Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pürokinees ja telekinees.. Usute või olete isegi näinud?
#76
Ja mis siis juhtub? (avastasin, et pole õmblusniiti käepärast) wink
Vasta
#77
Tsitaat:Algselt postitas: chrysthallion
Ja mis siis juhtub? (avastasin, et pole õmblusniiti käepärast) wink

... ei väga erilist midagi ... lihtsalt see asjandus seal niidi otsas hakkab pöörlema ... algul aeglaselt, aga siis kogub tuure ja pöörleb lõpuks hämmastavalt kiiresti ja kaua (sadu pöördeid, arvaks). Kunagi, kui püüdsin kah mingeid niidiga üles riputatud asju "käte abita" liigutada, tekitas see omajagu segadust. Aga üldiselt on selline konstruktsioon - horisontaalne varras mingi fiibri (kiu) otsas (keerdkaalud) ülitundlik riistapuu väga nõrkade jõudude mõõtmiseks - nii mõõtis Cavendish 1798 aastal ära ülinõrga gravitatsioonijõu kahe pliikera (umbes 1 kg ja 150 kg massidega) vahel (link).
Vasta
#78
Keegi siiamaani harjutanud ? Uusi tulemusi ?

Ise proovisin tikke kustuda , ainult 10 tükki . Viimased 4 kustusid küll kiiremni kui teised (vähemalt tundus nii Laugh)
Lähen edasi proovima wink
Vasta
#79
Kui olete midagi saavutanud siis ärge pooleli jätke, sest need oskused on üllatavalt kiired kaduma.
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Kui olete midagi saavutanud siis ärge pooleli jätke, sest need oskused on üllatavalt kiired kaduma.
Minu arust ei tasu elada iga päev kartuses, et homme äkki ei tule välja.
Kui tuleb välja, siis on tore, aga noh, ehk igaüks ise tea.
Vasta
#81
Heh. Muidugi ei ole mõtet elada kartuses, et äkki varsti enam ei tööta. Aga samas kui oled midagi ilusat saavutanud siis väike harjutamine ei võta tükki küljest ära aga mõne teise tüki jätab külge küll. Praegusel juhul siis selle tüki, mis telekineesi teeb. Iseasi muidugi, mis mõte sellel kõigel üldse on. Kuigi ilma suuremat kasu saamata on lihtsalt tore teadlasi kiusata asjadega, mida nad seletada ei suuda. Vabandan nüüd nende teadlaste ees, kes suudavad.
Vasta
#82
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Heh. Muidugi ei ole mõtet elada kartuses, et äkki varsti enam ei tööta. Aga samas kui oled midagi ilusat saavutanud siis väike harjutamine ei võta tükki küljest ära aga mõne teise tüki jätab külge küll. Praegusel juhul siis selle tüki, mis telekineesi teeb. Iseasi muidugi, mis mõte sellel kõigel üldse on. Kuigi ilma suuremat kasu saamata on lihtsalt tore teadlasi kiusata asjadega, mida nad seletada ei suuda. Vabandan nüüd nende teadlaste ees, kes suudavad.
Aga kas sellised asjad ei käi siis mitte tsükliliselt? Mõnel on see tsükkel pikemaajaline teisel jällegi lühemaajaline. Ehk mõned ei suuda (seda kummalist)energiat kasutada niipalju korraga, tulemus oleks sarnane ülepingutamisele.
Samas jällegi, Ernst Mulda¹evi raamatu järgi on vaja iga hinna eest treenida oma kolmandat silma.
Vasta
#83
Konkreetsetest telekineesi tsüklitest ma kuulnud pole. Kuigi asi on ilmselt minhil määral seotud üldise inimese elu ja võibolla energeetika tsüklitega, kui sellised asjad olemas on. Aga ma räägin rohkem sellisest asjast, nagu kaotaksid võime jalgrattaga sõita, kuigi jah, ka see on ilmselt võimalik kui vastavasse tsüklisse langeda Bleh
Küll on olemas nn off dayd, eesti keelde panduna "halvad päevad", kus asi ei pruugi üldse välja tulla. Aga nende perioodilist kordumist pole täheldanud, samuti ei tohiks nad mitu kuud jutti kesta.
Vasta
#84
"Ta ei saa midagi teha." on naiivne arvamus. Harjutamine teeb meistriks ja piisavalt meisterlik telepaat saab läbi hoolimata sellest, kas sa lased või mitte.

"Igatahes, mina olin ainuke kes kõik asjad täppi sai."
Lingi teema, oleks huvitav lugeda.
Vasta
#85
Tsitaat:Algselt postitas: G3n1us
Enda kogemustest niipalju, et psipogi ametlikus foorumis ütles üks skeptik, et kui me tõesti nii kõvad telepaadid oleme, et me siis kasutades telepaatiat uuriksime välja tema nime, lemmikvärvi, lemmikbändi, mitu korda ta perekonnanime vahetatud on midagi oli veel mis mul meelde ei tule. Igatahes, mina olin ainuke kes kõik asjad täppi sai.
Jason - kõrvad kikki, see on midagi Sinu jaoks!
Vasta
#86
Kust tuli sõna telepaatia ? Keegi mõtles selle lampi lihtsalt välja? See sõna pidi ikka kuskilt tulema , maailmas on palju inimesi (olnud) , kellel on niiöelda üleloomulikud võimed ... tegelikult on asi niimoodi et mingisuguse ime tagajärjel on need inimesed saanud võime kasutada mingisugust osa oma ajust mida 'tavalised' inimesed teha ei suuda , võin valetada aga minu mäletamist mööda kasutab inimene mingi 40 % oma ajust , võimalik et inimesed kellel on telepaatilised võimed kasutavad rohkem % oma ajust . Keskendudes mingisugusele kindlale asjale tekivad su ajus sidemed , mõttejõud tugevneb , energia suundub edasi asjale mida sa mõtled/ millele sa keskendud , ehk sa tekitad mõttejõuga energiat , mille abil sa suudad asju liigutada , aga reeglina seda tehes kasutad sa ära suurema osa oma energiavarust . Usun et kui sa iga päev aastaringselt keskenud sellele , et see pastakas su laua peal liikuma hakkaks siis see ka juhtub , kuid seda tehes võid sa ennast energiapuudusest tappa ...

Teises mõttes olen näinud ulmefilme kus sellised asjad on võimalikud ( telepaatia ja see püro...) Ning just nendes filmides teevad selliseid asju mingid kõrgeslt arenenud rass tulnukaid või keegi teine , ning nad just kasutavad 100 % oma ajust , seega kui ntx inimene kasutaks 100 % oma ajust siis me võime ainult ette kujutada mis kõik juhtuda võib .
-Swarm
Vasta
#87
Maaväline elu peab ka olemas olema, sest ega keegi sellist väljendit ju välja ei mõelnud. Sama lugu on päkapikkudega.
Vasta
#88
Mai saa aru, miks see wheel iseenesest liigub... kord ühte pidi, kord jälle teist..ei saagi ise proovidaAngry
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas: inpu
Mai saa aru, miks see wheel iseenesest liigub... kord ühte pidi, kord jälle teist..ei saagi ise proovidaAngry

Paberi kõik ääred peavad olema ühe raskusega ja iga äär peab olema ühe pikk. Igaljuhul mina suudan seda wheeli peatada ja liigutada ühkstapuha mis suunas. Vahepeal jätsin selle wheeli liigutamise järgi ,et näha kas wheel liigub ise enesest või teen seda mina. Wheel jäi seisma ega kõikund ega liikund kumbagile poole. Ma natuke hiljem üritan tikku ära kustutamist. Äkki õnnestub Bleh.
Vasta
#90
ma ei saanud küll paberit liigutada Sad
liikus mis suunas tema tahtis.
proovisin esemeid ka tõsta aga ese ei liikunud Sad
Vasta
#91
Hingamiseks ei pea sa teadma, kuidas hapnik su kehas liigub, samamoodi ei pea sa teadma telekineesi puhul, mis energia kus liigub ja "reageerib". "Just do it !" meetod on kõige "õigem" tee minu arvates. Ehk siis õpetus väga lihtne:
1) Otsi objekt, mida liigutada tahad.
2) Lihtsalt liiguta seda telekineesiga.

Voila !
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: BlackAngel
ma ei saanud küll paberit liigutada Sad
liikus mis suunas tema tahtis.
proovisin esemeid ka tõsta aga ese ei liikunud Sad

Suuna hingamis energia, mis sa toodad hingamisel näppudesse ja siis liiguta. Silmad pane soovitavalt kinni. Hinga sügavalt sisse-välja-sisse-välja jne. Tunneta kuidas see energia, mida sa tekitad liigub näppudesse. Kui tunnetad midagi näppude otsas, siis "löö see välja sealt". Mulle "õpetati" nii.

Aplaus õpetajale siis Smile . Täitsa toimib . Kergem varjant mille G3n1us välja tõi .
Vasta
#93
Encore õpetus on tõestihea. Batoonike , sinu õpetus onminujaoks liialt ebatäpne kahjuks.
Aja siis veel ,et G3n1us , mul vajub lihtsalt suu lahti Bleh.

Muudetud: 29-11-06 kell 20:30:33 Horos
Vasta
#94
inimene ei saa nii pea kõike oskama-kasutama
liiga palju on tal inimlike nõrkusi ,
kasu,himu,konkurents,võim jne..
oma kontrollimatus äkkvihas võib ta ....
Vasta
#95
Sain psiwheeli tööle!Olin päris õnnelik, sest alguses olin veidi skeptiline! Nüüd tean, et KÕIK on võimalik!
Vasta
#96
Väga tore kui keegi tööle sai ! Harjutage pisut ja siis kokkutulekule demoma ! Mitte et ma ise demomiseni oleksin jõudnud Smile
Vasta
#97
ma proovisin. langetasin ühel võistlusel ise välja langedes veel 3 tükki välja niiet meie tiimist sai 1 teise koha. keskenduma peab
Vasta
#98
http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJg...ted&search=

parema kvaliteediga:
http://rapidshare.com/files/27235789/MattmanInc.ASF
Vasta
#99
Igasugused labasemad petumeetodid on videos kenasti vähemalt näiliselt välistatud. Ootame jasoni sõnavõttu Laugh
Vasta
Mina ka ei usu. Vähemalt mul pole mingeid mõttetikkusid vms. Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hemp, kanep või marihuaana? excubitoris 232 125,829 23-11-2020, 11:44
Viimane postitus: Tyto Alba
  Kes või mis blokeerib tervendaja tegevuse? hulkuv hing 27 13,429 03-02-2015, 16:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Saatke abistavaid vaime või ingleid mulle appi eiotleseda 3 3,135 23-05-2011, 21:38
Viimane postitus: AnnaNuustik
  Tervendavad või õnne toovad pildid. skingirl 18 23,410 23-10-2010, 20:33
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas te usute loitse? RokkivTibu 19 8,722 09-09-2008, 10:09
Viimane postitus: Celtic
  Võimed või mitte? killuke1 6 4,290 28-05-2008, 17:14
Viimane postitus: Yjvonne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat