Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleemile abi?
#1
Tere,

Nimelt on viimase nädala jooksul antud probleem esile kerkinud kaks korda.
Üleüldiselt lühidalt tutvustades tahan seda öelda, siin majas on seda korduvalt juhtunud ja täpsemalt ma tahaks nõu küsida, või kelle poole pöörduda oma probleemiga ?
Ühesõnaga varsti pea 2 aastat tagasi sai ostetud maja, rahulik koht kus olen eluaeg elanud, ainukeseks naabriks Isa talu, mis asub 100m eemal. Siin majas juhtus aasta enne minu kolimist kole õnnetus. Nimelt maja omanik ( ka minu väga hea tuttav ) jäi enda reka alla oma koduhoovis, nimelt vajus kast peale ja ta jäi rehvi/kasti vahele. Pea aasta hiljem seda õnnetust ostsin antud maja ja kolisin sisse, esimene öö nägin unenägu mis mind veidi ärritas, kuna ma olen suhteliselt tundlik sellel teemal, hiljem seletan miks. Nimelt nägin unenäos, et naisterahvas, kes maast pea 10-15cm kõrgusel hõljus, ütles mulle magamistoa ukse peal, "Ära jää siia, tule minuga kaasa ", kui ma unenäos keeldusin, siis ta läks mu naise sugulast kaasa kutsuma ( inimest kes reaalselt ka sama öö oli minu juures ), peale seda ärkasin, kella oli 4:15 ning enam magama ei jäänud, terve öö oli kõhe tunne. Peale seda enam otseselt pole kõhedaid olukordi olnud, alguses tundus, et igakord kui õues toimetasin siis teise korruse aknast keegi jälgib, või õhtuti teatud tubades käisid külmavärinad üle. Kusagil pool aastat hiljem või isegi aasta hiljem oli järgmine olukord. Nimelt olin öösel üleval ( olen rohkem öösiti üleval ), kell oli 3:17 kui ma nüüd ei eksi, ning aknad/uksed olid kinni ja tundsin kus kehast käis külm õhk läbi, sihukene jäine ja kestis maksimaalselt 2-3 sekundit ja kadus. Peale seda olin jällegi ehmunud ja uurisin internetist igasuguseid seletusi selle kohta. Olgugi jällegi mainitud, et ma olen eluaeg uurinud neid asju, kuna mingil ajavahemikul pakuvad antud teemad meeletult huvi. Peale seda mingi aeg olen kuulnud veel, et välimisel uksele on väikeste vahedega koputatud 3x järsult, olen käinud uksel kuid mitte kedagi. Nüüd nädal tagasi olime naisega köögis, kui kuulsime, et teisele korrusele viiv redel liikus( teine korrus valmis ehitatud, ainult trepp vaja valmis teha, praegu saab sinna redelist), õigemini keegi nagu oleks jalaga löönud, käisime vaatamas kuigi midagi ei näinud. Läks kusagil 30-40 minutit möödas ja täpselt sama kolin oli. Normaalset seletust ei leidnud, kuigi 2 päeva peale seda oli jube kõhe tunne, eriti koridoris või wc-s. Täna juhtus see asi uuesti, olles üksi kodus, olin 2 tuba koridorist eemal, kui kuulsin jällegi, et keegi oleks täpselt treppi krahmanud või löönud, minnes koridori, tekkisid jälle külmavärinad ja ebameeldiv tunne, ning peale seda otsustasin siia teema teha, et mis see tähendada võib ?
Nimelt seletaks ka selle lahti, et miks mulle samas meeldib uurida paranormaalseid asju, ning vaadata filme, samas ei meeldi. Kuna olen sihukene huvitav isik, psühholoogi jutu järgi "ülitundlik inimene", psühholoogi vastuvõtul käisin sellepärast, et mul on eluaeg olnud meeletu nõelte/süstla foobia, ning perearst suunas, ehk saan sealt abi, kuid kui hakkasin rääkima sellest, et ma olen inimene kes näeb öösiti unenägusi, ning mõni öö näen pea 10 unenägu, mõni öö paari unenägu, kuid sihukest ööd pole ammu olnud kui ei näe ühtegi unenägu. Kõige imelikum on see, et kui ma ärkan, siis mul on need meeles, ning kunagi sai ka üles kirjutatud. Nii kui sellest psühholoogile rääkisin ja mõnest teisest kogemusest, ütles, et see asi võib olla sellest, et olen "ülitundlik inimene", ning kui ma uurin paranormaalseid teemasi, siis see pidavat kurnama mu aju niipalju, et see ei suuda enam välja puhata ja mind jäävad erinevad loetud/omandatud teadmised kummitama. Unenägusi olen näinud stabiilselt pea 18a, viimasel ajal on tekkinud jubedalt luupainajaid, kus öösel ärkan ja olen üleni higine. Unenäod on minu jaoks juba teine reaalsus, kuna magan päevas 10-12 tundi, ning peale seda kui ärkan, pole puhanud tundega. Samamoodi unenäod mis on ebareaalsed, suudan endale süvendada, et see on unenägu ja minuga ei juhtu midagi halba, ehk siis unenäos tean, et see on unenägu ja midagi ei juhtu.
Kunagi aastaid tagasi käisin naisega tuttava juures külas, kus mõni kuu enne seda oli üks isik ennast ülesse poonud, peale seda ei suutnud antud majas 2 ööd magada, kokku olime seal 3 päeva, ning mõlemad ööd ma magada ei saanud, tundsin, et keegi jälgib ja ebameeldiv tunne oli. Nii kui hommikul läks valgeks, suutsin koheselt magama jääda ja polnud mingit probleemi. Kas asi võis selles olla, et sisendasin endale liiga palju, et antud majas on ülesse poonud üks inimene, või tõesti tundsin midagi ?
Ühesõnaga oskab keegi seletada, või öelda millest võivad tekkida antud majas need probleemid ? Sain omanikuga alati läbi, siiani viin tema hauale küünlaid, või on asi tingitud sellest, et Ta suri vägivaldse surma kätte ?

Kas Eestis on kogemustega inimesi, kes käivad kodudes uurimas erinevaid paranormaalseid asju ? Mõtlen reaalsete kogemustega inimesi, mitte naljamehi kes sellega elatist endale teenivad ja midagi konkreetset ei oska.
Vasta
#2
Sa võisid omanikuga väga hästi läbi saada, see pole momendil oluline. Tundub, et on vaja omaniku hing ära saata. Või lihtsalt, majavaim, ei võta sind omaks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Luupainaja - Kehavaldaja ??? Palun abi! Kittekassitar 22 12,485 21-02-2016, 11:24
Viimane postitus: Kayaman
  Abi selgeltnägemise/nägemuste/segaste mälestuste jms alal. LostSoul 6 3,986 17-07-2015, 10:00
Viimane postitus: Anonymous
  Vajan nõu/abi, mida teha Drnv 17 8,161 11-07-2013, 15:40
Viimane postitus: Psühholoog
  Palun abi- magamine Kai-Ri 11 6,095 10-05-2013, 12:27
Viimane postitus: lahendused
  Oleks abi vaja. Co0zhy- 6 3,368 28-11-2011, 12:55
Viimane postitus: Co0zhy-
  Paluks abi! riinukene 10 3,100 01-08-2010, 11:29
Viimane postitus: Cassiopeia
  Otsin abi probleemi lahendamisel. Serks9 4 2,855 12-03-2010, 17:34
Viimane postitus: Müstik
  Vajan abi Kairikas000 3 2,531 22-07-2008, 23:05
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat