Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väga veider vahejuhtum!
#1
Eile õhtul, kui vedelesin voodis ning ootasin und, juhtus minuga midagi imelikku. Nimelt olen üsna suur unistaja ning tegelesin sellega ka eile. Silmad olid kinni ja nagu sellises olukorras ikka - silme eest ka must. Järsku tekkis selle musta pildi sisse uks, mis vaikselt avati - avatud uksest kiirgas eredat valgust. Peale seda ehmusin päris hullusti ära ning hetkega oli nii uks kui ka valgus kadunud. Mainiks veel ära, et tol momendil ma ei maganud. Hiljem proovisin veel seda ust silme ette saada ( mõeldes selle peale ), kuid midagi ei juhtunud.

Ma ei tea, kas see kogemus on Teie jaoks tavaline või mitte, kuid selleks ma siia kirjutasingi, et seda teada saada. Kui kellegil on sarnaseid kogemusi või keegi teab sellisest asjast rohkem, siis andke julgelt märku.

Kui teema on igav/mõttetu vms, siis kustutage. Kui teema vale koha peal, siis liigutage ümber.
Vasta
#2
No ma ei ole mingi spetsialist. Aga mul on ka sarnaseid kogemusi olnud. Mitte just uksega. Ma olen näinud teistsuguseid asju.
Ma usun, et sa ei maganud, sest selline meditatsiooniseisund pole ei magamine ega hüpnoos. Kui sa rahulikult lamasid ja niisama olid ja sügavalt hingasid, siis võisid sa poole kohaga meditatsioonis olla. Ja siis tavaliselt nähaksegi selliseid asju.
Vasta
#3
Tavaliselt ongi nii, et natuke aega enne magama jäämist tulevad mingisugused imelikud pildid ette, millele ei oska seletust anda. Vähemalt minu puhul on see nii.
Vasta
#4
Mina olen millegi sellisega kokku puutunud lucid dreamingu kontekstis. Taolist tehnikat - visualiseerimist - kasutatakse, et minna otse ärkvelolekust üle uneseisundisse, sealjuures teadvust säilitades. Tegu on küllaltki raske tehnikaga, õnnestumise võtmeks on arvatavasti rahulikuks jäämine.

Mul endal oli kogemus, kus ma magama jäädes ühtäkki nägin elavalt enda ümber päikselist põldu autosid täis kiirtee ääres. Sellele tähelepanu koondades ma tundsin teadvuse sinna ületuleku tunnet. Et see mind ka ehmatas, läks teadvus jälle voodis olevasse kehasse tagasi.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: closure
Mina olen millegi sellisega kokku puutunud lucid dreamingu kontekstis. Taolist tehnikat - visualiseerimist - kasutatakse, et minna otse ärkvelolekust üle uneseisundisse, sealjuures teadvust säilitades. Tegu on küllaltki raske tehnikaga, õnnestumise võtmeks on arvatavasti rahulikuks jäämine.

Seda Lucid Dreamingu asja olen uurinud ning üritanud varem teostada, kuid pole siiamaani õnnestunud. Igatahes oleks päris tore, kui selle tehnika selgeks saaks Laugh Aga eks ma proovin siis täna õhtul uuesti. Kui ei õnnestu, siis homme õhtul jne wink

Samuti peaks meditatsiooni kohta rohkem uurinud. Cassiopeia jutu järgi tundub see ka päris huvitav tegevus olevat ( enne pole sellele erilist tähelepanu pööranud ) Bleh

Igatahes tänud vastuste eest!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Väga kummaline kogemus stAb 12 7,863 26-04-2019, 14:43
Viimane postitus: Q11
  Väga raske juhtum raamatu kadumise ja ilmumisega põlduba 11 4,597 30-11-2012, 14:47
Viimane postitus: xawa
  veider lugu -booO- 12 5,596 13-06-2010, 17:41
Viimane postitus: jooshik
  Veider pildike Alfar 19 7,534 25-08-2008, 21:13
Viimane postitus: Otsija
  Mida see tähendab? - tunne nagu midagi oleks väga valesti Cthepy 24 9,668 30-05-2008, 09:32
Viimane postitus: Cthepy
  Väga imelik asi:S Pantera 5 3,166 11-12-2007, 22:17
Viimane postitus: helen009
  Minu veider saatus Elsara 3 3,005 11-01-2007, 10:21
Viimane postitus: Anonymous

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat