Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psilotsübiin, ESP, veidrad olendid, teadvus jne
#1
Mõtlesin siia kirjutada enda kogemustest... Sõbranna on juba pikemat aega tagant utsitanud, et ma paneks kõik kirja ja salvestaksin ära. Praegu pole veel pidevat, ladusat joont, mis teema ilusasti teistele arusaadavaks teeks. On eraldi juhtumid, mida kirjeldada ainult.

Ühed on maisemad juhtumid või siis enamusele ka mõistetavad, teised on ebamaisemad, mida raskem edasi anda. Maisemad juhtumid on olnud sellised, et tahan osta konkreetset raamatut, milles on mulle huvitavad teemad (LSD teraapia, teadvuse avardamine, meditatsioon, telepaatia). Lähen maksma kaardiga ning masin ütleb, et 250 kroonise raamatu eest võttis raha ainult 3 krooni ja kolmkümmend senti. Täpset summat ei mäleta, aga tšeki jätsin mälestuseks alles. Müüja ei pannud ka tähele. Mõtlesin, et masin eksib (sain kolmelt kroonilt veel 10% soodukat), kontrollisin kohe pangast ja sealt kinnitati, et kolm krooni arvel vähem. Raamat tuli kasuks, oli väga huvitav ja andis uusi ideid.

Veel meelde tulev maine juhtum: une ja ärkveloleku vahelises staadiumis olin hakanud üritama tungida tuttava inimese pähe, saata telepaatilisi sõnumit. Ma pole kunagi ise saatjaks olnud ja ei teadnud, kuidas seda üldse teha, aga magama jäädes mõtlesin pikalt ja tugevalt paari eksi peale, kellega aastaid suhelnud polnud. Lähedased, aga kauged inimesed. Ühel ööl nägin unes eksi. Ärgates oli imelik ja nukker, nagu oleks unenäos midagi tohutut juhtunut ja see saatis mind terve hommiku. Lõpuks tekkis tahtmine talle helistada ja ta häält kuulda. Helistades ütles ta, et "imelik, et helistad praegu, ma nägin sind täna öösel just unes". Hakkasin naerma ja ütlesin, et ma selle pärast helistangi. Tal oli olnud sarnaselt reaalsevõitu unenägu, mida ärgates ei mäletanud, kuid mille emotsiooni tundis veel järgnenud päeval.

Ise olen skeptik, sõbranna usub inglitesse ja heidab ruune. Peaksin mainima, et see skeptitsism ei hõlma vaid ühte kitsat ala, vaid tervet "reaalsust" koos minuga esiteks. Seepärast ongi katsed psilotsübiiniga olnud äärmiselt huvitavad - ütleks, et nagu reisid teise riiki või planeedile. Kogemustepagas on omapärane.

Selle aineni jõudsin läbi igasuguste psühholoogia-alaste raamatute lugemise ja üleüldise massimeedia. Too aeg huvitusin igasugusest maagiast ja viisidest, kuidas meedia ning inimesed ise masse mõjutavad. Mu jaoks pole vahet psühholoogial või maagial või šamanismil, need on ühe teemanti erinevad küljed. Lugesin siis seda ainet sisaldavate seente kohta pikalt (üle aasta, abiks tuli eriti erowid, kus sai mitu kuud järjest iga öö kogemusi lugeda). Isikliku vastutuse alusel omandasin teatud koguse ainet. Sellega erinevaid katseid tehes (enne teooria, siis praktika) sain väga erinevaid kogemusi, mis maailmavaateid ümber lükanud, püstitanud ja lõpuks mingi vahepealse seisundi tekitanud.

Mitme tripi ajal nägin enda närvisüsteemi seestpoolt. Mul polnud keha, ainult fokusseeritud teadvuse punkt. Närvilõpmed nägid välja, nagu tohutud kombitsad, mis kõrgusid lõpmatusse, ehitatud olid need silmadest, mille sees ja ümber jooksis nõrk helesinine elektrivool, mis vahepeal mõne lõpme tipust välgu sarnast laengut välja andsid. Iga silm vaatas kõikjale, nägi kõike ja oli kõigest teadlik. Nii pea, kui sellest teadlikuks sain, soovisin seda mitte "näha" ja kadusin sealt ära. Too hetk olin suhteliselt skeptiline nagu ikka, mõtlesin veel et üritaks millegagi ühte silma lüüa või puudutada, et kas see on ettekujutus või teine reaalsustasand kuid lõpuks mõtlesin, et ei tasu surkida, äkki ärkan mingi probleemiga üles.

Ainet meditatsiooniga kombineerides saab väga tugevaid kogemusi. Ise olen suhteliselt püsimatu iseloomuga, minevikus on olnud ärevushäired ning nooruses sain aru, et keegi teine mind peale mu enda väga ravida ei saa, kui tahan häirivatest omadustest lahti saada eneses, siis pean hakkama end ise võimaluste piires harima ja uurima. Meditatsioon edenes väga aeglaselt ja mingi hetk jätsin selle sinnapaika.

Katsetades seene all meditatsiooni suutsin teadlikkuse kõigist välistest meeltest minema lükata, nii et silmad olid üle poole tunni lahti, kuid ei näinud midagi, sarnaselt maja aknale, mille tagant saab välja vaadata, kuid klaas ise midagi ei vaata. Lõhnataju kadus, hingamine oli minimaalsel organismile vajalikul tasemel. Kehatemperatuuri ei tajunud, nagu ei tajunud seda diivan, millel lamasin. Aegamisi üritasin oma keha ära unustada, keha muutus ise kui füüsiliseks ruumiks. Kõndisin mõtetes läbi jala ja lülitasin selle välja nagu suures hoones ringi käies igast väljutud toast tuld kustutades. Ainsa, mille sisse jätma olin sunnitud, oli aju/pea, kuna arvasin, et seal inimese mõttetegevus ilmselt ju toimub. Süda peksis väga aeglaselt, mõtlesin korra üritaa süda seisma jätta tahtejõul, kuid polnud väga kindel, kuidas seda jälle tööle saada. Sellises olekus olin umbes tund aega, kuigi endale tundus möödunud olevat pool päeva.

Sama katset kordasin hiljem vabas looduses, kus kevadeses metsas maha istudes ja keha seisma pannes tõmbasin teadvuse sissepoole, jättes seekord silmad tööle. Tajusin kõige ümbritsevaga üheks muutumist ning "mind" ei olnud. Jalge juures tuli kuskilt oksade alt välja hiir, kes hakkas mind märkamata ringi sibama. Vaatasin teda kuskilt kaugelt, ilma sõnade või mõteteta. KOHE, kui teadvuse väljapool keha ulatasin (kõigele jälle nimed andes, teadvustades ja ego hääle kõlada laskmisel) oleks seda nagu too hiir ka tajunud, ja kadus oma urgu välgukiirusel tagasi.

Seda teadvuse väljasirutamist ja sisse tõmbamist on väga huvitav ka niisama teha. Kui see välja sirutada, siis inimesed tajuvad sind tavaliselt rohkem. Kerge näide on selles, et oled kuskil hämaras toas üksinda ja tõmbud endasse, oled mugavas asendis ja ei liiguta end ning püüad leida täielikku tasakaalu sisemas. Tuppa siseneb keegi teine, ei pane sind kohe tähele ja hakkab oma asju ajama. Seejärel heidad talle mõtestatud pilgu ilma liigutamata ja too inimene hakkab tajuma, nagu keegi teda jälgiks või et järsku pole ta toas enam üksinda. Selle harjutuse jaoks tuleks kasuks igasuguse välise stiimuli minimaliseerimine (müra, liikumine).

Mitmel korral nägin, kuidas näeb välja miski, mida oskan kirjeldada vaid Jungi poolt kujutatud kollektiivse alateadvusena. Ühe tripi ajal leidsin eest mittemillegi taustal oleva elavhõbeda moodi kera. Kuna tausta polnud, ei osanud selle suurust hinnata. Ilmselt oli see iga suurus. Mainiks ära, et iga kord psilotsübiini all muudetud teadvuse seisundisse minnes tekib mingi sageduse/vibratsioonitaseme variatsioon. Alguses on see külmavärinatele sarnane, ehk siis vibratsioon suureneb, silmaga nähtav kehaline värin. Mida aeg edasi, seda kiiremaks sagedus muutub ja peenemaks. Nagu kummipall, mille lased käest lahti põrandale põrkuma, ja iga korraga teeb kiirema *põnts* hääle ja liigub ka kiiremini vastu põrandat, kuni enne päris seisma jäämist liigub viimased murdsekundi osad silmale peaaegu nähtamatult.
Too elavhõbeda moodi vedel kera koosnes Teadvusest, või see oligi teadvus. See koosnes iga inimese teadvusest ja oli kõigi poolt jagatav. "Ärkvel" inimene, ehk individuaalne inimene sulandus sinna sisse, kui ta läks magama või muutis piisavalt läbi mingi mooduse oma teadvust. Ta keha hakkas vibreerima, kuni kaotas tahke kuju ja sulandus üldmassi. Vastupidiselt, kui mõni hakkas jagatud reaalsusesse tulema või üles ärkama, siis muutus ta tahkemaks ja kukkus kerast välja, omandas inimese kuju (ego tuli tagasi, lülituti füüsilisse ellu teadvuslikult) ja läks oma toimetusi tegema. Kerasse sissevajuvaid ja väljakukkuvaid inimesi oli lugematu hulk, ometi nägin ma neid hetkeks täies mahus.

Nägin veel, kuidas mu magav mõistus unenägusid sorteeris. Ilmselt jäi üks osa minust seene all magama, teine hoidis end teadvusel. Oli tunne, nagu oleks sattunud teatri lava taha enne etendust (etenduseks oli muidugi "ärkvel" olek). Taas oli teadvuse kujutuseks mingi kera, mille pinnale kerkisid teadvusel olles kogetud närviimpulsid. Otseselt elamiseks mittevajalik info vajus välja, tähtsam info aga hulpis pinnale ja jäi suhteliselt muutmatul kujul alles, kõik muu (miljonid signaalid, mida aju päevas saab) taandati kokku nagu prügipress mätsib sajad pakendid kokku mingiks abstraktseks kuubikuks. samamoodi tundus, et mittevajalik info taandati või vähendati aju mitte ülekoormamise eesmärgil abstraktseks, kuid kuidagipidi äratuntavaks infokuhjaks.

Neid juhtumisi ja kogemusi on veel palju, kuid kõik see kogetu lükatakse tavaliselt alateadvusesse või kustutatakse. Peale paari algset trippi kohtusin mingi olendiga, kes koosnes valgest valgusest ja teatas ilma sõnadeta, et ei tohi kõike mäletada, sest seal tasandil tulvav sagedus/info/energia on vastuvõetav vaid teatud seisundis ja kui püüaksin seda kaasa võtta ärkvel maailmasse, siis läheks inimene kas hulluks ülekoormuse tõttu või saaks füüsiliselt ajurabanduse või tõsise häire. Tihti kogesin tohutult vapustavaid asju, nagu läbi tahtejõu mälestuses tagasi minemine aega, mil olin veel beebi enda ema kõhus. Üks esimestest õppetundides oli aga enda võimete tundmine ja suutmine lahti lasta.


Loodan, et väga segane tekst ei tulnud. Püüan vahel neid asju üles kirjutada, vanemana vahva lugeda.
Vasta
#2
Väga huvitav tekst. Mulle meeldib lugeda teiste seenetrippidest kuna ise ei julge/ pole võimalust olnud neid teha. Kuid iga asi omal ajal. Võibolla proovin võibolla mitte. Aga jah, enne millegi sellise tegemist peab ikka palju uurima ja lugema et mitte ennast tuksi keerata.
Vasta
#3
Ausalt öelda see lugemine ja uurimine otseselt midagi ei enneta. Seal toimuv ületab inimese argipäevased emotsioonid ja ettekujutuse, kõik sõltub inimese sügavamast enesetunnetusest rohkem.
Vasta
#4
No seda jah, kuid nii palju kui ma lugenud olen ja uurinud siis ei tasu teha kui oled depresioonis või halb tuju, siis pidi see ikka väga hull olema. Kuid ma arvan, et õigel ajal õige kogus võib väga huvitav olla. Kes on teinud võiksid sellest lähemalt rääkida, mida on muutnud ja kuidas oli. Mitte, et me nüüd hakkaksime propageerima kuid lihtsalt huvitav lugeda.
Vasta
#5
Pole olemas võimatuid unistusi. On vaid piiratud ettekujutus võimalikkusest. Beth Mende Conny
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas tymuxas
No seda jah, kuid nii palju kui ma lugenud olen ja uurinud siis ei tasu teha kui oled depresioonis või halb tuju, siis pidi see ikka väga hull olema. Kuid ma arvan, et õigel ajal õige kogus võib väga huvitav olla. Kes on teinud võiksid sellest lähemalt rääkida, mida on muutnud ja kuidas oli. Mitte, et me nüüd hakkaksime propageerima kuid lihtsalt huvitav lugeda.

Isegi hea tujuga inimene on ära pööranud mu silme ees - väliselt hoidis teiste jaoks head ilmet, kuid sisemaailm oli väga haiglane.

Ilma nendetagi võib "bad trip" olla. Kui end jälgida, võib vahel inimene märgata, kuidas ilma põhjuseta on kuidagi kurb või masendunud olla, kuigi järele mõteldes ei pruugi midagi elus hetkel valesti ollagi. Tuleb olla valvas ja endast teadlik, vahet pole mis seisundis.

Peale ühte seiklust kohtasin oma surnud vanaisa vaimu, kes aitas välja hädast. Nimelt võib tihti enne sellisesse seisundisse minekut kohata Valvurit. See on lävepakul olija, kes testib, kas oled piisavalt küps või valmis kogema neid asju. Kui sa temast mööda ei saa, siis on garanteeritud tripi kestvuse pikkune seisund, mis on hullem, kui Põrgu või surm. Tookord oli Valvuriks kaks rida hambaid koos igemetega. Need surusid end kramplikult kokku, nii et igemed veritsema hakkasid. Mingit suurusskaalat anda on mõttetu, kuna see toimus nagu ikka väljaspool ruumi. Ärevus, äng, hirm - kõik need olid temasse kätketud. Hirmu ületada tähendab lasta lahti oma egost, tunnistada, et sa ei kontrolli ennast ega oma mõistust, või üldse midagi. Vähemasti olen ise nii jagu saanud sellest ja pole enam ammu-ammu bad trippi olnud.

Viimane kord, kui oli väga kole, oli aastaid tagasi. Mu mõistus kooriti, nagu sibulat kiht-kihilt lahti... Põhimõtteliselt kadus enne aeg, siis kadus ruum. Ego hakkas surema ja ma ei osanud seda oodata, loomulik reaktsioon oli PAANIKA.
Vasta
#7
See on huvitav teema küll, ei vaidle vastu, kuid paraku on siinne seltskond suures osas alaealiste bande. Pole vist kõige õigem mõte, kui nad peaks lugema narkotrippe. Veel hullem kui neil asja vastu huvi peaks tekkima.
Happelisi psühhotroope pole tegelikult soovitav tarbida enne 24. eluaastat. Lihtsalt psüühilise arengu keerab see sassi.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas zepac
See on huvitav teema küll, ei vaidle vastu, kuid paraku on siinne seltskond suures osas alaealiste bande. Pole vist kõige õigem mõte, kui nad peaks lugema narkotrippe. Veel hullem kui neil asja vastu huvi peaks tekkima.
Happelisi psühhotroope pole tegelikult soovitav tarbida enne 24. eluaastat. Lihtsalt psüühilise arengu keerab see sassi.

Keeruline teema... Noortel võib nii või naa selliste asjade vastu huvi tekkida ja väga halb on see, kui neil pole üldse kogemusi, millele toetuda. Räägin hetkel sellest seoses paranormaalsusega ka. Et kuidas need kaks asja kokku on puutunud mu jaoks.

Psilotsübiin pole "happeline" muidu, kuid jah, neid ei tohiks väga näppida noor inimene. Psüühilise arengu võib sassi keerada muidugi ka ühiskond ise, televiisor või juhuslik sündmus. Mu seisukoht on, et neist asjadest võiks vabalt rääkida ja mitte mingit salapära aurat tekitada, mis neid aineid veel ligitõmbavamaks muudaks teistele. Samas võib ju teema kinni panna, kui lood nii.
Vasta
#9
Miks siis kohe kinni. Lihtsalt Zepacil on ses suhtes õigus, et ilusta ja hoiata oma jutus palju tahad, lapsed jäävad lasteks. Isiklik arvamus on, et ilma reaalse taotluseta pole tarvis seeni näppida. Vajadus peab olema põhjendatud ja tripil käimine rangelt vaid selle taotluse katmiseks. Niisama seigeldes on alati oht kaduma minna...
Vasta
#10
Seda küll... mõtlesin, et äkki eksisin lihtsalt kodukorra reeglite vastu.

Ise arvan samuti, et pole niisama vaja näppida. Sealt ka mure, et ikka näpitakse, sõltumata minu või kellegi võimsama tahtmisest. Samas ma ei kujuta ette mingit järelvalvekomiteed, kes ütleks, mida täiskasvanu tohib sisse võtta. See ei toimi. Seiklus ongi seiklus, kuna see pole turvaline ju.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas põlduba
Psüühilise arengu võib sassi keerada muidugi ka ühiskond ise...
Neid inimesi on päris palju, kes on ühiskonna "tõekspidamiste" kütkesse langenud.
Vasta
#12
Mis jutt see nüüd on et seened narkootikumiks võiks liigitada, seda karjub ainult juhtmepakk kuklas, sest nemad kes 100% juhtida tahavad satuvad valguse kätte.
Ja kättemaksuks võivad võikalt pilti väänata, kui juhe liiga tugev on siis esinebki valvurina ja ei lase teadvust liikuma.
Vastupidi, seentega veidi targemates ilmades kolanu võib loobuda näiteks narkootikumidest ja alkoholist, sest talle tehakse selgeks mis on selle taga.
Küll on asjaga seotud teised ohud, autojuhtimisega ettevaatust ja kui teadvuse kohalt lahti raputas võib nägemine igapäevamaailma segada. Kord lahti raputatud teadvus võib teatud juhtudel, vingerpussi mängida ja siitilma asemel teist pilti näidata, teadja ütleb, et ta nihkub tagasi siia aga teadmatul võib paanika tekkida ja enesehävituslikult käituda.
Vasta
#13
Ühel korral nägin küll, kuidas üks meessoost isik saab mingi näilise "hoo". Kuidagi suutsid liinid tripi ajal ristuda, või ma ei oskagi seletada. Igatahes suutsin millegipärast ühe mehe lainesagedusele sattuda ja seda tulevikus. Ehk siis mingi hetk saab üks isik, kes istub teistega mingil diivanil (nagu sauna eesruum nägi see tuba välja) ja ta hakkab tundma tohutut vibratsiooni oma peas, kaotab isegi istudes tasakaalu ja hakkab vappuma. Nägin, et teised ta ümber ei saanud alguses aru, mis toimub, tõstsid ta diivanile ja mees ise veel sonis, et varsti läheb üle. Keegi küsis rühmast, et kas tal on langetõbi või epilepsia. Kui tal see asi käes on, siis ta peaks omakorda mind minevikus nägema.

Vasta
#14
Seened on psühhotroopsete ainete nimistus ja seda reaalse põhjusega.
Oman piisavat teadmiste pagasit erinevatest vahenditest meeleseisundi muutmisest. Seened ja happed ei tekita kohe päris kindlasti seda nö reaalset olekut. See on siiski illusioon, mis tekitab aistingud ja tunde, nagu oleks tegu reaalse asjaga. Ja kindlasti mitte ei sobi sellised asjale kõigile inimestele.

See teema on tegelikult liiga äärmuslik. Para-teemaks mina seda ei nimetaks. Olgu selle kanepiga kuidas tahes, kuid tugevad psühhoaktiivsed ained võiks siit foorumist päris kindlasti välja jääda. Olgu siis põhjendused millised tahes. See pole teema, millega noori "harida".
Vasta
#15
Siit ka küsimus - mis on reaalne?

Ei sobi jah kõigile inimestele, aga kõik inimesed sellega kokku ei puutugi.
Mu arust pole vaimsus ja valikuvabadus äärmuslik, vaid vajalik. See, et sellest ei räägi, ei tähenda, et seda ei toimu. Samuti ei lange see meie vastutusele, kui inimene ise midagi proovida otsustab. Ise jagasin kogemusi para-maailma võtmes. Kahju, kui seda alla surutakse ja ei julgeta avalikult rääkida.

Ma ei muretseks nii väga noorte, vaid vanemate inimeste pärast.
Vasta
#16
zepac, et sa ei valetaks siis põhjenda miks alkohol, kordi ohtlikum kui seened, ei ole narkoainete nimestikus.
Juba ainult see sunnib küsima, miks üks narkootikum on lubatud ja teine mitte.
Võib olla vastaks ise, alkohol on reptiilide ajastul olnud organismis see aine millega energiat laiali kanti, see sobib Orioni seltskonnale, sest ei too kunagi, erinevalt seentest reptiloide ja nende tegusid nähtavale.
Anna palun omalt poolt seletus miks on alkohol lubatud narkootikum.
Vasta
#17
Alkoholikultuur on nii juurdunud, et seda impulsiivselt välja juurida võib ikka päris keeruline olla.

Kogu see võrdlemine: alko tapab nii palju ja kanep tapab nii palju ja seened tapavad nii palju on suht lollus. Vabas ühiskonnas - kui võib seda praegu nimetada nii - peakski olema inimestel valikuvõimalused ja teed vabad ükskõik milliste valikute juurde. Riik võiks aksepteerida individuaalsust, ning teha kõik mis tema võimuses, et kodanikkudel oleks valikuvõimalused piisavalt suured ja tagada progress kvaliteetsema elu juurde. Kes siis tahab näksida happe-blotterit või kes tahab laupäeval saunas sõpradega vägijooki tarbida. Manustatavate ainete potentsiaalsus ja reageerimine persoonile peaks selgeks tegema just riigi institutsioonid, ning nendest peaks rääkima neutraalselt, mitte demagoogia võtmes. Kas siis on võimalik omale muretseda aineid käsimüügis, arstitähega või ise "kokku meisterdada". Võib-olla on see individuaalne idealism, võib-olla mitte. Paraku on need lood meil siin maailmas nagu nad on. Konservatiivsed riigiisad peavad igasugust narkot tabuks, kõik pannakse ühe pulga peale ja svjoo. Kuid teises otsas propageerivad farmakoloogilisi preparaate mis oma destruktiivsuse poolest ei erine eriliselt, ning kirjutatakse lõdva randmega inimestele välja.

[Muudetud: 11-5-2009 hansoi]
Vasta
#18
Ma ei ütleks et see, kui lapsed psühhotroopsete ainetega seoses end harivad, halb oleks. Erinevalt eelnevalt välja toodust ei varjaks ma selliseid asju mitte kellegi eest, sest kõigil on õigus teada. Minu arust on parem kasvõi jäämäe tipust olla teadlik kui üldse päris pimeduses elada (jah ma väidan seda, et need kes on nikuinii otsustanud midagi tarbida, võiks kasvõi mingisugusegi eelneva teadlikkuse omandada). Igasugu ainete tarbimine on levinud mingil määral aegade algusest saati ja see kas meie siin sellest räägime, vaevalt et kedagi neid rohkem või vähem tarbima paneb, lihtsalt teadlikkus kasvab, mis ühe või teisega seostub. Kui püüaksime neid asju enda teada hoida, siis oleksime sama isekad, kui need, kes on "kontrolli" enda kätte võtnud osade ainete keelamisega.

[Muudetud: 5-11-2009 PiziIngliito]
Vasta
#19
Huvilistele lihtsalt paar head viita:
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?26089
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?23806
Esimene endal loetud aastaid tagasi vene keeles, failina olemas, teine vaatab raamaturiiulist vastu.
Vasta
#20
Lisaks siia veel sellise raamatu:
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?6812
Sellest on siin foorumis ka varem mitmes teemas juttu olnud:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3024
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1236
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=5247 (selle lõpus)
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Seened on psühhotroopsete ainete nimistus ja seda reaalse põhjusega.
Oman piisavat teadmiste pagasit erinevatest vahenditest meeleseisundi muutmisest. Seened ja happed ei tekita kohe päris kindlasti seda nö reaalset olekut. See on siiski illusioon, mis tekitab aistingud ja tunde, nagu oleks tegu reaalse asjaga. Ja kindlasti mitte ei sobi sellised asjale kõigile inimestele.

See teema on tegelikult liiga äärmuslik. Para-teemaks mina seda ei nimetaks. Olgu selle kanepiga kuidas tahes, kuid tugevad psühhoaktiivsed ained võiks siit foorumist päris kindlasti välja jääda. Olgu siis põhjendused millised tahes. See pole teema, millega noori "harida".

Teadmiste aga mitte kogemuste pagasit ?????
Ja mis maailmas sa elad , kui arvad , et tänapäeva noored ja isegi lapsed ei tea juba midagi sellistest ainetest ? Ja väga suurel osal on ka kogemus . Rahune , noorus teab rohkem , kui sa arvatagi oskad Smile
Vasta
#22
Jah, (laps)joodikuid on meil veel vähe. Nüüd vaja noorem seltskond kah lasta saada valgustatud? Kummalised ideed teil.
Vasta
#23
Zepac .. Püüa aru saada, et sellised teemad on kättesaadavad igal pool, noorsoo raamatutes, meedias ja igal pool, enamus 13 aastaseid juba teab selleistest asjadest vb isegi rohkem, kui sina, nii et ära muretse Smile

[Muudetud: 15-12-2009 PiziIngliito]
Vasta
#24
Vaevalt, et enamus 13-aastaseid kohe nii hästi kursis on, küll aga ei leia ma, et peaksime laste eest neid teemasid otseselt varjama. Keelatud vili on just magusam ju.
Vasta
#25
Ma ka kunagi eksperimenteerisin maagiliste seentega.Ainult ühel korral saavutasin selle seisundi mida kutsutakse ego surmaks.Näiteks shroomery.org foorumit lugedes on seal kõik sellest pöördes.
See oli lihtsalt hetk kui ma taipasin,et mul pole vaja mõelda mitte midagi,kuna ma tean kõike kõik oli hetkega kristalliliselt selge.See seisund kestis kuskil pool tundi ja ma tõsiselt hakkasin kahtlema kas ma enam ''normaalseks '' tagasi saangi,tekkis hirm,ja siis see seisund lõppes.
Nüüd ma omaarust tean mis tähendab valgustumine,ja mida elus edasi otsida.
Väga raske on seda sõnadesse panna mida läbi elasin.
Ma ei taha enam seeni süüa,et seda sama kogeda ma sain teada et sinna saab ka muid radasid pidi.Sain ka teada mida teha,et seda saavutada,aga laisk nagu ma olen ei ole viitsind end kätte võtta.
Ma olen näinud kuidas sõber ka saavutas ego death'i .
Läks kergelt hulluks ja hakkas kuulutama,et ta teab ja oskab absoluutselt kõike,palju puudu ei jäänud tal energiast,et lendu tõusta või nähtamatuks muutuda.
Mckenna vist ka väitis kuskil,et psilotsübiini seened on mingi kõrgelt arenenud eluvorm,kes vajadusel tuleb sulle õpetajaks.
Nad ei ole maist päritolu seda ta vist väitis kah
Olen sellega täitsa päri teadlikud tunduvad nad endast olema,Miks muidu räägitakse seenemehikestest jne.Aga ma ei tea kust nad tulnud on

Kuid nagu öeldud väga ei soovita neid tarbida,oma jõududega on hoopis turvalisem tegutseda kui oodata hooaega ja siis natuke tarbida..

[Muudetud: 12-29-2009 Kayaman]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teadvus asub ajus Nielander 343 151,712 11-03-2024, 20:26
Viimane postitus: levis
  Langenud inglite kummardamine, rituaalid, jne. Darkness 103 49,649 11-11-2021, 17:06
Viimane postitus: Lynx Titan
  Globaalne teadvus Aerling 30 10,491 02-11-2021, 05:13
Viimane postitus: lumm
  Keha erinevad kihid: hing, vaim, aura, jne lahendused 96 50,117 01-09-2020, 15:06
Viimane postitus: xcad
  Ego ja teadvus Celtic 79 37,899 19-05-2017, 14:16
Viimane postitus: sissy_
  Isiksuse tüübid (INTJ, INTP, ENFP, jne..) Mister Fyr 31 24,086 02-11-2010, 10:48
Viimane postitus: Sookoll

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat