Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Langenud inglite kummardamine, rituaalid, jne.
#76
(04-07-2013, 21:20 )Jõhvikas Kirjutas:
(04-07-2013, 21:12 )Darkness Kirjutas: Ma tean.
Ma pean ilmtingimata mõne raamatu lugema läbi. Ma tean, et tegemist on ohtliku asjaga, aga miski kisub mind selle poole. Huvitav, kuidas ma neid rituaale peaksin korraldama?

No enne rituaalide korraldamist loe ikka mõned raamatud läbi, aga endiselt, valik on sinu!

Tundub, et inemõne januneb üleüldse müstika vastu, satanism-nõidused on maagia ja müstitsismi tugevaim väljund. Kui arvad, et see on kahjulik, siis teadmatusest tegelevale isendile jah, aga niisama istuda ja oodata pole kah mõtet, ei tule arengut ega kaitset, sa lihtsalt loe vastavaid raamatuid ja räägi asjaga tegelevate inimestega. Lisaks võiksid lugeda legende, muistendeid ja ka muinasjutte (mina küll loen neid ja visualiseerin ennast selles keskkonnas). Lektüürist vali neid raamatuid, milles teaduslik või kultuuriline taust, väldi a`la new age tüüpi soga, kus rituaalid ja info üldse lambist võetud kellegi hetkefantaasia toel. Ära vali alguses kitsast teemat, haara laiemalt valdkondi, kui oled oma osa välja valinud ja leidnud sobiv tee, siis hakka osa arendama ja põhjalikumalt uurima.
Vasta
#77
Kui veidi laiema pildi järgi võtta siis kõik vanad eelkristlikud jumalad on kristastele juutidele ja islamile saatanast. Seega kummardades Taarat või taevataati oled sa Orioni langenud inglitega ühel pulgal, ka nemad hakkasid Isale vastu olles ise loojad.
Aga teghelikult on meis igaühes üks vangisattunud ingel kes keerleb selle maailma ümbersündide ahelas ja hävitatud loojamõistusega vanglas. pole need Orioni Jumala järgijad paremad ühti, ka nemad on samamoodi vangid ainult peavad endid paremaks ja tänu organiseeritusele sünagoogidesse on neil raha kaudu võim teiste vangide üle.
Vasta
#78
VironShaman, aitäh.
Ma tahaks nii väga neile midagi ohverdada ja neid lihtsalt kummardada, sest millegipärast ma olen neid väga austama hakanud ja see justkui näitakski minu austust nende vastu, kui ma kummardaks neid ja ohverdaks neile nii üht-teist.
Ma suren, ausõna, see teema on nii keeruline ja nii müstiline. Oh.
Vasta
#79
Celtic, selle peale on sobiv ju küsida millised on sinu jumalad ja kellest nemad toituvad.
Vasta
#80
Ma toitun vastavalt vajadusele taimedest, loomadest, sodist...
Vasta
#81
Celtic, teeme nii, et Sul ei ole probleemi sellega. Lihtsalt mine ära ja unusta kogu see teema. Milleks vaja probleemi tekitada?
Vasta
#82
Kellegi õpetamine sellisel juhul, kui õpetatav kuulata/mõista/järeldada ei taha, on muidugi mõttetu ajaraisk.
Sa, Darkness, muudkui kibeled kummardama, ristide-pentagrammide-tulelontidega vehkima ja arusaamatuid võõrkeelseid nimesid puterdama.
Mõtle, mida tähendab õppimine - usun, et käid koolis ja tead, et mis ja kuidas.
Ei aetud sind ju esimeses klassis "Tõde ja õigust" lugema? Muidugi mitte, enne tegeldi (ja kaua!) tähtede õppimise-õpetamisega.
Miks sa arvad, et nende vaimelukate-värgiga kuidagi teistmoodi peaks olema?
Ja kui sa tunned, et su elus on midagi puudu, peaksid selleteemalisi jututunde veetma elukogenumate inimestega, keda sajaprotsendiliselt usaldad. Sa ei kujuta ettegi, mida nad teinekord teada võivad.
Vasta
#83
Samir, ma ei tea, mida Sa üritad, aga olgu. (Vabandust, kui ülbelt kõlas!)
Enne, kui ma sellise asjaga tegelema hakkan, siis loomulikult ma õpin selle kohta, loen erinevaid tekste, kogun palju informatsiooni, üritan sellest aru saada ja "lahata" seda, püüan silmad-kõrvad lahti hoida ja tähelepanelik olla.
Just nagu tavaliselt koolis õppides.
Ei väida, et tahan kohemaid hakata selle teemaga tegeleda, kuigi ma olen sel alal täielik võhik.
Ma ei ütleks, et mu elus midagi puudu oleks ja kahjuks mul pole sellistest teemadest kellegagi rääkida. Kõik on harilikult skeptilised või siis ei taha/julge/soovi midagi kõnelda sel teemal. Võibolla mõni isegi on, seda asja annab uurida.
Vasta
#84
(08-07-2013, 22:16 )Darkness Kirjutas: Ma tahaks nii väga neile midagi ohverdada ja neid lihtsalt kummardada
Ma suren
Ei kõla just eriti ohutult, või mis sa ise arvad?
Kui minu tütred selliseid avaldusi teeksid, oleksin üle keskmise häiritud.
Ma ei ürita midagi.
Ma tahan lihtsalt öelda, et hoia hoogu.
Üldjuhul ma toru ei tõsta; igaühel on omad kollid, kellega võidelda.
Sinu puhul aga - mul on halb omadus kirjastiili ja -vigade üle inimesest arvamus kujundada; sinuvanused ei kipu just selles osas hiilgama.
("tere ma nägin unes surnud vanaisa eitea mis see tähendab aidake")
Seetõttu ei ole mul päris ükskõik, kuidas sul läheb.
Vasta
#85
Võibolla tõesti ei kõla, tegelikult see vist ei peakski kõlama ohutult. Ilmselgelt.
Nojah, Sina oled Sina. Suur vahe. Aga muidu ma ei pea vajalikuks oma perekonnale rääkida, et mind huvitavad deemonid, ja asjad, sest meie peres on kõik sktepikud ja keegi ei usu midagi.
Jah, tänan hoiatuse eest - ma hoian hoogu. Vähemalt üritan esialgu.
Ma ei taha väita või jätta vale mulje, aga ma ei ole kindel, kas ma selliste asjadega isegi tegelema hakkan. Huvi võib suur olla, aga tean, et tuleb olla ettavaatlik. Ja ainult sellepärast ei saa ometi selliste tõsiste asjadega tegeleda, kuna mind lihtsalt huvitab see valdkond ja see on nii "'äge" ja "põnev". Ilmselgelt.
Enne ikka õpin ja uurin selle kohta. Ma ei saa lubada, et ma selle teemaga tegelema ei hakka, kuid võin vanduda, et enne uurin kõike ja üritan võimalikult palju informatsiooni koguda, et teada, mis mind ees ootaks.
See on tore, et Sul pole päris ükskõik, kuidas mul läheb. Sest paljudel ilmselt on. Olgu, ma kaldun teemast kõrvale nüüd.
Millise arvamuse ma olen Sulle sellisel juhul jätnud oma õigekirja ja kirjutamisviisi tõttu? Nõustun, et mõned minuvanused tõepoolest ei hiilga selles osas, aga siiski. Olgu, ma kaldun teemast kõrvale nüüd.
Aga aitäh hoiatuse eest.
Vasta
#86
Kulla Darkness.Mul on hea meel,et sa oled oma meeled ja silmad avanud.Ma soovin sulle edu enese leidmisel.
Vasta
#87
Black Goat, suured tänud. Edu läheb vaja.
Ilusat suvejätku Sulle!
Vasta
#88
http://www.angelfire.com/empire/serpenti...TANIC.html
Siiamaani ei jäta seda teemat ja huvi on alles. Leidsin ka erinevaid linke, see tundub suhteliselt sümpaatne olevat, ent kusagilt lugesin, et verd ei pruugi vaja minnagi. Ei taju eriti.
Vasta
#89
Darkness, kas siia oled vaadanud? Veidi lugemist teema kohta. (ingl. kl)
Fred Batt, Demonologist and master of dark arts
Vasta
#90
Ei ole, aga näib hullult huvitav olevat. Lugemine selle teema kohta üldse mega. Eks ma uurin, aitäh ka!
Vasta
#91
Grimorium Mercurium on säherdune raamat, mis annab juhiseid deemonitega suhtlemiseks.
Vasta
#92
Omamoodi huvitav raamat oli/on Donald Tyson, Sexual Alchemy: Magical Intercourse with Spirits; PDFi saab siit: http://www.scribd.com/doc/60865542/Donal...emy#scribd
Teemaks vaimarmukese soetamine ja temaga läbikäimine. Koosneb kahest osast, teooriast ja praktilisest osast. Olen läbi lugenud teooria osa, päris huvitav ja silmaringi avardav, paras ports alkeemiat, homunkuluse valmistamisest, Euroopa keskaegsest nõidusest jne. Praktilist osa lugema ma ei hakanud, kuna kõik oli üles ehitatud siiski ärapööratud kristlikule maailmapildile ehk siis kristliku maailma "pahad" (kes tegelt ei pruugi pahad ju olla Lilith nt) olid põhitegelased. Satanism on kristluse peale ehitatud. Teise osa edasiarendus on samalt autorilt Liber Lilith.
Vasta
#93
Seda PDFi tasuta kuskilt ei leia? Antud sait tahab raha saada, kuid mina olen krooniline piraat Smile

Üks taolise seksuaalmaagia vorme pidavat sisalduma vanas Põhja rahvaste maagias, Seidr'is.
Vasta
#94
Mingi 5 aastat tagasi sain tasuta tõmmata küll, ei mäleta täpselt kust lehelt. Otsin, kas on mul arvutis kuskil.
On olemas, ligi 40 MB.
Vasta
#95
Leidsin ja panin üles eelmainitud raamatu, loomulikult on see kanadalase raamat ingliskeelne.
PS: kummalisel kombel kadus see fail mul serverist, laadisin uuesti ja kui esineb prbleeme, andke teada
Vasta
#96
Ohjah kinkige jah ennast kurjusele, te teadke et te kaotate niikuinii, et Valgusjõud saavad niikuinii võidule, aga sorry Valgusjõudude vastu te ei saa, kummardage neid tumedaid jõude või ma ei tea keda. Arvestage sellega et te lähete niimoodi igavesse kannatusse ja oi jumal kuidas kurjus hakkab teid ära kasutama aga pidage siis meeles et ise valisite selle ja praegu saate iga kell enda valikut muuta, andeks antakse samuti.
Vasta
#97
Lasin diagonaalis sest murmur'i toodud raamatust üle: "asjast " endast räägitakse vähe - ja sedagi füüsilise mehe mätta otsast - enamus auru läheb mingile muule jurale.
Vasta
#98
Oh, sellest teemast on mõni aasta möödas ja eks noores eas huvitasid alati müstika ning sellega seonduv. Nüüdseks pigem keskendun vaimsetele väärtustele ja õppetundidele, ent huvi niisuguste asjade vastu pole kadunud, lihtsalt eneseotsimise aeg ja üritus ellu jääda.
Vasta
#99
Tegid õieti wink !
Vasta
(09-07-2013, 11:06 )VironShaman Kirjutas: Celtic, selle peale on sobiv ju küsida millised on sinu jumalad ja kellest nemad toituvad.

(09-07-2013, 16:32 )Celtic Kirjutas: Ma toitun vastavalt vajadusele taimedest, loomadest, sodist...


Kas ma sattusin juhuslikult siia teemasse?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Keha erinevad kihid: hing, vaim, aura, jne lahendused 96 50,113 01-09-2020, 15:06
Viimane postitus: xcad
  Psilotsübiin, ESP, veidrad olendid, teadvus jne põlduba 46 19,501 21-04-2013, 13:22
Viimane postitus: põlduba
  Isiksuse tüübid (INTJ, INTP, ENFP, jne..) Mister Fyr 31 24,086 02-11-2010, 10:48
Viimane postitus: Sookoll

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat