Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kui tihti päevas teie mõtlete paranormaalsetele asjadele?
#1
Ise mõtlen üpris tihiti kui saan vaba aega ja rahulikus kohas olla,
paneb kohe nii pead murdma aga mõnikord on jälle mõnus mõelda ja spekuleerida asjade üle, kohe annab sellist head tunnet.

Kuidas teil selliste mõttetega on?

[Teadet on muutnud 9-6-2004 postitaja devn]
Vasta
#2
Kogu aeg mõtlen - kui vähegi millegi muuga ei tegele - jälgin mis mu ümber toimub ja mis võiks olla ja miks nii on jne : )
Vasta
#3
Tavaliselt siis kui rpley saadet vaatan või kui pimedas koju minnes tähti kiikan Smile

Muudetud: 27-2-05 kell 20:05:38 Imhotep
Vasta
#4
Ausalt öeldes ma ei tea.
Ma ei taju enam paranormaalsuse ja normaalsuse piiri .. vist. Siin foorumis mõtlen tegelt kindlast paranormaalsustele aga mõtete tihedust pole veel mõõtnudLaugh
Vasta
#5
mõtlen, sageli ennustustele ja enda ähmastele nägemustele(unes, niisama mõeldes). Siis veel põhi küsimus, MIX? me eksisteerime.
Vasta
#6
Selle õhtul kojuminemisega on küll niimodi.
No vahest vaja trennist või kuskilt üle veerand tunni pimedas üksi koju minna. Et aega surnuks lüüa mõtlen varjudest igast asju välja.
Näiteks aknast välja taevast vaadates ka .
Vasta
#7
müstika/paranormaalsus tuleb koheselt peale...kui ma taevast tsekkan...isegi mõne naisega tähti vaadeldes pikali maas, juhtub ikka seda, et mõte läheb sellepeale, et miks kuidas jne...

aga kohe kui arvuti interneti browseri aknasse klikkan www-para-web.org, siis olen koheselt paranormaalses maailmas:o

aga jah muidu mida nimetada paranormaalsuseks - keegi: tutanhamon või henzukaz kuskil seletas, et kui ainult otseselt paranormaalsus, siis see ringkond oleks päris väike või midagi..., kui aga võtta need, mis teemad siin foorumis on jne. siis ikka päris tihti....mõtlen nendele asjadele....
Vasta
#8
Ma pole kindlasti ainus, aga vaimud ja UFO'd hirmutavad veits. Ikkagi midagi sellist millest me ei tea. Neid kummituslugusi lugedes on teinekord isegi natuke raske uinuda. Laugh Mina igatahes loen selliseid lugusi ja mõtlen, siis kui lihtsalt huvi pärast ennast hirmutada tahan. Smile Kuigi universum ja sellised teemad on teinekord huvitav ise läbi lapata peas. Smile
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja yodalr
mõtlen, sageli ennustustele ja enda ähmastele nägemustele(unes, niisama mõeldes). Siis veel põhi küsimus, MIX? me eksisteerime.

Ma mõtlen ka vahepeal, isegi väga tihti et miks?
Miks me oleme olemas, ja mis asi on see elu ja mis surm, paneb kohe nii pead murdma.

[Teadet on muutnud 27-2-2004 postitaja devn]
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Miks me oleme olemas, ja mis asi on see elu ja mis surm, paneb kohe nii pead murdma.
Hmm... Need on tõesti head küsimused kuid kas me neile vastused ka kunagi saame???
Ühte oskan öelda Me existeerime kuna igal inimesel on oma kindel eesmärk siin maamunal (minu arust).:dj:
Vasta
#11
pidevalt mõlten, otsin tõenäolisi seletusi jne
Vasta
#12
Päris tihti mõtlen ja vahel üritan ka seletusi leida aga mingit hirmu see küll enam ei tekita kuna olen ammu leppinud, et on piisavalt asju, mida pole võimalik (teaduslikult)seletada ega (teadlikult)kontrollida.
Vasta
#13
Ei mõtle tihti, pigem harva. Elus on muudki mõelda ju palju ilusamatele ja käega katsutavatele asjadele! Aga ma ei ole ka kindel kust läheb piir paranormaalse ja normaalse vahel.
Vasta
#14
Kõike on võimalik teaduslikult seletada ja ära tõestada, aga lihtsalt ei osata.
Kõik siin planeedil käib kindlate reeglite ja seaduste järgi (näiteks füüsikaseadused), kõigel on seos ja põhjus. Mingi osa aga ei allu selle planeedi seadustele, see on inimese "tuum", aga seda omavad vähesed.
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto
Mingi osa aga ei allu selle planeedi seadustele, see on inimese "tuum", aga seda omavad vähesed.
See osa saab seega olla ainult midagi maavälist, sest kõik, mis on tekkinud ja inimeste poolt Maa peal loodud, allub meie planeedi seadustele, sest neid ei saa füüsikalistel ja keemilistel põhjustel eirata.. Või ma eksin?
Vasta
#16
See inimese tuum, mida osad omavad, on jah midagi, mis on nö. sellest planeedist lahus. Kui see planeet häviks või hävitataks, siis jääks see "inimese tuum" ikkagi alles. Enamus aga omavad näiteks "looma tuuma", kui see planeet hävitataks, siis kõik inimesed, kes ei oma inimese tuuma, taandareneks loomadeks tagasi...
Vasta
#17
Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto
See inimese tuum, mida osad omavad, on jah midagi, mis on nö. sellest planeedist lahus. Kui see planeet häviks või hävitataks, siis jääks see "inimese tuum" ikkagi alles. Enamus aga omavad näiteks "looma tuuma", kui see planeet hävitataks, siis kõik inimesed, kes ei oma inimese tuuma, taandareneks loomadeks tagasi...

aga oled sa uurinud kuidas inimene tuuma üldse saab ? ja oletame, et planeet veel õhku ei lenda ja kas on võimalus looma tuumaga inimesel järgmises elus taas alustada loomana ? mis selle määrab ?
Vasta
#18
Kui juhuslikult primitiivist tagasi loomaks ei areneta, siis küll vist see võimalik pole.
Seda aga kahjuks ei tea, et kuidas omandada inimese tuuma, eks vist peab ka teatud valdkonnas teatud kaugele arenema ja mingid õppetükid läbima, pean seda uurima.
Vasta
#19
äh... veidi kaugele lähete oma mõtetega siin.


paranormaalne on mittenormaalne.
mittenormaalne aga just sellest seisukohast vaadates: mis on ANTUD HETKEL meie, inimeste, ühiskonnas aksepteeritav normaalsusena.

ehk siis.... omada kodus kodulooma on normaalne, kui aga ühel vennal on sündides 11 varvast siis see on ebanormaalne.
Vasta
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Kui tihti päevas teie mõtlete paranormaalsetele asjadele?

Njah paranormaalsust on raske defineerida, eks see oleneb inimese suutlikkusest seoseid luua ja mitmekülgselt uurida...et siis mida rohkem nurki korraga näha seda vähem paranormaalsust.. aga samas kas siis üldpilt ei kannata ja sedasi vastuoluliseks ei muutu..mhh
Vasta
#21
no igastahes... mõtlen pidevalt.
see hoiab omamoodi vaimu erksana.

kui just midagi paremat teha pole Laugh
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
no igastahes... mõtlen pidevalt.
see hoiab omamoodi vaimu erksana.

kui just midagi paremat teha pole Laugh

Sellest võiks järeldada, et sul pole pidevalt midagi paremat tehaLaugh
Vasta
#23
einoh... on ikka.
lihtsalt... kõnnid kuskil tänaval... ja äkki leiad mingi huvitava fakti. hakkad seda lahkama. ja nii võib nii mõnigi uus teooria lagedale tulla.
alles reedel oli see kui leiutasin dejavu jaoks uue teooria.

muidugi on mul ka tavaline elu mille ajal antud teemad on kaugel kaugel.


ps. ärme läbustame siin rohkem.
Vasta
#24
Kogu aeg mõtlen, bussiga sõites, trennis, enne magamajäämist, koolitundides, vahepeal isegi raamatut lugedes (siis on jama lugu et vahest ei mäleta mida lugesid Smile sama lugu oli koolitundide teadmistega, vahetevahel isegi unenäos (kui olen muutnud unenäo "une nägemiseks" või siis otseselt unenäo nägemustes).
Hajameelseks teeb kuramus, kui ainult mõtled ja ei keskendu tegevustele, niiet peab ikka vaatama et tähtsatele asjadele keskendumata ei jäta.

Mina mõtlen sinna maani kui nagu öeldakse "klots kokku läheb" ja siis sealt hakkan endasi ja edasi mõtlema, lähen sellest läbi. Umbes tuleb selline tunne et kui ma nüüd järjest selle teemavälgatuse peale mõtlen siis mõtlen välja, keha hakkab küll vastu aga kes see keha käest küsib . Niiviisi saavutate selle et klots ei lähegi enam kokku ja suudate enda kõrgemalt teadvuselt palju rohkem infot vastu võtta.

Oht on muidugi selles et võite lõhki minna ja aju võib üles ütelda, lähete hulluks, aga kui korralikult magate pole probleemi, siis treenite ennast mitte ei lõhu.
Vasta
#25
Nu kui igav on ja arvuti lähedal. Siis ikka valin linkide alt Para-Webi ja ongi mõtted paranormaalsete asjade juures. Muidu üldiselt vähe. Aga kui jah kusagilt vaja sõita koju õhtul pimedas siis saab ka mõeldud...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sümboolika - Üks pilt on väärt rohkem kui tuhat sõna Ilo 183 77,638 05-01-2023, 03:56
Viimane postitus: Eithea
  Ootan teie arvamust Green_Day 36 12,071 18-01-2017, 04:53
Viimane postitus: Tyto Alba
  Paremad ajad on lähemal, kui arvame seffe 1 2,434 02-01-2015, 07:42
Viimane postitus: Nielander
  Kui Balti riigid moodustaksid ühe Balti riigi Remos 4 2,407 22-08-2013, 08:49
Viimane postitus: Nielander
  Milline on Teie muusikaline maitse? Algavl6pp 7 3,445 04-02-2013, 22:32
Viimane postitus: Thorondor
  Mida teeksid kui ilmneb, et maailma lõpp päriselt saabub? Väekandja 6 4,507 11-03-2012, 11:48
Viimane postitus: Anzie
  Kui mõiste on olemas. Andres K 26 6,203 30-06-2010, 13:22
Viimane postitus: Savipats
  Kui ennustaja puusse paneb ... Hallucigenia 2 2,303 03-07-2008, 00:43
Viimane postitus: Tehnoloog
  Teie ideed seoses alternatiiv kütusega. Horus 11 5,427 13-06-2008, 18:48
Viimane postitus: excubitoris
  Kui palju oled seni kuulnud Maagilistest Sooritustest ehk Te Ton 3 2,950 31-08-2006, 09:13
Viimane postitus: Ton

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat