Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võib see olla tõsi????
#1
Registeerisin selle slaidile loodes ehk keegi saab aitada või v2hemalt siis vastuseid mingisuguseid anda:S

Töötan laeval mis tuli liini hiljuti, ehitatud on see printsessi jaoks. Ja juba algselt saadik olen seal liinis olnud niinimetatud faik prinsess ilusas balett klieidis, kes võtab vastu reisijaid. Aga mitte selle kohapealt ei ole teema vaid mul hakkasid tulema sellel liinil tõsised uneh2ired ja kummaline on see, et alati poole viie paigu hommikuti olen ma üleval ja enam magata ei saa mis sest et võibolla tund aega tagasi magama l2ksin. Ning 2rkan ma tavaliselt ülesse selle peale et kajutis olev vannitoa uks lükkub lahti ja siis kriiksub edasi tagasi kuni ma vihaselt tõusen püsti ja lükkan selle ukse pauguga kinni, kummaline on see, et kuidas ta algselt üldse lahti tuli. Ma saan aru, kui laev kõigub tormide tõttu siis uksed tulevadki lahti aga sellest ma küll aru ei saa kui ole tormi?????Algselt arvasin, et see on mul ülev2simusest ja mul luulud juba tekimas sellest. Aga mingi hetkel hakkasin n2gema ma õudakaid unes, mul suri isa kui ma olin 14 aastane ja tihti n2en ma meie lapsepõlve korterid unes. Siis ma arvasin, et 2kki tahab isa et ma tuleks ta hauale teda vaatama, ei ole k2inud seal aastaid ja on asju mida ma ei suuda andestada talleSad 2rge nüüd valesti aru saage, ma armastasin teda v22ga, kahjuks on ta elus teinud vigu, millest ma aru ei saa. Ühesõnaga n2gin j2lle unes õudukad ja ma tundsin kuidas mööda põski mul pisarad alla voolas ja see oli moment kus ma 2rkasin, sest ma olin nutnud palju ja padi oli niiske. Mingil hetkel olin ma kui trans seisundis( ma TEAN ET ma olin 2rkvel sest ma 2rkasin eelneva une peale ülesse) ja mul hakkas kohutavalt külm, külmav2rinad, ja tundsin et selja taga on meesterahvas ja mu kõrvus oli kui tuulevilin, ta sosistas mulle h2sti aeglaselt ja rahulikult justkui hoides mind kusgil teises maailmas kinni ( ma olen pikka ja kaua aega ootanud sind, annan sulle kolm kuud aega ja siis tulen j2rgi) Kui ma reaal maailma tagasi sain nutsin ma, ma ei ole ELU SEES TUNDNUD SIUKEST HIRMU nagu ma tundsin tol hommikul. Naljakam on see et mul kajut on alati nii soojale reziimile pandud et pole võimalik magada tekkiga ja alati kui hommikuti 2rkan on mul külmav2rinad ja ei aita see ka kui ma tekki peale panen:S Olgu veel m2rkitud et oma unen2os sellel õhtal n2gin ma, et ma olen j2lle meie lapsepõlve korteris, ma tuhnisin suures toas riideid endale teades et mu ema on surnud mitte isa. Ja mingi hetk ma taipan, et mu ema on ju surnud ja mina ahnitsen siin ema riideid nagu inimesed kes l2hevad segaseks peale teise inimese surma p2randuse p2rast. Ma hakkan nutma h2bi, süütunde ja kaotuse p2rast. Ma l2hen köögi ja seal istub tumeda peaga mees kes lihtsad naerab mulle vastiku naeruga otse n2kku ja sellepeale ma 2rkasinHrmm


Ja selle juhtumiga tuleb meelde mulle üks asi lapsepõlves ma olin tookord selles korteris ja n2gin ka und õudukad, ma ehmatades 2rkasin ülesse ja ma pöörasin selja ja seal oli mees kes irvitas mulle n2kku. Ma ehmatasin, pöörasin selja talle ning kui ma tagasi pöörasin ei olnud enam teda. Ma olin noor tookord et ei osanud selle nii suurt t2helepanu pöörada aga kummitama j22nud on siiamaani????


Ma eriti ei usu paranormaalsete n2htutesse, v2ga vabandan kui kedagi sellega solvasin aga kusgilt teisest kohast ma abi ei oska enam leida. Ning neile seletust ei oska ka anda. Kui keegi oskab ja tegeleb antud valdkonnaga siis selgitage mulle. Sest mind piinab see lause mida mulle kõrva sosistati nii v2ga. Ja kardan seda kuup2eva nii V2GA. Ma loodan et see oli kõik üks halb uniSmile))) Ja et ma olin lihtsald ülev2simusest hakkan endale asju kujutama ette...
Vasta
#2
Hirmude kohta üteldakse, et nendega tuleb silmitsi seista, et nad ületada.
St siis - too salapärane mehekuju tema mitmes ilmumises tuleb lihtsalt paika panna. Sinul, ise.
Võimalik, et tegemist on osaga Sinust endast, mis pole vanade sündmustega toime tulnud ja otsib väljapääsu.
Allasurumine pole see õige abiline, kirjuta kasvõi enda jaoks detailideni asi lahti (muuhulgas kindlasti püüa vastust leida sellele, mis leidis aset tookord lapsepõlvekorteris, et Sa seda peast välja ei saa) paberile ja pärast põleta ära, mõteldes, et sellega kustutad ka sündmuse mõju endast. Arvatavasti tuleks seda mitu korda teha.

Ületamatuid asju ei ole, kui oled kord otsustanud USKUDA, et saad murest üle. Ja nõrk pole see, kes nutab, vaid kes varjab.
Jõudu!
Vasta
#3
See millest Kristyne1234 kirjutas on musta maagija kõige ehedam näide.
Asjad on pahasti – võiks öelda väga pahasti.
Kõigepealt võtke küünal. Süüdake ja asetage see enese ette lauale. Käed ümber küünla kokku. Kujutage et see ring hakkab liikuma kellaosuti liikumise suunas. Seni kuni saavatate tunde et see ring tõepoolest liigub. Lahutage tasakesi käed, jätke küünal kahe käe vahele. Nüüd haarake ringi liikudes kaasa ka küünla leek. Tõstame leegi aeglaselt üles pea kohale. Alustame selle aeglast alla toomist. See leek põletab ära kogu musta mis ette jääb. Leek liigub pööreldes juukse otstest kuni varba otsani. Ülevalt alla. Võib ka alt üles. Tähtis on pöörlemine. Ärge kartke, see leek ei pane teid põlema. See on meeldivalt soe ja hästi mõnus. Leegi töö tõhustamiseks, võib kujutada et puhud tasakesi tuld suust välja. Samuti võib küünal käes käia läbi ka kogu ruumi, puhudes tuld igale poole. Ma tean et algul on see tegevus, kaunis raske. Visadus viib sihile. Soovitan tungivalt tegelda selle harjutusega nii tihti kui vähegi võimalik. Seni kuni sa oma unenägudes suudad sellele moodustisele tulega vastu astuda. Need moodustised kardavad, kõige rohkem tuld.
------------------------------------------------
Kui tulega tegutsedes tunned kummalisi lõhnu, See on hea märk. Siis see moodustis põleb.
Vasta
#4
(29-12-2011, 06:17 )Aurora Blue Kirjutas: Hirmude kohta üteldakse, et nendega tuleb silmitsi seista, et nad ületada.
St siis - too salapärane mehekuju tema mitmes ilmumises tuleb lihtsalt paika panna. Sinul, ise.
Võimalik, et tegemist on osaga Sinust endast, mis pole vanade sündmustega toime tulnud ja otsib väljapääsu.
Allasurumine pole see õige abiline, kirjuta kasvõi enda jaoks detailideni asi lahti (muuhulgas kindlasti püüa vastust leida sellele, mis leidis aset tookord lapsepõlvekorteris, et Sa seda peast välja ei saa) paberile ja pärast põleta ära, mõteldes, et sellega kustutad ka sündmuse mõju endast. Arvatavasti tuleks seda mitu korda teha.

Ületamatuid asju ei ole, kui oled kord otsustanud USKUDA, et saad murest üle. Ja nõrk pole see, kes nutab, vaid kes varjab.
Jõudu!




T2nan vastuse eest. Panin kirja ja põletasin 2ra ja teen veel korduvalt.


(29-12-2011, 12:47 )kalldunn Kirjutas: See millest Kristyne1234 kirjutas on musta maagija kõige ehedam näide.
Asjad on pahasti – võiks öelda väga pahasti.
Kõigepealt võtke küünal. Süüdake ja asetage see enese ette lauale. Käed ümber küünla kokku. Kujutage et see ring hakkab liikuma kellaosuti liikumise suunas. Seni kuni saavatate tunde et see ring tõepoolest liigub. Lahutage tasakesi käed, jätke küünal kahe käe vahele. Nüüd haarake ringi liikudes kaasa ka küünla leek. Tõstame leegi aeglaselt üles pea kohale. Alustame selle aeglast alla toomist. See leek põletab ära kogu musta mis ette jääb. Leek liigub pööreldes juukse otstest kuni varba otsani. Ülevalt alla. Võib ka alt üles. Tähtis on pöörlemine. Ärge kartke, see leek ei pane teid põlema. See on meeldivalt soe ja hästi mõnus. Leegi töö tõhustamiseks, võib kujutada et puhud tasakesi tuld suust välja. Samuti võib küünal käes käia läbi ka kogu ruumi, puhudes tuld igale poole. Ma tean et algul on see tegevus, kaunis raske. Visadus viib sihile. Soovitan tungivalt tegelda selle harjutusega nii tihti kui vähegi võimalik. Seni kuni sa oma unenägudes suudad sellele moodustisele tulega vastu astuda. Need moodustised kardavad, kõige rohkem tuld.





Esimese korra puhul oli küll natuke raske aga proovin teha korduvalt. H2irib see et kipun palju mõtlema kogu selle tegevuse juures:S Aga harjutamine teeb meistriks.. Tüki küljest nagunii ei võta. Aga selline küsimus kas teinepool saab otseselt meile liiga teha või siis meie l2hedastele. Olen kuulnud et nad meie ellu ei saa tulla ega ka meile kurja teha. 2kki oli see lause niiöelda minu hirmutamiseks??? Mulle keegi soovitas asja j2tta nii nagu see on, lõpetada mõtlemine selle sündmuse suhtes et muidu kutsun ise endale ta juurde.
Vasta
#5
Arvan et siin ei ole tegemist teise poolega. Selle olevuse käekiri on liiga tuttav. Andesta ;aga ma ei räägi , mida ma kahtlustan. Teile on see kasulikum. Paistab et see ei puuduta ka teisi, vaid ainult teid.
Ka minul ei õnnestunud algul midagi. Alustame, lihtsamast. Käed kokku, silmad kinni. Ring pöörlema, jäi pöörlema, ei jäänud. Otsast peale seni kuni jääb pöörlema. Seda võib teha ükskõik kus, ükskõik millal. Algul võib lausa jalaga, kepiga , ükskõik millise esemega teha enese ümber ring. Peaasi et see oleks ring. Kui juba pöörleb., teeme sellest endale kupli peale. Öösel võib sama moodi kududa end kookonisse. Kui pöörlev ring õnnestub, lisame sellele tule. Nii same kiiremini kõik tööle. Te peate suutma enese ümber, moodustama kaitsevälja. Pöörlev ring on on üks parimatest kaitseväljadest. Olete näinud filmides kauboid kes keerutab enese ümber lassot . Olles ise lassorõngas. Ringi moodustamiseks võib kasutada kõikvõimalikke ja võimatuid fantaasiaid. Ring peab pöörlema. Nüüd aga soovitan teil mõelda . Kuidas saada ring pöörlema.
Vasta
#6
Taaskord millegi teadjad vaikivad. Aga see selleks.

Aga mõttepalaks lisaksin veel: milleks teemaalgataja esmalt antud asju üheskoos läbi mõteldes neid pidas?
Ehk leidub seal tõetera, mida kasutada, kui vajadus asjale näppu peale panna suurenema peaks.

Igal juhul julgust, ausust ja jõudu!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mulle tundub, et ma ei tohi vihane olla Triinu83 1 3,032 23-11-2016, 14:35
Viimane postitus: Anonymous
  Ei suuda otsustada kas olla wicca pisiketotoo 20 8,311 16-10-2013, 04:09
Viimane postitus: hulkuv hing
  kas võib olla needus? gerli 8 5,926 04-05-2012, 23:13
Viimane postitus: kk2ku-
  Kas, et õnnelik olla on vaja armastust?Mis on armastus? Ville 6 4,660 04-11-2010, 01:16
Viimane postitus: Celtic
  Mis see küll olla võis HadziOgloe 6 3,798 17-09-2009, 20:01
Viimane postitus: rex
  Miks läheb aeg kiiremini kui meil on hea olla? calitry 16 7,811 08-06-2007, 15:58
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat