Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saatan unenäos
#1
Mida see teie arust võiks tähendada, kui korduvalt unes saatanat nähakse?
Vasta
#2
Salakavalat inimest.
Vasta
#3

Mis tundeid see Sinus tekitab?
Kas teed hetkel sellist tööd/tegevust/rutiini mis sulle üldse ei meeldi?
Mis kontekstis see Saatan oli?

Üheseid vastuseid saab ka anda, aga küsi endalt küsimusi ja vaata mis teadmisele jõuad,
unenägude parim seletaja oled Sina ise! Smile

Jõudu ja jaksu!
Vasta
#4
Bla bla, kohe kukuvad seletama. Ilma et enne uuriks, milline see saatan seal unes siis oli ja kuidas nägija üldse aru sai, et tegemist saatanaga? Oli ta stereotüüpne kapjade ja sokusarvedega kõrbedeemon või mis moodi asi välja nägi?
Vasta
#5
Unenägude seletaja ütleb, et teiste kahju üle rõõmustamist, rumalust
Vasta
#6
(07-01-2011, 12:03 )Humunuk Kirjutas: Mis tundeid see Sinus tekitab?
Kas teed hetkel sellist tööd/tegevust/rutiini mis sulle üldse ei meeldi?
Mis kontekstis see Saatan oli?

Üheseid vastuseid saab ka anda, aga küsi endalt küsimusi ja vaata mis teadmisele jõuad,
unenägude parim seletaja oled Sina ise! Smile

Jõudu ja jaksu!

Tegelikult aastaid tagasi kui nägin korduvalt unes saatanat, siis oli mul raske aeg. Elasin aastaid inimesega koos, kellega polnud elu üldse ilus. Tegelikult ammu sain aru, et see kooselu pole normaalne ega mulle hea ja siis hakkasid tulema igasugused unenäod, kus oli saatan, kus sihtis mind relvaga ja ajas sealt majast minema. Siis võtsin vastu otsuse, et lahkun sealt. Teinekord oli kuskil max. aasta tagasi ,kui mul oli vaja võtta mingi suurem otsus. Tükkaega ei teadnud, mida teha ja siis otsustasin, aga samal ööl jälle nägin unes saatanat ja me lihtsalt jõllitasime teineteisele otsa. Algul mul tekkis hirm,kui teda nägin, aga siis tekkis mingi ülitugev austus ta vastu. Igatahes sain aru, et olin valesti otsustanud ja otsustasin ümber. Minus tegelikult tekitab ta sellise tunde, et ta aitab mind. Aitab mul õigeid otsuseid teha.


(07-01-2011, 12:29 )Celtic Kirjutas: Bla bla, kohe kukuvad seletama. Ilma et enne uuriks, milline see saatan seal unes siis oli ja kuidas nägija üldse aru sai, et tegemist saatanaga? Oli ta stereotüüpne kapjade ja sokusarvedega kõrbedeemon või mis moodi asi välja nägi?


Ta oli tavaline mees, kel olid tugevad näojooned, väga tõsine ja karm pilk. Igatahes polnud kahtlust, et see oli saatan. vanuseks pakuks kuskil 40-ndates.
Vasta
#7
Mulle tundub, et ta on lihtsalt keegi, kes su üle vaatab; sind suuri vigu tegemast hoiab. Paistab, et ta ilmutab end sulle ju vaid siis, kui sul on vaja teha raske otsus.Kas oli tema välimusest aru saada, et tegemist oli saatanaga, või teadsid sa seda intuitiivselt?
Vasta
#8
(07-01-2011, 21:28 )Phrase Kirjutas: Mulle tundub, et ta on lihtsalt keegi, kes su üle vaatab; sind suuri vigu tegemast hoiab. Paistab, et ta ilmutab end sulle ju vaid siis, kui sul on vaja teha raske otsus.Kas oli tema välimusest aru saada, et tegemist oli saatanaga, või teadsid sa seda intuitiivselt?

Intuitiivselt tean ja välimusest ka oli aru saada.
Vasta
#9
No vot, tuleb välja et siis kaitseingel hoopis wink

Tegelikult võiks teda võtta kui Sinus endas peituvat tugevat, otsusekindlat ja jõuduandvat meespoolt (Animus). Naised üksjagu sageli otsivad sellist tüüpi (iseloomu poolest) endale abikaasaks, kuid sealjuures kipub reaalis selline tüüp vägivallale kalduma. "Pahade poiste" võlu ja valu.
Vasta
#10
Olen näinud Saatanat unes samaaegselt Jumalaga. Saatana välimus ei saa täpselt kirjeldada, see oli pigem tume kogu.
Jumalast nägin kahjuks vaid jalgu kreekapärastes sandaalides, valges maani hõlstis, istumas toolil. Teda ümbritses valgus.
Uni ise oli järgmine: Oli kaks koridori, mille vahel ma pidin valima. Ühe otsas seisis Saatan, teise lõpus istus Jumal. Valisin koridori, mis viis Jumala juurde. Koridori lõpus andis Ingel leiba maitsta.

Varsti peale seda und lasin end ära ristida. Seega unes anti mõista, mis teed ma käima pean.
Vasta
#11
No sellest enda ära ristimisest võiks mõni targem sulle
siia päris pika jutu kirjutada. Pole kahjuks minu teema, aga
kasuta otsingut, sellest siin juttu küll.
Vasta
#12
Nägin unes, et tapsin saatana... Shock

Ta oli inimese kehas, aga ma teadsin, et ta on saatan. Täpsemalt ma ei kirjuta, sest see on tüütu ja arvatavasti paljud ei viitsiks seda lugeda.
Hommikul ärgates olin väga väsinud ja kurnatud.

Kas keegi on midagi sarnast näinud unes ja kas keegi teab mida see tähendada võib ?
Vasta
#13
(04-07-2013, 15:25 )PeeterVk Kirjutas: Nägin unes, et tapsin saatana... Shock
Unenägusid interpreteerida on äärmiselt raske, sest palju on seotud sinu isiklike üleelamiste ja elusituatsioonidega. Saatan on üldiselt kurjuse arhetüüp ja ma pakun välja, et oled konfliktis iseendaga ja ründad endas seda, mille oled "kurjaks" sildistanud. Ma isegi kaldun arvama, et see ei ole mingi pahe, millest oled võitu saanud, vaid vastupidi, püüad kontrollida mingeid emotsioone. Aga see ei pruugi nii olla, lihtsalt mu esimene tunnetus. Otsi ka netist rohkem, saatan on üsna tavaline kujund, kes unedes figureerib.
Vasta
#14
(04-07-2013, 15:25 )PeeterVk Kirjutas: Nägin unes, et tapsin saatana... Shock
Kas keegi on midagi sarnast näinud unes ja kas keegi teab mida see tähendada võib ?

Kümmekond aastat tagasi tapsin Surma ära ,viis korda pidin labidaga? lööma, enne kui pea kätte sain.
Kas nüüd pääsen enne õiget minekut viis korda? Ei tea.
Ma ei püüa kunagi unenägusid seostada. Muidu võib veel ise endale võimaliku reaalsuse välja mõelda.wink
Vasta
#15
(04-07-2013, 15:25 )PeeterVk Kirjutas: Nägin unes, et tapsin saatana... Shock
Ja, jah surematus ei paista teil veel Bleh, lihtsalt eneses mingisuguse hirmu võitmine, edasiminek vaatamata kõigele.
Vasta
#16
Aasta oli kuskil 1800 kandis, noh alguses, nägin kuskil seda arvu unenäos ja siis arvan, et see oli aastaarv. Alguses vaatasin nagu kõrvalt seda olukorda mis oli. Igatahes ma olin mees. Maadeuurija vist, sest ma seilasin mingi paadiga ringi, kuni jõudsin ühele tillukesele saarele. Suht udune tundus olevat. Ma nägin ennast kõndimas paadist välja. Siis märkasin kahte väikest hauda ja selle ees oli mingi saatanliku ilmega monument vms. Noh, mul oli vist huvi nii suur, et hakkasin üht hauda lahti kaevama. Kui olin lahti kaevanud, ei leidnud ma sealt midagi aga kohe hakkas sealt monumendist kostuma mingeid saatanlike lauseid ja lõpuks ilmus mu ette mingi mees, täiesti võõras, enda arust pole kunagi näinud. Ma nägin, et tal olid teravad hambad, sellest sain ma hiljem aru, et ta on Saatan ise. Igatahes, ma ei mäleta ühtki sõna, mis me rääkisime aga ta vist kutsus mind Põrgusse kaasa ja ma läksingi temaga. Ta viis mind maa alla siis. Lõpuks olin ma ise selle mehe kehas(enda kehas) keda ma pealt vaadanud olin eelnevalt. Ma mäletan, et ta näitas mulle üht väikest poissi ja tsipa vanemat tüdrukut. Ma polnud jällegi neid kunagi näinud. Kaldun arvama, et need olid nende laste hauad seal üleval maa peal. Siis viis Saatan mu tema magamistuppa. Voodil labas mingi naine ja kui ma ruumi tulin, nägin ma, et see on mu kasuema. Ja see magamistuba oli mu enda korteri elutuba. Muidu kõik maa-alune oli tumepunane ja küünlaid täis. Ja siis ärkasin ma üles... Loodan, et segane polnud aga ma tõesti ei saa aru, mis see veider unenägu tähendada võis?
Vasta
#17
Teismeeas esinevad sarnased seikluslikud, põnevuse ja paraja õudusega vürtsitatud unenäod. Üldjuhul ei tähenda nad muud kui unenägija enda "energeetilise olemuse" arenemist lapsest täiskasvanuks. Ja see on iseendast väga huvitav protsess, mis meelitab ligi igasugu "olendeid", kelle-millega võib siis kas hästi või halvasti läbi saada. Sagedamini nad kipuvad natuke hirmutama, aga eks see ole ju põnev ka. Ei midagi hullu. Saatan unes võis mingi selline olend olla. Pigem positiivne Sinu jaoks.
Psühholoogilisema poole pealt võisid poiss ja tüdruk olla Sinu vanemad või ka mõned Sinu kaugemad esivanemad, ja Sul on mingi "seis" nende ja Su kasuema vahel. Ühtede poolt (ürgne)(maa)jõud, teise poolt tavareaalsus vms.
Vasta
#18
Eks ikka peab alustama lihtsamast keerulise poole. Alustagem taustast. Viimase aja lugemisest ja filmikogemusest. Ergas aju töötab elamusi läbi ja loob nende baasile uusi.
Vasta
#19
Ma näen kah vahest Saatanat unes ja alati hakkan talle vastu. Need unenäod on väga elamuslikud ja jäävad alati meelde.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hundid unenäos Lotharius 8 17,554 08-01-2020, 18:37
Viimane postitus: Q11
  Maja omanik unenäos Jinny 1 3,492 13-01-2018, 13:05
Viimane postitus: Tundlik
  Tulnukad unenäos Ilmaneitsi 27 14,915 02-12-2017, 23:43
Viimane postitus: Tinar
  Surnu kallistamine unenäos Carmel 4 3,955 05-07-2015, 18:53
Viimane postitus: Carmel
  Unenäos pidevalt sama inimene akvamariin 20 13,487 19-10-2014, 22:04
Viimane postitus: VironShaman
  Tugev jõud/Luupainaja unenäos Eestlane 5 4,332 12-01-2014, 21:43
Viimane postitus: trigon382
  Surnu külastab unenäos Kummalisus 7 5,210 12-11-2013, 14:03
Viimane postitus: Krt
  Tohutu turvatunne unenäos hulkuv hing 10 5,514 23-10-2013, 15:01
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Surnu unenäos Carmel 2 4,862 01-10-2013, 17:44
Viimane postitus: Mannu
  Ebareaalselt suur madu unenäos. HerrenRasse 2 4,444 10-02-2013, 23:50
Viimane postitus: HerrenRasse

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat