Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Head vaimud ja kurjad vaimud
Autor Sõnum
hingepüüdja
Uustulnukas

12-11-2005 14:38
Postitus: #1
Head vaimud ja kurjad vaimud
Ehk selles mõttes kas häisid ja kurje vaime on olemas?
Minule on öeldud et heasid vaime pole olemas sest tulemus on ikka halb.Aga ma ei tea kas sina oled ühe hea vaimuga kohtund we ja kui jah siis mis poolest ta hea vaim on ?:vaim:

edit: Muutsin pealkirja ja võtsin küsimärke vähemaks.

Muudetud: 12-11-05 kell 17:26:02 Thorondor
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
Administraator

12-11-2005 16:26
Postitus: #2

Tsitaat:Algselt postitas: Menelaguar
Nii palju kui mina arusaan on olemas nii nimetatud kahte liiki vaime: head ja kurjad. Head vaimud on valgustatud hinged, kellele on antud vaba voli teha mida nad tahavad, sammuti võivad nad liikuda ka mööda dimesioone kuigi teatud piirini. Näiteks paljud suured võitluskunstide meistrid, kes on saavutanud meditatsioonidega valgustatuse. Nad võivad ilmutada end õpilastele nende meditatsioonide või treeningute käigus ja õppetada, sammuti juhendada ja vaimselt kaitsta neid negatiivsete jõudude eest. Kurjad vaimud on justkui parasiidid, keda tõmbab ligi meie eluenergia ja emotsioonid. Need võivad olla olendid kõrgematest dimensioonidest ja paralleel maailmatest, olendid kes otsivad endale nii öelda vaimset toitu - toituvad meie emotsioonidest ja energiast. Sammuti on olemas ka jõud mis kontrollivad kõike seda, aga juhtub ka anomaaliaid. See on nagu iseseisev maailm. Olemas on ka veel vahepealne liik vaime, nimelt vabad vaimud, kes saavad liikuda ainult meie maailmas ja neid soevad selle maailmaga mingi sugused kohustused või võlad - tegemata jäänud asjad. Need vaimud käivad maa peal ringi rattast kuni ei täida oma kohustust, miskit mis neid siin hojab sammuti ei ole neil võimu inimese vaba voli ega keha üle nad on justkui õhk, mis on olemas kuid millest me saame läbi minna ilma et too meid mõjutaks. Tegelt on see teema suht keeruline ja raskesti mõistetav kuid ääretult huvitav ja igasugustelt vaimsetele võimetele pööratud kursustelt peaks nende asjade kohta teavet saama. Seal sain ka mina midagi teada millest ma varem midagi kuulnud ei ole. Näiteks on inimese hingel 3 taset jne jne.

Muudetud: 12-11-05 kell 17:28:02 Thorondor
n6iakissa
Uustulnukas

21-04-2007 21:11
Postitus: #3

Ma olen oma sõpradega näinud musti ja valgeid kogusid.Kaldun arvama et mustad on kurjad ja valged on head vaimud. Ma ei ole päris kindel, vb oli see viirastus. Kuid kas me saime kõik näha viirastust samaaegselt.Kas oli see tõesti päris vaim???
Ma ei ole kindel aga arvan et see oli nii
maarja15
Uustulnukas

21-04-2007 22:58
Postitus: #4

ühes majas on nii et õõsel ei tohi trpisd üles minna sest sulle tuleb vast üks üleni valged värvi vaim
mis ta teeb ............... seda ma ei tea
Celtic
ja sina pead kandma maailma

21-04-2007 23:26
Postitus: #5

Tsitaat:Algselt postitas: maarja15
ühes majas on nii et õõsel ei tohi trpisd üles minna sest sulle tuleb vast üks üleni valged värvi vaim
mis ta teeb ............... seda ma ei tea

Ühes majas on nii, et treppi üldse polegi!
Kuidas inimesed üles saavad .............. seda ma ei tea

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
n6iakissa
Uustulnukas

16-10-2007 21:57
Postitus: #6

äkki täpsustaksid maja kus asub milline ja kust sa seda võtad et tuleb vastu valge vaim??

äkki oli tegu hoopis ühe valge koguga
või mõtlesid asja lambist välja
ja mida saab teha sinuga vaim tegelt ei saa ju midagi kui sa keeldud temaga kaasnemast
Nazz
Veteran

17-10-2007 09:04
Postitus: #7

Järjest rohkem ja rohkem hakkab siia foorumisse tekkima selliseid tekste, mida on terve maailm täis. Ühesõnaga mingi imelik juhtum, millele ei ole nagu üritatudki midagi faktilist lisada, ega ei ole see lugu korralikult presenteeritud.
Selliste pinnapealsete tekstidega ei ole mitte midagi peale hakata. Kui ei ole midagi head kirjutada, või lihtsalt puudub suurem info. Siis pakkuge vähemalt mõni fakt, või tehke uurimus, et kas keegi veel on kes saab juttu kinnitada, samuti oleks hea kui saaks koha ka välja pakkuda, et keegi kes on natuke rohkem kogenenum või siis huviline, saaks ka selle koha üle vaadata.
kurk
Vana kala

17-10-2007 13:59
Postitus: #8

Kas vaim saab mind kulbiga visata, kui ta oma ebatahkuses läbi seina liiub, teoreetiliset peaks kulp tal käest kukkuma. Või liigutab ta seda mõttejõul, siis pole ju kätt vaja liigutada. Ja kuidas vaimu puudutust tunda saab.
Nazz
Veteran

17-10-2007 14:40
Postitus: #9

Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Kas vaim saab mind kulbiga visata, kui ta oma ebatahkuses läbi seina liiub, teoreetiliset peaks kulp tal käest kukkuma. Või liigutab ta seda mõttejõul, siis pole ju kätt vaja liigutada. Ja kuidas vaimu puudutust tunda saab.
Siit peaksid leidma mis lisab natuke valgust nendele küsimustele...
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Majavaim teeb kodule head. villu 14 16,528 17-03-2019 18:30
Viimane postitus: Teloslane
  Äkki keegi oskab head nõu anda... SO888 10 1,971 13-12-2018 21:03
Viimane postitus: zzz34
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 93,798 24-10-2018 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 28 10,224 20-10-2018 14:00
Viimane postitus: Avatud aken
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 5,869 05-01-2017 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Kurjad jõud killuke1 53 21,720 15-02-2016 05:59
Viimane postitus: isemaag
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 12,153 14-01-2013 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 12,533 01-02-2012 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 5,328 11-02-2011 08:37
Viimane postitus: OuijaFan
  Kui vaimud eksisteerivad,siis..? Apocalypse 7 3,919 02-03-2010 22:16
Viimane postitus: esoteerik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog