Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Needus?
#1
Tere,

Nimelt sooviks ma teada teie arvamust kas see võib olla needus. Tutvusin 3 aastat tagasi noormehega(siiani elame koos). Tema peres juhtuvad eriskummalised asjad , millele sooviks põhjendust.
Noormehe ema eelmise elukaaslase ema ehk ämm, on olnud algusest peale väga halb vanainimene. (noormehe vanaema)
Olen käinud oma elukaaslasega selle vanamuti juures külas peale seda oleme elukaaslasega tülitsenud. Ükskord läks ta üksi sinna ning pärast oli tal nii halb et oleks avarii autoga teinud ja läksime jälle tülli. See selleks.
Ükskord sai käidud tal veel külas, tahtsime elukaaslasega tema seinalt üht pilti endale kuna meeldis see pilt väga. Ta ei andnud. Ei tahtnud anda, et temal seda vaja jne. Järgmisel külastamisel andis ning surus sellle pildi meile peale lausa.
Mu noormehe emale andis see mutt veel ükskord purke, kurkide marineerimiseks, ning just need 3 liitrilised purgid lõhkesid, ning ta põletas näo ära.
Eelmine aasta olin ma lapseootel, kuid kui see vanamutt sellest teada sai siis mu rasedus katkes(ei osanud temaga seda seostada, kuid nüüd küll)
Elukaaslase ema, ehk mu ämma uue mehe tervis halvenes . Jäi invaliidiks ning arstid ütlesid veel talle et tal on vähk,mis on juba väga kaugele arenenud.
Me kõik arvame, et see vanainimene äkki ussitab omaette meie perekonna peale, kuid ei saa selles kindel olla. Tahaks leida inimese kes selles kõiges meid aitaks. Olen taaskord beebiootel ning kardan oma lapse elu pärast, olen olnud juba haiglas.

Ei osanud seda nii hästi siia kirjutada, kui on küsimusi vastan neile .

Ettetänades
Vasta
#2
Tegelikult - needust kui sellist, ei pidavat olemas olema - nii ytlevad targemad. Olen ise aga kyll arvamisel, et halval m6ttel ja halval s6nal - eriti, kui keegi iseenese / kadedusest/ ussitab siis v6ib jamasid tulla kyll : mul on kah yks tuttav tadi selline, et niikui viha hakkab pidama nii mul auto kraavis v6i lihtsalt juppideks ... nii ebaloomulikult lausa ... aga sellised tuleb lihtsalt oma elust valja saada ja yldse mitte nende peale m6telda, sest sellist peljates avad ise ukse tema kehvadele m6tetele. ... ja ega k6ik alati ka just kellegi syy labi johtu, teinekord lihtsalt on kehv paev.
Vasta
#3
Võin kohe öelda, et mulle on needusi peale küll pandud.
Üks kord suleti mul kõik tšakrad peale alumise.
Teine kord nõiuti pähe kiip, mis on valguse peale tundlik, et ma ei saaks valgust ammendada.
Hea energeetik, 'võlumees', aitas mul need maha võtta... (ilmus hämmastaval kombel mu ellu kohe pärast neid halbu sündmusi).
Pole naljaasi nende needustega. Hoidke ennast! Smile

Sõbrale pandi ka ükskord mingi needus peale. Ta oli järsult elujõuetu, ei rääkinud enam, olid mingid depressiivsed kummalised mõtted.. Ükskord jäi ta magama keset päeva diivanile, ja hakkas läbi une väga haigeid rituaalseid liigutusi tegema ja häälitsema. Pärast ärkamist küsis, et mis temaga juhtus. Siis ta nagu ise vabanes läbi une sellest needusest või midagi.. Kuigi pärast seda oli ka veel väga äraolev ja nii. Tema hingega tehti/toimus midagi, mis ei olnud hea.. Igatahes. Vabanes kuidagi ise sellest.
Vasta
#4
(30-07-2013, 20:43 )Peisko Kirjutas: Sõbrale pandi ka ükskord mingi needus peale. Ta oli järsult elujõuetu, ei rääkinud enam, olid mingid depressiivsed kummalised mõtted.. Ükskord jäi ta magama keset päeva diivanile, ja hakkas läbi une väga haigeid rituaalseid liigutusi tegema ja häälitsema.

See ei pruugi needus olla. Sama või sarnast asja saab teha ka kaughüpnoosiga. Toimib see samamoodi nagu klassikaline hüpnoos. Vahe on ainult selles et ühel juhul "patsient" on nõus hüpnoosiga teisel juhul ei küsita tema arvamust.
Vasta
#5
http://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/l...d=82594729

Ei hakanud uut teemat tegema, postitasin siia. Mis arvate? Ise arvan seda, et sensitiivid- eriti tasulised- keeravad vahel vinti veidi üle, väites, nagu põhimõtteliselt kõik sündmused kõigi elus olevat kellegi nõidumise või needmise tagajärg. Ma ei suuda seda uskuda, siis peaks 90% inimestest lakkamatult rituaale tegema, posima ning needuseid panema. Auto alla võib jääda ka sellest, et astud ettevaatamatult sõiduteele. Aga kui mõne sensitiivi (või noh, kellegi, kes väidab, et on seda) käest küsida, siis on raudselt needusega tegu.
Vasta
#6
(09-06-2018, 11:37 )Maario Kirjutas: http://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/l...d=82594729

Ei hakanud uut teemat tegema, postitasin siia. Mis arvate? Ise arvan seda, et sensitiivid- eriti tasulised- keeravad vahel vinti veidi üle, väites, nagu põhimõtteliselt kõik sündmused kõigi elus olevat kellegi nõidumise või needmise tagajärg. Ma ei suuda seda uskuda, siis peaks 90% inimestest lakkamatult rituaale tegema, posima ning needuseid panema. Auto alla võib jääda ka sellest, et astud ettevaatamatult sõiduteele. Aga kui mõne sensitiivi (või noh, kellegi, kes väidab, et on seda) käest küsida, siis on raudselt needusega tegu.
Needus üldjuhul hakkab külge sellele kes seda usub. JUST USUB. Energeetlist mõjutust võib korda saata üli kõrge tasemega maag...neid aga ei ole või kui ka leiad siis ta on sellest tasemest ammuuuu välja kasvanud ja sellega ei tegele...raha teda ei huvita. Kui ei usu...ja oledki päästetud. Lisaks inimene kes allub hüpnoosile on samuti kergemini mõjutatav. Olen elus proovinud lasta end hüpnotiseerida ja kodeerida.....tulemus 0 midagi ei mõju. Viimasega ainult siis mingil määral mõjus kui oli ka endal raudne tahe sellele alluda, JUST RAUDNE TAHE. Ja oma tahtega saavutasin täpselt seda mida ka nõid üritas "saavutada". Osadele aga n.n. kodeeerimine pidada mõjuma. Oleneb indiviidist, kõik me oleme erinevad.

Vasta
#7
Tegelikult on need NEEDUSED - ikkagi olemas küll.
Võiksin teile üksipulgi lahti seletada, kuidas need asjakesed moodustuvad, kus nad asuvad, kuidas nad tegutsevad. Aga ma ei tee seda. Inimestel on loll komme, kõike kohe järele proovida. Eriti halba.
Lillekese jutust saam ma teha järelduse – et see vanamutt on saatanist, kes tegeleb musta maagiaga.
Tundub et tal on juba deemonlikud võimed.
Tean ka seda – kuidas need moodustised kellekile külge jäävad. Pole mõtet seda avalikustada. Muidu hakkate neid asju, spetsiaalselt teiste peal katsetama ja enesele külge korjama.
Kõige hullem on headuse taha peidetud kurjus!
Vihje: Kõne on ju – Kujutluspiltide kokkuleppeline häälikuline väljend.
Vasta
#8
Ma ei kahtle, et needused on olemas. Aga kahtlen selles, et kõik õnnetusjuhtumid mailmas on "satanistlike surmaneeduste" tagajärg, nagu väidavad sensitiivid. Siis peaks meil kõigil olema tutvusringkonnas trobikond nõidu, musti maage, sataniste jms rahvast, kes lakkamatult õnnetusi ja surma teistele kaela neavad. Selle foorumi liikmetel, tõsi, võib olla tõesti selliseid tuttavaid, aga tavainimesel üldjuhul ikka ei ole.
Vasta
#9
Kõik tuleb tagasi, mis teisele inimesele teed. See kehtib ka selle kohta kui nõid teisele halba soovib ja seal oma rituaale kasutab. Ilmselt nad on sellest teadlikud ja nad ei taha enda eluteele sellist jama luua. Kui teadlikud pole siis palju õnne neile selle avastamisel.
Vasta
#10
(11-06-2018, 19:32 )Tundlik Kirjutas: Kõik tuleb tagasi, mis teisele inimesele teed. See kehtib ka selle kohta kui nõid teisele halba soovib ja seal oma rituaale kasutab. Ilmselt nad on sellest teadlikud ja nad ei taha enda eluteele sellist jama luua. Kui teadlikud pole siis palju õnne neile selle avastamisel.
Siin tuleks täpsustada. Kõik valge maagia esindajad teavad seda. Musta maagia esindajatel, aga ei ole sellest õrna aimuki. Nemad arvavad et nendel on kõik lubatud. Et nendele karistust ei järgne. Järgneb küll – ja veel topelt.


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,593 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Kas mul on needus peal? Erle70 18 14,177 23-01-2018, 18:37
Viimane postitus: pikksukk
  Needus Tiiuke 3 3,035 27-03-2013, 11:02
Viimane postitus: positiivne
  Needus? Triin123 27 25,210 22-02-2013, 19:36
Viimane postitus: Vesilik
  Üksilduse needus? Marii 9 5,129 25-12-2012, 18:20
Viimane postitus: excubitoris
  kas võib olla needus? gerli 8 5,926 04-05-2012, 23:13
Viimane postitus: kk2ku-
  Verevähk - needus? mirell 45 22,738 15-08-2010, 01:11
Viimane postitus: Celtic
  Needus kayako 12 5,232 21-02-2008, 10:25
Viimane postitus: Spirit007
  Kas tõesti needus? cerrty 1 2,295 01-06-2007, 08:46
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat