•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mees- ja naisenergia
Et mu turja kleepuvad alatsasa tigedikud ( konkurents) ja igast muud kleebukad- no ma juba harjunud. Naljakas on. Ja siis veel need ,kes sõna ei võta aga traalivad ja snorgeldavad.........rõõm tutvuda. Ja et nad roosades mullides kannustavad ikka õigetele jumalatele end söötma.......räägib enda eest. Ja et need hierarhia särast laksus rai...d just öötunidel kolistavad liftiga......hm. Nii palju siis valguse ülimusest ja kõrgema vibraga jumalaist. No muidugi on selleks vaja aina enam jüngreid koondada ja ikka meeldivalt gurutsedes keelitada aina rohke söötma ja söögiks olema. Tjah aga tipus saab olla vaid neist alfaim ja karikast rüübata kiskjaim. Seda lisan taaskord selgitamaks ,miks niuke trall on nende ümber ,kes sügavaim kaev antud. Kõik tahaks pilust sisse pugeda. Kaevud aga asuvad ilmapuu juurte all ning valvureist ümbritsetuna. On kaks varianti jumalail. Kas langeda ( laskuda ) ise sinna nagu Odin ( hind on räme seejuures) või kasutada kõike ja kõiki ( inimesed eelkõige ) kütuseks, söögiks ning TÖÖRIISTADEKS. Peaasi ,et need halleluujatades kannaks tähelepanu sinna üles tipu poole hoides.........ise nuumamist jätkaks. Orgiad jätkuvad kuni liivakellani. JUmalail on kaaa vaja kaevust elujõudu. Jaha aga tasuta lõuna polegi tasuta. Pidu hakkab läbi saama. Ja ühel päeval lõpetab tulidraakon uue seemne juurte all ning vesi...........Tuhk, põrm ,sõnnik väetisena saab sinna kuhu sobib.
Need ,kes armasatvad siin jubedalt naeruvääristada kõike teadusega. No räägime korra teadusest. Teadus oleks ju nende reeglite järgi betoonvundament ,millele ÜK rajada. Jaha aga ,miks maailm ei ole seejuures ebamääraselt vähemääratletav , vaid täppisteadus ise on süldina vormitu? Vaid kaks näidet. ÜKs neist veest. Õpikuis on teadus. Aga seal on kolm olekut. Et aga teadus jõudis selleni ,et on veel neljas ( muuks veel vara neil ) olek? Amorfne. Ürgvanad klaasitahvlid vanadel hoonetel on vägagi kristallilised aga teatud omadustelt saab temaga toimuvat kirjeldada vaid ühe sõnaga -vedelik. Klaas voolab. Meenutage ülipikka pigipiisa katset. Ma parem ei ütle ,milleni viib tumeainega jumalamäng.
Toon parem muu teaduse veel lisaks. Vaid mõne aja eest selgus ,et sellist liiki pole olemas nagu samblikud. Mõtleks eks? Enamus kehitab õlgu. Samblik on sümbioos pärmiseenest ja vetikast.
Elu maale tõi sabaga jääkänakas. Meid juhib pärmiseen rohkem kui uskuda tahate. Seksist ja konkurentsi poksist kuni tunneteni. Too vesimadu pole muud kui hüdraks ja leviaataniks tembeldatu siin. Ja seen juhib meid jumalana läbi meie oma ihu. Teeb ,mida tahab. Lümfivedelik on tema elumahl. Viirused alluvad tema kuningriigile. Aga kes tahab jätkuvalt kunigriiki teenida kirikus, lasku käia ja oodaku hoopis väljast jumalasõrme ning elu kandvaid ingleid. Samblikus on võti tervisele kuna soolestik ( all ) annab väärtuse ajule ( üleval).

Miks ei taha aru saada ka sada korda viidates ,et ÜK on isapoja liialdus? Tõin ja toon uuesti näite.
Ei pea naine mune kasvatama ja poliitikaase ronima. No üldse ei pea mehega konkureerima ega asendama. Rääkides võrdsetest õigustest, räägime ikkagi sellest et patriarhaat on püstitatud ülimuslikult ületähtsusse. Kõik vastanduv on näidatud konkureeriva vaenlasena. Siit ka trad. pere lärm, feminismi jama, homohullus ja palgalõhed.

Tõin kunagi näite, mis ehk seekord ikkagi kohale jõuab. Kui kirik, ühiskond ning inimkond tervikuna oleks lasknud ( religioonidele eelnev oligi seda ) naiselikul olla VÕRDNE-poleks me ka rinnuni sitas.
Kirikust tõusnud ja ülemaks kehtestatud meditsiinteadus on parim näide. Skalpell ja elusurnud ning loodust eirav tablett tegeleb ainult tagajärgedega. Põhjusega tegeldaks siis kui oleks kaasatud naine samaväärsena. Mitte vaid tunde-tajulise osaga. Ärme unusta ,et naine on tasakaalule ja loodusele-planeedile lähemal , kuid meditsiinist välja nügitud. Miks nii? Ikka konkrents läbi kasu ja tasukummarduse. Äri määrab oma ahnusega. Nii nagu ÜK üleni rajaneb ahnusele. Mitte tervendust ( naine ) pole vaja, vaid sõltasest toitjat ja kasutoojat -igavest haiget vajab ÜK. Ja kui keegi arvab ,et võib homeeriliselt naerda ja üleolevalt jälle esinema hakata.........oi meil on nanolaserid ja kvantserverid ja implantaadid, sina aga tuled jälle oma ebateadus võilillejuurega targutama............ teate ,mitu teadurrakukest on korraldanud nt, eksp.-ne vihmametsadesse? Et kontrollida ,,lollide aborigeenide,, taimeravi? Ei? Ja kaugletki mitte tulemusteta. Ainult ,,et apteegist ei soovita keegi minna korjama neid ja neid taimi. Asi on vaja teha ju monopol rahamasinaks. Ja nii püüabki teadus toota muuhulgas multivitamiine. Muig. Neis pole looduslikku elu. Energeetika on surnud. Selle vibra on tehis. See on laborlik mürk. Ja keha ( loodus ) ei omasta sellest midagi. Küll aga ringleb raha. Jah kasutatakse ka taimseid preparaate ( eih mitte odavat esoteerika sitta ). On väga kalleid ravimeid......väga rikastele.

Vähem ameerikast , rohkem venemaalt aga näeme jumalamängu tihti. See ka saatuslikuks saab ja tegeliku suuruse-,, isa-ema,, reageerima sunnib.
Ma ei räägi praegu poliitikast. Olete ju kuulnud ,et ajuvähki on palju saanud. Jah osalt seetõttu ,et tehnoloogia on roninud looduse ja kosmose ,,sagedustesse,,. Kõmulisemad juhtumid aga pole selle süü. On vahva mehemeditsiin hoopis. Mida juhivad valguse lapsed -juudid. Mega kallis looduse kuritarvitamine pluss manipuleerimine. Teisisõnu jumala asemel ISE loomine ning looduse asendamine tehnoga. Tüvirakud, geneetika, katseklaas ....... aga eriti hea materjal on lõpunikandmata lapsed ( katkestatud). Looted on hinnas, platsenta ruulib . Ja sellest saab aadlitippude ravim vananemise vastu. Igavese elu eliksiir. Saksa ja juudamaa haiglatest saab seda väljavalitu lubada. Meile räägitakse mingist rasestmuise jamast. Justkui taheti last saada ja kasutati alternatiiv meetodeid ( umbes ,et esoteerika) hea nimel. Meedias aetakse igast müüvat ila. KÕIK need surijad ,kellele lastakse kaasa haletseda , tahtsid olla surematud. Igavesti noored ja ilusad. See ju aitab end paremini müüa. Hoorus ja ahnus käivadki käsikäes.
Vasta
Lokster - võid ju palju lugusid ja müüte tunda-pajatada, kuid põhjapanevalt ja sügavamalt sa paraku neid avada ei suuda... ütlesid ju ka ise et sul pole kannatust! Kangesti viskab siin ette pildi muusikaõpetajast, kes tahaks lastele laulmist õpetada, kuid ise ei tunne selgelt solfedžo teooriatki... midagi tõesti preestri laadset?

Samuti ei kannata sa detailsemaid kriitilisi küsimusi, vastates alati mingi üldise fantastikaga, mis heal juhul sisaldab mingit avarust, kuid selgust küll mitte. Kusjuures tundub, et selle tagamaad on kaudselt ka sinu varasemalt teadatuntud tabelite mittesallimisega seotud, mis heal juhul annaks su mõtlemisele mingidki realistlikkuse piirid. Senikaua aga kui see tabelite-jooniste koostamise raske töö on tegemata, su kirjutamise-sulg ka mingit mõtlemisteravuse kriitikat ei kannata. Segast panevad valdavalt ikka need algkujutluste Kuu-lapsed, kes ise olulist tuhkagi veel ei jaga... kuigi neil omastarust on kõik ilma vaeva nägematagi selge.
Vasta
Vesiuss läbi maade ,rahvaste,kultuuride ning ka ajastute ning tsivilite https://www.lenntech.com/water-mythology.htm
Pimedus- mis puudutab mu kannatamatust, siis ma küll räägin kui vähe see mulle meeldib, kuid korrutan ikka ja jälle ja uuesti. Iga korraga püüan aina puisemalt ja punasemalt. Ja kui sa arvad ,et mina seda tahan või mul seda vaja on ,arva uuesti. Korrutangi kuna nii tahab keegi. Kui ei tahetaks ,siis oleksin mõnuga vait. Peestreid otsi sealt ,kus tõed, õigus ja õiglus kiiskavad. Mul pole vaja ehitada impeeriumit või egregori. Äkki hoopis maamuna ehitab mind. Ja pealegi ma ei hirmuta kedagi enda rüppe ega meelita oma mulli. Minul pole vaja oma mulli luua. Ma lepin selle reaalsusega. Sina võid rahumeeli oma ,,maailmas,, ehitada nagu meeldib. Ja kutsuda sinna keda vaja. Sul siin teemasid jagub. Mina aga valin hoolega ,keda oma maailma luban. Minu ego ei kiunu kui vaim mind koostab. Püüa sina oma nurgas leppida endaga. Kas keegi on takistanud sulle sinna tulemist ? Ja veel, mul on kord ja tabelid paigas. Filossi jagub ja muustki puudust ei tunne. Ma ei pea väljast kedagi ega midagi sisse koukima. Ja valvan hoolega ,et keegi ka vägisi sisse ei punniks.
Vasta
Tsitaat: heal juhul sisaldab mingit avarust, kuid selgust küll mitte.
Mina olen siin märganud mingit sarnast seadust Heisenbergi määramatuse relatsiooniga, kus ühte suurust täpselt määrates muutub teine ebamääraseks ja vastupidi. Kahte korraga ei saa, see on mingi loodusseadusega vastuolus.
Nii ka selle avaruse ja selgusega.
Peaasi, et igaüks on hea omal alal.
Vasta
" Segast panevad valdavalt ikka need algkujutluste Kuu-lapsed"
hehehe...."Kuu lapsed"...päris hea....Like
Vasta
Lokster - no kui sind nähtuste seletamise tõepärasus ei huvita, siis mitte keegi teine sinu üllitiste kaudu sügavama olemuseni tõesti ei jõua... üksnes eksitad. Sulle soovituseks - kirjelda müüte ja muinaslugusid niisama, ilma mingit põhjapanevat järeldust tegemata, kuna sa pole selleks lihtsalt veel võimeline.
(14-12-2019, 15:33 )Mannu Kirjutas: Mina olen siin märganud mingit sarnast seadust Heisenbergi määramatuse relatsiooniga, kus ühte suurust täpselt määrates muutub teine ebamääraseks ja vastupidi. Kahte korraga ei saa, see on mingi loodusseadusega vastuolus.
Nii ka selle avaruse ja selgusega.
Peaasi, et igaüks on hea omal alal.

Mulle pigem tundub, et kuigi Loksteri tekstid sisaldavad Avarust (Õhk), siis ta väga otsib ka Selgust (Vesi). Kusjuures Selgus pole sama mis Teravus... Hebsteri täpne määratlus läheb selle Teravuse (Maa) alla! Ehk siis natuke erinevad elemendid.

Vasta
Pimed ....uss rahune. Püüa aru saada ,et mind jah tõepoolest ei huvita kuna minul pole vaja. Ja püüa aru saada, kellegil ON vaja just nii ja just seda. Jah jah. Eksitajaks on mind ühe ussi rahvas tõesti kutsunud korduvalt . Valeprohvetiks ja muudki. Sina ära roni soovitama või käsutama. Ma olen immuunne nende suhtes ,kes ruigavadki kogu aeg -tee nii et ka MINA saaks aru ,minu arusaamade , teaduse ja tõdede kaudu. LOkster vinna oma jutt katsestendile, mälu peeneks, lükka lusikaga suhu, kanna kandikul ette, ole usutav tõesta, püherda, tee tsirkust............. Aitab juba küll ,nendest sada korda käiatud vanadest nõksudest. Ma pole turul ega promo tooteid. Marketing mind ei köida. Sind aga vaevab nagu näha.
Vasta
Lokster - Rets-koll - lihtsalt kummaline on lugeda sinu superlennukat juttu tasakaalu vajadusest, kui selles endas puuduvad dogmade kained põhjendused.
Vasta
Vist peab hakkama üles näitma sallivust olukorrale ,kus šamaani ja kogukonna tase ongi vastavuses. Njueidzi roosa urbanšamanismi lahjenatud olleum. On kogukondluse hoitus ajas kaduma saanud, eks ka väekate asemel tuleb palju-palju mannetuid. Vaimtolerastia. Siin siis lingil üks säänustest neošamaanidest helvesnõid rääkimas pöörlevast ussitantsust. Soopööris. Piisab kui vaadata esimesed 4 minutit. https://www.youtube.com/watch?v=6FgpUIUc4dw

Kogu maailma vaimsus on tõusnud šamanismist. Ajas on see loksutatud lõputult lahjaks lurriks. Njuieidz on saanud võidu. Ime siis ,et potsatab välja igasugu tegelasi,kes kuulutavad šamanismi alused valeks. Aga no mine tea, äkki keegi suudabki hoopis jüngrikõlbulikuks areneda isaplaneedist. Kerge see olema ei saa kuna siuksed ei suuda isegi servast aduda ( puhas ego ) , kes saadab teinekord vurrima kuhugi ruumi ja segi tampima korda ja lätteid. Aga saatjale ütleks ,et nõrk esitus. Kui on vaja ikka nii kõvasti punnida ,et oma ,,väekusega,, eputada, siis on miski lödi. Oma kokku keeratud sitt ,tuleb nagunii ise siluda ,mitte loota kandikul lahendusi.
Vist peab eraldi välja tooma. Ka kõik kultuurid ja kirjasümbolid on šamanismist pärit. Ka kõige suurema vaimleja kaaba ,,salateaduse,, alkeemiline sümbolistika on seda.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võõras mees unes Elessandra 5 6,979 03-06-2013, 18:19
Viimane postitus: Makemake

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat