Küsitlus: Kas Ufod kui rohelised mehikesed on olemas?
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas Ufod kui rohelised mehikesed on olemas?
#1
Mis te arvate, kas maa peal on nähtud midagi, mis ei ole maise päritoluga?

Ise arvan, et enamus selliseid lendavaid objekte on kas uusim sõjatehnika, loodusnähtused või midagi muud sellist. Julgen pakkuda, et maa pika ajaloo jooksul on siin nii mõndagi maavälist nähtud, olnud.
Vasta
#2
Ise nagu ei oska midagi pakkuda kuid ma usun et midagi seal kaugel ikka on olemas.
Vasta
#3
ma usun kuna olen paar korda midagi imelikku näind...aga siiski ple mõtet vaielda kuna ple ju kindel kas oli või polnudSmile anyway ma usun et inimesed ei ole ainuke mõtlev arenenud eluvorm universumis
Vasta
#4
Ma arvan kah et...on olemas olen suht kindel tegelt...Ei viici ullu teooriat panna, et mix ma kindel olenBleh aga galaktika on suur/lai...
Vasta
#5
Ma olen kindel et nad on olemas.

see on tõsi et kalaktika on suur ja lai ainuüxi päikeseltmeie lähimalt suurelt tähelt jõuab valgus siia 8 minuti ja sekundeid pealegi aga järgmiselt suurelt tähel jõuab valgus siia aastatega.
teisisõnu me näeme seda mis juhtus seal planeedil või tähel aastate eest.

seepärast arvangi et UFO'd on olemas kuid me pole neid veel leidnud või ei lase nad endid leida.
Vasta
#6
Universium on lõputu. On võimatu, et ühelgi teisel planeedil ei leidu meile mõistetavat elu.

Arvan, et UFOd(tundmatud lendavad objektid) keda maaelanikud(inimesed) on näinud, ei mõista meie elu ja pole ka tänu sellele mõistetavat kontakti alustanud.
Vasta
#7
nojah..midagi on ju nähtud..ise ka midagi sarnast näinud.
tõenäoliselt on ikka olemas, nagu juba eelkõneleja ütles: " et universum on lõputu "
Vasta
#8
Muidugi on. Laugh Käivad meie planeedil iga päev külas. Smile Mõnikord võiksid nad ühe ülemaailmse kontakt inimestega luua. Smile Ootame... näites Interneti kaudu. Laugh
Vasta
#9
Tsitaat:Originally posted by Aztecca
Muidugi on. Laugh Käivad meie planeedil iga päev külas. Smile Mõnikord võiksid nad ühe ülemaailmse kontakt inimestega luua. Smile Ootame... näites Interneti kaudu. Laugh

njaa aga võib olla nad juba kasutavad netti ilma et me seda teaksimeLaugh
Vasta
#10
Häbi oleks mitte uskuda et neid pole (aint iseasi on see kas nad just rohelised peavad olema :itSmile
Vasta
#11
kahjuks pole ühtegi kohanud, ja kõik lendavad valged asjandused taevas on ka langenud tähtedeks osutunud, nii, et kahju. Aga et nad olemas kuskil on, see on absoluutselt kindel, vaadake, kui suur on universum - nagu on õelnud ka kõik eelnevad postitajad, ja miks ei võiks olla kuskil samasugust või isegi arenenumat tsivilisatsiooni. Neid tsivilisatsioone võib olla veel hulgi, mõni isegi äkki alles püramiidide ajastul või midagi taolist
Vasta
#12
Ei usu, et nad nii rohelised on, kuid et nad olemas on...seda kindlasti.
Vasta
#13
Kui kohtan mõnda siis usun kyll, et tulnukad Maad kylastavad.
Aga seda ma usun, et maaväline elu on olemas, vblla tuli elu maale ka kas meteoriidiga vms. Kui palju neil mõistust on ning kas on võimalik liikuda läbi nii pika vahemaa teise tähesysteemi, see on iseasi.
--e1--
Tegelt võivad nad ju rohelised olla ka(klorofüllist wink), see oleks nagu täiuslik, kui olend suudab omale ise toitu valmistada päikeseenergia arvel ning seda ka kasutada. Et nagu miski looma ja taime hybriid. Smile
Vasta
#14
Maavälised olendid ON olemas. Ja palun ärge nimetage neid UFOdeks, sest UFO tähendab: undefined flying object, mis tähendab, et tegu võib ka maapealse objektiga olla. Ja tegelikult on maavälised olendid meid külastanud ammu enne Roswelli tuhandeid aastaid tagasi. Tõendid on olemas nii usus kui ka iidsetes ehitistes ja tekstides. Ja neid on mitut liiki ja Maad on tõepoolest väga palju külastatud.
On olemas Zeta Reticulid ehk hallid kes on suhteliselt külma suhtumisega, kuid mine tea. Paljudel juhtumitel on mainitud mingit valgust mis neid objekti imeb kuid see tunne tuleneb hüpnoosist ja mälu kustutamisest. Selle tõestuseks on tehtud katseid mis on edukalt õnnestunud ja mälu on väga hästi võimalik kustutada. Tegelikult on Halle väga palju, alates mingisugustest pisikestest lõpetades suurtega. Arvatavasti kõik geneetilise paljunemise tulemus. zeatdega arvatakse olevat USAl mingi kahtlane kokkulepe. Zetad ka paigutavad inimese kehasse mingeid seadmeid millega nad saavad inimesi kontrollida. On leitud selliseid seadmeid väga palju ja kummaline on see, et need on nagu sulatatud inimese külge. Kusjuures need seadmed võivad ükskõik kus kohas asetseda, kas peas käes või jalas, vahet pole, kõik käib närvisüsteemi kaudu.
Siis on olemas nn Ruumiinimesed kes elavad 1D maailmas ja kuna inimene on kogu oma elu elanud 3D või 4D või koguni 5D? maailmas, siis on tal 1D maailma raske mõista. Selleks, et inimene neid mõistaks, võtavad nad mingi kuju (tavaliselt mingi kristalne). Muidu neil kuju pole. Minu arusaam 1D maailmast on umbes selline, et on ainult mingid mõtted keset tühjust ja ühtegi objekti seal eksisteerida ei saa. Mingit joont ka olla ei saa kuna joon on ka laiusega. Seal on ainult aeg äkki?! Ja võibolla vaimud on ka sealt pärit ja võibolla meie sattumegi pärast surma sinna?
Siis on olemas täiesti inimese sarnased olendid. Nad näevad täpselt samasugused välja nagu inimesed, ainult neil on väga arenenud tehnika. Neid arvatakse olevat kõige mõistlikumad ja targemad ja nemad kaitsevad teisi Zetade eest.
Siis on olemas sisaliku kujulised pika keelega ja sisaliku silmadega ja nahaga püsti käivad olendid. nemad toituvad lihast, kaasaarvatud inimlihast. Kuid otsest ohtu nad meile ei kujuta. Toitumine on loomulik ja nad ei toitu üleliia nagu inimene seda teeb. Nende kohta veel niipalju, et on väga palju loomi leitud karjamaadelt surnuna ja neilt on alati mingid osad puudu, kas tükk liha või mõni jäse või midagi. Alati püütakse see maha salata süüdistades metsloomi või sataniste. Kuid ükski metsloom ega satanist ei saaks nii sirgelt ja puhtalt lõigata. See oleks nagu mingi laseriga ja äärmiselt hoolikalt lõigatud, maapeal ei ole veel sellist tehnikat millega saaks niiviisi lõigata. Siinkohal ei pruugi aga süüdi olla sisalikud, sest sisalikud imevad ka verd ja on leitud verest tühjaks imetud loomi ja on isegi nähtud üht verd imevat sisalikku. Siin võib süüdistada zetasid kes kasutavad osi operatsioonidel ja geneetilistel katsetel.
Muidugi on veel palju igasuguseid olendeid. Kusjuures kõik sõiduvahendid pole lendavad taldrikud.
Kuid kurvastuseks umbes 80% maaväliste asjade vaatlustes mingid faked, arusaamatused, mingid lennukid, või mingid vahest salajased katsed.
Ja tegelikult on ikka väga palju kahtlaseid asju käimas mõningates riikides.
Ja ikkagi tahaks teada mis seal area 51. siis ikkagi on. Kusjuures nüüd arvatakse olevat loodud teine area 51, või noh 52 siis, kuidas seda nimetadagi.
Vasta
#15
kal, no offence, aga sa oled nati palju ulmekaid vaadanudBleh
Vasta
#16
to kal:

öö, kust sa selle jutu kõik võtsid? Anna mõni link kah, või panid niisama oma teadmiste koha pealt lampi - ma mõtlen, et kunagi kuskilt midagi lugenud ja kuulnud ja nüüd kirjutasid seda? Sest näiteks ma kuulen esimest korda ???Zetasi ja siis need erineva D maailmad.
Vasta
#17
soovitan ka lehekülge: http://www.ufoseek.net/
Muidugi ei tasu kõike internetis olevat uskuda ja mingi 95% internetis olevatest UFO lehekülgedest on mingid valed ja jurad.
Tegelikult on zetasid ja sisalikke käsitlenud ka discovery kanal.
Lugege Igor Volke raamatuid. Kuid ärge kohe lahmima hakake raamatu teksti vaid tehke oma järeldused, kas see on siis õige, vale või vahepealne.

Meie ümber on sadu tuhandeid galaktikaid. Me ei tea mis nendes galaktikates on. Igal aastal on 100 000 UFO juhtumit. Muidugi enamik neist on mingid valed kuid natuke protsente on ka tõesed, ja see natuke on tõsine asi. Ja kas tõesti on kõik üks suur vale, ja mingeid elukaid kuskilt mujalt pole olemas? Ei usu.
Üks link veel kuid ärge sealt kõike tõepähe võtke võibolla. Palju interneti lehti on sõna otseses mõttes ohtlikud.
http://www.zone.ee/zetpage/

Tegelikult on seda teemat üpris igav siin arutleda kuna enamik teemasid on juba ( forum.zone.ee ) läbi arutatud. Ja siin ma ei ole veel kedagi näinud kellega ma saaks mõtteid vahetada sellel alal.

Paar link veel: http://www.planet-x.150m.com/index.html sealt ei tasu kõike uskuda kah.
Igor Volke räägib natukene: http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=55733
Vasta
#18
To kal: Jagan sinu arvamust selles suhtes, et siin on kunagi käinud keegi, et tõendeid võib leida igalt poolt nii usunditest kui iidsetest pärgamentidest.

Ma ei ole küll teadlik erinevatest rassidest, kuid pakun ufode suhtes oma teooria. Vanade sumerite tekstides leidub viiteid sellele, kuidas palju tuhandeid aastaid tagasi maandusid oma taevavankriga maale mingi rass elukaid ning panid siin püsti oma kullakaevandused, et tugevdada oma atmosfääri, kuna nad nägid ette mingit katastroofi enda planeedil. Seega lõid nad inimrassi, kellegi, kes kaevandaks neile kulda ja teeks nende heaks muudki tööd. Kahjuks nende planeedi hävitas kokkupõrge asteroidi või mõne muu suurema taevakehaga.

Tõendid:
- Lõuna-Aafrikast on leitud kullakaevandused, mida pole omistatud ühelegi kultuurile, tegemist on omanikuta kaevandustega.
- Vanimad inimluud on leitud Lõuna-Aafrikast
- Vaadates planeetide kauguste suhteid ja nende suuruste suhteid, siis Marsi ja Jupiteri vahel on suur tühimik, kui mitte arvestada sealset asteroidide vööd.
- Need asteroidid moodustasid kunagi 10-nda planeedi, millele on viiteid nii ürgśetes Egiptuse rullides kui ka vanade Maajade tekstides. Planeedi nimi oli Phaeton.
- Phaetoni rass lõi inimese, millele viitab lünklik Darwini evolutsiooniteooria.
- Miks on Darwini evolutsiooniteooria lünklik?:
* Millal otsustas kala jala kasvatada ja maale ronida?
* Selleks, et mutatsiooni kaudu kujuneks uus liik, pidid nii emasloom kui isasloom samal ajal muteeruma sarnaselt ning perekonna looma, mille tõenäosus on äärmiselt minimaalne.
* Miks tulid ahvid puu otsast alla?
* Dinosaurus ja inimene elasid samal ajal, nagu tõestavad inimese ja sauruse jalajäljed samas kivimikihis.
jne jne jne
- Phaetoni planeet hävis, mitmedki asteroidid või sealt vabanenud tükid tabasid planeeti maa.
- Maal tuli kokkupõrgete tulemusena veeuputus, mis hävitas Dinosaurused, lõi maakera telje paigast ära, tekkisid aastaajad, surid välja mammutid, Atlantis hävis, Antarktisel elav rass külmutati, Antarktis jäätus. jne jne jne
- Mõned üksikud jäid elama ning läbisid uuesti inimkonna arengutsükli.

Ausalt öeldes, kal, olen ma natuke pettunud selles suhtes, et sulle pole siin võrdväärset ja ma saan aru, et sul on enamus teemasid läbi arutatud, kuid see ei tähenda, et sa ei võiks meid oma teooriatega kurssi viia.
Vasta
#19
aga sa ei pea pettuma, nüüd on võrdväärneLaugh
Aga kas mammutid ikka surid välja kliima muutusega? Mina kipun siiski arvama, et nad kütiti ära.
Vasta
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
aga sa ei pea pettuma, nüüd on võrdväärneLaugh
Aga kas mammutid ikka surid välja kliima muutusega? Mina kipun siiski arvama, et nad kütiti ära.
Küttimise peale, pean tunnistama, pole mõelnudki Smile Ja see on tõepoolest üks tõenäoline võimalus.
See võimalus, mida mina kirjeldan, tähendas maa põhjapooluse muutumist ühe äkitse paugu tagajärjel, see tähendaks, et momentaalselt nö konserveeriti paljud loomad. Näiteks on kivistis ühest kalast, kellel on teine kala suus! Siis on mammutite massihauad.. Miks peaksid mammutid kokku ronima ja koos surema..? Pakungi üheks lahenduseks, et nad põgenesid millegi eest, mis nad järgmisel hetkel momentaalselt tappis. Jääaega ma üleüldse ei usu. Igasugused tõendid jääaja kohta puuduvad.
Muidugi, toonitan veel, küttimine on ka üks tõenäoline võimalus Smile
Vasta
#21
ma ei tea küll mis nende mammutitega enne juhtus, aga, siis kui nad olid juba selle tõttu surnud, ma arvan, et siis alles tuli mingi jää aeg, et mignine jää aeg ikkagi oli, aga ei tea
Vasta
#22
Mina arvan, et jääaeg oli, seda seletavad suured rändrähnud ja jää rusumis märgid nende peal. Jääaeg võis tekkida meie planeedi nihkest mingi asja kokkupõrke tulemusena ja see jääaeg püsis seni kuni Maa oli nihkumise lõpetanud ja seejärel jäätus kinni antarktis. Ja võimalik, et see keha mis Maale langes, maandus just atlantisel. Ja see peaks tähendama seda, et sellest vist absoluutselt midagi järel ei tohiks olla siis. Ja võibolla on egiptuse ja peruu ja paljud muud müütilised ehitised säilinud just tänu sellele, et seal polnud ju jääaega, ehk need ehitised on väga vanad.
Aga jah, nüüd sai teemast natuke kõrvale kaldutud. Võibolla peaks eraldi teema tegema, aga suuremosa sai siin juba ära räägitudLaugh
Vasta
#23
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
... ja seejärel jäätus kinni antarktis...

aga mis siis kui antarktis ongi atlantis? me ei tea ju siia maani mis seal jääkihi all on...
Vasta
#24
Ufod vms. ON olemas. Lugege Igor Volke raamatut "Ufo päevikud", BNS Kirjastus , 1998.

Veenab kahtlejaid.
Vasta
#25
Heinleini raamatud on head. Ise loen praegu "jäljed kosmosest"

edit: Oih krt, Heinlein oli ju hoopis ulmeromaanide autor. Talle kuulub ka selline teos nagu "Nukkude isandad".
Mina mõtlesingi Dänikeni.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Reptiloide ei saa olemas olla Jason 322 137,575 24-07-2022, 11:50
Viimane postitus: xcad
  Kas SETI sai kontakti tulnukatega? Thoth 28 22,539 05-12-2018, 16:33
Viimane postitus: euroruubel
  Ufod Lähis-Ida sõjakolletes käbiorav 1 2,638 28-10-2016, 06:11
Viimane postitus: zzz34
  UFOd ja loomade mutilatsioonid (link) volli 57 24,694 21-05-2013, 14:31
Viimane postitus: Müstik
  Kes on ufod? vainka 6 4,457 21-02-2013, 14:49
Viimane postitus: Minaelan
  Tulnukad kui katastroofide põhjustajad hulkuv hing 22 11,439 24-06-2012, 14:22
Viimane postitus: xawa
  Mida ufod teevad? MorganLaFey 72 27,784 04-11-2011, 20:48
Viimane postitus: kulfing
  Ufod Jaapanis tsunamit vaatamas redtube 28 15,802 30-03-2011, 14:24
Viimane postitus: eny
  ufod vanadel maalidel karol321 2 3,375 03-01-2011, 15:59
Viimane postitus: Müstik
  Kas teist keegi on näinud ehtsat tulnukat või humanoidi? Taivo 15 6,676 20-12-2010, 21:10
Viimane postitus: Preilikass

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat