Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väga kummaline juhtum
#1
Tere!

Paar aastat tagasi juhtus minuga üks hirmutav seik. Oli vist november, lumetu ja pime. Tol ajal magasin veel pimedas. Heitsin magama, järsku tekkis segadusehetk (pooluni). Tundsin, et miski/keegi on minu toas. Kuulsin ka järjest oma voodile lähemale tulevat hingamist. Liigutada ma ennast ei saanud, ka karjuda mitte. Nii ma lamasin paanikas, hääl tuli järjest lähemale. Lõpuks sundisin end (tõsiselt vaevaliselt) voodist püsti hüppama ja tuld põlema panema. Tuba oli tühi. Jooksin vanemate tuppa, hüüdsin, et keegi on minu toas ja puhkesin värisedes nutma. Nad vaatasid toa üle. Ei midagi.

Hommikul rääkisin vanavanaemale, kes käskis mul enne iga magamaminekut ristimärki teha. Nüüdsest magan koguaeg tulega.

Millega võis olla tegu.. ?
Vasta
#2
Mis see olla võis, seda mina ei tea. Aga kui siin foorumis keegi ka teaks, siis vajab ta rohkem informatsiooni.
Kas olid eelnevalt või ka eelmisel päeval vaadanud/kuulanud filme/jutte õudukatest? Kui vana on maja kus elad? Kas tead selle maja ajalugu? Kui vana oled(ka see mängib kindlasti olulist rolli)? Jne, jne. Katsu rohkem infot anda, siis äkki mõni oskab vastata.
Vasta
#3
Olen neiu, 18. Kui lugu juhtus, siis arvatavasti 15-16.
Elan u. 30 aastat vanas majas, kus on tegelikult surnud 2 inimest, ja mõlemad vähki, seda mitte toas, kus ma magan. Elan ka surnuaiale üsna lähedal, öösel võin aknast põlevaid küünlaid näha.

Ma isiklikult ei usu, et juhtu oleks olnud seoses mõne õudusfilmiga. Kahjuks ei suuda ma meenutada ka midagi erakordset eelnevast päevast.

Kuid kindlalt või öelda, et enne seda juhtumist, magasin ma alati üsna halvasti, tundis hirmu uinumise ees, üleüldse oli õhtul/öösel seal toas kummaline olla.

[Muudetud: 8-11-2009 Ciggies]
Vasta
#4
Hästi lihtne vastus oleks - ära toida oma hirme!

Kuidas hirme mitte toita ja hirme mitte karta? Loe midagi positiivset, mis kõik selle jama(surnuaiad ja kurjad vaimud jne.) teema kenasti paika panevad - ümber lükkavad.

Ja tõesti ei ole näiteks surnuaias midagi müstilist ja ei toimu seal keskööl saatana jüngrite kokkutulekut. Või mõni väidab, et siiski? Sellisel juhul see inimene ise kardab ja lisab aga hagu koldesse juurde ja hirm paisubki suureks.

Vasta
#5
Ma nõustun sinuga, aga ma ei karda surnuaeda. Päeval (eriti sügisel) mulle isegi meeldib seal jalutada. Öösel ma tõesti sinna ei tiku.
Lisaks: Enne "hingaja külaskäiku" (nagu mu ema armastab öelda) olin täiesti kindel, et midagi on seal toas, just voodiga, valesti. Ise oleksin pakkunud, et voodi on veesoone kohal vms. Mõtlesin ka, et äkki olen energiavampiiri ohver, et nii kehvasti magan.
ei tea...
Vasta
#6
see oli lihtsalt luupainaja: ei tea, kas meditsiiniline anomaalia või tõeline painaja,kes välja tuli või välja saadeti?!
Kas tarbisid sellel ajal mingeid ravimeid?
Vasta
#7
Üsna klassikaline unehalvatuse juhtum. Otsi lähemalt: http://www.google.ee/search?q=unehalvatu...=firefox-a
Vasta
#8
jah, luupainaja/unehalvatus, on neil väga suur vahe või üldse mitte? ise olen kogenud 2 korda sellist asja. See tekib tavaliselt kui oled väga stressis või depressioonis. Mul mõlemal korral oli suht suur depressioon. Viimane kord ma tundsin, et keegi võttis minust kinni ja raputas mind. Kuna ma teadsin, et tavaliselt need midagi hullu ei tee, peale selle et hoiavad sind kinni või raputavad sind ja istuvad su peal vms.,siis lihtsalt ma hakkasin mõttes vastu. Mõtlesin, et ta ei saa mulle midagi teha. Häält ega keha ei saa kasutada, kasuta mõistuse häält. Suhtle temaga mõttes ja aja ta minema.
Vasta
#9
See kummitus pole kohe kindlasti , Mul on endal ka samu asjua juhtunud! Näiteks eile olin pool üleval ja silmad kinni , aga kui ma silmi tahtsin avada ei tulnud nad lahti , siis nagu pidin hästi kõvast avama , aga lõppuks selgus et nagu pool uni või midagi selle sarnast !
Vasta
#10
Sihukesijuhtumeid on mul kah palju olnud, kus tahad ennast liigutada aga ei sa.
Vasta
#11
Sinu enda hirm halvas su, ja ongi kõik. Kui sa poleks kartnud, siis oleksin pakkunud unehalvatust, mis peaks haruldasem olema. Need võisid ka samaaegselt juhtuda.
Vasta
#12
Tüdrukud, millele te mõtlete päevad läbi ,et selliseid asju teiega juhtub?
See 50 kilone loom on teie enda kujutlus võime ainult, mis on päris hea kui suudad 50 kiloseid loomi ette kujutada. Ja kui tahad teise maailma saastast rahu saada siis ära mõtle tihti asjadele mis sulle ei meeldi ja mida sa kardad. Mingit teist maailma pole kui just kuskil universumis elu ei leidu, seda saaks ainult teiseks maailmaks nimetada.
Vasta
#13
Murdeealistel tüdrukutel ongi kõige suurem shanss kogeda "teispoolsuse" ilminguid - incubus-te ,poltergeistide ja teistegi niinimetatud anomaaliate näol. Kas see on siis tüdrukute eneste mõttemaailm , mis taolisi nähtusi esile võib kutsuda või on see nende energeetiline kasvamine iseendas(tüdrukust naiseks), mis kõikvõimalikke "kolle" ligi meelitab - seda ma ei tea. Muidugi on tüdrukud ise ka väga varmad igasuguste "taldrikukeerutamiste" ja vaimude välja kutsumistega tegelema( tulemuseks HIRM segatud põnevuse ja erutusega - eks siis "igasugused maiustajad" ole kah platsis) Tahtsin selle jutuga öelda siis seda et enamasti kui keegi sarnaselt kirjutab et keegi käis-käib "rõhumas" -siis see ka tõenäoliselt nii on. Läbi aegade on ju neitsid olnud "kõrgendatud tähelepanu" all - ohverdamistalitlustel näiteks peeti ju neitsistaatuses tütarlapsi ohvritena "jumalatele" kõige meelepärasemaks.....tõenäoliselt mitte siis ilmaasjata - ju mingi vahe siis ikka oli keda ohverdada....

[Muudetud: 11-2-2009 madman07]
Vasta
#14
Ei ole enam murdeeas oma 20 aastat ja päeval mõtlen vaid kvaliteetse töö tegemise mõtteid mitte mingite nõidustega ei tegele, vaime välja ei kutsu ega ei kadetse kedagist ega ka ei karda ka midagiSmile
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas skingirl
Ei ole enam murdeeas oma 20 aastat ja päeval mõtlen vaid kvaliteetse töö tegemise mõtteid mitte mingite nõidustega ei tegele, vaime välja ei kutsu ega ei kadetse kedagist ega ka ei karda ka midagiSmile
Kirjutasin et murdeealistel on shanss lihtsalt suuremSmile. Tean reaalseid juhtumeid , kus naisterahvas kirjeldab värvikalt oma öiseid üleelamisi, kuidas must ,ilma näota olevus on siis öösel külas käinud ja "mehetegusid" teinud.Hommikul naine suht segi et siis oli see unes või ilmsi, mõistus ütleb et unes - keha ja intuitsioon aga et oli ilmsi. Vat ei tea - samas sellise väidetava olendi nagu incubuse "vägitükkidest" üht-teist netist leiab kui otsida.
Vasta
#16
V'aitakse et teatud une faasides peaaju tekitab kemikaale mis peavad sind paigal - et ei ela oma unen'agusi va'alja ja seega ei saa ennast vigastada. Ja tavaliselt see kustub v6i aurab 'arkamisel minema. Aga et vahel 'arkadki sellises olukorras et ei saa liikuda ja vastavalt arvad et oled suremas ja see paneb peaaju veel agresiivsemalt t'oole ja levitab veel rohkem sarnaseid kemikaale. Kostub nagu kuidagi m6istlik seletus .. aga on vigane. For any number of reasons. V6ib 'oelda nii palju et on t6en'aoline tont .. ja asi v6ib v'aga kahtlaseks muuta. Kui mitte eriti kahtlaseks. http://www.youtube.com/watch?v=F4c0o9L_21c



Vasta
#17
kõik on võimalik teine poolsus on olemas ja kui tunned et midagi on valesti siis see nii ka on Smile
Vasta
#18
luupainaja.
kui kordub, siis tuleb tegeleda, vastasel juhul mitte.
Vasta
#19
Olen olnud ka segaduses kui magan.Olen tundunud ,et keegi hoiab kinni või kui ma proovin ruttu põgeneda ei jookse ma üldse kiiresti.:Sväga vastik on näha sellist und kus ei saa karjuda ega joosta . Kas see on siis luupainaja ?

[Muudetud: 12-30-2009 Gretekas-]
Vasta
#20
olen olnd ka öösel segaduses aga no sellist asia pole enne juhtund:S

[Muudetud: 1-2-2010 tupsusei]
Vasta
#21
Seda asja nimetatakse une paralüüsiks - http://www.tarbija24.ee/080307/esileht/o...248926.php

See asi ilmneb ka täiesti tavalistel inimestel ja seda kirjeldatakse kui luupainajat. Mu väga heal tuttaval on seda olnud ning need asjad, mida sa kirjeldad on väga sarnased sellele.
Selleks, et neid enam ei oleks, aitab korralik unereziim, ning normaalne poos magamisel (et sa saaksid normaalselt hingata magamise ajal).

Veel on sellest kirjas - http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

Ja ka meie foorumis on seda teemat käsitletud mitmetes teemades. Kindlasti leiad ka guuglist otsides selle kohta asju Smile
Vasta
#22
on juhtunud ka minuga, usk aitab soovitan palvetada kellegiganes poole , kellese usud .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ma näen vaime, väga hirmutavad kogemused GhostWhisperer 6 9,853 25-07-2018, 11:17
Viimane postitus: kalldunn
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,492 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,071 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Üks hirmuäratav juhtum KummitusKummikus 1 2,738 11-12-2013, 04:45
Viimane postitus: MarkoJ
  Lihtsalt huvitav juhtum kadunukesega KiShaper 0 2,098 15-10-2013, 14:13
Viimane postitus: KiShaper
  Imelik juhtum! speed 7 5,840 27-09-2013, 07:12
Viimane postitus: missykissy
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,052 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Kummaline juhtum saunas mew 8 7,155 21-08-2011, 11:04
Viimane postitus: kk2ku-
  Imelik juhtum kodus lyhiz 7 6,413 20-08-2011, 20:52
Viimane postitus: kk2ku-
  kummaline kogemus alexa 2 2,141 31-05-2010, 21:47
Viimane postitus: alexa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat