Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupid, kes kutsuksid vaime ja deemoneid välja
#26
"Kas see kohtumine toimus vene maagide ja nende tegemistes "ringlevate" jõdude tõttu? Jah/ei - vastusest täiesti piisab.
Provotseerides: Sa ei ole praegugi veel päris "puhas"."

Avalikus ruumis on keeruline vastata. Olid kohtumiSED. Need veetmanod elik läänepoolsed käivad teise eesmärgiga, siis pole ka vastust raske arvata. Mind vähe huvitab mida plaanitakse ja mida tehakse, füüsilises elus ei saa elada ilma kaotusteta ja kahjude kandmisetta. Paradoksaalsem oli see et ma teadsin täpselt mis juhtub(vad) ja õppetund oli leppida sellega. Minu sügav kummardus sellele kannatajale ja minu lõppematu põlgus esilekutsujale.Provokatiivselt vastates- proovime parimat aga me kõik oleme inimesed oma vigadega. Keegi ei saa siin maailmas olla täiuslik- mida lähemal on eesmärk seda raskemad on lõpusammud.

"Kuna siin tekib minu jaoks seos ka teaduse poolelt täpselt sama probleemiga, st isehakanud meistrid seletavad kõike ilma tõendeid toomata, siis tekkisid mul järgnevad küsimused: kas keegi oskab seletada kuidas sellised isehakanud meistrid tekivad? Kuskohast, ja kelle käest, nad infot saavad, miks nad seda infot uskuma hakkavad ja kes nende jaoks infot levitavad?

Ja lõpuks: kas saab neid inimesi selles süüdistada või on probleem ühiskonnas ja infot levitajates? "

Kust saavad alguse isiksuse probleemid? Koolist ja kodust. Kui kodune kasvatus on 0 siis on ainuke pääsetee koolis. Samas kui kool ei sunni noort inimest õppima, sisendab ainult loomingulise(loe ego kasvatamise) teadmise olemasolu, siis kasvabki tast korralik EU mõtlemisvõimetu kodanik. Edasi täisealisena, omades ainult egot ja loomingulisi oskusi, on võimalik talle eriti lihtsalt pähe istutada erinevaid mõtteid ja plaane- sest puudub koolist reaalteadustel põhinev analüüsi ja enesekriitika oskus. Maailm on täis erinevaid mõtteid, eriti viimasel ajal tundub esoteerika peale minevat. Samas ilma reaalteadusel põhineva mõtlemisetta ei saada aru esoteerika kvaliteedist- digifotoka tolmust mustal sensoril tolmukübe on "inteligentne kera", hiina latern UFO jne. Nagu siinne üks kasutaja ütles- para ei ole kõigi jaoks.
Omamatta teadmisi füüsilise maailma toimise kohta ei ole ka võimalik paranähtusi ja esoteerikat mõista.
Inteneti maailmas on kõik kättesaadav ja enamus esoteerika kohalt suhtselge rämps. Aga kogus on nii suur et keegi ikka sinna lõksu langeb- lugedes mingeid kanaldusi pikema aja jooksul lõpuks hakkab isegi kanaldama, uskuma et tema unenäod on tuleviku kuulutus, et ta näeb ingleid jne (eelkõige võiks inimene osata kontrollida kas pähe ilmunud mõtted või unenäod on tema enda omad).
Näitena võib tuua häädemeeste juhtumi:enamik juurdles selle kallal kas on UFO või ei ole saamata aru algisiku mõttest.
Sisse ju toodi naised- nende uskumised inglitesse, inteligentsetesse keradesse ja kõik läks peale.
Aga sellist mõtet saabki ju ainult kooli "loomingulisena" läbinud inimesele maha müüa. Nii need polüfunktsionaalsed esoteerikud tekkivadki. Oma silme ees tulnukat näe aga pildistavad voodialuseid jänese tolmurulle.

Vasta
#27
(12-01-2014, 05:04 )rumal Kirjutas: Kust saavad alguse isiksuse probleemid? Koolist ja kodust.
Jätkan vaidluse teemas.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes on momm? ekke721 7 4,778 27-07-2012, 18:39
Viimane postitus: Põhjavalgus
  Kuidas kutsuda välja head vaimu? martin302 13 8,310 25-10-2010, 09:06
Viimane postitus: GraceK
  Kuidas vaime fotole saada? Supernatural 14 6,176 15-06-2009, 20:28
Viimane postitus: hansoi
  Tahad end välja elada? Estkitty 5 3,815 19-01-2008, 14:43
Viimane postitus: Estkitty
  Ela ennast välja Tutanhamon 9 6,447 14-11-2007, 23:25
Viimane postitus: Andromeda

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat