• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 44
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erinevad unenäod ja nende tõlgendused
#1
Kas teil siis on mõni unenägu reaalsuseks saanud.

Ma nägin 2 päeva enne Printsess Diana surma, ühte unenägu, kus ta läks musta limusiini.

Rääkige siis teie oma unenägudest, mis on reaalsuseks saanud.

Milliseid unenägusid näed sina?

Muudetud: 9-7-06 kell 17:50:21 Imotep
Muutus: Teema pealkiri


[Muudetud: 9-8-10 Thorondor]
Vasta
#2
need unenäod, mida ma ise mõjutan, need on kõik reaalsuseks, saanud, ehk siis, õhtul enne magama minekut mõtled millegile, mida peaks homme tegema, näiteks peaks minema rattaga kuskile, siis unes näed veel, et kuidas pakid asjad ära ja lähed rattaga matkale ja järgmine päev ilusasti toimub kõik niiLaugh

----------

aga muidu midagi sihust küll pole ette tulnud
Vasta
#3
tglt kogu aeg tuleb sellised juhuseid ette(vähemalt minul), kusjuures eriti suvel, teistel aastaaegadel pole eriti tähele pannud seda "nähtust".
Vasta
#4
Inimesed näevad igal ajal oma unenägusid ette kuid kui palju sellest meelde jääb see on jub aiseasi?



ma olen näinud kuidas ma pexan mingeid koeri ja see juhtuski Talvel kui koerad ma loodan et mitte marutõves mulle kallae tulid.
aga nuh jooxu sain puu oca Laugh VEDAS räigeltBleh
Vasta
#5
Ma ei mäleta peaaegu kunagi mida ma unes nägin Sad. Kaks korda elu jooksul aint on hommikul unenägu meles olnud.
Vasta
#6
Ma nägin mere ääres unes et olen WC-s....
aga õnneks ärkasin enne üles kui....Laugh
Näen kah päris tihti und aga mingit seost päris maailmaga tavaliselt pole
Vasta
#7
nägin unes et meie tellitud kaup tuleb ära ning järgmisel päeval kui ema juures tööl olin rääkisin talle oma unenäost, ning kohe peale seda tuli ta töökaaslane ja ütles et talle on telefon...postkontorist helistati ja teatati et kaup oli ära tulnud...

neid asju mida olen ette näinud on väga palju ja enamus ei ole just kõige meeldivamad...seetöttu ei räägiks nendest rohkem...
Vasta
#8
Mul on nii olnud et ühel päeval tuleb mingi sündmus väga tuttav ette , nagu oleks korduses sama asi.
Arvan et olen seda unes enne näinud , muud moodi ei oska seda seletada.
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja Raitz
Mul on nii olnud et ühel päeval tuleb mingi sündmus väga tuttav ette , nagu oleks korduses sama asi.
Arvan et olen seda unes enne näinud , muud moodi ei oska seda seletada.


selle peale kaks sõna DEJA VU:o
Vasta
#10
Ma nägin eile unes, et ma olin miskil üliõpilasreisil Prantsusmaal. Aga samas oli seal ka darklord Sauron, Frodo ja ma ise olin ka vahepeal üks neist. Ja siis võitlesin Lihunikuga filmist The Gangs of New York.
Prantsusmaa kuninganna astus ka läbi.
See võiks küll täide minna.

Mind ennast on huvitanud rohkem Castaneda variant.
Ma ise ka kogend, et ikka unes mõtlen 'see on ju uni', ja siis võtan midagi meeletut ette. Isetegevus.
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja FLT
nägin unes et meie tellitud kaup tuleb ära ning järgmisel päeval kui ema juures tööl olin rääkisin talle oma unenäost, ning kohe peale seda tuli ta töökaaslane ja ütles et talle on telefon...postkontorist helistati ja teatati et kaup oli ära tulnud...
vot see on alles ime :lind:
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
vot see on alles ime :lind:

saaremaa kohta jah ime kuna siia ei tule kaup 1 päävaga ära.... aga see kord läx ainult 1,5 nädalat 2 asemel
Vasta
#13
Minu teooria unenägude kohta: tihti on nii, et kui sa midagi väga väga tahad, siis sa näed seda ka unes: näiteks, kui paljud teist on enne jõule näinud unes, mida nad jõuludeks tahavad, mina pisikese poisina nägin küll unes suurt legoautot ja ennäe, saingi legoauto, kuna ema oli varem juba minuga "jõuluvana" asjus konsulteerinud. Siis teiseks variandiks inimesed näevad unes seda, mida nad kardavad. Näiteks, kui enne eksameid oled jubedat moodi pabinas ning üritad õhtul magama heita, siis arvata võib, et sa näed unes kas seda, et sa kukud läbi või sa oled alasti eksamil vms. Unenäod on väljendus inimese tunnetest, seda alateadvuse kaudu. Unenägusid ei saa tahtlikult ette kujutada, need on sõltuvad sinu tujust ja oma alateadvust sa ära ei peta.
Vasta
#14
võimalik ikka on, aga selleks sa vict pead mingi hea mediteeria oleme or smth Bleh

Ennustand mu uni vist pole.Vahest tundub ka et nagu olex see unenägu kordund aga kui hakkan mõtlema, millal siis jälle ei tule meelde ja saan aru et tegelikult oli see ikka esimene (ja ka viimane Bleh)kord kui seda unenägu nägin.Kaks unenägu on isegi meeles.
Unenäod üldse imelikud.Oled järsku ühes kohas mingite inimestega ja sa ei saa arugi kui sa oled hoopis teises kohas näiteks koertega hoopis :dj: Tegelikult ju mõtlemisega on umbes sama et mõtled mingile asjale siis areneb mõte edasi nt kuidas see tehtud on või milleks kasutatakse siis mõtled muule sellisele jne edasi kuni lõpuks jõuad millgini ja siis ei saa aru kuidas sa selleni jõudisd.Mul on vahest nii olnud {mar
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
...Unenägusid ei saa tahtlikult ette kujutada, need on sõltuvad sinu tujust ja oma alateadvust sa ära ei peta.
Vaidleks vastu... Olen üsna tihti mingit mõttelõnga uinumist oodates arendanud ja siis sedasama teemat hommikuni täie vauhtiga unes edasi näinud, kusjuures ise annab vabalt unes tegutseda... et noh nagu suunata kogu üritust...
Enamjaolt on need unenäod tegijamad kui mõni kaasaegne hollywoodi action - hommikul ärkad ja mõtled.. sa nuga, vat see oli alles uni! Laugh
Vasta
#16
Magasin kord, selge unenägu, suitsetaja old, sülitada oskan, vot korjasingi ja asjalikult põrutasin.
Ise selle peale ärkasin ehmatades ja padjal ninaesist kontrollisin.
Korralik lõuatäis padjal ilutses.
....
....
naljaks hea...
A tegelt palju ette näeb.
Meelehärmi põhjustab vaid oskamatus aegsasti lahti mõtestada sisu....
Sad
Vasta
#17
To druiid:
Selles mõttes nõustun sinuga, et unenägusid saab juhtida, aga mitte ette kujutada. Sa uinud, saad mingi rolli või stsenaariumi, kus sa mängid peaosa ning sa oled nagu stsenarist samas, kes võib iga kell muuta ka filmi sisu, aga sa ei saa valida, kas sa tahad teha actionit või romantikafilmi, see oleneb sinu tujust või hetkeseisukorrast, kui sul on homme eksamid või võistlused, siis on väga ebatõenäoline, et sa rahulikku und näed, kus sa naisega rannal lesid, pigem on tõenäolisem mingi tagaajamine või muu möll. Loodan, et sain oma mõtet selgitada.
Vasta
#18
kui piisavalt kõvamees olla, siis näed ikka kül mis tahad, vähemalt saad valida võtteplatsi
Vasta
#19
ok, rääkige nüüd mulle, mis kamm on...
olen haige, oli 2 päeva palavikku 40 kraadi ja mõlemad ööd, nägin 2 korda järjest ühte ja samat und, jäin magama, nägin seda und, siis kell 3 ärkasin öösel üles, siis jäin uuesti magama, nägin jälle seda sama und, ja siis oli hommik ja nii kaks ööd.
Unenägu ise oli, midagi, et ma mängin nagu mingit mängu, mäng nägi välja midagi sellist, see oli nagu kõige kergem level: http://hiidlane.autonet.ee/mang.JPG
siis ma nagu võitsin selle mängu ja siis läksin edasi raskema leveli juurde, mis nägi välja midagi sihust: http://hiidlane.autonet.ee/mang2.JPG
Ma ei tea, palju neid ruute seal tegelikult olema pidi, mängu põhimõtteks oli need ruudud igatahes täis saada ja 2 isikut saab seda mängida, aga miks peavad need kaks tervet tulpa olema teist värvi, vot seda ma ka ei mäleta, aga oli nii, et tegin nagu ühe leveli läbi sain ruudud täis, siis läksin edasi järgmise levelini, aga seal on millegi pärast ruute raskem täis saada, ma ei ole veel aru saanud, kuidas neid ruute ültse täis saab, mis süsteemiga, ma loodan, et näen täna veel seda unes ja loodan, et homme mäletan seda....
Vasta
#20
nägin sellist unenägu, et olin nagu keskealine mees... ja jalutasin ühe väikse tüdrukuga mereääres... ja see väike tüdruk olin agu mina... ja siis keegi või miski lükkas väikese tüdruku (minu) vette ja ma (keskealine mees) mõtlesin, et "ta on nii väike.. mida ma teen?! mida ma teen=?! ta upub ära!" ja siis hüppasin vette tüdrukut päästma, aga siis ÄRKASIN ÜLESSE Sad
mõne päevapärast jäin haigeks!
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Minu teooria unenägude kohta: tihti on nii, et kui sa midagi väga väga tahad, siis sa näed seda ka unes: näiteks, kui paljud teist on enne jõule näinud unes, mida nad jõuludeks tahavad, mina pisikese poisina nägin küll unes suurt legoautot ja ennäe, saingi legoauto, kuna ema oli varem juba minuga "jõuluvana" asjus konsulteerinud. Siis teiseks variandiks inimesed näevad unes seda, mida nad kardavad. Näiteks, kui enne eksameid oled jubedat moodi pabinas ning üritad õhtul magama heita, siis arvata võib, et sa näed unes kas seda, et sa kukud läbi või sa oled alasti eksamil vms. Unenäod on väljendus inimese tunnetest, seda alateadvuse kaudu. Unenägusid ei saa tahtlikult ette kujutada, need on sõltuvad sinu tujust ja oma alateadvust sa ära ei peta.
No ma ei saa täielikult nõustuda, sest ise olen paar korrda näinud "kordust" mingist täiesti mõttetust vestlusest vms mida ma ei saaks kunagi ette kujutada. See printsess Diana värk on ka tiba kahtlane. Ja näiteks siis, kui meie reisilaev Estonia uppus :'( nägid paljud tuttavad ja muud inimesedki hirmuunenägusid ja scriime jne....
Vasta
#22
Mul on nii et olin aega ajalt saanud seda täieliku kontrolli tunda unenägudes.. teate küll.. mõtlemine on korras( tead et tegelikult magad ja mis päev on jne.. ) ja käid ringi ja muudad maailma enda ümber ja paned tegelasi enda maailma milliseid tahad .. Bleh
aga pärast natikest arendamist selles vallas on mul nüüd pea iga öö selline kontroll Laugh
Vasta
#23
Mul siin oli just ükspäev krdi halb uni nägin kuidas mind ära tapeti löödi nuga kõhtu ja siis keerati ja tõesti mul pole varem olnud nii reaalset unenägu tundsin kuidas külm tera kõhus oli. Ja nii kolm korda järiest kuni kella 5 siis otsutasin pigem telekat vaadata.
Viimasel ajal üldse kuidagi halvad unenäod aga sellist reaalsuse tunnet pole olnud et tunned nagu füüsilist kontakti sellega mis unes toimub
Vasta
#24
Mul nii olnud, unes oli miski kamm, et õlg sai viga vms. Pärast üles ärgates tükk aega valutas. Ära teda nüüd küll kuhugi ei löönud.
Vasta
#25
me võttis kunagi ammu endale ülessande, et vaatab unes enda käsi. Mõne nädala eest see õnnestuski. Nüüdseks juba korduvalt. Mõtsin, et järgmisena prooviks tahtlikult kukerpalli teha.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 44
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,187 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,939 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Inimesed ja aurad nende ümber alexa 29 18,439 10-01-2020, 20:45
Viimane postitus: Q11
  Aina korduvad unenäod lagunendmaja 90 69,419 21-12-2019, 21:54
Viimane postitus: Q11
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,442 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,110 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,711 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,655 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,898 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,552 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat