Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes või mis blokeerib tervendaja tegevuse?
#1
Mõnedki inimesed, s.h. mina, olen enda elu jooksul tihti kogenud sellist asja, et osade nägijate ja tervendajatega justkui ei lubata kokku saada. Kui alustada suhtlust mingi tervendajaga, siis hakkab ootamatult tekkima suhtlemist segavaid asjaolusid tervendaja või abisoovija elus. Näiteks ootamatu muutus ühe asjaosalise töögraafikus, õnnetus ühe asjaosalise enda või tema lähedasega, mis iganes. Ma olen palavikuga voodis olnud päeval, mil pidin nägija vastuvõtule minema. Järgmisel päeval olin taas terve.
Enda kohta sain hiljuti teada, et paar nägijat olid mind vaadates saanud mingi vaimse tasandi sõnumi, mis keelas neil minuga tegelemise. Ehk on seda juhtunud ka teistel abivajajatel?

Mida selline asi üldse tähendada võib? Kuidas uurida, et mis või kes segab vahele?
Vasta
#2
(30-01-2015, 02:19 )paadikapten Kirjutas: Mõnedki inimesed, s.h. mina, olen enda elu jooksul tihti kogenud sellist asja, et osade nägijate ja tervendajatega justkui ei lubata kokku saada. Kui alustada suhtlust mingi tervendajaga, siis hakkab ootamatult tekkima suhtlemist segavaid asjaolusid tervendaja või abisoovija elus. Näiteks ootamatu muutus ühe asjaosalise töögraafikus, õnnetus ühe asjaosalise enda või tema lähedasega, mis iganes. Ma olen palavikuga voodis olnud päeval, mil pidin nägija vastuvõtule minema. Järgmisel päeval olin taas terve.
Enda kohta sain hiljuti teada, et paar nägijat olid mind vaadates saanud mingi vaimse tasandi sõnumi, mis keelas neil minuga tegelemise. Ehk on seda juhtunud ka teistel abivajajatel?

Mida selline asi üldse tähendada võib? Kuidas uurida, et mis või kes segab vahele?
Siin on sul nii palju võimalusi.
"Käskude saajast nägija" ehk see kes ise teadmata kellelt käsk tuleb, miks ja mille pärast just selline teadmine/käsk, teenib ja peremees otsustab. Palju määrab "Jõud" sinus eneses s.h. ka keelab, see ei ole veel sinu oma/välja võideldud/ omaks tehtud/ sa ise ei juhi seda jne....
Arenedes iskliku JÕU pealt, nii paljukest kui kellelgi seda on (abi palumise puhul ei kehti ) on keelud või raskused just siis, kui lähed õiget teed, sest toit ei pea mitte minema libisema. Vahetevahel on siin kohutavad vastasseisud kuni...ja edasi saab ainult kavalusega.

Vasta
#3
Elus ei ole juhuseid. Järelikult polnud sulle sobiv tervendaja. Tervendajaid on väga erinevaid, väga erinevatel energiatasanditel töötavaid, kasutavad väga erinevaid meetodeid. Vastupidiselt Eithea'le väidan, et elu on kulgemine, vaba vool, millega tuleb kaasa minna. Uue ajastu energiad ei eelda enam kannatusi ja vaeva, kõik võibki lihtsalt kätte tulla Smile Ainult meie esivanemate pagas ei lase seda uskuda, ikka peavad olema ju "vaev ja kannatused " wink aga tegelikult ei pea. Vaadake ringi enda ümber, need kes kannatavad jäävadki kannatama kahjuks, aga osadel läheb elu justkui iseenesest. Igaühe vaba valik, milline tee valida. Oluline on julgus astuda vastu tundmatule, jälgida sisemist ehk südame häält ja mitte kuulata igasugu targutajad Smile
Paadikaptenile, jätka otsinguid nägijate/tervendajate osas, küll leiad endale selle õige. Mina olen oma leidnud Smile
Vasta
#4
(30-01-2015, 09:02 )Teeline Kirjutas: Vastupidiselt Eithea'le väidan, et elu on kulgemine, vaba vool, millega tuleb kaasa minna. Uue ajastu energiad ei eelda enam kannatusi ja vaeva, kõik võibki lihtsalt kätte tulla Smile Ainult meie esivanemate pagas ei lase seda uskuda, ikka peavad olema ju "vaev ja kannatused " wink aga tegelikult ei pea. Vaadake ringi enda ümber, need kes kannatavad jäävadki kannatama kahjuks, aga osadel läheb elu justkui iseenesest. Smile

Selles on sul õigus, et kui käsku kuulata ja peremeest korralikult teenida toimub alati kõik kenaste (kuhu juhitakse sinna lähen, kindlas usus ja elu kulgeb iseenesest), kuid see n.n. "uus"/ "uue tulek" (New Age) ei ole iseenesest siin maailmas midagi uut, kõigest vana ülekirjutamine vastavalt ühiskonna arengule. wink Seda on ikka olnud, see on kõigest kordus s.h. oli millalgi see n.n. "UUS" ka kristluse, islami jne... tekkimine/tulek, kuid vanad seadused (ütleks isegi, et tõelised seadused, mitte illusioon) töötavad ikka edasi ja on tunduvalt võimsamad, kui see n.n. "uus" kunagi on tulnud.

Jha nii on: " Igaühe vaba valik, milline tee valida. Oluline on julgus astuda vastu tundmatule, jälgida sisemist ehk südame häält ja mitte kuulata igasugu targutajad". S.h. ei ole vaja kuulata ka Teelisest targutist, et sajab taevamanna ja keegi kusagil teeb ja annab tasuta/lihtsalt kulged jne ...
Küllap Teeline läbi selle n.n. uue juba leviteeerub, teeb vähihaigeid terveks ja tagatipuks on ka surematu, no mis mul öelda ju peaks kah sinna illusiooni pürgima... wink
Vasta
#5
Kes rääkis peremehe teenimisest ja New Agest ? Eks igaüks vaata oma mätta otsast wink Kui oled oma vaimenergiaga, hingega või kuidas keegi seda nimetab tõeliselt ühenduses ja selle kaudu ka kõiksusega ühenduses, siis saad puhast infi, mitte mingi nn "peremehe" oma.
Minu füüsiline keha on surelik, aga loomulikult olen korduvalt Maal olnud erinevates kehastustes ja ilmselt teen seda ka edaspidi kui nii saab kokku lepitud.
Mis puutub vähihaigete ravimisse, siis kahjuks või õnneks tegelen iga päev erinevate haigetega, selle eest isegi makstakse mulle amtelikult Smile Samas näen, et tänapäeva meditsiin tegeleb ainult tagajärgedega, mitte põhjustega. Kui inimene pole nõus oma elus, oma mõttemaalimas muutusi tegema ehk pole nõus oma mugavustsoonist või mullist välja tulema, ei muutu midagi. Kõik algab iseendast, nii lihtne see ongi. Teisi pole vaja süüdistada ja ka põhjusi pole vaja kaugemalt otsida, tuleb rohkem peeglisse vaadata Smile
Vasta
#6
(30-01-2015, 02:19 )paadikapten Kirjutas: Mõnedki inimesed, s.h. mina, olen enda elu jooksul tihti kogenud sellist asja, et osade nägijate ja tervendajatega justkui ei lubata kokku saada. Kui alustada suhtlust mingi tervendajaga, siis hakkab ootamatult tekkima suhtlemist segavaid asjaolusid tervendaja või abisoovija elus.
Mida selline asi üldse tähendada võib? Kuidas uurida, et mis või kes segab vahele?
Kui abivajaja bioenergia on tugevam kui tervendajal, siis üldjuhul nad ei taha jah vastu võtta.
Tugeva sisemise mõttejõu ja veendumuse puhul jõuab aga alati sinna, kuhu jõuda tahetakse. Ka tervendajate jutule.

Vasta
#7
(30-01-2015, 10:56 )Teeline Kirjutas: Kes rääkis peremehe teenimisest ja New Agest ? Eks igaüks vaata oma mätta otsast wink Kui oled oma vaimenergiaga, hingega või kuidas keegi seda nimetab tõeliselt ühenduses ja selle kaudu ka kõiksusega ühenduses, siis saad puhast infi, mitte mingi nn "peremehe" oma.
Minu füüsiline keha on surelik, aga loomulikult olen korduvalt Maal olnud erinevates kehastustes ja ilmselt teen seda ka edaspidi kui nii saab kokku lepitud.
Mis puutub vähihaigete ravimisse, siis kahjuks või õnneks tegelen iga päev erinevate haigetega, selle eest isegi makstakse mulle amtelikult Smile Samas näen, et tänapäeva meditsiin tegeleb ainult tagajärgedega, mitte põhjustega. Kui inimene pole nõus oma elus, oma mõttemaalimas muutusi tegema ehk pole nõus oma mugavustsoonist või mullist välja tulema, ei muutu midagi. Kõik algab iseendast, nii lihtne see ongi. Teisi pole vaja süüdistada ja ka põhjusi pole vaja kaugemalt otsida, tuleb rohkem peeglisse vaadata Smile

Mida see sinu mainitud n.n. "uue ajastu energia" muud on, kui sama mida hakkasid New Age`lased juba tükk aega tagasi laiali pasundama, nii et ei ole erilist mõtet keerutada ja seda "uue ajastu ja uue energia mõistet" väänata, mõiste allikas on ju teada. Ja veel eriliselt sai "uue energia" kuulutamine hoo sisse peale kuulutatud maailmalõpu ärajäämist, kuidagi ju tuli möödapanekuid õigustada ja põhjendus oligi leitud: maailma lõpp jäi ära ja anti uus energia...
Sa vabanda, aga oma postitustes ma ei süüdistanud kedagi. Lihtne elu seadus ju, et hunt sööb lambaid, aga on ta siis sp veel süüdi või on sellest rääkija süüdi ja s.h. kellegi süüdistaja ...(?) wink, nii et lõpeta ajendi otsimine oo kõikvõimas, nüüd jääb mul veel ainult oodata, kuna sa surnuid ellu hakkad äratama. wink
(30-01-2015, 09:02 )Teeline Kirjutas: Uue ajastu energiad ei eelda enam kannatusi ja vaeva, kõik võibki lihtsalt kätte tulla Smile
Ja see on õige vaata aga peeglisse Laugh
Eks see "teiste süüdistamise" tajumine tuleb sellest liigsest " peegeldamise " ekspluateerimisest, aga jha peeglisse tuleb sul enesel ka kaeda sest, mis see süüdistamise taju sul muud oli, kui peegeldus sinu sõnale: "targutaja"
(30-01-2015, 09:02 )Teeline Kirjutas: mitte kuulata igasugu targutajad.
Rohkem ei viitsi, minu jaoks on: End Of Discussion!
***************
*Hunt ütles lambale: "me kõik oleme üks" ja ta ei valetanud üldse, peagi nad saidki üheks...
*On olemas pöörasusi, mis avalduvad nakkushaigustena.
*Seda n.n uue ajastu "uut energiat" hakkan ma siis uskuma, kui oma silmaga näen, kuidas hunt kõrvuti koos jänesega põllul kapsast manustab.
Forsseeri oma müügiargumendid võimsateks!
Tsitaat:Täna tuleb kliendile nö vastu pead lajatada ja öelda- juhul kui sa seda ei osta, siis on sinuga homme tõenäoliselt finito! Ehk shokk ja doseeritult agressiivsed müügimeetodid on need, mis toimivad.

*Minu suurim kiiks olen mina ise.
Vasta
#8
Mina vastasin Paadikaptenile ja kommenteerisin Eithea ühte väidet, mis minu arusaamadega ei haaku, aga mingit süü ega süüdistamise teemat küll ei tõstatanud. Lihtsalt huvitav, kuidas mõned kohe isiklikuks kipuvad minema, kui nendega sama maailmavaadet ei jaga.
New Age'st ei arva suurt midagi, mulle ei istu igasugug sektid ja usulahud, aga praegu ON uus ajastu ja uued energiad, seda võib igaüks tunnetada Smile
Vasta
#9
(30-01-2015, 10:56 )Teeline Kirjutas: Kui inimene pole nõus oma elus, oma mõttemaalimas muutusi tegema ehk pole nõus oma mugavustsoonist või mullist välja tulema, ei muutu midagi. Kõik algab iseendast, nii lihtne see ongi.

Mugavustsoonist välja tulemine ongi kannatus, mida sa eelnevalt väitsid, et pole vaja teha... Võtta vastutus oma elu eest ja mitte süüdistada ongi valus - alustuseks ju tekib tahtmine süüdistada ennast. Mis pole ka vale, sest valu mida koged ennast süüdistades sunnib otsima muid lahendusi, mille tulemusena jõutakse süü mõistest kaugemale...

See väide, et "ei pea kannatama ja tuleb vooluga kaasa minna" on aga sellele mõttele hoopis vastupidine suund. Lihtsam on leida süüdlane ja puhtakesena vooluga kaasa ujuda - lilleke p..ameres meetodil Laugh Sa kindlasti ei mõelnud nii aga niimoodi see kõlas lihtsalt.

Vasta
#10
Ega üks ei välista teist. Võib ka kannatusemullis olla wink Mugavustsoon ei tähenda, et sul tegelikult mugav on. Paljud arvavad, et nad ongi kannatused ära teeninud ja alateadlikult valivad jälle raskema variandi. Vooluga kaasaminemise all mõtlen seda, et tihti tulevad vajalikud inimesed ja juhused meie teele, aga me ei kipu neid ära tundma, ei usu, et asjad võivad nii lihtsad olla, et lahendused on tegelikult kogu aeg käeulatuses, et üks asi viib teiseni. Tuleb lihtsalt otsast harutama hakata.
Algsest teemast oleme nüüd küll üsna kaugele jõudnud Smile
Vasta
#11
(30-01-2015, 02:19 )paadikapten Kirjutas: Kuidas uurida, et mis või kes segab vahele?
Nagu ka teemast näha, siis aitab küsimuste esitamine.
(30-01-2015, 12:00 )Eithea Kirjutas:
(30-01-2015, 09:02 )Teeline Kirjutas: mitte kuulata igasugu targutajad.
Rohkem ei viitsi, minu jaoks on: End Of Discussion!
Targutajad rohkem ei viitsi ja ei oskagi.
Vasta
#12
(30-01-2015, 17:56 )kage Kirjutas:
(30-01-2015, 12:00 )Eithea Kirjutas:
(30-01-2015, 09:02 )Teeline Kirjutas: mitte kuulata igasugu targutajad.
Rohkem ei viitsi, minu jaoks on: End Of Discussion!
Targutajad rohkem ei viitsi ja ei oskagi.
Kummaline, et sa seekord ikka viitsisid. Laugh

Vasta
#13
Ka kõige võimsamad selgeltnägijad ei suuda oma nina toppida igasse kuriteosse ja seda lahendada.
Tervendamisega sama asi - pead ise oma probleemid lahendama. Raskem tee küll, aga ainult nii toimub sinu hinge areng. Sinu eest ei saa teised midagi ära teha. Ikka ise. Kasvõi läbi paljude elude.
Nõu saavad teised anda, aga sind terveks teha mitte.
Vasta
#14
(31-01-2015, 00:36 )Veli Joonatan Kirjutas: Ka kõige võimsamad selgeltnägijad ei suuda oma nina toppida igasse kuriteosse ja seda lahendada.

Paluks kogemusi nende kõige võimsamate selgeltnägijatega. Kuidas, kes ja kuhu nad mida toppida ei suuda? Nina on jah raske kuhugi toppida.
(31-01-2015, 00:36 )Veli Joonatan Kirjutas: Sinu eest ei saa teised midagi ära teha.
No kuidas ei saa, siin jätavad paljud ütlematta et sa .... oled.
(31-01-2015, 00:36 )Veli Joonatan Kirjutas: Nõu saavad teised anda, aga sind terveks teha mitte.
Kõiki saab terveks teha, ainult enamust pole vaja. Siis ju ei paistaks terved välja.
Vasta
#15
On ehk teadjamad nõus kirja panema kodumaiste tervendajate/selgeltnägijate nimesid (kellel te ise ka usute andeid olevat)? Mõtlen siinkohal nn selge pilguga inimesi, kes suudavad kaevuda sügavamale kui füüsilised sümptomid.

Seda olen ise ka märganud, et kui asi tuleb raskelt kätte, siis ei ole ta nn õige asi. Ja mõni asi hakkab üsna lihtsalt toimima ka "poole maailma kiuste". Isiklikult usun, et märke tasub kuulata ja vahel on targem vabaks lasta (mis ei pruugi üldse lihtne olla).
Vasta
#16
(30-01-2015, 02:19 )paadikapten Kirjutas: Mõnedki inimesed, s.h. mina, olen enda elu jooksul tihti kogenud sellist asja, et osade nägijate ja tervendajatega justkui ei lubata kokku saada. Kui alustada suhtlust mingi tervendajaga, siis hakkab ootamatult tekkima suhtlemist segavaid asjaolusid tervendaja või abisoovija elus.

Ma muidugi ei tea, kas sul tegelikult ka koguaeg nende abi vaja on aga nagu sa ise rõhutad: "alustada suhtlust", siis võibolla sa ei taha abi vaid abi nime all suhelda. See võib olla üks põhjus.

Vasta
#17
(31-01-2015, 04:04 )rumal Kirjutas:
(31-01-2015, 00:36 )Veli Joonatan Kirjutas: Ka kõige võimsamad selgeltnägijad ei suuda oma nina toppida igasse kuriteosse ja seda lahendada.

Paluks kogemusi nende kõige võimsamate selgeltnägijatega. Kuidas, kes ja kuhu nad mida toppida ei suuda? Nina on jah raske kuhugi toppida.
(31-01-2015, 00:36 )Veli Joonatan Kirjutas: Sinu eest ei saa teised midagi ära teha.
No kuidas ei saa, siin jätavad paljud ütlematta et sa .... oled.
(31-01-2015, 00:36 )Veli Joonatan Kirjutas: Nõu saavad teised anda, aga sind terveks teha mitte.
Kõiki saab terveks teha, ainult enamust pole vaja. Siis ju ei paistaks terved välja.
rumal!
Kes ma siis olen - lõpeta lause. Ootan huviga.
Vasta
#18
Ja jälle läks huvitav teema lasteaiaks ära...
Kas te kohe kuidagi ei saa iseennast (ja oma hirme ja paranoiasid) kõrvale jätta ja rääkida näiteks ASJAST?
Mind näiteks üldse ei huvita kui suur säramisvajadus kellegil on ja kohe kindlasti ma ei arva et foorum selleks õige koht on.
Aga mis mind huvitab, on see teema, millele ma ei ole ka veel vastust saanud...lihtsam variant on jah see, et ju pole siis õige tervendaja või õige aeg selleks veel... bioväljade erinevusse ma näiteks ei usu et see mõjutaks, samas on mul endal juba pikka aega sarnane probleem käsil...miski või keski alati takistab ja alati juhtub just siis midagi...justkui sunnitaks mind vastavast teemast loobuma...? Samas aga ei näe ma sel nagu mingit põhjust...
Vasta
#19
(01-02-2015, 18:54 )jonnipunn Kirjutas: Aga mis mind huvitab, on see teema, millele ma ei ole ka veel vastust saanud...lihtsam variant on jah see, et ju pole siis õige tervendaja või õige aeg selleks veel... bioväljade erinevusse ma näiteks ei usu et see mõjutaks, samas on mul endal juba pikka aega sarnane probleem käsil...miski või keski alati takistab ja alati juhtub just siis midagi...justkui sunnitaks mind vastavast teemast loobuma...? Samas aga ei näe ma sel nagu mingit põhjust...

Mingi blokk on kusagil peal (suunal/arengul, kulgemisel mingis variandis jne), kas oled ise pannud (alateadvus või...), vaata kaartidega ja see kanal tuleb kas ära puhastada või blokk maha võtta või jätta asi nii nagu on, kuid see on ainult minu arvamus.
Võid ka rahulikult kulgeda nagu alljärgnevas öeldakse, kõik tuleb lihtsalt kätte ja kui kannatad siis jäädki kannatama ja jälgi südame häält.

(30-01-2015, 09:02 )Teeline Kirjutas: Elus ei ole juhuseid.
/-/
Vastupidiselt Eithea'le väidan, et elu on kulgemine, vaba vool, millega tuleb kaasa minna. Uue ajastu energiad ei eelda enam kannatusi ja vaeva, kõik võibki lihtsalt kätte tulla Smile Ainult meie esivanemate pagas ei lase seda uskuda, ikka peavad olema ju "vaev ja kannatused " wink aga tegelikult ei pea. Vaadake ringi enda ümber, need kes kannatavad jäävadki kannatama kahjuks, aga osadel läheb elu justkui iseenesest. Igaühe vaba valik, milline tee valida. Oluline on julgus astuda vastu tundmatule, jälgida sisemist ehk südame häält ja mitte kuulata igasugu targutajad Smile
Vasta
#20
Jah, eks enda kahtlaste uskumustega on samuti vaja töötada.
See pole kerge. Kui igaüks püüab inimesele sisendada, et tema elu eesmärk siin ilmas on palehigis töötada, valu kannatada ja (mingite väljamöeldud) pattude eest karistust kanda, siis tihti on see inimene enda võitluses üksi. Lisanduvad igasugused asjad, mida püütakse ohvrirolli püsivuse huvides ära kasutada - materiaalsus, perekond, vaated. Ohvrirolli järgijad ja pealesurujad on tavaliselt enamuses, neid päris maha suruda ei anna. Aga saab endasse sulguda, põgeneda, vahetada sõpruskonda, lahkuda liivakastist. Saab jätta võtmata kohustused, mida kasutatakse ohvrimeelsuse kinnistamiseks.
Vasta
#21
Täpselt nii - nõuab palju jõudu et lahti rebida end sellest orjusest. Aga see ei ole võimatu.
Üks parimaid lugusid on lugemiseks siin - http://www.telegram.ee/vaimsus/ted-muu-a...M65omAcRFo
Paneb mõtlema...
Vasta
#22
(01-02-2015, 23:40 )paadikapten Kirjutas: See pole kerge. Kui igaüks püüab inimesele sisendada, et tema elu eesmärk siin ilmas on palehigis töötada, valu kannatada ja (mingite väljamöeldud) pattude eest karistust kanda, siis tihti on see inimene enda võitluses üksi. Lisanduvad igasugused asjad, mida püütakse ohvrirolli püsivuse huvides ära kasutada - materiaalsus, perekond, vaated. Ohvrirolli järgijad ja pealesurujad on tavaliselt enamuses, neid päris maha suruda ei anna. Aga saab endasse sulguda, põgeneda, vahetada sõpruskonda, lahkuda liivakastist. Saab jätta võtmata kohustused, mida kasutatakse ohvrimeelsuse kinnistamiseks.
Jha just, nii neid blokke toodetakse ja lisaks veel: mida rohkem kannad seda rohkem sinu hing areneb, ainult läbi kannatuste saab hing üldse ... jne ... Öeldes inimesele : " Vaadake ringi enda ümber, need kes kannatavad jäävadki kannatama kahjuks, aga osadel läheb elu justkui iseenesest. Igaühe vaba valik, milline tee valida." on ka ju blokk, sisulisel kinnitus, sa ise tahtsid, sinu vaba valik. Mõned leiavad LISAKS, et juba enne sündi taheti tapetud saada.

Tegelikult jäetakse inimene rahulikult rabelema, selle asemel, et öelda: blokid tuleb maha võtta, kanal tuleb ära puhastada jne...on vatiant, et mingit kanalt temal ei olegi jne...

Veel olemas palju asju, mis valdkonnas toimub, ärme unustame eestlaste huvitavat " kratti", muide venelastel on momendil olemas "kradnik", kuid algne põhimõte on mõlemil üks, isegi sõna on sarnane, kuigi "kradnik on "krati" II level ". Enam ei pea vihaga sauna juures toimetama ja kolm tilka andma. Ma ise loodan, et Eestis neid veel ei ole...aga mine tea...
Vasta
#23
Aga kuidas siis ikkagi oleks - müüks kõik maha ja oleks vaba?
Arvan et Eestis ei ole võimalik. Kõnged tänaval.
Aga Indias - jah. Võimalik.
Vasta
#24

Võid ka rahulikult kulgeda nagu alljärgnevas öeldakse, kõik tuleb lihtsalt kätte ja kui kannatad siis jäädki kannatama ja jälgi südame häält.

ei nohh, niisama kulgeda ma enam ei taha, see ju ei vii kuhugi ja paistab et ise ma sellest jurast jagu ka ei saa, kanalite puhastamine tundub täitsa ideena...kuna niisama jätta ka ei taha
Vasta
#25
Loomulikult tuleb ennast pidevalt arendada ja puhastada, aga seda tuleb teha enda sisemise hääle järgi, tuleb otsida ja leida, ei tohi karta eksida. Kulgemisel on ikka alati suund, soov kuhugi jõuda, muutuda, kulgemine ei ole sihitu liikumine ja mida puhtamad kanalid, seda vabam on kulgemine. Pannes endale liiga kindlad eesmärgid piirame oluliselt oma võimalikke tulemusi. Ja nagu keegi eelpool ütles, tervendaja ei saa tervendada endast kõrgemal sagedusel olevat hinge. Oluline on oma soovid välja öelda, küll siis hakkavad ka õiged lahendused teele ilmuma.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hemp, kanep või marihuaana? excubitoris 232 126,364 23-11-2020, 11:44
Viimane postitus: Tyto Alba
  Võlukunst - mis te arvate ? Flitwick 154 35,016 03-05-2019, 18:01
Viimane postitus: Naut
  Pürokinees ja telekinees.. Usute või olete isegi näinud? Tutanhamon 130 56,861 21-05-2017, 20:46
Viimane postitus: xcad
  Kes suudab ravida epilepsiat? Sass 32 19,003 13-06-2014, 19:22
Viimane postitus: sirlye83
  Otsin inimest, kes paneks diagnoosi raido90 25 10,715 14-05-2014, 20:55
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Kes tahab osaleda spiritistlikku seanssides? charoitestone 13 5,947 26-03-2014, 13:27
Viimane postitus: Krt
  Kuidas aidata inimest, kes kardab surma ? vanatäiskuu 37 14,752 28-12-2013, 01:16
Viimane postitus: positiivne
  Saatke abistavaid vaime või ingleid mulle appi eiotleseda 3 3,141 23-05-2011, 21:38
Viimane postitus: AnnaNuustik
  Poolitatud teema, mis käsitleb puude energeetilist mõju. Müstik 6 4,928 22-12-2010, 21:30
Viimane postitus: Müstik
  Tervendavad või õnne toovad pildid. skingirl 18 23,442 23-10-2010, 20:33
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat