Väga sügaval ja nähtamatult-salatult. Mida rohkem vaim meid ninapidi sellesse lükkab, seda uhkemat ohvrikisa toodame. Panen lingi. Üsna leierdatud ja vana sisu. Aga alati kui sellised tekstid kusagil ilmuvad ,näen mina kommentaarides ülimat küpsust. Keegi ei tunnista neid vigu enda puhul. Küll aga lisatakse ,et nad tunnevad paljusid kes siuksed vaimlevad tropid on. Ma olen vähem-rohkem kõige vastu eksinud ja ,,JAH-st,, ei jää ükski punkt puutumata. Google translate aitab kui englissit ei oska. https://lonerwolf.com/what-is-spiritual-...jaCrM15ASc
Te kraaksute , sest ma ei ole TEIE moodi. Mina muigan ,sest te olete nii ühtemoodi. Te kõik usute ,et olete kõiges paremad ja targemad. Erilisemad ja tähtsamad. Ja usute oma MINA OLENis ,et just teie olete ,,KÕRGEMALT,, märgitud. Ja siin peate saama vaid mugavust, õnne ja ,,hea,,kuhilaid. Ja kui MINA ,,täis,, arenetud ,siis keegi kusagil võtab ja viib teid lõpuks KOJU ,kus kõik on suur õnn, mugavus ja HEA paradiis. Te usute ,et just teie selga on KÕRGEMALT pandud valged inglitiivad. Muigan - ütlen ,et kõigis on peidus kõike ja kõik on ka ülimad arengutipud- keegi ei usu. Mainin ,et külanõias on pühadust sama palju kui Jeesuses -olen puhta loll ja vaenlane.

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)

(selle postituse viimane muutmine: Eile 11:14 Lokster.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võlukunst ja muu selline mimmu 22 7,418 17-10-2007 13:42
Viimane postitus: MabyImZomby
  Mida arvate eelmistest eludest? Clara 2 1,815 22-09-2007 21:56
Viimane postitus: Nandi

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog