Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hundid unenäos
#1
Tekkis lihtsalt selline küsimus, et kas huntide unes nägemine ka miskit tähendab.

Nimelt hiljuti oli väga selge uni nimelt olin maal hoovis ja seal oli kuus hunti, sellise hästi tumeda karvaga. Nad olid küll irevil hammastega ja sellise hoiatava olekuga, aga millegi pärast ma ei kartnud neid üldse vaid läksin nende juurde. Ahjaa huvitaval kombel oli ka mu üleeelmisel aastal surnud koer seal mu kõrval (unenäos ofc elusana) tõenäoliselt mind valvamas/kaitsmas.

Tavaliselt oskan ma millekagi nagu unes nähtud asju põhjendada, aga seda mitte. Ka jäi kogu värk küllaltki selge pildina meelde.
Vasta
#2
Unenäomaalimades võivad ka inimesed esineda kellena tahes.
Tavaliselt on naised suuremad kujumuutjad ja esinevad ootamatul kujul, kuid kõik head nõiad võivad ennast kellena tahes näidata, näiteks mingi 60 aastane naesterahvas esineb unenäos noore neiukesena.
Kõik sündmused tunduvad toimuvat oma sünnikodus ja tegelased, kes ümbritsevad esinevad sugulaste piltide all, omati on nad tavaliselt kõige võõrammad olendid ja kodumaja võib olla hoopis võõra jõu pesapaik, kuhu unenäos oled kogemata sattunud ja siis imestad, et sinu lähedased käituvad vaenulikult.
Ürita unenäos vaadata selle kuju tõelist olemust, küsi mõttes kellega tegemist kui suudad tegutseda mõttekalt, võid avastada üpris huvitavaid seoseid kuid kunagi ei tohi unustada ühte lihtsat tõde, kõige lähemate inimeste piltide alla peidavad end kõige võõramad ja enamuses vaenulikud olendid.
Vasta
#3
Nojah samas kuigi ma olen unenäos ka lähedasi inimesi näinud veel teistel kordadel, siis pole nad kunagi vaenulikud olnud. Ka seekord mu oma koer ei olnud minu vastu vaenulik vaid nagu ma ütlesin, siis ta oli mind nagu valvamas, igatahes seda ma tundsin, et ta on ärevil. Samas nende huntidega oli jah selline imelik lugu, et kuigi nende oleku järgi võinuks neid vaenulikuks pidada, ei olnud nad siiski ründavad. Mäletan ka seda, et ma katsusin üht neist, aga see talle ei meeldinud kuid ta ka ei teinud midagi.
Vasta
#4
Olen ka hunte näinud. wink

Mingi tähenduse ma leidsin:
''Wolf
To see a wolf in your dream, symbolizes beauty, solitude, mystery, self-confidence and pride. It is also a symbol of survival. You are able to keep your composure in a variety of social situations and can blend in with any situation with ease and grace. You are a loner by choice. Negatively, the wolf represents hostility and aggression. It may reflect an uncontrollable force or situation in your life. ''
Vasta
#5
vanarahva tarkuse järgi peaks see tähendama tülinat vanemate naistegaSmile
Vasta
#6
Meie vene keele õpetaja omal ajal (no 5 aastat tagasi) ütles ikka nii, et unes kui näed hunti või karu, siis tähendab see vastavalt: karu-hea peigmees, hunt- peigmees-krants Smile Smile
Vasta
#7
mind unes ükskord ründasid poolikud hundid
sellised poollagunevad raipe moodi
ja tagakeha neil ei olnudki, või tagumisi jalgu
ma pidasin seda needuseks või halvaks sooviks(unes)
kartsin ka muidugi neid
ja siis ma läksin nagu mingile teisele tasandile nende eest ära
ja nad jäid sellele tasandile, kus nad olid, lolli näoga vahtima
ja ma mõtlesen või käskisin neil huntidel minna tagasi sinna, kust nad tulid!
ja minu unenäoõudus oli selleks korraks lahendatudSmile
aga järgmisel päeval tuli mulle üks sõbrannasorti tegelane külla

...
ja ilmselgelt näis mind milleski süüdistavat,ei sõnastand seda , aga ma arvan, et sinna need hundid tagasi läksidki..Smile
Vasta
#8
Olen samuti viimastel nädalatel mitu korda hunti unes näinud. Esimest korda oli ta kusagil hiilimas, ma märkasin teda ja hakkasin kedagi hoiatama selle hundi eest. Siis see hunt haakus mulle hammastega paremasse kätte, ma raputasin ja raputasin, kuni ta lõpuks lahti lasi mu käe. Vaatasin oma kätt ja seal olid hammustusjäljed ning veri tilkus.
Samas hakkas keegi meesterahvast arst mu haavu siduma, pani algul mingit põletikuvastast rohtu ja siis sidus sidemega...mulle tundus, et ta raiskas liiga palju sidet...aga mulle meeldis see.

Ka hiljem olen hunti unes hiilimas näinud, aga enam ta pole mind kätte saanud.

Samas see esimene uni ei lähe mul kuidagi meelest...pidevalt näen isegi päise päeva ajal neid kõiki kaadreid...see vist tähendab, et ma pole veel mõistnud selle unenäo tähendust...
Vasta
#9
Seda kogemust vist pole kirjutanud. Läksin jälle astraali, mõtlesin mida teha...hüppasin teiselt korruselt aeda, võtsin labida ja kaevasin oma ammu surnud saksa lambakoera haua lahti. Oh pagan....seda poleks teha tohtinud. Siin oli mingi teema Kerberosest...panin nii et päkad välkusid ...isegi Deemon lennates mu kõrval ähkides "Nüüd teeme ruttu sääred"...Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maja omanik unenäos Jinny 1 3,492 13-01-2018, 13:05
Viimane postitus: Tundlik
  Tulnukad unenäos Ilmaneitsi 27 14,915 02-12-2017, 23:43
Viimane postitus: Tinar
  Surnu kallistamine unenäos Carmel 4 3,955 05-07-2015, 18:53
Viimane postitus: Carmel
  Saatan unenäos triinu27 18 12,610 28-02-2015, 13:57
Viimane postitus: Wilholmensis
  Unenäos pidevalt sama inimene akvamariin 20 13,487 19-10-2014, 22:04
Viimane postitus: VironShaman
  Tugev jõud/Luupainaja unenäos Eestlane 5 4,332 12-01-2014, 21:43
Viimane postitus: trigon382
  Surnu külastab unenäos Kummalisus 7 5,210 12-11-2013, 14:03
Viimane postitus: Krt
  Tohutu turvatunne unenäos hulkuv hing 10 5,514 23-10-2013, 15:01
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Surnu unenäos Carmel 2 4,862 01-10-2013, 17:44
Viimane postitus: Mannu
  Ebareaalselt suur madu unenäos. HerrenRasse 2 4,444 10-02-2013, 23:50
Viimane postitus: HerrenRasse

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat